IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ddb Разгледай мнение

    ама ти всички, които не проявяват видимо желание да ти раждат деца ги отказваш и ги вадиш от списъка.
    Има свои основания, човекът.

    Трябва да ги уважаваме, ако и да не сме съгласни с тях.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение

      Само, защо държиш на "ма" - пред дама? Сигурно, за да МУ влезеш в тона...
      Загубена кауза, аз лично се отказах

      Всеки има право да си живее живота както намери за добре.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение
        аз съм си супер мадама . И тнм подозирам тоже.
        TGTFO!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

          Вие със Селена сте лелки (над 40 г) и каквото и да напишете, не отразява настоящата ситуация в БГ.
          ама ти всички, които не проявяват видимо желание да ти раждат деца ги отказваш и ги вадиш от списъка.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от The Matrix Разгледай мнение

            Абе ти акъл има ли, бе ?? Как може да кажеш на една жена дори и да на 40 +, че е лелка ???????????? Ма твоя акъл май наистина е на 15 годишен хлапак, баси задръстения мозък имаш, що се чудим тогава вся и все тука, че не ти върви с жените !!! Да не говорим, че така кръвно ги обиждаш
            Аз затуй спрях да съветвам



            Коментар


            • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

              Лелка е майка ти, аз съм си супер мадама . И тнм подозирам тоже.

              За нас е афтърпарти, за теб е детски рожден ден. Всичко е в главата .
              Само, защо държиш на "ма" - пред дама? Сигурно, за да МУ влезеш в тона...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                Вие със Селена сте лелки (над 40 г) и каквото и да напишете, не отразява настоящата ситуация в БГ.
                Ако се опитваш да ги жегнеш - не ти се получава!

                Имай предвид, че с всичко, което е под тяхната възраст - си жив зян!

                Ако щеш ми вярвай!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                  Вие със Селена сте лелки (над 40 г) и каквото и да напишете, не отразява настоящата ситуация в БГ.
                  Абе ти акъл има ли, бе ?? Как може да кажеш на една жена дори и да на 40 +, че е лелка ???????????? Ма твоя акъл май наистина е на 15 годишен хлапак, баси задръстения мозък имаш, що се чудим тогава вся и все тука, че не ти върви с жените !!! Да не говорим, че така кръвно ги обиждаш

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                    Лелка е майка ти, аз съм си супер мадама ;). И тнм подозирам тоже.

                    За нас е афтърпарти, за теб е детски рожден ден. Всичко е в главата .
                    оо и без излишна скромност

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ddb Разгледай мнение

                      ти нали не си мислеше, че съм от лесните
                      Сакън

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                        Вие със Селена сте лелки (над 40 г) и каквото и да напишете, не отразява настоящата ситуация в БГ.
                        Лелка е майка ти, аз съм си супер мадама . И тнм подозирам тоже.

                        За нас е афтърпарти, за теб е детски рожден ден. Всичко е в главата .

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                          Oхххх абе спри се бе човек хахаха
                          ти нали не си мислеше, че съм от лесните

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                            Дано не прозвучи грубо, ама ... ,ами че те не виждат мъжа в теб, бре!!! Ти да не си някоя плюшена панда!?
                            Наздраве!
                            Вие със Селена сте лелки (над 40 г) и каквото и да напишете, не отразява настоящата ситуация в БГ.

                            Коментар


                            • Специален поздрав за наш Евго, Аз ей такава му пожелавам като за десерт

                              https://youtu.be/11qI19gwfXU

                              Коментар


                              • Снощи бая време разсъждавах върху най-известната българска дума - "е@а" Изградих стройна и желязна теория. Има сигурно 100 синонима на сексуалния глагол. Той се е породил още в славяно - българската държава, но първо като криминално понятие.
                                Да кажем обсебват нещо, демек крадат го. Об - себ - ват .... Об - себ - ва - я.... Об - се - бе, прави я за себе си жената един вид. Об - с - ебвам я ... да ме .... Об - с - ебе ... От там е произлязло "е@е", от "Обсебвам" ... ама може и да не е така, въпреки че ми се иска да е така ...
                                Last edited by The Matrix; 17.06.2020, 11:48.

                                Коментар

                                Working...
                                X