IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Сутринта наблюдавах сценка, при която двойка 30, 35 годишни, вървеше по местна малка уличка, в която зави с немалка скорост някаква баничарка в тяхна посока.
    Разбягаха се на две страни, но жената отдели секунда време и желание да се обърне, за да погледне с весела очарователна усмивка шофьора на баничарката.

    Има един лаф, че жената не мислела за секс само когато я гони мечка, или нещо подобно. Доколко е верен, не знам, но го има.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от R1a1 Разгледай мнение
      Та-да-да-даммм!

      А също и Бах, със съвсем същата история.
      Подобен тип ЛЪЖИ съм срещал и за други известни хора.

      Докога преднамерено ще лъжете хората? Вече става 20 години, откак срещам тази лъжа в арсенала на професионалните бойци за политкоректност и социална справедливост.

      А ако искрено вярвате в нея, моите още по-големи съболезнования.
      Запознайте се с биографиите на Бах и Бетовен поне.
      Дори и историята да не е вярна, поуката си остава същата. Хората с недъзи обикновено имат силно развито нещо друго - слух, интелект или паранормални качества. Например Ванга или Стивън Хокинг. Така че нямаме никакво право да решаваме кой ще умре и кой ще живее, защото наистина може да се окаже, че обществото ще има огромна полза от някой недъгав.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
        Професор Л. Р. Агню от Калифорнийския университет, задавал на студентите си следния въпрос:
        "Ако срещнете бременна жена, която има 5 деца, две от които са глухи, едно - сляпо, едно - умствено изостанало, още едно е умряло от болест, а самата жена е болна от туберкулоза, няма ли да я посъветвате да направи аборт?"

        Мнозинството от тях отговаряли утвърдително... и биха убили Бетовен.
        Та-да-да-даммм!

        А също и Бах, със съвсем същата история.
        Подобен тип ЛЪЖИ съм срещал и за други известни хора.

        Докога преднамерено ще лъжете хората? Вече става 20 години, откак срещам тази лъжа в арсенала на професионалните бойци за политкоректност и социална справедливост.

        А ако искрено вярвате в нея, моите още по-големи съболезнования.
        Запознайте се с биографиите на Бах и Бетовен поне.

        Коментар


        • Професор Л. Р. Агню от Калифорнийския университет, задавал на студентите си следния въпрос:
          "Ако срещнете бременна жена, която има 5 деца, две от които са глухи, едно - сляпо, едно - умствено изостанало, още едно е умряло от болест, а самата жена е болна от туберкулоза, няма ли да я посъветвате да направи аборт?"

          Мнозинството от тях отговаряли утвърдително... и биха убили Бетовен.

          В допълнение ще кажа, че нещата отстрани изглеждат различно, затова не бива да се намесваме в чужди морални дилеми. Лесно е да съдиш от такъв форум майките на деца с увреждания, но малцина могат да си представят, на какво е способна една майка в такава ситуация. На 78-10 ще кажа, че никой не желае дете с увреждания и че не всички проблеми могат да се диагностицират по време на бремеността. Също така, множество уврежадания се придобиват след раждането в резултат на различни заболявания, които няма как да се предвидят. Епилепсия може да бъде развита по всяко време, като и шизофрения или различни дегенеративни заболявания на нервната система.

          Нека не отричаме обществената солидарност, защото тя е едно от нещата отличаващи ни от плужаците и хлебарките! Колко от вас, биха отказали да им бъде транслантиран орган? А колцина биха дарили бъбрек на друг човек? (изключвам тези с изгърмелите репа )

          Относно сурогатното майчинство. Има множество случаи, когато това е единствена алтернатива за някои семейства (не става дума за генетични малформации, а за различни медицински причини, поради които една жена не може да износи здаво дете). И ако приемем, че бихте си купили бъбрек, не виждам защо да не си купите въпросната услуга. Останалото е лицемерие.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение

            Мисля, че доста сериозни аномалии се хващат в трите месеца - предполагам, че дамите ще кажат точно, което е и основание за аборт.
            Има няколко изследвания, които се правят и след 3-тия месец, амниоцентеза например, но е препоръчително медицинския аборт /или както му е там точното наименование/ да е до13-14 гестационна седмица.
            Наздраве!
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение

              Мисля, че доста сериозни аномалии се хващат в трите месеца - предполагам, че дамите ще кажат точно, което е и основание за аборт.
              4 д видеозон се прави на три пъти.Не знам до коя седмица можеше да се прави аборт,но на 4 д всичко се вижда.А и лекарите си имат показатели за измерванията.При бременостите на жената направи всички 4 д изследвания,за които си платихме.Но по-добре така,отколкото да рискуваме дете с увреждания.Това е толкова страшно,че не искам и да си го помислям.То даже законът предвижда по-леко наказание за убийство на бебе с уродлива форма.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                .................................................. .................................................. .........................................Ако обаче при видеозона се открият такива увреждания бих предпочел аборт от жената.
                Мисля, че доста сериозни аномалии се хващат в трите месеца - предполагам, че дамите ще кажат точно, което е и основание за аборт.
                И това ще мине ...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 78-10 Разгледай мнение

                  Да, леля.
                  Не съм на толкова, но заради такава или подобни ситуации съм горещ привърженик на евтаназията. Знам, обаче, че това е сложен въпрос с много "ако", затова съм се замислил за създаване на лична възмъжност да прекъсна такъв свой "живот", даже при условие на голяма физическа или умствена несамостоятелност. Някакви идеи, леля?

                  Минал съм по такъв път, когато баща ми ме помоли да му намеря начин да умре безопасно за нас, околните. И търсих, но се провалих - докато се натуткам, издъхна в ръцете на сина си. И двамата знаехме, къде е зареденият "Парабелум", но той не ми го поиска и аз не му го предложих.

                  След като умря, намерихме писмо от него, в което той оневинява близките си в случай, че се самоубие.

                  След това майка ми продаде пистолета зад гърба ми, без да знам. Жените понякой път сте жестоки в непременното желание да запазите живота.

                  Има ценности, по-големи от живота, но една от големите ви разлики с нас, мъжете е, че не разбирате това, не искате да го разберете и, суутветствено, няма да го разберете никога.
                  Трябва да се търси възможност за оздравяване до последно.Дори и когато официалната медицина е безсилна.Човешкият организъм има уникални способности за самолечение стига да знаеш как да ги задействаш.
                  кп
                  Колкото до децата с психични увреждания-това е някакъв ужас.Имам една колежка,на която и двете деца са такива-направо ми е жал за нея.Лично аз ако бях изправен пред дилемата дали да отглеждам такива деца не знам как щях да постъпя.Това е ад както за детето,така и за родителите.Ако обаче при видеозона се открият такива увреждания бих предпочел аборт от жената.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
                    Koй решава от името на обществото и как?
                    Всеки е свободен да има каквито си иска възгледи при все, че те също търпят развитие в зависимост от това как животът лашка носителя им.
                    Много е лесно да кършим ръце, да бъдем състрадателни и да искаме обществото да плаща сметката.
                    Обществото е саморегулираща се система. Всеки си има възгледите, но не всички от тях са обществено приемливи. А регулаторните механизми са формален - регланемтиран от законодателството и неформален - предопределен от морални и нравствени норми. Хоратя живеещи извън тези два механизма, са известни като "маргинали".

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение

                      Koй решава от името на обществото и как?
                      Всеки е свободен да има каквито си иска възгледи при все, че те също търпят развитие в зависимост от това как животът лашка носителя им.
                      Много е лесно да кършим ръце, да бъдем състрадателни и да искаме обществото да плаща сметката.
                      Политиците, които обществото избира. Всяка партия има съответна предизборна програма. Обществото, това са избирателите. А иначе всеки в своята глава може да има всякакви възгледи. Дали те ще станат възгледи на мнозинството избиратели зависи от начина им на гласуване и от натиска оказван върху политиците по време на мандата им. Справка - протестите на майките на деца с увреждания например.

                      Системата се нарича представителна демокрация.

                      Засега по-добра система от тази е само пряката демокрация.

                      Пряката демокрация, обаче, е крайно неизгодна система за политиците по нашите ширини, поради което, въпреки че е налице възможност за електронното ѝ прилагане тя не се прилага у нас и близките ни народи и не виждам надежда скоро да се прилага у нас и у съседните ни народи.

                      В Швейцария например се прилага пряката демокрация.
                      Last edited by Selena; 25.05.2020, 20:15.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                        Хм. Това е въпрос на личен избор и на избор на съответното общество. Аз споделям различни възгледи по темата.
                        Koй решава от името на обществото и как?
                        Всеки е свободен да има каквито си иска възгледи при все, че те също търпят развитие в зависимост от това как животът лашка носителя им.
                        Много е лесно да кършим ръце, да бъдем състрадателни и да искаме обществото да плаща сметката.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от бай Стамен Тракториста Разгледай мнение
                          Здравейте, хора
                          Предвид променената ситуация и новите реалности както и наложения ми лимит от 2 коментара на седмица в тази тема вече ще пиша много рядко и все по-рядко тук. Всеки мой коментар от тук нататък ще бъде кратък, сдържан и с внимателно подбрани думи.
                          Останете си със здраве
                          Не се ориентирам. Каква “нова ситуация”? Какъв “лимит”и какви пет лева?

                          Коментар


                          • Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

                            Ами искат да носят маски, защото е модно ......

                            https://fakti.bg/life/477296-seksi-m...-s-edna-snimka

                            Снимката взриви Инстаграм и за по-малко от 24 часа събра 163 000 лайка и 6100 коментара.

                            Ето това е начина една жена да придобие световна слава. Нашите жени само трябва да се учат (Крисито например).
                            Last edited by Mateev; 25.05.2020, 19:44.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от марин Разгледай мнение
                              Подтемата е: Какво искат жените?

                              http://www.dnesplus.bg/News.aspx?n=936346
                              Джебчийска класическа ромска схема. Жените са изпълнители, а мъжете от клана вардят. Няма велик “женски” елемент в тая работа, обаче, щото парите отиват в тартора на клана, който обикновено е дядото по бащина линия .
                              Last edited by Andi11; 25.05.2020, 20:11.

                              Коментар


                              • Подтемата е: Какво искат жените?

                                http://www.dnesplus.bg/News.aspx?n=936346

                                Коментар

                                Working...
                                X