IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от representjah


    Оооо, миличкия.... ама ти си бил много ревнив.

    @Евго, чети го много внимателно мъжеподобния. Твоето поведение е идентично - "общувате с жена" защото искате да си говорите, "таите копнежи", подтискате целия сексуален нагон в себе си, защото "сте различни, а не като тия другите Мъже", "обяснявате се в любов", "правите се на рицари", "боготворите Дамата на сърцето си" и накрая, когато обекта на фантазиите (защото тя е точно това, мисли, и то едностранни само в твоята глава) ти избере другия - фрустрацията се излива навън. А това води и до евентуално насилиe, подобен човек се оказва често насилник (passive-aggresive).

    И това е причината поради която не понасят подобен тип nice-guy мъже. Защото са фалшиви, защото са страхливи да покажат истинските си намерения (секс и диво желание). А бъзльото е пагубен за жената и наследника ѝ. Той няма да я защити при опасност. И аз не понасям подобни мъжеподобни, както вече писах ако се окажа на фронта (по време на война) с подобен тип, ще му пратя куршум в главата по най-бързия начин. И ще си понеса всичко последствия за което. Подобни мъжеподобни са способни да предадат и майка си за малко внимание от някоя "дама". Ще предаде бойните си другари ако му предложат топла стая и гола жена. Направо ми се повръща....... грозно и жалко.

    И тебе те чака подобен живот - изпълнен с дребна злоба, завист, огорчение и сексуална неудволетвореност ако не се промениш. Наистина ли искаш да живееш такъв живот?


    Ще ти отговоря, с риск отново да почнат задявки от страна на ония, които мислят, че казват с малка думички - много.

    Ако не си забелязалО - нямам никакви проблеми със сексуална неудовлетвореност. Евго също няма проблеми в тая посока /сравняваш ме с него/...

    Виж, няма да ме разбереш, ако те попитам, що е то емоционална удовлетвореност, нали? Не е това, което ти идва на ум, на първо четене.

    Времето ми е запълнено, пич: работа, спорт и достатъчно други ангажименти /долу става въпрос/...

    ...................................

    Когато почнеш да полагаш за майка си грижите, които аз полагам - напиши го тук. Ще те почерпя специално! Това включва всичко, което е необходимо, за да вдигнеш майка си /буквално!/ на крака - в продължение на половин година - неотклонно до нея /в съседната стая/..., всичко, което е необходимо, за да направят визитацията си няколко типа лекари..., да се погрижиш за предписаните ѝ лекарства..., да пазаруваш почти ежедневно..., да приготвяш ястията ѝ /а тя да се чуди как съм приготвил нещо и да ѝ разказваш рецептите..., да переш в пералнята всичко от бельо, дрехи - до завивки, да простираш..., прахосмукачка... Даммм: това ако е предателство към майката...

    Но пък съм чувал - дамите да ревнуват от грижи на синовете към майките... /майтап, нали/...

    Майтапчия си ти! Щял съм да предам майка си! Ще те видим теб как НЯМА да я предадеш /след време/...

    Та, пич - вече имах възможност да пиша тук и по другите ти "обвинения". Написаното горе - го нямаше /и съм го казал ТУК, че ще се случи - във връзка с това, КАК ПЛАНИРАМ да изкарам това лято! Върни се и чети /щом желаеш/.

    .....................................

    Не стана ясно - кое точно е грозно и жалко? Ти, самият - беше се хванал на бас, че ще почна да обиждам и ще намразя дамите! Помниш, нали: преди няколко месеца? Не се сбъднаха "прогнозите" ти - и сега кипиш, неудовлетворен!

    Свиквай! Не винаги в тоя живот ще познаваш!

    Ха сега - остани със здраве и пак залагай на твоят "опит"!

    .......................................

    Онова, което приемаш за ревност - не е, което мислиш. В един форум излизат много неща наяве, а ти не внимаваш в картинката.

    И отново ще повторя: УВАЖАВАМ всички дами тук! Никоя не съм обидил и няма да обидя в бъдеще, както ти ТВЪРДЕШЕ тук, преди месеци!



    Това им е хубаво на форумите: лафиш, лафиш, а след това някой те цитира, без да е прочел за какво става дума, но пък си знае своето...

    А сега, отново ми повтори за: ревността, злобата, страха...

    Дамм, много съм ревнив!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


      А аз говоря като бивш спортист в НРБ, който не е чел за допинга толкова много...
      Aбе никой не знаеше какво има в "шоколадчетата"

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение

        Тролинг
        Ма много бързо се ядосва

        Коментар


        • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


          Скъпа, защо не обърнеш повече внимание на тия "бодигардове" /или може би е един, но с няколко ника/, с които ме вкарваш в измислени и безпредметни диалози? От птичи поглед личи тяхната заинтересуваност, която няма нищо общо с твоята - да дискутираш с мен някакви глупости...

          Припомни си мейлите на тия хора /тоя човек/ - и изпълни живота си със смисъл! Не мога да си обясня, що дириш в анонимен форум, освен да служиш като вид стръв?

          Риторични, неангажиращи въпроси...
          Внимавай наистина да не ти отговоря . Няма да ти хареса отговорът. Що пък да не ти отговоря. Я да взема да ти отговоря. Забавлявам се. Наслаждавам се на живота и се зареждам позитивно. Не се занимавам с политика. Наблюдавам как се сбъдва една стара поговорка: всичко пада според тежестта си.

          Пътем научавам полезни за мен работи .

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение
            Какъв спорт си практикувал?
            Тролинг

            Коментар


            • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


              А аз говоря като бивш спортист в НРБ, който не е чел за допинга толкова много...
              Какъв спорт си практикувал?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                колега напушил си се нещо.
                да не би селена да не те е включила в списъка си за "кафе"

                виж сега от къде тръгна всичко. изказа ти е малко нетрадиционен за спортист. затова предположих шахматист. но без никакви лоши чувства.
                а ти цяла теория построи на база на един шеговит въпрос.
                по принцип, по-дългите ти изказвания трудно ги възприемам, но мисля, че си ОК човек. и да те подкАчам не е с лошо чувство.

                Толкова топли и затрогващи думи! Защо съм останал с впечатлението, че и друг ник ми е говорил за някаква /моя/ прозрачност!

                И - онова, което писах долу - по никакъв начин не беше насочено към теб /това мое обръщение "Скъпа!" беше еднопосочно!/..., но верният бодигард проговори за сетен /и последен/ път у теб...

                Защо "за последен път"? Очевидно е познанството ви, което се изразява в някакви параметри. Моят съвет - към двама ви - е да се вземете, защото имате всички предпоставки за една много добра връзка, от параметрите на която само мога да се уча! Благодаря за желанието да споделите с мен подробностите /не само днес/...

                Приех и забележката за по-дългите изказвания, както и за изказванията ми в този форум - изобщо. Ще се постарая да бъда невидим и неосезаем.

                Все пак - убеден съм, че моята прозрачност не е недостатък, ако и да се опитахте да ме убедите именно в това - тук.

                Наздраве за младите! /не беше много дълго, но ако се задъхаш при прочитането - карай на почивки!/ Това не е казано с лошо чувство!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                  Скъпа, защо не обърнеш повече внимание на тия "бодигардове" /или може би е един, но с няколко ника/, с които ме вкарваш в измислени и безпредметни диалози? От птичи поглед личи тяхната заинтересуваност, която няма нищо общо с твоята - да дискутираш с мен някакви глупости...

                  Припомни си мейлите на тия хора /тоя човек/ - и изпълни живота си със смисъл! Не мога да си обясня, що дириш в анонимен форум, освен да служиш като вид стръв?

                  Риторични, неангажиращи въпроси...
                  колега напушил си се нещо.
                  да не би селена да не те е включила в списъка си за "кафе"

                  виж сега от къде тръгна всичко. изказа ти е малко нетрадиционен за спортист. затова предположих шахматист. но без никакви лоши чувства.
                  а ти цяла теория построи на база на един шеговит въпрос.
                  по принцип, по-дългите ти изказвания трудно ги възприемам, но мисля, че си ОК човек. и да те подкАчам не е с лошо чувство.
                  препоръка е

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                    Визирам спортът на НРБ, а не себе си

                    Скъпа, защо не обърнеш повече внимание на тия "бодигардове" /или може би е един, но с няколко ника/, с които ме вкарваш в измислени и безпредметни диалози? От птичи поглед личи тяхната заинтересуваност, която няма нищо общо с твоята - да дискутираш с мен някакви глупости...

                    Припомни си мейлите на тия хора /тоя човек/ - и изпълни живота си със смисъл! Не мога да си обясня, що дириш в анонимен форум, освен да служиш като вид стръв?

                    Риторични, неангажиращи въпроси...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                      шахмата по това време ли го признаха за спорт

                      Не зная - това ли си "тренирал"?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                        А аз говоря като бивш спортист в НРБ, който не е чел за допинга толкова много...
                        шахмата по това време ли го признаха за спорт
                        препоръка е

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение

                          Не, представях си ги някак по-страшни, то така ще излезе, че напразно ги бавим вече толкова време
                          Те си бяха дедици. Един имаше стара волга с елен, която повече стоеше на паркинга. Друг съсед караше лада Нива (служебна).

                          Бяха по социалистическия морал, както другарката Гълъбова от "Баш майстора", говорят културно и ако те поканят на рожден ден (а те канеха), няма да е на "празни ясли" (както сега правят някой хора).



                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                            Визирам спортът на НРБ, а не себе си

                            А аз говоря като бивш спортист в НРБ, който не е чел за допинга толкова много...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                              Като прочете човек някои публикации - може да фантазира в много посоки...

                              Ако някой те е задължавал да вземаш подобни стимуланти - за теб може да е вярно.

                              .........................................

                              Не помня да съм знаел какво е това "допинг", нито да съм имал необходимост от подобни "стимуланти", иначе, "соцът" - не ще да е само зло, щом като ни има и сме създали свои наследници...

                              /в подобен спор - очевидно имаш пристрастия - и може да се обръщаш за разбиране към съфорумци от друг вид/
                              Визирам спортът на НРБ, а не себе си

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                                Абе мисля, че освен всичко друго в соц лагера бяхме и царе на допинга ...

                                Като прочете човек някои публикации - може да фантазира в много посоки...

                                Ако някой те е задължавал да вземаш подобни стимуланти - за теб може да е вярно.

                                .........................................

                                Не помня да съм знаел какво е това "допинг", нито да съм имал необходимост от подобни "стимуланти", иначе, "соцът" - не ще да е само зло, щом като ни има и сме създали свои наследници...

                                /в подобен спор - очевидно имаш пристрастия - и може да се обръщаш за разбиране към съфорумци от друг вид/

                                Коментар

                                Working...
                                X