IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от zapalkata

    Щом е кошче, значи често се празниш! Ако е кофа тогава говорим за закъсация. Иначе и аз съм съгласен, че вече се минава границата на общоприетите термини.
    А ти на колко си години? Ерген ли си?

    Аз също знам за помашките села как е положението (за Български извор и Кирчево, конкретно)

    Коментар


    • [QUOTE=zapalkata;n3664666]
      Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

      Дали съм уцелил, времето ще покаже. Ние сме още в "началото на учебната година".

      Обаче, намирането на подходяща жена е трудно. Уикенда си чатих с един приятел от провинцията, от областен град, на 40 г. Спортува, учил е, хубав като мъж, но ми се оплака, че не е "помирисвал" жена от доста време.

      Уикенда хората си имат задачи и за това не са писали тук,

      Поздрави

      Абе трудно е наистина! Забързан стана живота, и от към това да не изпуснем професионално нещо, нямаме време да се поогледаме и да си обърнем един друг по-голямо внимание. От там става за някой и това с "непомирисването" на жена или "помирисване" от време на време. Един приятел и той така, обаче насочи се към картофините пояси, демек към помашките райони, да си търси там нещо да удари. Покрай него и аз намазах, оказаха се много ракрепостени момичета, нищо общо с това къде се говори-затворени общности, свенливи и тем подобни. Та, тоя приятел добре се насочи, покрай него и аз! Няма кой да дойде у вас да те хване.....и да каже ти си! Предрасъдаци към цвят и етнос нямам, само с черни и мургави до сега не съм бил, иначе не си поплювам-падне ли ми.
      Да не си подкарал и циганките

      Коментар


      • [QUOTE=Evgo;n3664636]

        Дали съм уцелил, времето ще покаже. Ние сме още в "началото на учебната година".

        Обаче, намирането на подходяща жена е трудно. Уикенда си чатих с един приятел от провинцията, от областен град, на 40 г. Спортува, учил е, хубав като мъж, но ми се оплака, че не е "помирисвал" жена от доста време.

        Уикенда хората си имат задачи и за това не са писали тук,

        Поздрави

        Абе трудно е наистина! Забързан стана живота, и от към това да не изпуснем професионално нещо, нямаме време да се поогледаме и да си обърнем един друг по-голямо внимание. От там става за някой и това с "непомирисването" на жена или "помирисване" от време на време. Един приятел и той така, обаче насочи се към картофините пояси, демек към помашките райони, да си търси там нещо да удари. Покрай него и аз намазах, оказаха се много ракрепостени момичета, нищо общо с това къде се говори-затворени общности, свенливи и тем подобни. Та, тоя приятел добре се насочи, покрай него и аз! Няма кой да дойде у вас да те хване.....и да каже ти си! Предрасъдаци към цвят и етнос нямам, само с черни и мургави до сега не съм бил, иначе не си поплювам-падне ли ми.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение
          Евго, брат, темата отиде на майната си, щом не пишеш нищо
          Но това мисля е добра новина, начи времето е отишло за по-хубави и смислени неща
          Май тоя път си уцелил, ако е така, честито и попътен вятър ти желая в новото пътешествие
          Дали съм уцелил, времето ще покаже. Ние сме още в "началото на учебната година".

          Обаче, намирането на подходяща жена е трудно. Уикенда си чатих с един приятел от провинцията, от областен град, на 40 г. Спортува, учил е, хубав като мъж, но ми се оплака, че не е "помирисвал" жена от доста време.

          Уикенда хората си имат задачи и за това не са писали тук,

          Поздрави

          Коментар


          • Евго, брат, темата отиде на майната си, щом не пишеш нищо
            Но това мисля е добра новина, начи времето е отишло за по-хубави и смислени неща
            Май тоя път си уцелил, ако е така, честито и попътен вятър ти желая в новото пътешествие
            Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
            ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

            Коментар


            • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

              Може и да има по някой огнен знак у хороскопа или у пещерата А покрай таз мълчана вода и някой воден може да й се намира Човек е изтъкан от "пепелта" на звездите дет се вика.
              Ще й кажа наздраве, че да не се сърди
              Баш! Същински феникс съм.
              Наздраве!

              П.П. Няма начин да ти се разсърдя, ама ти все пак почерпи .
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                Защо пък да ти е жалко?

                Досущ, както при теб: щом си "лъвица" - със сигурност са попадали и на теб, някои от тях... , но като всяка лъвица си предпочитала да ловуваш, докато си се... наловувала и си предпочела с времето да запазиш само някои от по-лежерните си "функции"... ...
                Може и да има по някой огнен знак у хороскопа или у пещерата А покрай таз мълчана вода и някой воден може да й се намира Човек е изтъкан от "пепелта" на звездите дет се вика.
                Ще й кажа наздраве, че да не се сърди

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                  Важното е ти да си доволен, хорското мнение няма никакво значение. Радвам се за теб и дано се получат нещата - ще шибна едно (и в двата смисъла) за твое здраве довечера
                  Написах ти нещо на лично,

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                    Не е от Шумен, но по време на гостито ме слушаше за всичко,

                    И ми донесе символично подаръче - бонбони, кафе и ракия. Аз пък бях правил баница и крем карамел.

                    Като знам вкуса ти, Груьо, едва ли щеше да ти допадне, но си има някой качества,
                    Важното е ти да си доволен, хорското мнение няма никакво значение. Радвам се за теб и дано се получат нещата - ще шибна едно (и в двата смисъла) за твое здраве довечера
                    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                      Oт Шумен? Ако е от Шумен - дръж здраво, от топ 10 при мне, поне 3 са от Шумен. И изпълняват всякакви желания.
                      Браво и на теб, крайно време беше и дано да си допаднете
                      Не е от Шумен, но по време на гостито ме слушаше за всичко,

                      И ми донесе символично подаръче - бонбони, кафе и ракия. Аз пък бях правил баница и крем карамел.

                      Като знам вкуса ти, Груьо, едва ли щеше да ти допадне, но си има някой качества,
                      Last edited by Evgo; 15.10.2020, 13:57.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                        Не е от София, от твоя град е.

                        Сега чакам да ми дойде втори път на гости,
                        Oт Шумен? Ако е от Шумен - дръж здраво, от топ 10 при мне, поне 3 са от Шумен. И изпълняват всякакви желания.
                        Браво и на теб, крайно време беше и дано да си допаднете
                        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
                          А това е тъжната картина, какво ще се случи след 30 г

                          https://bnr.bg/plovdiv/post/10135631...gGiUo827vNDxC4

                          т.е. че населението много ще намалее, а българският етнос ще е малцинство.


                          Евго, хвана ти гаджето! Браво!

                          Ама що почваш сега толкова отдалеч? "Тъжната картина..." /нас- или нея опитваш нещо да ни убеждаваш?/

                          Решението е лесно: правиш 3 деца за 5-6 години - и всичко около теб ще бъде хармонично, пълно с оптимизъм!

                          Ако решиш да правиш 4 - ще трябва да те настигаме!

                          Те, тогава вече може да се случи "тъжната картина", която описваш /да те настигаме след 6 години може да се окаже трудно..., за някои - непосилно! ... /...

                          .................................................

                          Все пак - опитай и на 4-тото ще те викаме да помагаш!

                          Коментар


                          • А това е тъжната картина, какво ще се случи след 30 г

                            https://bnr.bg/plovdiv/post/10135631...gGiUo827vNDxC4

                            т.е. че населението много ще намалее, а българският етнос ще е малцинство.


                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение
                              Евго, в София ли живее девойката или е от прованса? Ако е от София, за една вечер се пренася при теб. Дай Боже да вървят нещата де, ти си знаеш.
                              Не е от София, от твоя град е.

                              Сега чакам да ми дойде втори път на гости,

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                                Ако са били бели мецани, ще ми се издигнеш в очите. Много.
                                Наздраве!
                                То след няколко години всички ти стават черни..

                                Коментар

                                Working...
                                X