IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


    Лелята, да не си малко бременна? Носят се слухове, че ставало дори виртуално. Май последно с теб се бяхме зачекнали нещо...

    Ама по-късно и колегата долу писа за уиски в буркан - между разтворени бедра... /не схванах чия е тая снимка, която - вярвам е от нета, а не е лично твоя, ако и ти предизвикателно да я хвърли на ококорената тълпа... ...

    /

    Да не би? Виртуално бременна? Ама - след "бурканя", ли, или преди него? Виртуално? Вярвам го! Ще си го отгледаме тук, където сме си го заченали виртуално /от няколко транша/!



    Ти си от малкото дами /да не обидя останалите!/, които "разбират как работи мъжкото съзнание" - значи на практика разбираш ВСИЧКО! Имаме ли разбирателство? Да?

    Давай тогава подробностите - сядам с пуканките пред монитора... Зрелища по време на криза /за неработещите - все е нещо/
    Пусни си филмче с пуканките . Довечера сядаш , ама с алкохол . Да си кажем наздраве

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
      И добре го обмислете . Да не риве някой после

      Лелята, да не си малко бременна? Носят се слухове, че ставало дори виртуално. Май последно с теб се бяхме зачекнали нещо...

      Ама по-късно и колегата долу писа за уиски в буркан - между разтворени бедра... /не схванах чия е тая снимка, която - вярвам е от нета, а не е лично твоя, ако и ти предизвикателно да я хвърли на ококорената тълпа... ...

      /
      Първоначално изпратено от ddb Разгледай мнение
      леля, която поздравява с виски в бурканя изглежда има какво да каже.
      подозирам, че самия бай тракторист би се зачел със зле прикрит професионален интерес
      Да не би? Виртуално бременна? Ама - след "бурканя", ли, или преди него? Виртуално? Вярвам го! Ще си го отгледаме тук, където сме си го заченали виртуално /от няколко транша/!

      Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

      Разбирам как работи "мъжкото" подсъзнание , но това не прави по-вярно твърдението ти .
      Нямам нищо общо с образа на тракториста ! И не съм той в женски вариант ! Но това не значи, че нямам какво да кажа
      Ти си от малкото дами /да не обидя останалите!/, които "разбират как работи мъжкото съзнание" - значи на практика разбираш ВСИЧКО! Имаме ли разбирателство? Да?

      Давай тогава подробностите - сядам с пуканките пред монитора... Зрелища по време на криза /за неработещите - все е нещо/

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Mateev

        Знам за твоята история, но ти не знаеш, че ако не беше се идентифицирал с бай Стамен и с Тракториста, 99% от обаянието ти пред жените щеше да изтече в тоалетната.
        За това не бях се замислял, прав си, да... а пък към зидаромазачите от твоя разказ вече изпитвам една такава бяла завист направо Не мога да ги стигна и срещу мен да бягат Много явно има да се уча от тях, права е била баба ми навремето като казваше - не учи тая пуста квантова физика, зидаромазач стани, колко права е била жената

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Mateev

          То цялата тази тема е за да се похвалиш колко си добър с онова, което виси между краката ти, но не ми стана ясно на кого да ръкопляскам - на бай Стамен ли, на трактористите ли или хей така на анонимните е@ачи.

          Иначе цялата тази тема ми напомня за зидаромазачите, които ми строиха къщата. На всяка плоча им организирах запивки, на които ги давех с акохол и мръвки на тумбак кой колкото може да поеме. И по време на тези запивки установих няколко много важни неща:
          1. Всички зидаромазачи имат огромна работа там между краката, която се влачи по земята и се препъват в нея, когато се разхождат.
          2. Всички зидаромазачи са из@ли взаимно жените си, майките си, бабите си, сестрите си, дъщерите си, учителките на децата си, всички жени във блоковете, в които живеят, всички спортистки, всички журналистки, всички тенисистки, и разбира се всички к*ви в целия град.
          3. Всички зидаромазачи познават в най-големи подробности женската душа, женските гърди, бедра, крака и всякакви дупки, където и да се намират те.
          4. Всички зидаромазачи имат коефициент на интелигентност най-малко 200 или дори 300. Ряпа да ядат учените от БАН или простаците и идиотите от правителството, парламента, президентството и въобще - властимащите. Въобще някой не е ли зидаромазач - значи е втора ръка човек.
          5. Всички зидаромазачи освен по е@не, на@ване, до@ване и пре@ване, са експерти и по футбол, бейзбол, математика, физика, химия, политика, философия, психология, и разбира се вирусология, генетика, световни конспирации, извънземни, подземни, подводни - абе въобще всички науки, най-вече в часта им как една наука прее@ва друга наука.

          Та искам да кажа, че докато чета за трактористи и прочее тъпкачи, се сещам и за великите зидаромазачи, без които нашето общество щеше да се провали с гръм и трясък.
          Тъй е.

          Но реалността е друга, те са с малки доходи, не знаят да държат пари, простички, некъпани и не правят редовно секс.

          И обичат да крадат от материалите, ако ги оставиш без надзор.
          Last edited by X_Y; 27.04.2020, 15:20.

          Коментар


          • Обичам жените хора, обичам ги, животът ми е пропит от тях ....
            Мечтата ми е да се усамотя с 2 девойки и 1 чувал с марихуана на необитаем остров в центъра на Тихия океан и тримцата да се забавляваме
            Ей така искам да умра, напушен и с отворени очи между две жени ....
            Сигурно на надгробния ми паметник ще пише : Той живя, за да е@е Епитафията на живота ми

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Mateev

              То цялата тази тема е за да се похвалиш колко си добър с онова, което виси между краката ти, но не ми стана ясно на кого да ръкопляскам - на бай Стамен ли, на трактористите ли или хей така на анонимните е@ачи.
              Матеев, не съм нито Стамен, нито тракторист По-назад в страниците разказах каква е случката и защо ника ми е бай Стамен тракториста, заради една пиянска оргия беше. Бяхме се евакуирали в една селска къща да пием и е@eм, моят другарски колектив от юнаци и няколко вавилонски блудници с леко поведение Бях се напил умопомрачително, тръгнал съм бил на някъде и съм заспал под гумите на един трактор в съседната къща. Там ме намерил собственика на трактора - бай Стамен и затова когато след няколко дена си направих регистрацията в сайта - май 2008 год. се кръстих бай Стамен тракториста в чест на случката
              Last edited by X_Y; 27.04.2020, 15:02.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                .................................................. .........

                Наздраве, момчета!
                Абстрахирам се от определението момчета, но по акъл съм си нещо средно между 16 годишен и 80 годишен, та приемам и аз наздравицата, да си жива и здрава!
                Та има и една хубава случка, от личен опит....
                Отивам при доктора и го питам за способ да си вдигна тонуса, че с таа карантина - скапан съм.
                Вика, ставаш сутрин и лек тръс до Перник и обратно...
                Стига бе, това са 30 км една посока...Дай нещо по-приемливо.
                Добре - оправяш съпругата всеки ден (спестявам трите пъти).....
                Ба, дофтуре, ей го дей Перник!


                И това ще мине ...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ddb Разгледай мнение
                  леля, която поздравява с виски в бурканя изглежда има какво да каже.
                  подозирам, че самия бай тракторист би се зачел със зле прикрит професионален интерес
                  Разбирам как работи "мъжкото" подсъзнание , но това не прави по-вярно твърдението ти .
                  Нямам нищо общо с образа на тракториста ! И не съм той в женски вариант ! Но това не значи, че нямам какво да кажа

                  Коментар


                  • Тази притча я има в много варианти, но аз ще се спра на комшийския.

                    Преди много, много години живял рибар, който всеки ден ловял риба в Черно/може и Мраморно/ море. Веднъж в мрежата му се оплела запушена с тапа глинена бутилка.

                    Рибарят, любопитен като всеки човек, извадил тапата и от бутилката излязъл джин, който му казал:

                    - Затворен съм от хиляди години в това тясно място. Обещах си, че ще изпълня едно съкровено желание на този, който ме освободи. Кажи ми, о мой повелительо, какво най-много желаеш на света.

                    Рибарят помислил малко и отговорил:

                    - Аз живея от тази страна на Босфора, а на другата - живее брат ми с моите родители. Когато морето е бурно не мога да отида при тях и да ги видя. Затова - можеш ли да построиш мост, който да свързва двата бряга?

                    Помислил малко джина, погладил дългата си бяла брада и отговорил.

                    - Много сложен е този строеж. Трудно ще ми бъде да се справя. Извинявай, повелительо, но моля те - пожелай си нещо по-просто!

                    Рибарят бил разочарован, но решил да опита с още едно желание, което му се видяло изпълнимо. Все пак джинът бил живял много години и много бил видял.

                    - Тогава ме научи да отгатвам какво искат жените. За теб това едва ли ще е сложно.

                    Погледнал джинът рибарят, после хвърлил око на отстрешния бряг и попитал:

                    - Кога искаш да бъде готов моста?

                    Наздраве, момчета!
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ddb Разгледай мнение
                      леля, която поздравява с виски в бурканя изглежда има какво да каже.
                      подозирам, че самия бай тракторист би се зачел със зле прикрит професионален интерес
                      Леля, кака, стринка, мома, невеста, баба .... аз не подбирам, усмихвам се на всяко женско същество, което е на възраст между 16 и 60 год. Това ми е диапазона за жена, която бих из@укал. Постоянно вкарвам оферти и свалки, ей така да не губя тренинг, винаги съм в стендбай режим. Най-малкото момиче, което из@уках беше на .... няма да кажа на колко, защото е подсъдно, а най-голямата беше на 58 год, когато бях на 40, сега съм на 53 год.

                      Коментар


                      • леля, която поздравява с виски в бурканя изглежда има какво да каже.
                        подозирам, че самия бай тракторист би се зачел със зле прикрит професионален интерес

                        Коментар


                        • И добре го обмислете . Да не риве някой после

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Mateev

                            Добре де, дори и да си от лелите (а ние от чичовците), не е ли редно малко да ни отвориш очите от първа ръка?

                            То ние мъжете можем да си мечтаем какво ли не, но не е ли редно една жена да каже какво си мечтаят жените?

                            ПП: Сега е момента да бъдеш честна и да ни разкажеш истината такава, каквато е в действителност.
                            Тук -там из темите , съм срещала мнения , колко успял човек си , та сигурно си наясно , че колкото жени има, толкова и мечти .

                            ПП. Това с "другарскияТ съд" , много ме кефи ! И да , аз мога да бъда болезнено откровена и да разкажа публично истината , такава, каквато е в действителност. Тя е една .
                            Ма , не съм сигурна ,че всички вие, четящите и съдещите я , ще бъдете също толкова , болезнено откровени и отворени , да я чуете , осмислите , разберете, дори пречупвайки я през себе си . И да осъдите или отсъдите .
                            Иначе , замерянето с камъни , не ме притеснява . Едва ли има и един светец тук, без значение от полът .

                            Ще си помисля . Обичам предизвикателствата . Интересно ми е , на вас , всички защо ви е нужно ? Нали обществото и ценностите ви са идеални и аз съм извън ?
                            Ако ми дойде харашото или някой ми даде смислен повод , ще се изправя с удоволствие пред съда
                            Събирайте и съчки . Обичам големи пожари . Това , като последно желание , та се съобразете с него .

                            https://m.youtube.com/watch?v=boanuwUMNNQ
                            Готин ден и седмица , другари

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение

                              Както казваше великата ми класна в средата на миналия век - примитивен опит за флирт. И то баш Леля.... Смех....
                              трябва да му признаем куража да опИта.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ddb Разгледай мнение

                                колега, доста оптимистично е да очакваш една достопочтена и достойна за уважение леля, да разкрие за какво точно си мечтаят жените.
                                Както казваше великата ми класна в средата на миналия век - примитивен опит за флирт. И то баш Леля.... Смех....
                                И това ще мине ...

                                Коментар

                                Working...
                                X