IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

    Голям държавник излезе Варуфакис-гърците на референдума казаха„Охи„на условията на ЕС и на другият ден правителството прие всички условия по сделката,които им бяха наложени.Цигански манталитет отвсякъде.
    Тия държави така са намерили-ако не бяха част от ЕС досега да са фалирали.И ако се махнат ПИГС от това ЕС само ще спечели.Северна,Западна,Централна и Източна Европа ще са много по-силни без мургавите южняци.
    Колкото до това,че половината емигранти били в държавите от ПИГС това не е вярно.В Испания има 125 хиляди български граждани/част от тях чужденци с български паспорт/,в Италия и Гърция да са още 200 хиляди максимум.Това прави една четвърт от емигрантите,не половината.
    ​​​​​Колкото до тир транспорта-решението е неизгодно за българските мутробизнесмени,но е изгодно за шофьорите.Защото ще им плащат европейски заплати и ще им се спазват правата.
    Баба Меркел има един голям грях-че напълни Германия с негри,араби,афганистанци и други подобни.Но икономически без Германия ЕС е загинал
    Ще поживеем и ще видим. Ти си каза тезата и аз си казах моята. Нямаме какво повече да “делим”.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

      Не бе човек. Дълговете както се надписват, така се и отписват. Те са числя в компютри. Големи батковци на масата решават как да жонглират с тях.

      Покажи ми един наш политик от калибъра на Варуфакис или даже на Педро. Има много по-едро лицемерие от това, за което ти знаеш или си мислиш, че знаеш. Периодически един Варуфакис удря по един политически шамар на поредния холандски измекяр, всъщност, прикрит говорител на мама Меркел. Тази година ролята на Варуфакис изпълни португалския външен министър. Той им каза в прав текст, че или ще помагат на закъсалите, или няма да го има евросъюзът.

      Защо според тебе клекна баба ти Меркел? Айде да се позамислиш малко. Не ми отговаряй веднага.


      Мит е, че в ПИИГС не се работи. В частния сектор се работи яко. Второ, тези държави си гледат и защитават националния интерес. Ние само знаем да козируваме.

      Задай си въпроса защо имаме толкова злато под земята, а пенсионерите ни са с по 200 лева пенсия. Какво стана със сребърния фонд? Това за вътрешна употреба. А за външна, от така наречените ПИИГС само може да се учи и да се взема мъдрост. В тях ти е разселена и половин емигрантска България за жалост. Задай си въпроса защо прави баба ти Меркел номера с прецакването на целия ни ТИР транспорт.

      Англичаните излязоха по причина, че не им излизаха сметките да са под диктата на Германия и да ги цеди баба ти Меркел.Точка. Как ще се развиват нататък и тях не ги мисля особено.
      Голям държавник излезе Варуфакис-гърците на референдума казаха„Охи„на условията на ЕС и на другият ден правителството прие всички условия по сделката,които им бяха наложени.Цигански манталитет отвсякъде.
      Тия държави така са намерили-ако не бяха част от ЕС досега да са фалирали.И ако се махнат ПИГС от това ЕС само ще спечели.Северна,Западна,Централна и Източна Европа ще са много по-силни без мургавите южняци.
      Колкото до това,че половината емигранти били в държавите от ПИГС това не е вярно.В Испания има 125 хиляди български граждани/част от тях чужденци с български паспорт/,в Италия и Гърция да са още 200 хиляди максимум.Това прави една четвърт от емигрантите,не половината.
      ​​​​​Колкото до тир транспорта-решението е неизгодно за българските мутробизнесмени,но е изгодно за шофьорите.Защото ще им плащат европейски заплати и ще им се спазват правата.
      Баба Меркел има един голям грях-че напълни Германия с негри,араби,афганистанци и други подобни.Но икономически без Германия ЕС е загинал

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ddb Разгледай мнение
        пичове, видяхте тука едно почерпено момиче и дай да го критикуваме сега.
        така не се прави.

        Знаем как се прави, но преходът до Испания е голям, а и тя не ни иска там...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение
          И

          Е какъв пример да вземат-да трупат огромни дългове и после да реват,че нямат пари и да искат да им ги опрощават?Точно цигански манталитет е това.
          Англичаните да си се махат.Ще ги видим колко ще прокопсат.Допреди влизането си в ЕС са били с много по-нисък стандарт.Тия си имат мания за величие,ама отдавна не са Британската империя.Ама явно отказват да го признаят.
          Не бе човек. Дълговете както се надписват, така се и отписват. Те са числа в компютри. Големите батковци на масата решават как да жонглират с тях.

          Покажи ми един наш политик от калибъра на Варуфакис или даже на Педро. Има много по-едро лицемерие от това, за което ти знаеш или си мислиш, че знаеш. Периодически един Варуфакис удря по един политически шамар на поредния холандски измекяр, всъщност, прикрит говорител на мама Меркел. Тази година ролята на Варуфакис изпълни португалския външен министър. Той им каза в прав текст, че или ще помагат на закъсалите, или няма да го има евросъюзът.

          Защо според тебе клекна баба ти Меркел? Айде да се позамислиш малко. Не ми отговаряй веднага.


          Мит е, че в ПИИГС не се работи. В частния сектор се работи яко. Второ, тези държави си гледат и защитават националния интерес. Ние само знаем да козируваме.

          Задай си въпроса защо имаме толкова злато под земята, а пенсионерите ни са с по 200 лева пенсия. Какво стана със сребърния фонд? Това за вътрешна употреба. А за външна, от така наречените ПИИГС само може да се учи и да се взема мъдрост. В тях ти е разселена и половин емигрантска България за жалост. Задай си въпроса защо прави баба ти Меркел номера с прецакването на целия ни ТИР транспорт.

          Англичаните излязоха по причина, че не им излизаха сметките да са под диктата на Германия и да ги цеди баба ти Меркел.Точка. Как ще се развиват нататък и тях не ги мисля особено.

          Коментар


          • пичове, видяхте тука едно почерпено момиче и дай да го критикуваме сега.
            така не се прави.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

              ..................

              Модерацията, сори, не е баш по женската тема, но ако може го оставете. Всъщност, правете каквото намерите за добре. Аз съм на “петата ракия”

              Испания няма да коментирам: всеки има право да живее своя живот, както намери за добре, стига да не създава проблеми и да не пречи на околните. Фактът, че помагаш - е показателен. /за рязане гумите на колата: предполагам, че си поддържаш редовно каско-застраховката, а тя покрива И това събитие/...

              .............................

              Женската тема... Добре де - една дама е на "петата ракия". Това е част от женската тема..., но не твърдя, че мога да ти повярвам, дори ако лично го регистрирам. Да приемем, че това са 50-грамки. Бас лОвя, че при 250 гр. - си готова - заспала /какво се случва, преди да заспиш - няма да говорим/...

              Казвам, че това е част от женската тема, но не визирам теб, Селена.

              Имам преки наблюдения върху поведението на майка ми, но тя ме учудва със своята държеливост... Сигурно хората биха казали, че това не бива да се говори на всеослушание. Правилно съждение, но... Тук става въпрос за консумация /нека не я наричаме ракия/, а продукт, който е издигнат в ранг на... лекарство! Например: "Иди да купиш ракия, защото тя ми прочиства гърлото!" Аз, разбира се - се хиля насреща ѝ, но тя е толкова сериозна, че още повече ме напушва смях... ))

              - Как го прочиства? - питам я аз.
              - Ако знаеш какъв налеп имах! - все по-сериозно и убедително ме "работи" тя... ))
              - Добре де, отивам!
              - Вземи две шишета!
              Туш!!!
              - Как ще взема две шишета. - казвам ѝ - Нали хората на опашката ще ме помислят за алкохолик!
              - Каквото и да казваш, ракията ми помага!

              И я гледам - наистина живва... "До сега ме болеше: това, това и това..., вече нямам никакви болки!" /как да не ѝ повярвам, като виждам как се преобразява пред очите ми!.../

              Е, да: не може да се "похвали" като теб - "с 5 ракии", ама си е гоУем образ!!!

              Та - вреден, или - не - е алкохолът за дамите? Част от темата! /всъщност, помня, че винаги си е пийвала преди ядене: връзката със селото си я имаше.../

              Приключих по темата! /въпроси не задавам, както и на въпроси няма да отговарям/...

              Коментар


              • И
                Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                За последен път коментирам твой пост. На мама Меркел ѝ трябват пазари, където да си пласира буклуците. Не си мисли, че мама Меркел дава нещо гратис. В България всички немски хранителни вериги и всякакви други паразити изсмукват български капитал към метрополията и изцеждат малкото останало читаво население. Когато на мама Меркел ѝ текне, тя дотира свои фирми с държавни помощи иначе за малките играчи не може. Те биват изцеждани. ПИГС е съкращение измислено от тъпоглавите англосаксонци, които обаче първи се изнизаха от топлата прегръдка на мама Меркел, щото не е луд тоя, който яде зелника. Да си опичат акъла нашите политици и могат само са взимат пример от “ПИГС”.
                Е какъв пример да вземат-да трупат огромни дългове и после да реват,че нямат пари и да искат да им ги опрощават?Точно цигански манталитет е това.
                Англичаните да си се махат.Ще ги видим колко ще прокопсат.Допреди влизането си в ЕС са били с много по-нисък стандарт.Тия си имат мания за величие,ама отдавна не са Британската империя.Ама явно отказват да го признаят.
                Last edited by mirodes; 01.06.2020, 17:34.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                  Тоя съюз се крепи на една държава-Германия.Всички други са малко или много лапачи.А най-големите лапачи са PIGS.Мургави люде с манталитет,сходен с този на мургавите граждани на България.
                  За последен път коментирам твой пост. На мама Меркел ѝ трябват пазари, където да си пласира буклуците. Не си мисли, че мама Меркел дава нещо гратис. В България всички немски хранителни вериги и всякакви други паразити изсмукват български капитал към метрополията и изцеждат малкото останало читаво население. Когато на мама Меркел ѝ текне, тя дотира свои фирми с държавни помощи иначе за малките играчи не може. Те биват изцеждани. ПИГС е съкращение измислено от тъпоглавите англосаксонци, които обаче първи се изнизаха от топлата прегръдка на мама Меркел, щото не е луд тоя, който яде зелника. Да си опичат акъла нашите политици и могат само са взимат пример от “ПИГС”.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение

                    тя не е виновна, държавата е такава, ядене, пиене, после сиеста, после навън да се разкарарат малко.
                    добре, че са чужденците да работят там.
                    ама после има едно реване към ЕС да ги спасява с пари.
                    е, как няма да си рекордно дълголетен там тогава ?
                    Тоя съюз се крепи на една държава-Германия.Всички други са малко или много лапачи.А най-големите лапачи са PIGS.Мургави люде с манталитет,сходен с този на мургавите граждани на България.
                    Между другото по ППС-паритет на покупателната способност българската средна нетна заплата е по-висока от гръцката.Ама иначе са със самочувствие до небето.Онзи ден се обадих по телефона на един гръцки магазин,за да си поръчам една раница,която струва 150 евро.И като казах на продавачката,че съм от България,тя ми отговори,че щом съм от България не мога да си позволя да купя раница за 150 евро.Естествено последва тирада от моя страна и накрая ми се извиняваше,ама това е показателно за какви хора става въпрос.
                    Last edited by mirodes; 01.06.2020, 17:26.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение

                      тя не е виновна, държавата е такава, ядене, пиене, после сиеста, после навън да се разкарарат малко.
                      добре, че са чужденците да работят там.
                      ама после има едно реване към ЕС да ги спасява с пари.
                      е, как няма да си рекордно дълголетен там тогава ?
                      Ей, бе ти не ги преглътна тези милиони помощ бре. Мисли го иначе. 350 000 българи имат шанс за достъп до тези пари. Половината от тях са пенсионери, които, ако не беше тяхната социална система щяха да си ровят по кофите за боклук. Не питай защо. От мен не зависят правилата на играта. Аз само си върша работата. От тази седмица почвам обработка на документацията. Част от тези пари и то голяма част ще дойдат в България, защото мисията на емигранта е да праща пари на близките си, докато съседите му като си дойде лятото му пукат гумите на колата и го оплюват като “безродник”. Съдба.

                      Модерацията, сори, не е баш по женската тема, но ако може го оставете. Всъщност, правете каквото намерите за добре. Аз съм на “петата ракия”

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ddb Разгледай мнение

                        селенка, доста си мащабна )) 5 до обед))
                        Наздраве!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ddb Разгледай мнение
                          селенка, доста си мащабна )) 5 до обед))
                          "Моето Мъжко Момиче никак не се шегува." както пееше Стефан Данаилов...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ddb Разгледай мнение

                            селенка, доста си мащабна )) 5 до обед))
                            тя не е виновна, държавата е такава, ядене, пиене, после сиеста, после навън да се разкарарат малко.
                            добре, че са чужденците да работят там.
                            ама после има едно реване към ЕС да ги спасява с пари.
                            е, как няма да си рекордно дълголетен там тогава ?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                              Пич, извинявай, че така те наричам, знаеш ли къде се разминаваме ние с тебе? В мащаба.

                              Не искам да те обиждам, ама наистина не искам. И както съм на .., петата ракия ще взема да си замълча за днес.
                              селенка, доста си мащабна )) 5 до обед))

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                                Се си мислих че баш не са случайни. гените ти. ако ги проследим в миналото.
                                Обаче що така развали традицията и взе привлекателен чуждоземец от ..незнатен род..

                                Пък и наследника не се знае кви ще ги върши и ептем ще се развали селекцията.
                                Ней чуждоземец, а елитен чужденеций. Има разлика.

                                Не се стърпях, бре! Гвардеец е това, едно от 100-те най-красиви момчета от набора си.
                                Наздраве, сър Събев!
                                Last edited by tnm; 01.06.2020, 16:10.
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X