IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

    Нали . Да са живи и здрави даскалите. Защото от този ще му остане нещо. Няма излишно знание.
    Да са живи и на собствен ход, другото - както дойде!

    .................

    На времето в даскалото имаше подобен Цербер..., но...., пенсионира се точно навреме и като дойде едно младо гадже - даскалка, май на 23, току-що завършилО..., а ние - мъШка паралелка - зверове!
    ​​​​​​

    Спооооомени...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


      Колко си скромна! Разчувства ме! Заради наследника!
      Ама - хич не ги разбирам тия даскали... Зверове! Като научи няколко теми - вече всичко му е ясно: професор!
      Ми, да му покаже на това дете - какво знае, а не да се хваща за онова, което не знае!

      Така де, що не знае това дете? Защото той, даскалът - не го е научил! Ясно е като бял ден! Да оставим темата за стреса от високото и неразбираемо ниво на поднасяне на матРиала...

      Щом мислиш, че си (прост) хуманитар - вече ще придобиеш самочувствието да казваш, че си умен електротехник!

      ........

      На детето - като порасне, едва ли ще му се наложи да решава задачи по електротехника, но ключ, контакт да смени, да знае ампеража на предпазителите..., това да ги учат..., да работят с мултицет, за да откриват поне прекъсната верига..., а те им тъпчат главите с формули и това било ... наука...
      Нали . Да са живи и здрави даскалите. Защото от този ще му остане нещо. Няма излишно знание.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Selena

        .. съм прост хуманитар все пак.

        Колко си скромна! Разчувства ме! Заради наследника!
        Ама - хич не ги разбирам тия даскали... Зверове! Като научи няколко теми - вече всичко му е ясно: професор!
        Ми, да му покаже на това дете - какво знае, а не да се хваща за онова, което не знае!

        Така де, що не знае това дете? Защото той, даскалът - не го е научил! Ясно е като бял ден! Да оставим темата за стреса от високото и неразбираемо ниво на поднасяне на матРиала...

        Щом мислиш, че си (прост) хуманитар - вече ще придобиеш самочувствието да казваш, че си умен електротехник!

        ........

        На детето - като порасне, едва ли ще му се наложи да решава задачи по електротехника, но ключ, контакт да смени, да знае ампеража на предпазителите..., това да ги учат..., да работят с мултицет, за да откриват поне прекъсната верига..., а те им тъпчат главите с формули и това било ... наука...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

          Надявам се сами да се справим , ама ако запънем ще пусна sos.
          Ако го пуснеТЕ в правилната посока, ако знаете, коя е правилна посока (от многото) ..., а дали ми е включен приемника (тук) ?..., по-скоро - не е...

          Чак ти се чудя: не ги ли научи наизуст (поне условията: дадено - търси се), другото ще е 2-3 реда...

          Кажи му юрист и повече....

          Коментар


          • Първоначално изпратено от The Matrix Разгледай мнение

            Мъжки ... мижитурка си ти ... мижитурка.... дипломация малко трябва ... били го подразнили баси ... и кво от това? Че те жените са създадени да дразнят мъжете бе, това им е заложено в тях. Ти като мъж пак им се извини да видят мъжкаря в тебе, а не амебата ..... И знаиш ли що жените дразнят мъжете със или без поводи? Да ти го кажа щото в филмите няма да го видиш. Всяка жена дразни конкретния мъж - нейния съпруг, любовник или гадже - само, за да види и провери докъде е горната му граница, до която той може да изтърпи нейното дразнене. И да не пресича тази червена линия. Щото ако я пресече той може да я напусне и да я смени с друга, може да й спре парите, може и да я ошамари.... Затуй ни дразнят, а на тебе очевадно горната граница е само на педя над земята .... Много имаш още да се учиш мъжки и много още филми да гледаш и книжки да прочетеш ....
            По-едрата 1/3-та пълноправен член на домочадието е човек с огромно търпило. Има красиви очи, с цвят на приливна морска вълна - синьо-зелени, с ясно открояваща се тъмна зеница. Докарвала съм им размера до големина на върха на карфица и след това благоразумно съм се оттегляла.На всеки живота му е мил
            Наздраве!
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение

              Маа му стара! Имам чувството, че всяка жена трябва да ходи с етикет като на компютрите в магазина - такива и такива характеристики и цена. Ти решаваш дали характеристиките и цената те устройват, плащаш и получаваш.
              Ми не става. Проба, грешка, настроения, емоции, караници, сдобрявания (или не), харчове тук-там, болка, щастие, рай и ад (две в едно+).... и тва не е всичко, което ще ти дойде на главата.
              В някъв момент слагаш главата в торбата. После може да се радваш, може да съжаляваш, квото е тва. След като се родиш, нищо не е гарантирано на тоя свят, освен смъртта и данъците. Всичко друго - квото е писано.
              Има много неща в живота, дето мозък и разсъждения не помагат - връзката с жена е едно от тях.
              Жената не обича разсъждения, обича действия. Е тва основно искат.
              Ага,

              много си умен,

              Каквото си ми казал, го приемам за 100% вярно.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                Ба си ква е тая сложна електротехника за деца.Закона на Кулон ли не мое да разбре или на Ом или на Кирхоф..Аз излизам по табота..Евго има един единствен проблем и той е с гллавата му.Дано не ми се обиди ама трябва да го разбере за да го преодолее..
                Ами утре ще намеря и ще ти пусна предишната задачка.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                  Тъни мъни ние знаем че има жени и жени.Едните и на 60 да станат пак ще бъдат обект на желание а другите на каквато и възраст да са все тая.Но да си позволиш да говориш така за жена която никога не си виждал и не познаваш не знам..
                  Въпрос на възпитание и умение за използване на изразни средства. Но това е виртуален форум и всеки има право да изразява мнението си по начин, удобен на самия него.
                  Наздраве, Пеше!
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                    Е, че кажи ни кВи са ти темите и задачите: да ти ги развием и решим, а ти ги превеждаш - и си - пей сърце!
                    Ако искаш обяснения - и тях ги имаш, кО си се паниралО!
                    Надявам се сами да се справим , ама ако запънем ще пусна sos.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                      Бате Пешо, остави сега секса, че в петък в 18.00 българско време пак имам изпит по електротехника. Оставям Ви и отивам да решавам задачки.

                      Ако го закъсам ще викам хелп. Мамка му и даскал, мамка му и пубертет, мамка му и електротехника ей.

                      Само Евго бил имал проблеми. Ти да видиш кво е зор. Дистанционно обучение по време на пандемия. Ей туй е зор.
                      Ба си ква е тая сложна електротехника за деца.Закона на Кулон ли не мое да разбре или на Ом или на Кирхоф..Аз излизам по табота..Евго има един единствен проблем и той е с гллавата му.Дано не ми се обиди ама трябва да го разбере за да го преодолее..

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                        Бате Пешо, остави сега секса, че в петък в 18.00 българско време пак имам изпит по електротехника. Оставям Ви и отивам да решавам задачки.

                        Ако го закъсам ще викам хелп. Мамка му и даскал, мамка му и пубертет, мамка му и електротехника ей.

                        Само Евго бил имал проблеми. Ти да видиш кво е зор. Дистанционно обучение по време на пандемия. Ей туй е зор.

                        Е, че кажи ни кВи са ти темите и задачите: да ти ги развием и решим, а ти ги превеждаш - и си - пей сърце!
                        Ако искаш обяснения - и тях ги имаш, кО си се паниралО!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                          +1

                          Няма да им се извинявам, защото и двете ме подразниха с коментарите си.

                          В момента си имам кандидатка и тя се отгви да дойде в СФ при мен за постоянно.


                          Ако се случи да нямам деца, имуществото ми ще го вземат децата на брат ми (което е ОК за мен) и ги обичам като свои.

                          Поздрави
                          Мъжки ... мижитурка си ти ... мижитурка.... дипломация малко трябва ... били го подразнили баси ... и кво от това? Че те жените са създадени да дразнят мъжете бе, това им е заложено в тях. Ти като мъж пак им се извини да видят мъжкаря в тебе, а не амебата ..... И знаиш ли що жените дразнят мъжете със или без поводи? Да ти го кажа щото в филмите няма да го видиш. Всяка жена дразни конкретния мъж - нейния съпруг, любовник или гадже - само, за да види и провери докъде е горната му граница, до която той може да изтърпи нейното дразнене. И да не пресича тази червена линия. Щото ако я пресече той може да я напусне и да я смени с друга, може да й спре парите, може и да я ошамари.... Затуй ни дразнят, а на тебе очевадно горната граница е само на педя над земята .... Много имаш още да се учиш мъжки и много още филми да гледаш и книжки да прочетеш ....
                          Last edited by The Matrix; 17.06.2020, 13:41.

                          Коментар


                          • Не ми е ясно какво обидно за лелките има, че един мъж на 40 години предпочита по-млади от него жени?
                            Че и отгоре на това порицават вкуса му заради обидите на някакви непознати 40 50 годишни лелки.
                            Жените над 40 са със все по-малко женственост, докато мъжа на 40 е в разцвета.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                              Да прав си с изключение на секса...да не забравяме че все пак жената е на работа....Ако да си разтвориш краката на волана на тира и една пияна свиня да те млати представяйки си че чука Жулия Робъртс е разкрепостен секс аз съм трамвай.....
                              Бате Пешо, остави сега секса, че в петък в 18.00 българско време пак имам изпит по електротехника. Оставям Ви и отивам да решавам задачки.

                              Ако го закъсам ще викам хелп. Мамка му и даскал, мамка му и пубертет, мамка му и електротехника ей.

                              Само Евго бил имал проблеми. Ти да видиш кво е зор. Дистанционно обучение по време на пандемия. Ей туй е зор.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                                Аз пък имам колега който каза на една колежка същото но по друг начин.Нещо се бъзикаха на тема секс и той вика така е Мария навремето когато всичко са ти искали си се стискала сега даваш на всеки ама никой не ти иска....А Мимето му вика ти па откъде знаеш че съм се стискала навремето....
                                +1

                                Няма да им се извинявам, защото и двете ме подразниха с коментарите си.

                                В момента си имам кандидатка и тя се отгви да дойде в СФ при мен за постоянно.


                                Поздрави
                                Last edited by Evgo; 17.06.2020, 13:45.

                                Коментар

                                Working...
                                X