IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

    тя е за сексуалните му фантазии …
    Нищо не разбирате
    Недей сега и ти! На някои хора им е къс фитиля.
    Наздраве!
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

      тя е за сексуалните му фантазии …
      Нищо не разбирате
      Ние разбираме, prectical му идва малко екстрийм.
      Аз имам белезници у дома ... да пропомня и сакатлъка на Мейзер със свинските опашки и гаджето и.
      Не е толкова зле, колкото арабското приятелство с ... местните кози ...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение
        Намерих още два имейла на подвизаващият се под псевдоним във форума Бай Стамен Тракториста.

        В други форуми е известен и като АРКАН 1 и АРКАН8888

        more6@abv.bg
        voi.2002@abv.bg

        Нека който все пак е имал замане даване с въпросните имейли във форума да сподели какво и защо.

        Вижте също какво е търсил бай стамен. Явно наистина е луд
        Автор ARKAN8888
        Здравейте. Говоря СЕРИОЗНО - търся да купя УСМИРИТЕЛНА РИЗА , която по предназначение се слага на луд !!!! Не се шегувам. Мейл: voi.2002@abv.bg
        тя е за сексуалните му фантазии …
        Нищо не разбирате
        Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

        Коментар


        • Намерих още два имейла на подвизаващият се под псевдоним във форума Бай Стамен Тракториста.

          В други форуми е известен и като АРКАН 1 и АРКАН8888

          more6@abv.bg
          voi.2002@abv.bg

          Нека който все пак е имал замане даване с въпросните имейли във форума да сподели какво и защо.

          Вижте също какво е търсил бай стамен. Явно наистина е луд
          Автор ARKAN8888
          Здравейте. Говоря СЕРИОЗНО - търся да купя УСМИРИТЕЛНА РИЗА , която по предназначение се слага на луд !!!! Не се шегувам. Мейл: voi.2002@abv.bg

          Коментар


          • Щях да пиша за малката (ефирна) граница между състоянията .., ама се отплеснах.... (аз само следвам мисЛЪта си!)...

            Та, ако трябва да намеря тази нежна (ефирна) граница - не зная защо, но винаги асоциирам с... едни нежни... дантелени на бял фон...

            Не, че е нещо сериозно, но пак се върнах на една манипулативност на един от половете (ще го запазя в тайна!)

            Коментар


            • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение
              Забелязал съм, че от опитите един човек да бъде духовит, до възприемане подобни опити като сериозна обида - има съвсем малка и понякога - ефирна граница...

              Различни полове..., различни ценностни системи..., различни...

              Като споменах за ценностна система, знаете ли как някои дефинират това понятие?

              Значи, сравнително точно определение за ценностна система е следното:
              ​​​​​когато застанеш пред Лувъра и до него видиш да се продава наливна бира - първо да влезеш в Лувъра...

              ​​​​​​Добре де..., ама ние, мъжете - като изплезим едни езици..., дума да няма: всяка манипулация с нас е повече от ... песен! Умната жена ..., уффф - така усеща моментите, в които придърпва лееееекичко точното конче, с което неееежничко се управлява кукличката (която тя нарича "мъж")....

              ,........ ...

              Като пренебрегнем горното, добре де - аз изведнъж (някак, като озарен "свише") - минА ми мерака да търся информация за торсионните генератори....

              Аз - не за друго...., чисто чисто професионален интерес... Ами то, покрай това определение "торсионен" - много неща се въртят в техниката...

              Така си разсъждавам, неангажиращо, докато отивам на една инспекция..., при една жена (по темата съм!)...., майка ми е, все пак - и със сигурност е и най-голямата жена..., а -на ако не беше така - КОЙ щеше сега да ви губи времето с такива постове?

              ,..............

              Нещо, плановете ми се объркват напоследък, АМА - нали съм оптимист, веднага си казвам, че точно такава е последователността на събитията! Няма как, като с вълшебна пръчица да прескочим от едно състояние в коренно различно...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение

                Не мога да приема за точно горното определение. Ако обичам бира и не разбирам от изобразително изкуство, това лишава ли ме от ценностна система? И какво ще докажа ако вляза в Лувъра жаден, освен че съм сноб?
                Най-вероятно при подобен казус ще се наложи да зададеш въпроса си, все така директно на дамата, с която предстои да влезеш в Лувъра...

                Коментар


                • Опссс, извинявам се: за Кирхоф вече сте говорили... (пиша бавно от телефона)

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение

                    Вярвам, че вече знаеш закона на Ом, т.е. половината електротехника ти е вързана в кърпа...

                    Удивяват ме страничните интереси на юристите..., но бих попитал как съчетаваш в случая Римското право със Закона на Кирхоф... Трудни ли са аналогиите, или - напротив: има доста голямо сходство? Ако питаш мен: въпрос на тълкуване...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                      Мани ти торсионните генератори. Аз досега имах изпит по електротехника. Ей, ще пукна
                      Вярвам, че вече знаеш закона на Ом, т.е. половината електротехника ти е вързана в кърпа...

                      Удивяват ме страничните интереси на юристите..., но бих попитал как съчетаваш в случая Римското право със Закона на Кирхоф... Трудни ли са аналогиите, или - напротив: има доста голямо сходство? Ако питаш мен: въпрос на тълкуване...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                        IP-тата нищо не доказват. Възможно няколко личности да ползват едно IP, а в конкретния случай, могат да споделят и едно физическо тяло.
                        Може, но е по-вероятно обратното - една личност, да ползва много ip. Все пак е доста играчка да пишеш от 2 профила, винаги от 2 конкретни адреса. Дори и мобилните оператори те държат на едно изходно ip в продължение на дни (дори и да обикаляш България през това време)

                        Селена, не си питала - не съм ти преподал 2-3 урока по електротехника (теоретична и практическа). Добре, че навремето бях по-млад да им разкажа на Кирхоф, Тесла и Едисон що е то ток

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение
                          Значи, сравнително точно определение за ценностна система е следното:
                          ​​​​​когато застанеш пред Лувъра и до него видиш да се продава наливна бира - първо да влезеш в Лувъра...
                          Не мога да приема за точно горното определение. Ако обичам бира и не разбирам от изобразително изкуство, това лишава ли ме от ценностна система? И какво ще докажа ако вляза в Лувъра жаден, освен че съм сноб?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                            И какво напреко имаш срещу жена стрелец?
                            Нищо лошо всъщност най-хубавият с@кс ми е бил с такава жена. Ама малко са чук и бег, и ветър ги вее на бела кобила.

                            Ся и това ще изтрият. То е ясно, че няма смисъл да пиша в сериозните теми (ПИБ, Монбатя, КФН), ама ако и несериозните теми ги цензурират толкова яко - направо се пререгистрирам в бгмама.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение
                              ... иначе, по темата: хрумна ми да попитам Кристина да ни разкаже нещо повече за торсионните генератори.

                              Почти съм сигурен, че тя знае повече по темата от Стамен...
                              Мани ти торсионните генератори. Аз досега имах изпит по електротехника. Ей, ще пукна

                              Коментар


                              • ... иначе, по темата: хрумна ми да попитам Кристина да ни разкаже нещо повече за торсионните генератори.

                                Почти съм сигурен, че тя знае повече по темата от Стамен...

                                Коментар

                                Working...
                                X