IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
    Милите жени привличат мъжете, а милите мъже отблъскват жените

    https://www.obekti.bg/chovek/milite-...lskvat-zhenite

    Да си любезен и вежлив се оказва, че не е универсално качество. Върши чудесна работа при жените, защото автоматично ги превръща в много по-привлекателни за мъжете. Но за мъжете не сработва толкова добре. Любезният, вежлив и учтив мъж далеч не е толкова привлекателен за нежната половина от човечеството.

    Изследванията сочат, че мъжете намират любезните и мили дами за много по-женствени, което от своя страна се обвързва с представата за по-изразена сексуалност. Такива жени се смятат за по-спокойни и уравновесени, предразполагат към ласки, излъчват нежност, топлина и любов. Мъжете се чувстват спокойни в тяхната компания и са привлечени от тяхната женственост.

    При мъжете обаче нещата стоят по съвсем различен начин. Изненадващо, но се оказва, че повечето жени намират милите и любезни мъже за по-малко мъжествени. Учените обясняват този факт по няколко начина: възможно е жените да възприемат този тип мъже за прекалено чувствителни и раними; не откриват сигурност и опора у тях, защото предполагат, че няма как да бъдат глава на семейство; смятат, че не са искрени и са склонни към манипулиране, показвайки едно привидно мило поведение.

    Мдаа.Жените си мислят,че те като се преструват и мъжете са така.Ама има наистина мили и внимателни мъже,които жените отсвирват.Хванат се с някое „лошо момче„и после оня като почне да ги налага или се пропие и реват„Олеле,майко„.Ама сами са отишли при него.А милите и вежливи мъже биха били прекрасни съпрузи и бащи.Ама се иска и акъл да се оцени това.
    Last edited by mirodes; 16.05.2020, 18:36.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

      Един час назад сме. Комплименти приемаме всякакви. Обиди не .

      Между другото Кристина се опита да намекне какво липсва на жените, когато са материално осигурени, но я разбраха криво. Затова ще го кажа аз - емоционалната удовлетвореност, т.е. жената да бъде обичана, уважавана и закриляна. Как се пълни женският емоционален “резервоар” - колкото и да изглежда странно - с дребни не струващи особени пари, нито усилия жестове. Ако това внимание го няма, до жената може да стои милиардер с прфектни мерки, ризи, костюми, и ако той е пълен гипс в емоционално отношение, няма да е изненада жената да се оттегчи и да си тръгне.

      След нея мъжът ще гледа абсолютно шашардисан и ще се пита - абе купих й мерцедес, две вили, бижута, дрънкулки, тая какво иска?
      ТОВА Е !!!!
      Но ти си жена и ме разбираш
      Няма какво друго да кажа

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
        Милите жени привличат мъжете, а милите мъже отблъскват жените

        https://www.obekti.bg/chovek/milite-...lskvat-zhenite

        Да си любезен и вежлив се оказва, че не е универсално качество. Върши чудесна работа при жените, защото автоматично ги превръща в много по-привлекателни за мъжете. Но за мъжете не сработва толкова добре. Любезният, вежлив и учтив мъж далеч не е толкова привлекателен за нежната половина от човечеството.

        Изследванията сочат, че мъжете намират любезните и мили дами за много по-женствени, което от своя страна се обвързва с представата за по-изразена сексуалност. Такива жени се смятат за по-спокойни и уравновесени, предразполагат към ласки, излъчват нежност, топлина и любов. Мъжете се чувстват спокойни в тяхната компания и са привлечени от тяхната женственост.

        При мъжете обаче нещата стоят по съвсем различен начин. Изненадващо, но се оказва, че повечето жени намират милите и любезни мъже за по-малко мъжествени. Учените обясняват този факт по няколко начина: възможно е жените да възприемат този тип мъже за прекалено чувствителни и раними; не откриват сигурност и опора у тях, защото предполагат, че няма как да бъдат глава на семейство; смятат, че не са искрени и са склонни към манипулиране, показвайки едно привидно мило поведение.

        Надушват тестостерона.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение

          Пликче за люпките имате ли там, щото тук си плюем наляво - надясно..
          Баш по темата е - момците ще се изпо-тр.. - говорим, Крисито ни гледа акъла, дано да вижда....
          Само дето ако кажа на Тънимъни, на теб, или на Леля "Сладурано", в този форум, в тази тема, няма сила и довод, който да ме убеди, че ще ми трябва хирург. Хубав ден! Два часа ли ни е разликата? Май един?
          Един час назад сме. Комплименти приемаме всякакви. Обиди не .

          Между другото Кристина се опита да намекне какво липсва на жените, когато са материално осигурени, но я разбраха криво. Затова ще го кажа аз - емоционалната удовлетвореност, т.е. жената да бъде обичана, уважавана и закриляна. Как се пълни женският емоционален “резервоар” - колкото и да изглежда странно - с дребни не струващи особени пари, нито усилия жестове. Ако това внимание го няма, до жената може да стои милиардер с прфектни мерки, ризи, костюми, и ако той е пълен гипс в емоционално отношение, няма да е изненада жената да се оттегчи и да си тръгне.

          След нея мъжът ще гледа абсолютно шашардисан и ще се пита - абе купих й мерцедес, две вили, бижута, дрънкулки, тая какво иска?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1)

            Благодаря ти Очевидно мъжете тук или поне в по-голямата си част не са имали непосредствен опит и не могат да разграничат една жена, която се облича с вкус и стил и показва своята индивидуалност от разните му там мутреси, баронеси, миски, плейметки, кифли и прочие жени, които опорочават нашата женска същност. Ако цял живот контактите и отношенията на тези мъже са сведени до жени облечени в анцунг и маратонки като официално облекло, да, наистина им е много трудно
            Интересно що и мен ме включваш в тази категория?Както и да е.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1)

              Благодаря ти Очевидно мъжете тук или поне в по-голямата си част не са имали непосредствен опит и не могат да разграничат една жена, която се облича с вкус и стил и показва своята индивидуалност от разните му там мутреси, баронеси, миски, плейметки, кифли и прочие жени, които опорочават нашата женска същност. Ако цял живот контактите и отношенията на тези мъже са сведени до жени облечени в анцунг и маратонки като официално облекло, да, наистина им е много трудно
              Дълбока тема. Но в този форум има и доста качествени мъже. Ще се радвам ако игнорираш простащината и останеш. Добре дошла .

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                Голям залък хапни, голяма дума не казвай. Пилците ще се броят наесен. Когато аз започна да се разхождам е вероятно ти да се криеш в някоя изба кат плъх. Дигни сега малко нивото. Имате млада, в детеродна възраст, заможна жена и пак не я оценявате. На нея й обърнете внимание. Мен не ме мисли .
                И защо трябва да се крия в изба?
                И по какво съдиш,че не я оценявам Кристина?Прегледай коментарите ми към нея и тогава говори.
                Last edited by mirodes; 16.05.2020, 18:18.

                Коментар


                • Милите жени привличат мъжете, а милите мъже отблъскват жените

                  https://www.obekti.bg/chovek/milite-...lskvat-zhenite

                  Да си любезен и вежлив се оказва, че не е универсално качество. Върши чудесна работа при жените, защото автоматично ги превръща в много по-привлекателни за мъжете. Но за мъжете не сработва толкова добре. Любезният, вежлив и учтив мъж далеч не е толкова привлекателен за нежната половина от човечеството.

                  Изследванията сочат, че мъжете намират любезните и мили дами за много по-женствени, което от своя страна се обвързва с представата за по-изразена сексуалност. Такива жени се смятат за по-спокойни и уравновесени, предразполагат към ласки, излъчват нежност, топлина и любов. Мъжете се чувстват спокойни в тяхната компания и са привлечени от тяхната женственост.

                  При мъжете обаче нещата стоят по съвсем различен начин. Изненадващо, но се оказва, че повечето жени намират милите и любезни мъже за по-малко мъжествени. Учените обясняват този факт по няколко начина: възможно е жените да възприемат този тип мъже за прекалено чувствителни и раними; не откриват сигурност и опора у тях, защото предполагат, че няма как да бъдат глава на семейство; смятат, че не са искрени и са склонни към манипулиране, показвайки едно привидно мило поведение.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                    Да де и аз за това ти предложих да се поразходим в парка..... Надявам се няма да ти е отегчаващо..
                    Богата женичка ще хванеш, тъкмо ще те защитава ако някой ви подвикне в парка. Само няма да се заглеждаш по 20-25 годишни сервитьорки, че твоята се има за нещо повече

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                      Бива, давай насам . Не е по темата, ама ми писна тая пандемия. Един форум ми е останал.
                      Пликче за люпките имате ли там, щото тук си плюем наляво - надясно..
                      Баш по темата е - момците ще се изпо-тр.. - говорим, Крисито ни гледа акъла, дано да вижда....
                      Само дето ако кажа на Тънимъни, на теб, или на Леля "Сладурано", в този форум, в тази тема, няма сила и довод, който да ме убеди, че ще ми трябва хирург. Хубав ден! Два часа ли ни е разликата? Май един?
                      И това ще мине ...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                        Е нали е много хубаво в Испания?Аз през цялата пандемия си се разхождах сред природата без проблем.
                        Голям залък хапни, голяма дума не казвай. Пилците ще се броят наесен. Когато аз започна да се разхождам е вероятно ти да се криеш в някоя изба кат плъх. Дигни сега малко нивото. Имате млада, в детеродна възраст, заможна жена и пак не я оценявате. На нея й обърнете внимание. Мен не ме мисли .

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                          Бива, давай насам . Не е по темата, ама ми писна тая пандемия. Един форум ми е останал.
                          Е нали е много хубаво в Испания?Аз през цялата пандемия си се разхождах сред природата без проблем.

                          Коментар


                          • Отворих 2 л ладна Загорка и почвам да аплодирам ритнитиквите ....Шъ ви наляя по чашка, ама малка.....

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1)

                              С нищо не парадирам, уважаеми или не можеш да приемеш, че една жена може да изкарва по няколко хиляди лева заплата? И да е поне финансово независима? Точно от такива и мъже, и жени се пазя и ги отбягвам, които парадират с разни имоти, коли и прочие елементарни материални придобивки. Купувам си неща, които ми харесват, да, те са скъпи, но не парадирам с тях. Просто си доставям едно удоволствие, нищо повече. Ако исках да парадирам с подобни неща нямаше да се разведа с бившия ми мъж и да се откажа от лустросания живот. Донякъде ми харесваше, но само донякъде и то през първата година от брака ни. После започна досадата и отегчението.
                              Да де и аз за това ти предложих да се поразходим в парка..... Надявам се няма да ти е отегчаващо..

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение

                                Семки? Дай шепа....
                                Бива, давай насам . Не е по темата, ама ми писна тая пандемия. Един форум ми е останал.

                                Коментар

                                Working...
                                X