IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение
    Една поучителна история от нета за разбирателство между мъже и жени :
    Когато бях на 16 години, за първи път отидох да си купя презервативи от аптеката. В онези дни трябваше да положиш усилия да попиташ продавачката, защото всички в нашия район ме познаваха, включително онази млада жена, фармацевт.
    Тя забеляза, че съм доста смутен. Подаде ми ги и ме попита дали мога да ги използвам. Честно признах, че не мога. Тя извади един от кутията и го нахлузи на палеца си. Обясни ми, че е необходимо да проверя дали той седи здраво. Изглеждах объркан.
    Тогава тя, като се огледа и се увери, че в аптеката няма никой, хвана ръката ми и ме заведе в задната стаичка, разкопча блузата си и свали сутиена. - Възбуждам ли те? - попита тя. Стоях с отворена уста и просто кимвах. Тогава тя каза, че е време да поставя презерватива, свали полата си, свали бикините си и легна на масата. - Хайде - прошепна тя, - имам малко време.
    Аз я обладах, беше толкова великолепно, не можах да се задържа дълго и свърших. Тя ме погледна подозрително: - Сложи ли си презерватива? Гордо казах: - Разбира се! И ѝ показах вдигнат палец с презерватива. Как ме би, колко бой изядох само...
    Винаги ми е било трудно да разбирам жените....

    Мили жени, като искате нещо от един мъж, обяснете го подробно, напоително и максимално точно без аналогии, метафори, заобикалки и други подобни...
    ​​​
    Аз виждам в случая състав на престъпление! Ако шестнадесет годишния беше момиче, а не момче и не беше аптекарка, а аптекар, щяхте да възклицавате-горкото момиче, горкото момиче...изверг! Така ли трябва да се обучават всички непълнолетни-хващаш ги и в стаичката. Не знам не ви ли направи впечатление, че става дума за невръсен шестнайсет годишен младеж? Добре де, айде измислена била историята, но можеше едни осемнайсед години да запишете и да не се разсъждава в сексуална и еротична насоченост. Може малко да ви се струвам консервативен, но такава ми е природата, разглеждам/виждам ги нещата със сигурност според вас малко праволинейно

    Коментар


    • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

      Иииибахти корекцията майна - или игнор или у лево Типичната женска глупост - да смятат че могат и трябва да коригират мъжете.



      А физика нещо? А партниране и усилия И ОТ ДВЕТЕ СТРАНИ?
      Тоже . Пичът е некоригируем. Не коригирам никого. Деформациите следва да се отбелязват, обаче. Аз си знам защо.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

        Успокой се. И аз нямам милиграм интерес към теб, но, естествено ще коментирам. А коментирам, защото подобно деформирано мислене има нужда от корекция.

        В някаква дълбока грешка си, че темата тук е някакъв сайт за запознанства. Не е. По същия начин бъркаш секс с любов.

        И не е въпрос до възраст, а до зрялост. Ти и на 50 ще си със същото инфантилно нарцистично мислене и ще се чудиш защо си сам. Изобщо голяма каша ти е в главата.

        Доколкото знам не си собственик на сайта, така че имаш две опции - игнор или бегаш у лево.

        Все ми е тая и дали ти си мислиш, че визирайки нечия възраст обиждаш някого. Мен лично не. Пиши ме сто годишна и се куртулисай.
        Иииибахти корекцията майна - или игнор или у лево Типичната женска глупост - да смятат че могат и трябва да коригират мъжете.

        Ако е налице най-важното - химията, следва правилната комуникация и по-малко егоизъм и от двете страни. Взаимно уважение.
        А физика нещо? А партниране и усилия И ОТ ДВЕТЕ СТРАНИ?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение

          Ако махнем химията от формулата, описваш най-важните неща за добра работа в екип или добро приятелство.
          Значи ли, че ако има химия и искаш да прогледнеш малко по-напред в бъдещето на връзката евентуално, можеш да се осланяш на това какво говорят приятелите и колегите на човека за него? И да видиш дали наистина е така, разбира се и за мъже и жени еднакво се отнася.
          Не. Според мен не. Преценката трябва да е само твоя, както и отговорността ако не сработи. Приятели има и завистливи и пристрастни и просто гледащи на живота от своята лимитирана камбанария.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

            Ако е налице най-важното - химията, следва правилната комуникация и по-малко егоизъм и от двете страни. Взаимно уважение.
            Ако махнем химията от формулата, описваш най-важните неща за добра работа в екип или добро приятелство.
            Значи ли, че ако има химия и искаш да прогледнеш малко по-напред в бъдещето на връзката евентуално, можеш да се осланяш на това какво говорят приятелите и колегите на човека за него? И да видиш дали наистина е така, разбира се и за мъже и жени еднакво се отнася тая проверка.
            Last edited by Kildirim_Bei; 23.10.2020, 16:17.
            Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
            ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение
              Колкото и да въртим и сучем, общия извод е, слагаш главата в торбата и квото е писано
              Всичко друго е субективни усещания и преживявания. Всеки си говори от неговата камбанария.
              Тук приказката на Лев Толстой, че всички щастливи семейства си приличат, а всички нещастни са нещастни по своему, май най-добре пасва.
              И щото щастливите си приличат, айде сега да намерим формулата..... колкото са намерили философския камък, толкова ще намерим и формулата за щастието
              Ама ще търсим, няма да се отказваме нали пътуването било важно, а не крайната дестинация....
              Ако е налице най-важното - химията, следва правилната комуникация и по-малко егоизъм и от двете страни. Взаимно уважение.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от representjah

                Колко пъти да ти пиша, че нямам интерес къмм 50 годишни? Не ме ли преживя вече.....
                Успокой се. И аз нямам милиграм интерес към теб, но, естествено ще коментирам. А коментирам, защото подобно деформирано мислене има нужда от корекция.

                В някаква дълбока грешка си, че темата тук е някакъв сайт за запознанства. Не е. По същия начин бъркаш секс с любов.

                И не е въпрос до възраст, а до зрялост. Ти и на 50 ще си със същото инфантилно нарцистично мислене и ще се чудиш защо си сам. Изобщо голяма каша ти е в главата.

                Доколкото знам не си собственик на сайта, така че имаш две опции - игнор или бегаш у лево.

                Все ми е тая и дали ти си мислиш, че визирайки нечия възраст обиждаш някого. Мен лично не. Пиши ме сто годишна и се куртулисай.
                Last edited by Selena; 23.10.2020, 16:08.

                Коментар


                • Колкото и да въртим и сучем, общия извод е, слагаш главата в торбата и квото е писано
                  Всичко друго е субективни усещания и преживявания. Всеки си говори от неговата камбанария.
                  Тук приказката на Лев Толстой, че всички щастливи семейства си приличат, а всички нещастни са нещастни по своему, май най-добре пасва.
                  И щото щастливите си приличат, айде сега да намерим формулата..... колкото са намерили философския камък, толкова ще намерим и формулата за щастието
                  Ама ще търсим, няма да се отказваме нали пътуването било важно, а не крайната дестинация....
                  Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                  ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                    Ами това си е негов проблем
                    всъщност ти си права.
                    как може да те привлича някой, на когото подробно трябва да разясняваш, защо всъщност не те привлича.
                    препоръка е

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение

                      Има само едно изключение от това правило: На един мъж е по-лесно да му дадеш, отколкото да му обясниш защо не му даваш
                      Ами това си е негов проблем

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                        По принцип си прав.

                        Обаче съм забелязал едно нещо. Мъжете 60+, които много хвалят казармата и са били в нея през соца, иначе не са прецизни като военните. Вкъщи са оставили всичко на жена си и тя го гледа като султан, Тези мъже нито са супер чисти и хигиенични, нито си подреждат по военно му, нито са точни в отношенията. Нито у тях е ремонтирано и всичко да е на супер ниво, чисто, спретнато, с нови уреди и обзавеждане без да е скъпарско.

                        Иначе ми допада как тренират мъжете в Американската армия. Много тренировки, хубави заплати, те са много здрави физически и сътоветно се харесват на жените. А социалистическата казарма е била адекватна за времето си, но не и сега. Писах ти нещо на съобщение,

                        Поздрави
                        Ето нещо щото верно е петък Гледай сега тука египетската полиция как се градуира, мани ги американците

                        https://www.elmundo.es/f5/2020/10/16...02d8b45ac.html

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от representjah

                          Мъжете и жените сме различни. Ако една жена трябва да ти обяснява каквото и да било, мигновенно ѝ става ясно, че ти си льольо. И че не ставаш за нищо. Не и за баща на наследника ѝ. Тя изтръпва при мисълта че ще има наследник льольовче. Ти си длъжен да ги знаеш всички тия неща, или поне да си вярваш че ги знаеш. На жената не ѝ пука за детайлите или къде ще забодеш секирата на любовта, важното е да го направиш, без да питаш и без да чакаш да ти дава напътствия.

                          На по 60 години станахте и се чудите защо не разбирате жените. Важно е да разберете МЪЖЕТЕ, себе си като такива и да започнете да се възприемате като такива. И тогава никога няма да чуеш жената до теб - "ти не ми споделяш чувствта си". Защото вътрешно ще знаеш че това е булшит, и че ти си Мъж. И споделянето на чувства и обясненията са "женска работа", мъжката са действията. Просто млъкваш и правиш това което си решил.


                          И оставаш сам.

                          Коментар


                          • Написах го като майтап, ама има много истина в него
                            Отпуснете се малко, бе, колеги.... петък е
                            Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                            ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение

                              Затова в казармата обикновено при издаване на заповед, освен "Тъй вярно!" се искаше и повторение на заповяданото, да види командващия, че си разбрал и запомнил. Не го правят това да си губят времето или за чесане на егото, ами щото ако някой нещо криво разбрал, или не запомнил, или нещо интерпретирал творчески, бая сакатлък може да стане. Същата работа и в съвместния живот
                              Май затова реват сега девойките, че младежите съвсем са му отпуснали края.... друго си е да са им набивали канчетата като по-млади, да свикват да помнят и разбират....
                              По принцип си прав.

                              Обаче съм забелязал едно нещо. Мъжете 60+, които много хвалят казармата и са били в нея през соца, иначе не са прецизни като военните. Вкъщи са оставили всичко на жена си и тя го гледа като султан, Тези мъже нито са супер чисти и хигиенични, нито си подреждат по военно му, нито са точни в отношенията. Нито у тях е ремонтирано и всичко да е на супер ниво, чисто, спретнато, с нови уреди и обзавеждане без да е скъпарско.

                              Иначе ми допада как тренират мъжете в Американската армия. Много тренировки, хубави заплати, те са много здрави физически и сътоветно се харесват на жените. А социалистическата казарма е била адекватна за времето си, но не и сега. Писах ти нещо на съобщение,

                              Поздрави


                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                                играч би трябвало да е в ед. ч.
                                ОК, вече достатъчно се отдалечихме и замазахме компрометиращият въпрос с обобщенията във форума.

                                Продължавайте напред.

                                Коментар

                                Working...
                                X