IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

    Значи не знам останалите участници в дискусията на какво мнение са - хора разни, но ако седя с кавалер в ресторант и той започне да се лигави на сервитьорката прави изключително лошо впечатление. Говоря за поведение извън нормален делови разговор и нюансът се хваща моментално. Ако съм мъж и го направи дамата, която съм поканил на заведение ще се подразня и ще си направя извод за нивото на дамата.

    Визирам лигавене, флиртуване и излишно фамилиарничене. Случва се често. И е проява на много лош вкус и липса на възпитание. Така, че по този пункт съм с Евго.
    +1000.

    Селена, умна си,

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

      Значи не знам останалите участници в дискусията на какво мнение са - хора разни, но ако седя с кавалер в ресторант и той започне да се лигави на сервитьорката прави изключително лошо впечатление. Говоря за поведение извън нормален делови разговор и нюансът се хваща моментално. Ако съм мъж и го направи дамата, която съм поканил на заведение ще се подразня и ще си направя извод за нивото на дамата.

      Визирам лигавене, флиртуване и излишно фамилиарничене. Случва се често. И е проява на много лош вкус и липса на възпитание. Така, че по този пункт съм с Евго.
      Какво фамилиарничене бре, персонал - писах. Те са на работа, ти си там за кефа си

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

        Напротив.

        Аз вече я бях черпил в ресторант на предишна среща.

        Тя е стисната и нямаше да почерпи.
        Евго, ти от майтап не разбираш, караКольо се бъзика.
        Не приемай всичко за чиста монета. Мисля, че това ти е голям проблем. Ти си готин, поддържан, възпитан, имаш възможности, държиш си на думата, но трябва малко майтап (дори със себе си), заигравка, премерена грубост понякога дори, ей такива неща. Асото ти го каза в дългия пост от днес. Жената е интрига, но тя не харесва мъж, дето е 100% прозрачен, трябва да й е интересно, нещо неочаквано (тук се включват хубави и премерено лоши неща, медала има две страни).
        Отсега ти казвам, че на жените няма да им е интересно да хойкаш обаче. В общия случай настава драма. Ти как ще се почувстваш примерно, ако тя отиде на някой служебен семинар некъде, и там някой твой познат случайно я видял, и ти разправи как са й обръщали хастара навън три дена и нощи подред?
        Всъщност, кво пък толкова... Баджанаците са като братя, само дето не са излезли от една жена, а са влезли вътре.
        Last edited by Kildirim_Bei; 16.09.2020, 16:14.
        Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
        ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

        Коментар


        • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

          Дефинирай "занасям се с келнера"? Никой не сваля сериозно персонал. Усмихнала се е на някой, голяма работа.
          Значи не знам останалите участници в дискусията на какво мнение са - хора разни, но ако седя с кавалер в ресторант и той започне да се лигави на сервитьорката прави изключително лошо впечатление. Говоря за поведение извън нормален делови разговор и нюансът се хваща моментално. Ако съм мъж и го направи дамата, която съм поканил на заведение ще се подразня и ще си направя извод за нивото на дамата.

          Визирам лигавене, флиртуване и излишно фамилиарничене. Случва се често. И е проява на много лош вкус и липса на възпитание. Така, че по този пункт съм с Евго.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

            Асото сподели, че са разкрепостена двойка.

            А младите жени си прелитат от цвят на цвят, изобщо не са верни, дори мъжът да е готин, умен, културен, с пари, тя ще се прасне с някой мърляч, както сме го коментирали,
            Еми тя козата си сака пръч, като имаш основни дефицити - с пръдня боя не става.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

              +100. Обаче, в защита на Евго, ако се е занасяла с келнера и тя е била евтина.
              Дефинирай "занасям се с келнера"? Никой не сваля сериозно персонал. Усмихнала се е на някой, голяма работа.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от караКольо касапина Разгледай мнение
                Будала. Тя е искала да те почерпи бе.
                Напротив.

                Аз вече я бях черпил в ресторант на предишна среща.

                Тя е стисната и нямаше да почерпи.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                  Мерси за подробния анализ. Трябва да отвориш бюро за съвети към необвързани,

                  Преди 19г. бях младо студентче и си бях намерил работа (part ime job) при един чичо, собственик на вестник, който май вече не излиза. Чичото имаше син на моите години и беше малко похотлив.

                  И ми вика: "Виждам, че си високо и хубаво момче. Имаш ли си приятелка." Казах му, че нямам. А той: "Трябва повече да им настояваш."

                  Наистина жените на 35-40г са улегнали, хитри, но и са вече последен влак. Тя като не е била с мъж от години, допуска трудно и много често си остава стара мома. Аз също гледам езика на тялото и по време на срещата ми става ясно накъде вървят нещата.

                  Много ми беше неприятно онази с Аудито е излязла с мен, аз й нося подарък, плащам сметката, а тя обръща внимание на сервитьора в сладоледената къща и блее насам натам, а не насочва вниманието си към мен. По невербалния й език усетих, че вероятно няма да стане нищо. И към края на срещата ми вика, може да се отбием в един хубав и скъп ресторант наблизо. Аз се направих, че не съм я чул. И така,


                  Будала. Тя е искала да те почерпи бе.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение

                    Тя ще може ли да се праска за разнообразие с други, ако домът ти е подреден, всичко сготвено, изпрано, изгладено, децата гледани, нахранени и т.н., пуска ти като ти е кеф (с малки изключения де, няма как иначе ), абе, чувстваш се ок ти лично в дома си?
                    Асото сподели, че са разкрепостена двойка.

                    А младите жени си прелитат от цвят на цвят, изобщо не са верни, дори мъжът да е готин, умен, културен, с пари, тя ще се прасне с някой мърляч, както сме го коментирали,

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                      Казала ти е че си евтин. Ти си потвърдил. Е как да стане?
                      +100. Обаче, в защита на Евго, ако се е занасяла с келнера и тя е била евтина.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                        Номер 3 не е толкова лошо. Родила е 2 деца от хубав бик, , тя ако реши, ще си намери друг мачо.
                        Пази Боже от подобни “мачовци”, дето следва да ги отглеждаш като трето дете.

                        Не ѝ трябва “мачо”, а стабилен зрял мъж в създалата се ситуация. И ще ѝ е доста трудно да го намери в България с “багаж” от две чужди деца. Но поне си има деца, което е много повече от съдбата на дама с котки.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение


                          Прав си.

                          Възможно е жената да преглътне обидата, все пак имат две деца и ако го обича, ще му прости.

                          Обаче, понякога нещата не са каквито изглеждат, и много камъчета, като се съберат и обръщат каруцата.

                          Моето мнение като мъж е, че един мъж може да хойка, но нека е перфектен съпруг и баща, да дава пари, да се грижи, да гледа семейството си добре, пък нека и на него да му е хубаво като иска разнообразие,
                          Тя ще може ли да се праска за разнообразие с други, ако домът ти е подреден, всичко сготвено, изпрано, изгладено, децата гледани, нахранени и т.н., държи се супер, не те излага, като сте заедно и навън, пуска ти като ти е кеф (с малки изключения де, няма как иначе ), абе, чувстваш се ок ти лично в дома си и навън с нея?
                          Last edited by Kildirim_Bei; 16.09.2020, 15:20.
                          Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                          ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                            Евго, не ми е работа да те съветвам. Понякога се сещам нещо, както в случая. Разказват ти разни случки и впечатления...
                            Регистрирам реакциите ти, като приемам, че си откровен (както винаги)...

                            В конкретния случай ти не търсиш решението на ситуацията през нейните усещания - на майката, родила двете ИМ деца.

                            Мисля, че на нея не би й било трудно да намери друг "мачо", но, коя е причината, за да търси другия - според мен от тук трябва да тръгват твоите мисли към продължението на казуса... Той е сгафил. Възможно е и тя да беше сгафила.... Доколко е редно да се търси прошка? Редно ли е изобщо това?

                            Колегата ти подсказва за "кацналото птиченце на рамото му", но ти си знаеш: тя ще намери друг мачо... Не е така лесна "подмяната", ако се замислиш (виж себе си) . Взаимоотношенията се градят с години!

                            Мисля, че има начин да промениш нещо в своите - подход и отношение към събитията... (ДАМИТЕ СЛЕДЯТ И ТОВА!)... Често не разполагаме с подробности от взаимоотношения, усещания, реакции в определени ситуации... Ти сам гледаш много филми и четеш много книги - знаеш, че шаблон във взаимоотношенията няма и всичко е въпрос на тълкуване и това трябва да е вариант за поглед от повече от една страна (нашата)...

                            Все пак - без препоръки!

                            Прав си.

                            Възможно е жената да преглътне обидата, все пак имат две деца и ако го обича, ще му прости.

                            Обаче, понякога нещата не са каквито изглеждат, и много камъчета, като се съберат и обръщат каруцата.

                            Моето мнение като мъж е, че един мъж може да хойка, но нека е перфектен съпруг и баща, да дава пари, да се грижи, да гледа семейството си добре, пък нека и на него да му е хубаво като иска разнообразие,

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                              Мерси за подробния анализ. Трябва да отвориш бюро за съвети към необвързани,

                              Преди 19г. бях младо студентче и си бях намерил работа (part ime job) при един чичо, собственик на вестник, който май вече не излиза. Чичото имаше син на моите години и беше малко похотлив.

                              И ми вика: "Виждам, че си високо и хубаво момче. Имаш ли си приятелка." Казах му, че нямам. А той: "Трябва повече да им настояваш."

                              Наистина жените на 35-40г са улегнали, хитри, но и са вече последен влак. Тя като не е била с мъж от години, допуска трудно и много често си остава стара мома. Аз също гледам езика на тялото и по време на срещата ми става ясно накъде вървят нещата.

                              Много ми беше неприятно онази с Аудито е излязла с мен, аз й нося подарък, плащам сметката, а тя обръща внимание на сервитьора в сладоледената къща и блее насам натам, а не насочва вниманието си към мен. По невербалния й език усетих, че вероятно няма да стане нищо. И към края на срещата ми вика, може да се отбием в един хубав и скъп ресторант наблизо. Аз се направих, че не съм я чул. И така,


                              Казала ти е че си евтин. Ти си потвърдил. Е как да стане?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                                Номер 3 не е толкова лошо. Родила е 2 деца от хубав бик, , тя ако реши, ще си намери друг мачо.

                                Евго, не ми е работа да те съветвам. Понякога се сещам нещо, както в случая. Разказват ти разни случки и впечатления...
                                Регистрирам реакциите ти, като приемам, че си откровен (както винаги)...

                                В конкретния случай ти не търсиш решението на ситуацията през нейните усещания - на майката, родила двете ИМ деца.

                                Мисля, че на нея не би й било трудно да намери друг "мачо", но, коя е причината, за да търси другия - според мен от тук трябва да тръгват твоите мисли към продължението на казуса... Той е сгафил. Възможно е и тя да беше сгафила.... Доколко е редно да се търси прошка? Редно ли е изобщо това?

                                Колегата ти подсказва за "кацналото птиченце на рамото му", но ти си знаеш: тя ще намери друг мачо... Не е така лесна "подмяната", ако се замислиш (виж себе си) . Взаимоотношенията се градят с години!

                                Мисля, че има начин да промениш нещо в своите - подход и отношение към събитията... (ДАМИТЕ СЛЕДЯТ И ТОВА!)... Често не разполагаме с подробности от взаимоотношения, усещания, реакции в определени ситуации... Ти сам гледаш много филми и четеш много книги - знаеш, че шаблон във взаимоотношенията няма и всичко е въпрос на тълкуване и това трябва да е вариант за поглед от повече от една страна (нашата)...

                                Все пак - без препоръки!

                                Коментар

                                Working...
                                X