IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
    И къде ги видяхте тези нюанси... Аз от темата разбрах само, че ако жените не искат каквото ТРЯБВА, значи не знаят какво искат...
    Ето малко нюанси За всекиго по нещо

    https://youtu.be/YoBlp6qvFqg

    Коментар


    • - Кога си лягат добрите момичета?
      - Лягат си в девет за да могат в единайсет да си бъдат в къщи.

      Такива вицове си разказвахме като бяхме ученици.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
        И къде ги видяхте тези нюанси... Аз от темата разбрах само, че ако жените не искат каквото ТРЯБВА, значи не знаят какво искат...

        Така де - можем да си го кажемЕ директно, без заобикалки: дамите /и жените/ ТРЯБВА да знаят какво искат, а то съвпада с онова, което искаме ние - мъжете!

        Кой би могъл да го формулира по-точно, с малко думи?

        Какво искаме ние /мъжете/ - това е строго индивидуално, но пък дамите не може да не се досещат, защото - хайде сега, например - нека една дама да ми каже, че няма шесто чувство! Не би го направила, нали! Има много неща, в които ни превъзхождат /дамите/, но не подозират, че ние не знаем тия неща... Обратното също е вярно - по отношение на мъжката половина...

        На човек му остава да се учи на отношения, без да подценява друг човек...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от representjah

          Всичко започва обаче със секса. Без значение каква е връзката и какъв тип са ще са ви отношенията. Има жени които дори и за втори път не стават, но това можеш да го разбереш едва след като си ги вкарал в леглото. Други, знаеш още преди това, че втори път няма да има но само защото си наумил/издразнила нещо ще я минеш. Но секса е началото.

          До преди няколко години и аз си мислих същото - какво ще си говоря с тия деца. И намерих отговора - нищо. Те си говорят каквото си искат, както винаги пълни глупости, аз слушам, и като ми писне започваме да играем на мълчанка. Няма какво да се научи от една жена, нито как да направиш пари, нито как да направиш мускули, нито съвет за някоя книга/идея да ти даде. За тия неща си имам приятели мъже, където надълго и нашироко, докато сме в планината си блещим нашите глупости, кеф ти философия, кеф ти коли, кеф ти пушки и ножове. Но младата жена ще ти даде нещо, което един мъж или жена над 30 години не може - женственост, наивност, кокетство и нежност. Говорим за чистата изненада в нейните очи, когато види че си космат и възкликне: ама ти си като един голям плюшен мечок! Тя ще те люля на някоя детска люлка в парка, ти ще се крещиш от кеф и тя няма да ти каже: по-тихо или да те упреква. Ще започне да подскача и да да вика: искам и аз, искам и аз. И когато започнеш ти да я люлееш, когато се засмее и развее тия дълги коси, и пищи: по-силно, по-силно, ще "усетиш" кое е това. Може и да ти се е случвало, може и да си забравил. Ето това ми харесва на мен и ме държи дълго време. Ясно е, че голяма част от младите жени в леглото са неопитни, но на мен ми харесва, компенсират с усърдие и старание.

          Дали стават за сериозни отношения? Някои да, някои не, но зависи ти самия какво искаш. Знаеш приказката: не можеш да превърнеш курв@ в примерна съпруга. Докато получавам това което искам от различни жени, не виждам причина да се "обвързвам" или каквото и да било. Пак ще кажа - деца мога и на 70 години да имам, стига да го искам.
          Всеки си има предпочитания.И аз познавам двама стари ергени плейбои,който постоянно се движат с млади жени.Явно си ги влече.Същевременно от женените ми познати с любовници на нито един любовницата не е под 30 години.Но това са подробности без голямо значение.
          Отговорът на въпроса какво искат жените е по-важен.В смисъл какви мъже харесват-и отговорът е,че харесват самоуверени мъже.Затова и ако някой младеж ме попита какъв съвет да му дам при отношенията с жените-съветът би бил да е самоуверен.И да се научи да ги задоволява сексуално.И третото качество,което жените харесват в мъжа естествено са финансовите му възможности.
          Всичко останало е второстепенно за тях.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение
            Това, го приемам - както за романтичните, така и за лишените от романтика - нюанси..., та дори и за 51-ят нюанс? .
            И къде ги видяхте тези нюанси... Аз от темата разбрах само, че ако жените не искат каквото ТРЯБВА, значи не знаят какво искат...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
              Докато получавам това което искам от различни жени, не виждам причина да се "обвързвам" или каквото и да било. Пак ще кажа - деца мога и на 70 години да имам, стига да го искам.


              За другото ти сложих плюс, но това за 70г. и деца е много пожелателно..Ако изобщо мислиш да се жениш и да имаш деца направи го до 50-55, защото после ще бъде чудо , ако успееш.. Изменят ти се и психиката и физиологията и се включват градинари, пощаджии и всякакви приходящи..Дори голямият сваляч Джакомо Казанова е завършил живота си сам като библиотекар на благородник..Всяко нещо с времето си..
              Може разбира се ама ще присъстваш ли на правенето..

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                Обичам нюансите. Те са най-интересни. А и всеки е неповторим.
                Това, го приемам - както за романтичните, така и за лишените от романтика - нюанси..., та дори и за 51-ят нюанс? .

                Коментар


                • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение

                  Останах с впечатлението, че нямаш никакво съмнение за нещоТО, което искат мъжете...
                  Обичам нюансите. Те са най-интересни. А и всеки е неповторим.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                    Аз и заповеди .

                    Може и да я навестя темичката тези дни. Нека си кажат мъжете какво искат, зер и това е важно .
                    Останах с впечатлението, че нямаш никакво съмнение за нещоТО, което искат мъжете...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение

                      ​​​​​​Ама, никой не те гони! Чети си и си води записки. Накрая сме ти подготвили тест. Ще
                      видим какво си научила за... себе си...

                      И по-сериозно, моля!
                      Аз и заповеди .

                      Може и да я навестя темичката тези дни. Нека си кажат мъжете какво искат, зер и това е важно .

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                        Оууу, аз излазям тогава
                        ​​​​​​Ама, никой не те гони! Чети си и си води записки. Накрая сме ти подготвили тест. Ще
                        видим какво си научила за... себе си...

                        И по-сериозно, моля!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение

                          Едва ли е важно кой е авторът Темата отдавна не е свързана с щенията на дамите, защото "тВа ние отдавна си го знаемЕ!"..

                          Тук предаваме опит и вливаме акъл на ония, които имат угризения, че им липсва "бройката"...
                          Оууу, аз излазям тогава

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                            Това горното кой “просветлен” ум го е произвел, че нещо е играла гъбата?
                            Едва ли е важно кой е авторът Темата отдавна не е свързана с щенията на дамите, защото "тВа ние отдавна си го знаемЕ!"..

                            Тук предаваме опит и вливаме акъл на ония, които имат угризения, че им липсва "бройката"...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                              Докато получавам това което искам от различни жени, не виждам причина да се "обвързвам" или каквото и да било. Пак ще кажа - деца мога и на 70 години да имам, стига да го искам.


                              За другото ти сложих плюс, но това за 70г. и деца е много пожелателно..Ако изобщо мислиш да се жениш и да имаш деца направи го до 50-55, защото после ще бъде чудо , ако успееш.. Изменят ти се и психиката и физиологията и се включват градинари, пощаджии и всякакви приходящи..Дори голямият сваляч Джакомо Казанова е завършил живота си сам като библиотекар на благородник..Всяко нещо с времето си..
                              Това горното кой “просветлен” ум го е произвел, че нещо е играла гъбата?

                              Коментар


                              • Докато получавам това което искам от различни жени, не виждам причина да се "обвързвам" или каквото и да било. Пак ще кажа - деца мога и на 70 години да имам, стига да го искам.


                                За другото ти сложих плюс, но това за 70г. и деца е много пожелателно..Ако изобщо мислиш да се жениш и да имаш деца направи го до 50-55, защото после ще бъде чудо , ако успееш.. Изменят ти се и психиката и физиологията и се включват градинари, пощаджии и всякакви приходящи..Дори голямият сваляч Джакомо Казанова е завършил живота си сам като библиотекар на благородник..Всяко нещо с времето си..

                                Коментар

                                Working...
                                X