IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
    Да, изкарва си прехраната с пот на чело. Ама то не е толкова просто да оправиш 40 лъвици.
    И преди да си попитала - не, не го казвам от опит...

    Наздраве!
    Колко жалко! А аз винаги съм си мислела, че повечето от мъжете попадат поне няколко пъти в живота си на "лъвици".
    Наздраве!
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

      Не виждам да се оплакваш. По-едрата 1/3-та пълноправен член на домочадието и той в такова позициониране.
      мъжете не се оплакват.
      бях заврян преди да се роди първото и малко след това около 3 месеца.
      и сега, след толкова години, като идем у тъстовете, обувам пантофите и си заемам мястото между прозореца и фикуса.
      препоръка е

      Коментар


      • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

        Еми Господ е българче
        Анджък и амин! Има нещо изключително симпатично в африканците. В голяма степен непокварени от западната цивилизация.
        Last edited by Selena; 13.10.2020, 21:06.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение


          Глей сега, като каза въображение, тука какво става За твоя богат “опит” всички знаем. Да не мъ изкараш сега мене нещастната “крива”

          https://www.segabg.com/hot/ugandiyci...-narodni-tanci
          Еми Господ е българче

          Коментар


          • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

            Не си представям, вместо въображение имам богат опит Но ми харесва мисленето ти.

            Глей сега, като каза въображение, тука какво става За твоя богат “опит” всички знаем. Да не мъ изкараш сега мене нещастната “крива”

            https://www.segabg.com/hot/ugandiyci...-narodni-tanci
            Last edited by Selena; 13.10.2020, 20:27.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение

              Тъй като ме цитираш, надявам се да не си правиш устата - да ми "отваряш някакви врати". Не мисля да "ти чукам на вратите", защото за мен мъжете не представляват интерес!

              Надявам се правилно да ме разбереш!

              Цитирам линка, ти си твърде безличен да се хабя за цитат.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                О, аз имам богато въображение . А ти? Представяш ли си да си един от няколко?
                Не си представям, вместо въображение имам богат опит Но ми харесва мисленето ти.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение

                  Разбираемо е, че си вплечатлен от многословния пост на дамата, който за съжаление страда от липса на съдържание и смисъл. И в това няма нищо необичайно "понеже то е вещ природна; учен человек ученаго люби, и прост - простаго, и пиан - пианаго".
                  И аз от любопитство бях зачел въпросния линк и май не стигнах и до средата, когато вече имах усещане за нещо такова - липса на съдържание и конкретен смисъл, освен да излее някаква голяма емоция с хейтене по множеството на мъжете, . Усетих, че са я обидили някакви каруцари жената и си лее емоцията във фейкбук. Да освободи емоционалния резервоар, Даже щракнах бутонче за отговор, ама като ми поиска регистрация във великия сайт и го зарязах
                  Last edited by precakanoto; 13.10.2020, 20:05.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение

                    Разбираемо е, че си вплечатлен от многословния пост на дамата, който за съжаление страда от липса на съдържание и смисъл. И в това няма нищо необичайно "понеже то е вещ природна; учен человек ученаго люби, и прост - простаго, и пиан - пианаго".

                    Не съм коментирал, че съм впечатлен.

                    Дадох възможен отговор на зададен въпрос.

                    Ако ти имаш друг отговор - не е необходимо да коментираш моят пост.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                      Да, бе ... Лъвът, например, на лов не ходи. С това се занимават лъвиците. Царят на животните има по-приятни задължения
                      Наздраве!
                      ​​​
                      .
                      Да, изкарва си прехраната с пот на чело. Ама то не е толкова просто да оправиш 40 лъвици.
                      И преди да си попитала - не, не го казвам от опит...

                      Наздраве!
                      Last edited by Ender; 13.10.2020, 19:42.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                        и още съм
                        Жива да не бях. Еми затуй няма жълти диаманти

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                          и още съм
                          Не виждам да се оплакваш. По-едрата 1/3-та пълноправен член на домочадието и той в такова позициониране.
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от vikhunter Разгледай мнение

                            Ако харесваш една жена и ако тя те пали, изобщо не трябва да се интерисуваш какво мисли и как се държи. Преследваш и натискаш. Може и да постигнеш нещо с жените, но първо трябва да си смениш ника на Еvgohunter.
                            Да, бе ... Лъвът, например, на лов не ходи. С това се занимават лъвиците. Царят на животните има по- приятни задължения
                            Наздраве!


                            ​​​​​​
                            .
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                              Бил си заврян зет?
                              и още съм
                              препоръка е

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                                какво си ме питал.
                                абе аз от опит ги давам тия съвети.
                                Бил си заврян зет?

                                Коментар

                                Working...
                                X