IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

    Напоследък все по-често срещам жени да карат коли посред бял ден,а до тях на предната седалка стои мъж.Единствените пъти,когато съм позволявал жена да ме вози е било,когато съм пил алкохол.Или пък в нощните клубове е пълно с женски компании,а младите мъже не ходят да ги забиват,а пият и тъпеят.Масово мъже се епилират.То чак да ги съжалиш днешните млади жени.Пълно е с джендъри и путьовци.
    Според мен, за да не ходят да ги забиват, има две причини:

    или 1) момчетата се притесняват и не могат да направят първата крачка

    2) момчетата знаят, че сигурно ще има отказ и не искат да се занимават

    3) понякога жената като хареса мъж, сама ще отиде и ще го закачи. Но трябва да е много хубав, за да направи това.



    А на мен някоя като ми откаже покана за среща (жени над 35 г.) и аз я питам: "Ти стара мома ли искаш да останеш?"

    Коментар


    • Първоначално изпратено от R1a1 Разгледай мнение
      Аз съм мъж и обичам жените.

      Жените сега са желаещи да са мъже.

      Съжалявам, женички, но не съм педераст, каквото си търсите.

      Женичкиге сега си търсят педерастически момченца.
      Плюя на такива до края на живота!
      Напоследък все по-често срещам жени да карат коли посред бял ден,а до тях на предната седалка стои мъж.Единствените пъти,когато съм позволявал жена да ме вози е било,когато съм пил алкохол.Или пък в нощните клубове е пълно с женски компании,а младите мъже не ходят да ги забиват,а пият и тъпеят.Масово мъже се епилират.То чак да ги съжалиш днешните млади жени.Пълно е с джендъри и путьовци.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

        Бижутата и парфюмите на определено ниво от връзката стават банален подарък. Един вид - отбиване на номера. Но ..., това е мое лично мнение, което вероянтно се дължи на факта, че не обичам да нося накити.
        Наздраве!
        Зависи от бижутата и още повече как са поднесени - по-хубавото от един подарък е винаги историята около него - жените обичат с ушите си все пак И все пак светът е материален и винаги ще си остане такъв, но повечето жени, по които съм харчил пари, са си заслужавали всяко пени. както казва Джордж Бест - Похарчих много кинти за пиячка, курвентии и мощни коли, останалото го профуках
        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

        Коментар


        • Мислех си подредбата на парчетата долу.
          Първо мислех да е за елита, от трето към първо.

          Размислих и пускам по реда за свинете.

          https://www.youtube.com/watch?v=CodmlmxpZeQ
          https://www.youtube.com/watch?v=K8R7zjJMIfU
          https://www.youtube.com/watch?v=pNo1nS_JV5k

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

            Да ти кажа, че в "1001 нощ" и историите за Султан Сюлейман и за султаната на жените има много истини, от които можем да вземем пример.

            Например, да си поканя приятелка у нас, да направя едно турско кафе, да има баклава и толумби и друга почерпка.

            И след това, да се осамотим в покоите на султана,

            И след като ми е дава каквото трябва като на мъж, ще има и бижу, и хубав парфюм и други неща, по моя преценка,

            Бижутата и парфюмите на определено ниво от връзката стават банален подарък. Един вид - отбиване на номера. Но ..., това е мое лично мнение, което вероянтно се дължи на факта, че не обичам да нося накити.
            Наздраве!
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Аз съм мъж и обичам жените.

              Жените сега са желаещи да са мъже.

              Съжалявам, женички, но не съм педераст, каквото си търсите.

              Женичкиге сега си търсят педерастически момченца.
              Плюя на такива до края на живота!

              Коментар


              • Я да попитам нещо (тази тема стана по-весела от Политика някога) - какво значат седмици, осмици, деветки и т.н., но с нагледн материал или поне подробно описание? Че нали критериите са различни, но все пак мъжете, за разлика от жените, много рядко магат да нарейат красива жена грозна. Разбира се, тя ще е курва, урусшия, шаврантия, въртиопашка и т.н., ако не ни пусне в съответния преден или заден двор, но никога няма да я наречем грозна. Та ко може снимки или поне имена на известни личности, които да оценим по десетобалната система.
                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                Коментар


                • И докато сме на библейска тема, ето нещо изровено от архивите на Матрицата:
                  Лилит и Ева са на по-късен етап. Първо е Сътворението.
                  Официален превод в Библията и световно известен цитат. И цензуриран. Липсва втората част.
                  И Бог каза: "Да бъде Светлина" и стана Светлина"

                  Апокрифен оригинал и без цензура:
                  И Бог каза: "Да бъде Светлина" и стана Светлина. И с първата Светлина се появи и първата Сянка"

                  Повод за размисъл.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                    Впрочем, и Лилит е луна, също като Селена.
                    Селена е бялата, а Лилит черната луна. Излезе ли в нечий хороскоп зле аспектирана се берат ядове

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение

                      Лилит го е обичала, а Ева само го е пращала да търси нещо за ядене за нея и чааветата. И да оправя покрива на колибата, ако прокапе.
                      Мдъъ, матримониални взаимоотношения са сложни и понякога изикват усилие.
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                        Някъде ,някога съм чела , че срещнали се Ева и Лилит . Едната признала, че никога не е обичала Адам , а другата споделила безграничната си любов към същият .
                        Угодно обаче не помня кои чувства и липси , чии са
                        В случай като този, слабата памет е като дар Божи
                        Наздраве, Lelq!
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                          Някъде ,някога съм чела , че срещнали се Ева и Лилит . Едната признала, че никога не е обичала Адам , а другата споделила безграничната си любов към същият .
                          Угодно обаче не помня кои чувства и липси , чии са
                          Лилит го е обичала, а Ева само го е пращала да търси нещо за ядене за нея и чааветата. И да оправя покрива на колибата, ако прокапе.

                          Думите на Лилит пред Смъртта, според поемата на Робърт Браунинг "Адам, Лилит и Ева":

                          Докато най-силната отрова напусна устните ми,
                          Аз си помислих: "Ако въпреки лъжата,
                          Той махне маската от душата ми с целувка -
                          Аз пълзя, негова робиня - духом, тялом и въобще!

                          И още малко от легендата:
                          "Историята разказва, че Адам се оженил за Лилит, защото се бил уморил да се съешава с животни (содомията била грях в Стария Завет, но много разпространена сред овчарите). Адам се опитал да насили Лилит да легне под него в мисионерската поза. Мюсюлманите казват: проклет да е мъжът, който прави жена си небе, а себе си земя. Католическите власти казват, че всяка сексуална поза различна от мъжа доминиращ, е грях. Но Лилит не е била нито мюсюлманка, нито католичка. Тя се подиграла на адамовата сексуална грубост, наругала го и избягала от рая. Адам се помолил на Бог да му върне бунтарката. Бог изпратил трима ангели да я търсят и те я намерили край Червено море в земята на демоните. Тя отказала да ги последва, проклела ги и прекарала времето си правейки любов с демоните, които изглежда били по-забавни, и раждайки по сто демонични деца всеки ден...
                          Бог наказал Лилит за нейното неподчинение и оставил нейните деца да умират всеки ден. На този геноцид Лилит отговорила като сама погубвала деца: тя убивала новородените или умъртвявала родилките. Или прелъстявала мъже в съня им и след това ги убивала или те се побърквали. Междувременно, Бог създал Ева от адамовото ребро, за да е сигурен, че ще има послушна спътница до него.”


                          Тва с послушната спътница не е много ясно още от дълбока древност, но опитал е Бог да направи каквото може от калната личност Адам... може да е взел грешното ребро, може друго, не се знае
                          Last edited by Kildirim_Bei; 09.06.2020, 15:30.
                          Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                          ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                            Достойни щерки на Лилит.
                            Наздраве!
                            Някъде ,някога съм чела , че срещнали се Ева и Лилит . Едната признала, че никога не е обичала Адам , а другата споделила безграничната си любов към същият .
                            Угодно обаче не помня кои чувства и липси , чии са

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                              Да ти кажа, че в "1001 нощ" и историите за Султан Сюлейман и за султаната на жените има много истини, от които можем да вземем пример.

                              Например, да си поканя приятелка у нас, да направя едно турско кафе, да има баклава и толумби и друга почерпка.

                              И след това, да се осамотим в покоите на султана,

                              И след като ми е дава каквото трябва като на мъж, ще има и бижу, и хубав парфюм и други неща, по моя преценка,

                              Брат, говорили сме си....
                              Жена се чука в мозъка, другото после ще го имаш колкото искаш, че даже и повече.
                              Няма такъв, дето може да насмогне само с дрънкулки, щото има винаги друг, който може да предложи повече дрънкулки.... и тутто финито.
                              Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                              ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                                Достойни щерки на Лилит.
                                Впрочем, и Лилит е луна, също като Селена.

                                Коментар

                                Working...
                                X