IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

    Омотах се нещо ... Явно високата ми интелигентност не е чак толкава висока и по тоя повод ще помоля за по-голяма обстойност за това с досадата.
    Наздраве!
    Страх от отхвърляне най-общо казано и презастраховане в емоционален план. То всъщност наш Евго се върти в този капан и Мъни му казва, че въобще не трябва да му пука от крайния резултат с поредната мадама.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
      По-важно е да не се прави това: да "ти пука и се чувстваш фрустриран и безсилен"
      отколкото да се правиш на нещо, което не си
      Т.е., ако трябва да се обобщят страховете на двата пола, то женските страхове са по-скоро физически: страх от нежелана бременност, от физическо посегателство, а мъжките се очертават май като страх от отхвърляне, по-скоро са психологически страхове.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
        Макар че зависи и има една тънкост. Ако се дразниш, защото ти пука и се чувстваш фрустриран и безсилен това е кофти и тя още повече, ще ти върти номера

        Ако покажеш раздразнение във вид на досада, но без да ти пука и ти забавно-досадно, тогава ефектът може да е по-бърз скок в леглото. Но пак всичко зависи. Няма строга формула в тези неща

        Омотах се нещо ... Явно високата ми интелигентност не е чак толкава висока и по тоя повод ще помоля за по-голяма обстойност за това с досадата.
        Наздраве!
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • По-важно е да не се прави това: да "ти пука и се чувстваш фрустриран и безсилен"

          отколкото да се правиш на нещо, което не си

          Първоначално изпратено от vikhunter Разгледай мнение

          И сега отиваш пред огледалото и започваш да тренираш "раздразнение във вид на досада, но без да ти пука и ти е забавно-досадно" Ех, че не е между нас великия Тодор Колев.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

            Мерси, че ни споделяш тези тънкости,
            И сега отиваш пред огледалото и започваш да тренираш "раздразнение във вид на досада, но без да ти пука и ти е забавно-досадно" Ех, че не е между нас великия Тодор Колев.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
              Макар че зависи и има една тънкост. Ако се дразниш, защото ти пука и се чувстваш фрустриран и безсилен това е кофти и тя още повече, ще ти върти номера

              Ако покажеш раздразнение във вид на досада, но без да ти пука и ти забавно-досадно, тогава ефектът може да е по-бърз скок в леглото. Но пак всичко зависи. Няма строга формула в тези неща

              Мерси, че ни споделяш тези тънкости,

              Коментар


              • Макар че зависи и има една тънкост. Ако се дразниш, защото ти пука и се чувстваш фрустриран и безсилен това е кофти и тя още повече, ще ти върти номера

                Ако покажеш раздразнение във вид на досада, но без да ти пука и ти забавно-досадно, тогава ефектът може да е по-бърз скок в леглото. Но пак всичко зависи. Няма строга формула в тези неща


                Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                Казвам му, че това е грешка и прави лошо впечатление на жените. Ако приемем, че с номерата си тества мъжа, раздразнението е един от начините да не минеш теста


                Коментар


                • Казвам му, че това е грешка и прави лошо впечатление на жените. Ако приемем, че с номерата си тества мъжа, раздразнението е един от начините да не минеш теста


                  Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                  Именно, ама наш Евго се сърди, че му въртят “номера”.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                    Еми тя ако търси съпруг пък съвсем няма да скочи веднага в леглото. Разбира се, че ще играе номера и ще се прави на недостъпна. Дори да е убедена, че не си Джак
                    Именно, ама наш Евго се сърди, че му въртят “номера”.

                    Коментар


                    • Еми тя ако търси съпруг пък съвсем няма да скочи веднага в леглото. Разбира се, че ще играе номера и ще се прави на недостъпна. Дори да е убедена, че не си Джак

                      Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                      Идиотки всякакви може да има, но дали са подходящи за съпруги? Ти нали съпруга търсеше? Ако е за друго - честито.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                        Има някой толкова загорели.....че още на първата среща идват, след като сме пуснали камера преди това,
                        Идиотки всякакви може да има, но дали са подходящи за съпруги? Ти нали съпруга търсеше? Ако е за друго - честито.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                          Чатя си аз с някой във анонимен форум. Излизам с него на първа среща и ... ти сериозно ли чакаш да ти се квакне веднага в апартамента без да те познава? Ами ако си Джак Изкормвача?
                          Има някой толкова загорели.....че още на първата среща идват, след като сме пуснали камера преди това,

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                            От друга страна аз съм се разбирал със съученичките ми и с колежките ми. И знам как мислят жените. Но са ме възпитавали в старите ценностти и от там идва противоречието.
                            Чатя си аз с някой във анонимен форум. Излизам с него на първа среща и ... ти сериозно ли чакаш да ти се квакне веднага в апартамента без да те познава? Ами ако си Джак Изкормвача?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                              Ти ако питаш една жена как мисли и какво иска, тя ще ти каже едно. Но в отношенията си с мъжете ще реагира на друго.

                              И това не е защото ще те излъже
                              Наистина, има го и този момент.

                              Коментар


                              • Ти ако питаш една жена как мисли и какво иска, тя ще ти каже едно. Но в отношенията си с мъжете ще реагира на друго.

                                И това не е защото ще те излъже

                                Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                                От друга страна аз съм се разбирал със съученичките ми и с колежките ми. И знам как мислят жените. Но са ме възпитавали в старите ценностти и от там идва противоречието.

                                Коментар

                                Working...
                                X