IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

    Зависи доколко въпросната майка е детецентрична, а, повярвай ми, симпатичните девойки в огромната си част не са такива, дори бих казал, че една немалка част от тях са леко безотговорни. Всъщност, не знам защо обвиняваме само нежната половинка - семейният живот не е само либоф по байпешовски, а своеобразен вид сделка (колкото и грозно да звучи това, но то по същият начин звучи и предбрачния договор, но го има). Най-важното в една сделка е не само цената и престацията, а да сте наясно какво искате (и двете страни) и чий буй я сключвате тази сделка (с или без "ама то е само подпис"). Аз имам доста приятели, които са си взели жена тип домашна прислужница, в смисъл че за тях е важно жената да си гледа детето, да готви, чисти, пере, глади и ако може и да свири на духов инструмент - ок, ако не, търсим нещо навън, не е важно, важното е децата да имат стабилна майка и тя да ги възпита. Имам и други, при които всички детегледни функции се аутсорсват (без значение дали жената ще бачка или не) и съответно сделката е или жената да е секс кукла, която по цял ден е в моловете или по разкрасителни процедури, или пък просто жената бачка много, изкрава пари като мъжа си, ерго, не и се гледат деца, щото кариерата е важна и т.н.

    Та хора всякакви, семейства всякакви - ако сте наясно що я правите тази "сделка" със семейството, ще сте щастливи, ако не сте наясно - няма, без значение колко се напъва единия и т.н. И става като във вица, дето един мъж вика на съпругата си - ти що престана да правиш свирки, след като се оженихме, а тя му отговаря - не съм престанала. Се ла ви, както се казва
    Груец ми от такива индивиди такава реалност...После си недоволен..

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

      Ти пък. Напълно осъзната феминистка съм и то от класическите суфражетки, а не от тъпачките от съвременното ЛГБТ, които узурпираха истинския феминизъм.

      Гледай - тук - суфражетките държат да са женствени и носят специални бижута, в които е кодирано посланието им.

      https://en.wikipedia.org/wiki/Suffrage_jewellery

      ПП: това, че някоя селянка е родила безпроблемно, не означава, че всички раждат безпроблемно .
      И тук ли Уйкипедия , ма .......... тцтцтцтцтцт ........ Е , така английски нема да научиш ......

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

        ПП: това, че някоя селянка е родила безпроблемно, не означава, че всички раждат безпроблемно .
        Мъже, предлагам никой да не дава мнения за бременност и раждане - как било, лесно, трудно, коя била лигла и коя не и т.н.
        Първо - нищо не разбираме от това и надали някога ще разберем (дай Боже ), а мнение за нещо, дето само си го видял, дори на живо, не можеш да даваш. Да не казвам лафа за кучето и месарницата.
        Второ - от уважение. Мисля, че повечето са джентълмени в тая тема, без значение от леките залитания тук-там
        Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
        ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

        Коментар


        • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

          Колко сложно и невярно обяснение на нещо простично:

          мама учи щерката, че тати трябва да носи и да слушка.
          мама учи сина, че трябва да носи и да слушка жена си.

          Резултатът е очакван, един сульо, дето блъска като алтав - и недоклатената принцеса с общото им дете, дето го прави на маймуна и е все недоволна. По вина на бабите и на двамата.
          Резултата е ритник отзаде.Акъл от изгонени не искаме.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

            За чий ми е на баир лозе? Нека си врещят после че никой не ги иска, то логично
            Ха ха ха Канериерчо май тебе не те искат и видя ритника отзаде.Я са ни разкажи жена ти що те натири

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Асо Пика Разгледай мнение

              Те точно тъпите селянките и неграмотните тъмнозелените ромлянки раждат по естествен път и безпроблемно и без усилие, а последните раждат по 6 - 7 хлапета докато навършат 30 год.
              А супер умните, интелигентни цивилизовани изнежени жени с висшу и 2 висши образования раждат по 1 дете макс 2 и то с кански господни мъки и повечето щот ги е страх да не ги боли "раждат" с цезарово сечение, демек бебето е извадено, а не родено, не знам тия с секциото що казват че са родили ??
              Е и? Насочвайте наш Евго в правилния път тогаз.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                Затова първата работа да я отделиш от родата и най-вече майка и да не и пълни главата с глупости, ака да те слуша тебе.
                Ко не иска - шут со всичка сила. Ко слуша майка си СВАЛЯШ майка И колко си добра партия, па мое и да я изплющиш (само ако си сигурен че няма да го забрави и не мое си стои на краката и седне на дирника)
                Интересно ми дали така ще учиш зет си...Иначе в реалността ще ти бъде посочена вратата веднага.Приказките по форуми са едно реалността друго

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                  Ти пък. Напълно осъзната феминистка съм и то от класическите суфражетки, а не от тъпачките от съвременното ЛГБТ, които узурпираха истинския феминизъм.

                  Гледай - тук - суфражетките държат да са женствени и носят специални бижута, в които е кодирано посланието им.

                  https://en.wikipedia.org/wiki/Suffrage_jewellery

                  ПП: това, че някоя селянка е родила безпроблемно, не означава, че всички раждат безпроблемно .
                  Те точно тъпите селянки и неграмотните тъмнозелените ромлянки раждат по естествен път и безпроблемно и без усилие, а последните раждат по 6 - 7 хлапета докато навършат 30 год.
                  А супер умните, интелигентни цивилизовани изнежени жени с висшу и 2 висши образования раждат по 1 дете макс 2 и то с кански господни мъки и повечето щот ги е страх да не ги боли "раждат" с цезарово сечение, демек бебето е извадено, а не родено, не знам тия с секциото що казват че са родили ??
                  Last edited by Асо Пика; 02.12.2020, 15:47.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Иван Петкандраганов Разгледай мнение

                    Нормалните раждат нормално.

                    Ненормалните раждат ненормално и отглеждат ненормалници.
                    Глупости. Отивай в темата за пандемията - там в момента се вихри такъв купон, че тук в женската тема ще ти е скучно.
                    Last edited by Selena; 02.12.2020, 15:43.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                      Ти пък. Напълно осъзната феминистка съм и то от класическите суфражетки, а не от тъпачките от съвременното ЛГБТ, които узурпираха истинския феминизъм.

                      Гледай - тук - суфражетките държат да са женствени и носят специални бижута, в които е кодирано посланието им.

                      https://en.wikipedia.org/wiki/Suffrage_jewellery

                      ПП: това, че някоя селянка е родила безпроблемно, не означава, че всички раждат безпроблемно .
                      Нормалните раждат нормално.

                      Ненормалните раждат ненормално и отглеждат ненормалници.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от shokova terapia Разгледай мнение

                        И има глад след раждане. Мъжете да носят папо на жените, щом родят.
                        Факт.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Иван Петкандраганов Разгледай мнение

                          Нямаше такива трески и лисичи припадъци при нас.
                          Просто си отгледахме децата спокойно и нормално без разни внушения на слабаците и феминиските поразии.

                          Постскриптум. Вие сте прикрита или неосъзнала се феминиска.
                          Ти пък. Напълно осъзната феминистка съм и то от класическите суфражетки, а не от тъпачките от съвременното ЛГБТ, които узурпираха истинския феминизъм.

                          Гледай - тук - суфражетките държат да са женствени и носят специални бижута, в които е кодирано посланието им.

                          https://en.wikipedia.org/wiki/Suffrage_jewellery

                          ПП: това, че някоя селянка е родила безпроблемно, не означава, че всички раждат безпроблемно .

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                            Следродилната депресия е ад. .... има риск двойката да се разпадне.
                            Благодаря, описваш много точно нещата, предполагам, че това е било, но просто не са издържали на напрежението.
                            Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                            ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                              Следродилната депресия е ад. Всички ни учат как да дишаме по време на раждането. Раждането е тежко, но е кратко.

                              Никой не ни предупреждава за последващия период, който емного критичен, защото се изхабяват и мъжа и жената. Освен, че жената е изцеждана за микроелементи от кърменето, понякога се налага да се търпят тъщи, свекърви и всякаква малоумна рода. Ако родата е и злонамерена - проблем.

                              Нямам рецепта, но поне първескините следва да са предупредени да се наливат с желязо, всички микроелементи и витамини до дупка, защото е много опасно. Именно от тази липса идват депресиите, а оттам не всяка двойка издържа.

                              После - липсата на сън е чудовищна. Ако може някой да помага но добронамерено на двойката в отглеждането на малкото е добре дошъл. За да могат те двамата да отделят време за себе си като двойка. Иначе има риск двойката да се разпадне.
                              И има глад след раждане. Мъжете да носят папо на жените, щом родят.
                              Не е препоръка

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                                Следродилната депресия е ад. Всички ни учат как да дишаме по време на раждането. Раждането е тежко, но е кратко.

                                Никой не ни предупреждава за последващия период, който емного критичен, защото се изхабяват и мъжа и жената. Освен, че жената е изцеждана за микроелементи от кърменето, понякога се налага да се търпят тъщи, свекърви и всякаква малоумна рода. Ако родата е и злонамерена - проблем.

                                Нямам рецепта, но поне първескините следва да са предупредени да се наливат с желязо, всички микроелементи и витамини до дупка, защото е много опасно. Именно от тази липса идват депресиите, а оттам не всяка двойка издържа.

                                После - липсата на сън е чудовищна. Ако може някой да помага но добронамерено на двойката в отглеждането на малкото е добре дошъл. За да могат те двамата да отделят време за себе си като двойка. Иначе има риск двойката да се разпадне.
                                Нямаше такива трески и лисичи припадъци при нас.
                                Просто си отгледахме децата спокойно и нормално без разни внушения на слабаците и феминиските поразии.

                                Постскриптум. Вие сте прикрита или неосъзнала се феминиска.
                                Last edited by Иван Петкандраганов; 02.12.2020, 15:23.

                                Коментар

                                Working...
                                X