IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts












  • СТАВАЙТЕ МОМЧЕТА- РЕСТОРАНТИТЕ РАБОТЯТ..

    Коментар


    • ТОВА Е ЕДИН ОТ СЕРИОЗНИТЕ МЪЖКИ ВЪПРОСИ..








      Напишете коментар..












      Коментар


      • Момчета, от както свят светува млади жени са се женили за по стари мъже..Сделката е двустранна- за жената пари и сигурност, за мъжа млада жена и здрави деца..Според мен възрастта няма голямо значение за щастието в брака..Виждал съм да се правят глупости и на еднаква възраст и с по- голяма разлика ..И обратното - има щастливи бракове със всякакви разлики..Разбира се клишето е, е когато единият е по- млад да се казва, че не се е находил и да се изкарва той виновен..Приемам и млад мъж със по- голяма жена, но там проблема е с поколението и раждането на деца..След 40г. има доста раждания с малформации....

        Коментар


        • Пазете се от вируса момчете..


















          Коментар


          • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

            Младите жени често си падат по по-възрастни мъже.То си им е в природата да търсят закрила и в по-възрастен мъж виждат такава.А пък в природата им е да стават майки,така че няма нищо учудващо 40 годишен мъж да се ожени за някоя 20-25 годишна.20 години само допреди 30-40 години си бяха нормална възраст за женитба на жена.
            Хеле пък ако кандидат женихът е заможен софиянец,висок и поддържан.Шансовете са много високи да забие някоя студентка,особено от провинцията,на която мечтата й е да живее в София.
            Аз пък да се похваля с моята жена, все ми е едно дали ми вярвате, когато се запознахме бях на 35, а тя на 19 Имаме 16 год. разлика. Сега съм на 53 тя на 37 Жена ми не я сменам за нищо, любовници и приятелки са оборотни, но жена ми е завинаги

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

              Ага,

              аз съм излизал наскоро на срещи с 3 стари моми, културни, с професии и не стана нищо и с 3-те.

              И все още си стоят моми, а наближават 40 г. неумолимо. От тях любимка ми е г-ца И с аудито, аз съм писал за нея.

              А младите момичета не бързат да се женят и са трудна топка. Единственият вариант е да се попадне на жена, която иска мъж и дете и е готова на всичко,
              Младите жени често си падат по по-възрастни мъже.То си им е в природата да търсят закрила и в по-възрастен мъж виждат такава.А пък също в природата им е да стават майки,така че няма нищо учудващо 40 годишен мъж да се ожени за някоя 20-25 годишна.20 години само допреди 30-40 години си бяха нормална възраст за женитба на жена.
              Хеле пък ако кандидат женихът е заможен софиянец,висок и поддържан.Шансовете са много високи да забие някоя студентка,особено от провинцията,на която мечтата й е да живее в София.
              Last edited by mirodes; 05.05.2020, 20:21.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                Ага,

                аз съм излизал наскоро на срещи с 3 стари моми, културни, с професии и не стана нищо и с 3-те.

                И все още си стоят моми, а наближават 40 г. неумолимо. От тях любимка ми е г-ца И с аудито, аз съм писал за нея.

                А младите момичета не бързат да се женят и са трудна топка. Единственият вариант е да се попадне на жена, която иска мъж и дете и е готова на всичко,
                евго, а една по една опита ли?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                  Ага,

                  аз съм излизал наскоро на срещи с 3 стари моми, културни, с професии и не стана нищо и с 3-те.

                  И все още си стоят моми, а наближават 40 г. неумолимо. От тях любимка ми е г-ца И с аудито, аз съм писал за нея.

                  А младите момичета не бързат да се женят и са трудна топка. Единственият вариант е да се попадне на жена, която иска мъж и дете и е готова на всичко,
                  Е, тва ти говоря и аз.
                  Всички сме били на 20-25 и сме си мислели, че вечно ще е така и жените не правят изключение, особено сега, когато могат сами да се издържат. Всяка си вика най-доброто предстои.
                  Обаче часовника не прощава на никой.

                  А старите моми, човек... там науката не знае отговор Единственото, което мога да кажа, и науката го потвърждава, е, че колкото по-млади се съберат хората, толкова по може да се изгладят острите камъни в общуването, и човек да се научи на компромис. Което е от съществена важност за една връзка по отношение на дълготрайност. Мине ли една възраст (съгласен съм с някой, дето спомена 30-33) са се натрупали едни стереотипи на поведение, дето трудно се пречупват. Имал съм опит с една на 40, никви грижи по отношение на жилище, доходи и т.н., всичко шест, за сеха да не ти говоря (задължителна+волна програма квото ти душа сака), нооо... имаше си там едни занимания, едни рандевута в определени три дни от седмицата, които само падане на атомна бомба може да отмени. Никво излизане от тия рамки. Само ще ти кажа, че веднъж един от тия три дни ми се падаше РД. Луд скандал да го отпразнуваме заедно с квото там съм организирал за празненството.
                  Last edited by Kildirim_Bei; 05.05.2020, 16:51.
                  Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                  ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение

                    Евго, грешиш брат.
                    Хормона почва да ги бие яко жените след 35 (нищо не казвам за красота, познавам страхотни жени в диапазона 35-50 г).
                    Има си просто обяснение за това - организмът започва да усеща приближаващия край на срока на годност по отношение фертилност. Допълнително се почва жестока битка с ускоряващата се амортизация на активи по отношение външност. И ако някой не я погледне, следва ужасна трагедия и депресия. Ем се мъчи, ем резултат - 0.
                    А и както каза някой, конкуренцията на новата реколта, която излиза всяка година, също си казва думата.

                    А защо все още има красиви жени в диапазона 35-50? Защото са родени преди 1985. Демек, когато са били малки и подрастващи, не са яли боклуците, които ядат сегашните деца. Баси - сега отиваш на море, гледаш пикли на 14 с целулит. Къде го е имало това някога?
                    Ага,

                    аз съм излизал наскоро на срещи с 3 стари моми, културни, с професии и не стана нищо и с 3-те.

                    И все още си стоят моми, а наближават 40 г. неумолимо. От тях любимка ми е г-ца И с аудито, аз съм писал за нея.

                    А младите момичета не бързат да се женят и са трудна топка. Единственият вариант е да се попадне на жена, която иска мъж и дете и е готова на всичко,

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                      Аз си спомням времената от преди 20 г.:
                      на младини момичетата много ги бие хормона и имат нужда от мъж.
                      Обаче, са и много диви, искат някой по-голям батко или чичо, за да му ползват парите.
                      И много харесват певци и филмови актьори. И летят в облаците.

                      От друга страна, като стари моми (над 35-40г) стават лоши и нещо не мога да ги разбера.
                      Аз ако бях стара мома и да съм самотна, щях да се хвърля на врата на всеки, които ми покрива критериите на 50%: или външно да ми харесва или вътрешно като цености и разбирания. Те обаче не разсъждават така.
                      Евго, грешиш брат.
                      Хормона почва да ги бие яко жените след 35 (нищо не казвам за красота, познавам страхотни жени в диапазона 35-50 г).
                      Има си просто обяснение за това - организмът започва да усеща приближаващия край на срока на годност по отношение фертилност. Допълнително се почва жестока битка с ускоряващата се амортизация на активи по отношение външност. И ако някой не я погледне, следва ужасна трагедия и депресия. Ем се мъчи, ем резултат - 0.
                      А и както каза някой, конкуренцията на новата реколта, която излиза всяка година, също си казва думата.

                      А защо все още има красиви жени в диапазона 35-50? Защото са родени преди 1985. Демек, когато са били малки и подрастващи, не са яли боклуците, които ядат сегашните деца. Баси - сега отиваш на море, гледаш пикли на 14 с целулит. Къде го е имало това някога?
                      Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                      ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                      Коментар


                      • Моля, уважаемите модератори като трият мнения да четат поне какво трият, а не на едро с брадвите. Ако можете да ми дадете разумно и адекватно мнение защо ми изтрихте последния пост ще ви почерпя с бутилка 30 годишна руска водка. В поста нямаше нищо като "неприемлив коментар" !!! Темата е за жени, не е за квантова физика и е нормално да има всякакви намеци. Ако не ви отърва направо можете да я затворите та да не се хабим да пишем. Поздрави

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от марин Разгледай мнение
                          Казват, че всеки неженен мъж търси млада, красива и умна жена.
                          Женените също.
                          Много ясно.Жените на средна възраст са все с едни претенции,с някакви негативни истории.Да не говорим през колко легла са минали.Истината е в младото.Един приятел се разведе и си хвана приятелка с 25 години по-млада.Направо разцъфна тоя човек.
                          Иначе за любовници всякакви стават.Важното е да са добри в секса и да изглеждат добре.

                          Коментар


                          • Казват, че всеки неженен мъж търси млада, красива и умна жена.
                            Женените също.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от бай Стамен Тракториста Разгледай мнение

                              Топло Засега само ти уцелваш нещата и май си наясно ? А по-точно какво в отношението ?? То е само едно конкретно нещо, само едно !!!! Само едно и зарди това конкретно отношение на 1 жена към 1 мъж той ще я предпочете нея дори да е дебела и грозна пред ако щете мис Вселена !!!
                              Кое е това нещо ?
                              Моля Кобилкина да не си прави безплатна реклама. у ..Инвестор.. от мъжки профил.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Dimitar. Разгледай мнение

                                Избрал я заради отношение ѝ към него.
                                Топло Засега само ти уцелваш нещата и май си наясно ? А по-точно какво в отношението ?? То е само едно конкретно нещо, само едно !!!! Само едно и зарди това конкретно отношение на 1 жена към 1 мъж той ще я предпочете нея дори да е дебела и грозна пред ако щете мис Вселена !!!
                                Кое е това нещо ?

                                Коментар

                                Working...
                                X