IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

    Ново 20 - ся да не прекръстиш арабите на турци, белким тоя път излезе сметката вместо дупките в познанията ти по история, култура, езици и кво ли още не?
    Не. Отнасяме се от “темата”. Тезата ми е, че има културен трансфер от араби към турци. Под османлии имам предвид турци. Оттам дойде объркването. Не визирам османската империя. В езика османлии и турци се употребяват синонимно. Нямам какво повече да добавя.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
      Да не се окажеш Маранди, русото бебе!?
      Да не местим темата към турците, ами по-добре предложи, какво искат жените.
      Не, знам го марандитко писателя аз
      Ти първо си признай какво си, аз после.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

        Ново 20 - ся да не прекръстиш арабите на турци, белким тоя път излезе сметката вместо дупките в познанията ти по история, култура, езици и кво ли още не?
        Да не се окажеш Маранди, русото бебе!?
        Да не местим темата към турците, ами по-добре предложи, какво искат жените.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

          Гут. Сега гледай арабите кога се формират и започва експанзията им. Културната и военната. После събери две и две.
          Ново 20 - ся да не прекръстиш арабите на турци, белким тоя път излезе сметката вместо дупките в познанията ти по история, култура, езици и кво ли още не?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

            Остави сандалите. Духовност, топлина и човечност липсват. Студена история. Ама крети явно си е мургавел и му харесват германките. Лошо няма
            Таман писа че жените се коментират от мъже - и се изложи пак с нелеп коментар По снимка ли го реши туй или поживя сред немци?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

              Милото то. Има всякакви испанки. Има една издължена конструкция с разкошни дълги крака, ама то не е за неандерталци .

              А и жените се коментират от мъже. Айде лека от мен.
              Има бре, една - в цяла Испания Останалите кинта и двайсе с вдигнати ръце, сядат на два стола

              Коментар


              • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                Гледам. Преди 10 век няма селджук, има само Персия=Иран. То няма и ислям дори, приемат го след това
                Гут. Сега гледай арабите кога се формират и започва експанзията им. Културната и военната. После събери две и две.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

                  А какво ще кажеш за високите германки, дето носят 43 номер сандали?
                  Остави сандалите. Духовност, топлина и човечност липсват. Студена история. Ама крети явно си е мургавел и му харесват германките. Лошо няма

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                    Щото нямаш връзка с реалността - а само с жените по тир-паркинга Я коментирай трътлестите набити испанки, нали уж си там?
                    Милото то. Има всякакви испанки. Има една издължена конструкция с разкошни дълги крака, ама то не е за неандерталци .

                    А и жените се коментират от мъже. Айде лека от мен.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

                      А какво ще кажеш за високите германки, дето носят 43 номер сандали?
                      Дал съм даже линк с такива малко надолу, иди и виж - пак ела да питаш Масовият номер тук е 39 за жени, не се оплаквам.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                        Щото нямаш връзка с реалността - а само с жените по тир-паркинга Я коментирай трътлестите набити испанки, нали уж си там?
                        А какво ще кажеш за високите германки, дето носят 43 номер сандали?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                          Такива работи се гледат от мъже. Наслаждавай се ти. Аз други работи гледам. Що па ме изкара тираджийка за мен е загадка.
                          Щото нямаш връзка с реалността - а само с жените по тир-паркинга Я коментирай трътлестите набити испанки, нали уж си там?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                            Виж там историята на селджуците. Остави ги арабите от иберийската страна на картата. От другата страна гледай. Оспамихме.
                            Гледам. Преди 10 век няма селджук, има само Персия=Иран. То няма и ислям дори, приемат го след това

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                              Душо нереална тираджийска, ей ти тук да гледаш - такива ни българки, ни украинки ще видиш в А-група:
                              https://fivmagazine.com/the-biggest-...-of-all-times/
                              Такива работи се гледат от мъже. Наслаждавай се ти. Аз други работи гледам. Що па ме изкара тираджийка за мен е загадка.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                                Аз пък цитирам:


                                Ти тва писа, затуй и те поправих - щото не само тънеш в заблуждение, а заблуждаваш и другите. А маврите в Андалусия нямат никакъв допир с турци въобще:

                                https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9C...B2%D1%80%D0%B8

                                Какъв културен трансфер да има в 8 век, като те се срещат чак 15 век и то под формата на завоюване от едните на земите на другите? Да не говорим че турци въобще има чак от 10 век и то не османлии а селджуци Колкото и да се редактираш, едни 2 века минимум разминаване ти се губят
                                Виж там историята на селджуците. Остави ги арабите от иберийската страна на картата. От другата страна гледай. Оспамихме.

                                Коментар

                                Working...
                                X