IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

    Евгоооо ще те пребия , изтървал си много. ЖЕНАТА искала да гради ДОМ с тебе. Повече от това ти не трябва. Трябвало е да питаш къде и какво мисли да прави с твоите неща и ако ти хареса вземаш директно, ако те избъзика още по добре …. а и много як роматичен секс е можело да се получи.
    Тоя па и тоя. ... Романтичен секс. ...тва да не е меден месец.
    Човека жена няма, плаче му се, жив да го ожалиш, ти му надуваш главата с романтичен секс ...
    търся преподавателка, за уроци по пиано, математика, масаж и испански

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

      Ъхъм. Чадо, и от тоз сериал нищо не си разбрал. Целия харем барабар с всички мъже там ги въртеше майката на султана. Страхотна актриса между другото.

      Съвети вече не смея да давам, че съвсем ще те объркаме.

      Как да угоди на всички, човека... Само върти очи, обещава и чака следващият съвет...

      Една дама - ако не му каже: евалла, браво, добре се справяш - как може да му вдигне самочувствието?

      То и тук: майката ще каже на Айше - кога, как и по колко му се полага - и ето ти я ролята на мамаН... То, навсякъде е така... Затова хората /мъжете/ му дават различни съвети..., значи отново сме в началото: има две непримирими групировки /по пол/ - всяка от които защитава приоритетите /СИ/...

      /гледах колко настървено една булка опитваше ПЪРВА да настъпи младоженеца, но се оказа, че онзи е по-подвижен... ))... Майтапчии! /

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение


        Интересно е, че пишещите тук споделят и лични неща.

        Да ви кажа, при пандемия от коронавирус е трудно да започнеш връзка с непозната жена.

        Имал съм приятелка селянка, но не мина хубаво, разказвал съм. Не мисля, че е добра идея всеки уикенд да ме тормози да ходим на селото й, при мама. И наскоро имах кандидатка селянка, без да сме консумирали любовта си, правеше планове да променя и да размества у нас !?!

        Аз съм малко като Джони, от другата тема, който все не може да си намери хубав апарт. Има пари, но все кусури им намира.



        Баце лошото е ,че читава е почти абсурд да срещнеш ! Ти сигурен ли си ,че си читав ? Без компромис ще си вечния ерген ,което принципно не е ок . Не ти знам набора но ако е над 45годишен и търсиш млада булка ще ти е АДСКИ трудно !
        Last edited by pa4anga; 13.05.2020, 23:20.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение


          Интересно е, че пишещите тук споделят и лични неща.

          Да ви кажа, при пандемия от коронавирус е трудно да започнеш връзка с непозната жена.

          Имал съм приятелка селянка, но не мина хубаво, разказвал съм. Не мисля, че е добра идея всеки уикенд да ме тормози да ходим на селото й, при мама. И наскоро имах кандидатка селянка, без да сме консумирали любовта си, правеше планове да променя и да размества у нас !?!

          Аз съм малко като Джони, от другата тема, който все не може да си намери хубав апарт. Има пари, но все кусури им намира.



          Евгоооо ще те пребия , изтървал си много. ЖЕНАТА искала да гради ДОМ с тебе. Повече от това ти не трябва. Трябвало е да питаш къде и какво мисли да прави с твоите неща и ако ти хареса вземаш директно, ако те избъзика още по добре …. а и много як роматичен секс е можело да се получи.
          Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

            Мен пък ми харесва както е при турците (справка "Великолепния век").

            Жената да е покорна, мъжът да решава всичко, а тя да свежда глава и да му се покланя, като минава.

            Като дойде мадамата, можем да те покани на гости у нас.....да я одобриш и харесаш,
            Ъхъм. Чадо, и от тоз сериал нищо не си разбрал. Целия харем барабар с всички мъже там ги въртеше майката на султана. Страхотна актриса между другото.

            Съвети вече не смея да давам, че съвсем ще те объркаме.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

              Мен пък ми харесва както е при турците (справка "Великолепния век").

              Жената да е покорна, мъжът да решава всичко, а тя да свежда глава и да му се покланя, като минава.

              Като дойде мадамата, можем да те покани на гости у нас.....да я одобриш и харесаш,
              кукуруку - вафла чудна
              търся преподавателка, за уроци по пиано, математика, масаж и испански

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                Мен пък ми харесва както е при турците (справка "Великолепния век").

                Жената да е покорна, мъжът да решава всичко, а тя да свежда глава и да му се покланя, като минава.

                Като дойде мадамата, можем да те покани на гости у нас.....да я одобриш и харесаш,
                Виж сега-трябва да има и компромис.За жените е много важно да подредят дома както те намерят за добре.И жената дойде в моята къща и сега всички промени са по нейно настояване.На мен хич не ми дреме-важното е,че се грижи за децата,мен и домакинството.Трябва да им се остави свобода да правят някои неща,които те искат.А важните за един мъж са да му е вярна на първи място,да му роди деца,да се грижи за децата и домакинството,да не отказва често секс/щото понякога отказват,особено ксто се родят и децата/.Ако тръгнеш да се карате за абажура или секцията доникъде няма да я докарате.

                Коментар


                • Нямах намерение да пиша повече в темата, но нещата загрубяха.....
                  Времето от топло, стана горещо....КОВИД от заплаха, стана предизвикателство.....
                  Днес се разходих по улиците и леко се пообъркАх....Младите дамички са се разголили като за плаж и са придобили егати нахалните погледи.....Направо се нуждаят от хомонална терапия.....( не орална, а хормонална...)

                  пп Колегата Evgo, започва да ме дразни.....
                  Алоуууу, форумите са за 40 + годишните..
                  За теб са дискотеките !

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение

                    Дали? Ако е проумяла, че в други общности съпругът и ще изглежда като ..... да не казвам. На нея ли се подиграват, или на него?
                    Дреме им,че някой щял да им се подиграва.Аз лично не им се присмях-щом така разбират живота,нека така да си го живеят.Естествено това е някаква крайност,която никога не бих искал от моя жена.Въпросът е ,че в тези общности жените са учени на уважение към мъжа.А не както пише един форумец да му слагат рога и да му викат балък.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                      Ми Евго, всяка жена иска да си го направи по неин вкус хапартаментя бре, това са базови позиции, като например сватбата. Аз съм много ларж човек - като взех новия апаратамент, оставих жена ми да се вихри колкото и както иска. Една забалежка не съм ѝ направил - сега, ако измрънка нещо, веднага ѝ казвам, че изборът е бил изцяло неин и скандалът свършва преди да е започнал Само техниката съм я избирал аз, нищо друго не е мое дело, ама разбирай абсолютно нищо - нито цветове на стени, нито плочки, нито ламинати, нито японски щори - нищо Със сватбата беше същата работа - казах ѝ, че е нейно решение и само да ми каже колко иска да ни бъде сватбата и къде, щото половината гости са мои и трябва да им кажа. Ма цветя, ма диджей, ма украси - каквото реши, аз съм пас.

                      жените обичат свобода, за да се вихрят творчески и да се чувстват значими. Иначе на нея, въпреки че доходите ѝ са колкото моите, е ясно, че решнията за финансите ги вземам аз и толкова - делегирали сме си права. Всеки си намира неговият начин.

                      А пандемията ти е последен проблем, стига глупости. Вие, ако си нямате доверие, закъде сте тръгнали изобщо, А и ако си вземеш параноичка, дето се стряска от всеки грип, бракът ви ще се разпадне, освен ако и ти не си същия де, ма като те гледам, не си такъв.

                      Ходенето на село си има и много предимства, но зависи и от семейството ѝ де. А и за децата е голям кеф да тичат на воля в двора, вместо в тъпите паркове, където не могат да се разминат от малоумни кучкари и велопедали, каращи с 50км в час.

                      Вземи си селянче, слушай ме, ще ми пратиш една бутилка джеймисън после, да го отворя за твое здраве
                      Мен пък ми харесва както е при турците (справка "Великолепния век").

                      Жената да е покорна, мъжът да решава всичко, а тя да свежда глава и да му се покланя, като минава.

                      Като дойде мадамата, можем да те покани на гости у нас.....да я одобриш и харесаш,

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                        Е кой е казал,че трябва да се живее в такава среда.Ако се вземе за съпруга жена от тези среди естествено,че ще живеят далеч от там/в конкретния случай в София/.Още повече като не я третира като животно ,тя ще му има още по-голямо уважение.Преди години излизах известно време с една туркиня и тя каза,че никога мъж турчин досега не се е отнасял с такова уважение към нея.Беше много свестна,ама имаше дете от предишна връзка и единствено това ме спря,за да не се оженя за нея.

                        Ако той харесва сиропираната баклава - ще бъде на седмото небе..., но и самият ще трябва да се променя с жена, която има различно самосъзнание, ако и да си на десетки километри от семейството...

                        Фиксираш ли нещата, както ти си свикнал да ги усещаш около себе си - ще ти минат още 40 години в търсене... Трябва да си по-гъвкав и способен на някакви компромиси..., разчупвай го тоя шаблон..., с повече вяра във възможностите /няма такова понятие: мачо!..., а и да има нещо подобно - ВСЕКИ може да си издъни и то - по-зле от теб, самият!..., важно е партньорката да ти вярва и да те гледа в очите!/

                        Абе, все си мисля, защо не вземеш да "щурмуваш крепостта" в лицето на оная твоя съседка, за която беше казал, че ти се усмихва? Според мен - можеш да имаш нещо реално, достижимо..., освен - ако самият ти не ни будалкаш тук - и се колебаеш: искаш да запазиш "свободата" си... Това е измамно усещане, след определена възраст!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                          ............................ама ето това е уважение към мъжа.
                          Дали? Ако е проумяла, че в други общности съпругът и ще изглежда като ..... да не казвам. На нея ли се подиграват, или на него?
                          И това ще мине ...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение


                            Интересно е, че пишещите тук споделят и лични неща.

                            Да ви кажа, при пандемия от коронавирус е трудно да започнеш връзка с непозната жена.

                            Имал съм приятелка селянка, но не мина хубаво, разказвал съм. Не мисля, че е добра идея всеки уикенд да ме тормози да ходим на селото й, при мама. И наскоро имах кандидатка селянка, без да сме консумирали любовта си, правеше планове да променя и да размества у нас !?!

                            Аз съм малко като Джони, от другата тема, който все не може да си намери хубав апарт. Има пари, но все косури им намира.




                            Ми Евго, всяка жена иска да си го направи по неин вкус хапартаментя бре, това са базови позиции, като например сватбата. Аз съм много ларж човек - като взех новия апаратамент, оставих жена ми да се вихри колкото и както иска. Една забалежка не съм ѝ направил - сега, ако измрънка нещо, веднага ѝ казвам, че изборът е бил изцяло неин и скандалът свършва преди да е започнал Само техниката съм я избирал аз, нищо друго не е мое дело, ама разбирай абсолютно нищо - нито цветове на стени, нито плочки, нито ламинати, нито японски щори - нищо Със сватбата беше същата работа - казах ѝ, че е нейно решение и само да ми каже колко иска да ни бъде сватбата и къде, щото половината гости са мои и трябва да им кажа. Ма цветя, ма диджей, ма украси - каквото реши, аз съм пас.

                            жените обичат свобода, за да се вихрят творчески и да се чувстват значими. Иначе на нея, въпреки че доходите ѝ са колкото моите, е ясно, че решнията за финансите ги вземам аз и толкова - делегирали сме си права. Всеки си намира неговият начин.

                            А пандемията ти е последен проблем, стига глупости. Вие, ако си нямате доверие, закъде сте тръгнали изобщо, А и ако си вземеш параноичка, дето се стряска от всеки грип, бракът ви ще се разпадне, освен ако и ти не си същия де, ма като те гледам, не си такъв.

                            Ходенето на село си има и много предимства, но зависи и от семейството ѝ де. А и за децата е голям кеф да тичат на воля в двора, вместо в тъпите паркове, където не могат да се разминат от малоумни кучкари и велопедали, каращи с 50км в час.

                            Вземи си селянче, слушай ме, ще ми пратиш една бутилка джеймисън после, да го отворя за твое здраве
                            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение


                              Интересно е, че пишещите тук споделят и лични неща.

                              Да ви кажа, при пандемия от коронавирус е трудно да започнеш връзка с непозната жена.

                              Имал съм приятелка селянка, но не мина хубаво, разказвал съм. Не мисля, че е добра идея всеки уикенд да ме тормози да ходим на селото й, при мама. И наскоро имах кандидатка селянка, без да сме консумирали любовта си, правеше планове да променя и да размества у нас !?!

                              Аз съм малко като Джони, от другата тема, който все не може да си намери хубав апарт. Има пари, но все косури им намира.




                              Кусури се пише, а не косури
                              Ти какво сега, искаш да впрегнеш целия нет, да ти каже че не си за селянка а да ти намери гражданка?
                              Бе я бегай си намери жената и стига си хулил жените, че не се знае какво и те могат да кажат за теб.
                              Как па за всеки има, само за теб не се намери сгодна женица. Я се стегни и спри да се жалиш. Живота е сурав и курав и е време да се пребориш с реалността.
                              търся преподавателка, за уроци по пиано, математика, масаж и испански

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                                Хехе едно е какво се “учи” в тези фалшиви общества, а съвсем друго какво помакинята/туркинята/арабката прави ... . Тук имаме един доктор, който работи в арабска държава. На лична може да ти разкаже интересни работи ...
                                Сега чета една статия, имат проблем полигамните. Дето имат по 4 жени. Проблем сериозен. Има ограничения заради вируса и той (мъжа) трябва да избере с коя да прекара периода. Но пък другите може да изревнуват и да поискат развод...и кинти, разбира се. Чак правото се намесва в коментарите. Духовни прависти разискват приблема. . Ей, големи грижи имат хората. . Нашето е нищо.
                                ПП: пратих ти на лични да се позабавляваш.
                                Last edited by bulgarian lev; 13.05.2020, 17:14.
                                Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                                Коментар

                                Working...
                                X