IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

    Не пия алкохол.По здравословни причини,а не заради това,че съм мюсюлманин както се усъмни.
    Сори.за шегата не знаех.
    Нищо пък наваксваш по другата лайсна.
    Last edited by Todor Sabev; 01.06.2020, 15:49.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

      Кво искаш да кажеш за мащаба че Миро не моеже да удари поне 5 ракии със скарата ли.
      Не пия алкохол.По здравословни причини,а не заради това,че съм мюсюлманин както се усъмни.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

        Кво искаш да кажеш за мащаба че Миро не моеже да удари поне 5 ракии със скарата ли.
        Ти пък сега. От толкоз “кифли”, съвсем се обърка. И десет ракии може да обърне пича. В това няма грам съмнение. Кво се праиш на халосан бе Тоше? С мене? Хмммм

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

          Ами хубаво.Интересно само защо продължаваш да ми коментираш мненията ?Казал съм ти-имаш достатъчно други хора във форума,с които споделяте сходни възгледи.
          Моите коментари нито са политкоректни,нито лицемерни.Относно Ай Кю то -в тестовете„Пиза„на учениците,които на практика отразяват и интелектуалното ниво на децата,евреите не са на първо място.А учениците от Сингапур,Южна Корея,Япония,Тайван.
          Естествено,че са умни,ама тайната на житейският им успех е в това,че се поддържат много един друг.
          Нещо,което не може да се каже за българите.Както се вижда и от този форум някои комплексари използват анонимността,за да се подиграват и обиждат хората с различни мнения.
          Ок. Никви твои мнения няма да коментирам. Спирам

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

            Пич, извинявай, че така те наричам, знаеш ли къде се разминаваме ние с тебе? В мащаба.

            Не искам да те обиждам, ама наистина не искам. И както съм на .., петата ракия ще взема да си замълча за днес.
            Кво искаш да кажеш за мащаба че Миро не моеже да удари поне 5 ракии със скарата ли.
            Last edited by Todor Sabev; 01.06.2020, 15:30.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

              Пич, извинявай, че така те наричам, знаеш ли къде се разминаваме ние с тебе? В мащаба.

              Не искам да те обиждам, ама наистина не искам. И както съм на .., петата ракия ще взема да си замълча за днес.
              Ами хубаво.Интересно само защо продължаваш да ми коментираш мненията ?Казал съм ти-имаш достатъчно други хора във форума,с които споделяте сходни възгледи.
              Моите коментари нито са политкоректни,нито лицемерни.Относно Ай Кю то -в тестовете„Пиза„на учениците,които на практика отразяват и интелектуалното ниво на децата,евреите не са на първо място.А учениците от Сингапур,Южна Корея,Япония,Тайван.
              Естествено,че са умни,ама тайната на житейският им успех е в това,че се поддържат много един друг.
              Нещо,което не може да се каже за българите.Както се вижда и от този форум някои комплексари използват анонимността,за да се подиграват и обиждат хората с различни мнения.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                Вероятно е част от професионалните качества на адвоката... Не вярвам да желаеш да видиш крайната реакция на усмихнат съдия..., но не изключвам интереса на съдията-мъж, пред адвоката-дама - да е в правилната посока /отдолу - нагоре/...
                Не отваряй кутията на Пандора в тази мила безобидна темичка

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                  Което ми напомни за дефиницията за "българска тройка" - двама правят секс, третия дава акъл...
                  Именно!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                    Явно не ми се удава да изразя добре своя хумор.

                    Вероятно е част от професионалните качества на адвоката... Не вярвам да желаеш да видиш крайната реакция на усмихнат съдия..., но не изключвам интереса на съдията-мъж, пред адвоката-дама - да е в правилната посока /отдолу - нагоре/...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение
                      но това не означава, че се натискам за тройка /нали знаеш какво е "тройка": трима неразделни приятели в парка, задължително с /по/ маски!
                      Което ми напомни за дефиницията за "българска тройка" - двама правят секс, третия дава акъл...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                        Няма как да се получат близкородствени връзки,щото в България си имаме понятие за родовите връзки.Освен това в момента хората не са изолирани както преди 300-400 години и не са редки браковете между хора от различни населени места,дори от различни държави.
                        Относно евреите,че са умни,умни са,ама не са най-умните на света.Просто много се подкрепят едни други.А Нобеловата награда се дава по субективна преценка.То ако бяха най-умните всички световни шампиони по шахмат щяха да са евреи.Ама не са.Даже имаше и българин световен шампион.
                        Пич, извинявай, че така те наричам, знаеш ли къде се разминаваме ние с тебе? В мащаба.

                        Не искам да те обиждам, ама наистина не искам. И както съм на .., петата ракия ще взема да си замълча за днес.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                          Как пък ме намеси и мен! По каква логика?

                          Това са си вашите тези /и блянове!/ за многомъжство/многоженство, аз съм само страничен наблюдател-фантаст и понякога се... изчервявам от някои констатации в мрежата..., ама - като се замисля - може да ме привлечете като фен... ..., но това не означава, че се натискам за тройка /нали знаеш какво е "тройка": трима неразделни приятели в парка, задължително с /по/ маски!
                          Явно не ми се удава да изразя добре своя хумор.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                            Това си е твоя теза .

                            Как пък ме намеси и мен! По каква логика?

                            Това са си вашите тези /и блянове!/ за многомъжство/многоженство, аз съм само страничен наблюдател-фантаст и понякога се... изчервявам от някои констатации в мрежата..., ама - като се замисля - може да ме привлечете като фен... ..., но това не означава, че се натискам за тройка /нали знаеш какво е "тройка": трима неразделни приятели в парка, задължително с /по/ маски!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                              Защо пък пътувания?

                              .......................................

                              Сетих се за един виц...

                              Моше среща Авраам и подхваща разговор:

                              - Как си, Авраам? Как се чувстваш днес!

                              - Добре съм, Моше! Бива!

                              - А как са жената, децата, Авраам?

                              - Не се оплаквам, Моше - добре са - и децата, и жената...

                              - А бизнеса, бизнеса - как е Авраам?

                              - Добре върви и бизнеса, Моше.

                              - Авраам, ще те помоля нещо...

                              - ?!?

                              - Авраам, би ли ми дал в заем 100 $ ?

                              - Моше, би ли ме целунал по... гърба?

                              - Защо да те целуна по гърба, Авраам?

                              - Аааа, Моше - и ти започна точно така - отдалеч!
                              Хахахаха

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                                След n брой поколения ще се получи геометрична прогресия на близки гени. Всички ще са “братовчеди”. Православното християнство забранява женитбата до трети братовчеди. Католиците не. Резултатът е очеваден по някои западни улици...

                                Мен по ме кефи една тибетска система една жена с по двама мъже. 6 месеца единия и 6 месеца другия - обаче - пак ще изникне същият проблем.

                                Най-мъдро като предписания си е православното християнство.

                                А ето и нещо за евреите, което като генетична селекция е вярно и за православните християни по отношение на правото на свещенните да имат потомство, а не както е при извратения католически целибат (безбрачие), чиито последици са не само обедняването на генетичния фонд на населението, а и маса проблеми с педофилията.

                                https://www.24chasa.bg/mnenia/article/6779534

                                Ще имаш количество със съмнително качество при системно многоженство по времевата верига. Говори се, че прабългарите са ги знаели тези работи и са били много мъдри про подбирането на двойките.
                                Няма как да се получат близкородствени връзки,щото в България си имаме понятие за родовите връзки.Освен това в момента хората не са изолирани както преди 300-400 години и не са редки браковете между хора от различни населени места,дори от различни държави.
                                Относно евреите,че са умни,умни са,ама не са най-умните на света.Просто много се подкрепят едни други.А Нобеловата награда се дава по субективна преценка.То ако бяха най-умните всички световни шампиони по шахмат щяха да са евреи.Ама не са.Даже имаше и българин световен шампион.

                                Коментар

                                Working...
                                X