IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
    Чак пък всички...

    Една дума - и си я върнал на сцената ...

    Коментар


    • Чак пък всички...

      Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

      Аз пък си мисля, че напротив, всички проблеми в съвременното общество идват от прекалената “достъпност” на дамите. Оттам и абсолютното им обезценяване. Една жена не се ли чувства ценена и оценена не губи и грам енергия, ако е нормална. Матрицата е направила добро изказване по-долу за въпросите, които жената си задава - ЗАЩО да е достъпна

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

        Това няма да е моя случай. И в момента имам кандидатка.

        Те и в Западна Европа се женят и раждат късно.


        И за да е щастлива една връзка, трябва да има 2 неща: секс и пари,




        Добави още и: особен вид внимание (поне)...

        Коментар


        • Както казват: "Парен каша духаЛ!"..., а това със сигурност е валидно и за представителките на нежната половина от човечеството... (паренА).... и нещата се смряскаха (не намирам по-неутрален глагол)...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


            Има такава категория хора. Не са срамежливи, а притежават особен вид взискателност, която нараства с годините.

            ​​​​​​Преди години имах такъв шеф. Абсолютен ерудит, с 5-6 езици и други таланти. Е, как не го убеждаваха дамите, колко жени влизаха уж случайно...

            ... когато някоя от многобройните му подчинени му подхвърлеше нещо за задомяване - този самокритично й казваше: за какво ми е жена? Да ми сменя памперса, ли?

            Готин човек беше, лека му пръст!

            Така си остана, а какви гаджета разчитаха на помощта му...

            . племенникът му го наследи......
            Това няма да е моя случай. И в момента имам кандидатка.

            Те и в Западна Европа се женят и раждат късно.


            И за да е щастлива една връзка, трябва да има 2 неща: секс и пари,




            Коментар


            • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

              Аз пък си мисля, че напротив, всички проблеми в съвременното общество идват от прекалената “достъпност” на дамите. Оттам и абсолютното им обезценяване. Една жена не се ли чувства ценена и оценена не губи и грам енергия, ако е нормална. Матрицата е направила добро изказване по-долу за въпросите, които жената си задава - ЗАЩО да е достъпна

              Разбирам какво казваш и без да се позовавам на "изстраданите "знания"", които се споделят тук...

              Все пак, "оценяването" може да бъде имитирано за кратко време, а това е свързано с доста по-голям душевен срив на (някои от) дамите....

              Коментар


              • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение

                Ето на: дамите винаги прехвърляте топката в нашето поле... Може ли да се очаква друго?

                Не му се носеше подобна слава..., а и имах преки наблюдения... По-скоро е имал някакъв стрес след мимолетен контакт с жена...

                Как да ти кажа...,ти си го знаеш, де: доста дами сте... непредсказуеми... Нещо се мержелее в мъглявината и ни обсебва... ... и после изчезва...

                Държа на версията, че трябва да сте по-достъпни..., някои от вас ни... стресират..., сложно е за обяснение...

                В хлъзгава материя нагазих посред нощ... , но нали все гледам да няма въпросителни, за да се отпуснат хората в леглото си...
                Аз пък си мисля, че напротив, всички проблеми в съвременното общество идват от прекалената “достъпност” на дамите. Оттам и абсолютното им обезценяване. Една жена не се ли чувства ценена и оценена не губи и грам енергия, ако е нормална. Матрицата е направила добро изказване по-долу за въпросите, които жената си задава - ЗАЩО да е достъпна

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                  Може да е харесвал ....

                  Паметта ми нещо се губи! Обикновено отговарям веднага на постовете (ти), а снощи се получи някаква разлика от час и 44 минути...

                  Голямо неуважение от моя страна! Извинения, за което! (ето: и словореда объркАх..., нещо не е наред...) ...

                  Напоследък наистина съм разсеян... Коя е причината? Не ми го побира акъла, Ша знаИш!

                  (Друга е причината..., за гащички не мога и да си помисля! )

                  Никакви внушения! Хубав ден! (на всички)

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                    Може да е харесвал ... мъже. Ерудит, перфекционист ...
                    Ето на: дамите винаги прехвърляте топката в нашето поле... Може ли да се очаква друго?

                    Не му се носеше подобна слава..., а и имах преки наблюдения... По-скоро е имал някакъв стрес след мимолетен контакт с жена...

                    Как да ти кажа...,ти си го знаеш, де: доста дами сте... непредсказуеми... Нещо се мержелее в мъглявината и ни обсебва... ... и после изчезва...

                    Държа на версията, че трябва да сте по-достъпни..., някои от вас ни... стресират..., сложно е за обяснение...

                    В хлъзгава материя нагазих посред нощ... , но нали все гледам да няма въпросителни, за да се отпуснат хората в леглото си...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                      Има такава категория хора. Не са срамежливи, а притежават особен вид взискателност, която нараства с годините.

                      ​​​​​​Преди години имах такъв шеф. Абсолютен ерудит, с 5-6 езици и други таланти. Е, как не го убеждаваха дамите, колко жени влизаха уж случайно...

                      ... когато някоя от многобройните му подчинени му подхвърлеше нещо за задомяване - този самокритично й казваше: за какво ми е жена? Да ми сменя памперса, ли?

                      Готин човек беше, лека му пръст!

                      Така си остана, а какви гаджета разчитаха на помощта му...

                      . племенникът му го наследи......
                      Може да е харесвал ... мъже. Ерудит, перфекционист ...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                        Не съм срамежлив, бе.

                        Жените в БГ не са стока. Семплички, а искат CEO. Дори мачо типът имат проблеми и не могат да си намерят жени. А на по-зрели години е по-трудно.

                        Има такава категория хора. Не са срамежливи, а притежават особен вид взискателност, която нараства с годините.

                        ​​​​​​Преди години имах такъв шеф. Абсолютен ерудит, с 5-6 езици и други таланти. Е, как не го убеждаваха дамите, колко жени влизаха уж случайно...

                        ... когато някоя от многобройните му подчинени му подхвърлеше нещо за задомяване - този самокритично й казваше: за какво ми е жена? Да ми сменя памперса, ли?

                        Готин човек беше, лека му пръст!

                        Така си остана, а какви гаджета разчитаха на помощта му...

                        . племенникът му го наследи......

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                          Не съм срамежлив, бе.

                          Жените в БГ не са стока. Семплички, а искат CEO. Дори мачо типът имат проблеми и не могат да си намерят жени. А на по-зрели години е по-трудно.
                          То някои никога не си намират щото главата не ги слуша.Иначе повечео жени в Бъкгария са си страхотни
                          Last edited by power grid; 16.06.2020, 20:21.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от The Matrix Разгледай мнение

                            Евго е готин, но много е срамежлив и стеснителен. Той очаква жената да направи първата стъпка. Евго, жената не тича след мъжа, защото кой е виждал капан да тича след мишка??

                            THE MATRIX
                            Не съм срамежлив, бе.

                            Жените в БГ не са стока. Семплички, а искат CEO. Дори мачо типът имат проблеми и не могат да си намерят жени. А на по-зрели години е по-трудно.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                              Пич ти си изтръпнал
                              Евго е готин, но много е срамежлив и стеснителен. Той очаква жената да направи първата стъпка. Евго, жената не тича след мъжа, защото кой е виждал капан да тича след мишка??

                              THE MATRIX

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                                XXL, Spice Platinum, Dorsel, Hustler, etc.
                                Пич ти си изтръпнал

                                Коментар

                                Working...
                                X