IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


    Аве, чунчо, къде видя думата "пари" в поста ми?

    Категоризации във взаимоотношенията мъж-жена - няма!

    Препоръка: обръщай повече внимание на хумора! Много стегнат ми изглеждаш...

    Бъди здрав#
    Точният термин за мен е бъди здрава!
    Аве чунчо има ли нещо общо с аве Цезаре Ave Caesar, morituri te salutant! (в буквален превод: Здравей, Цезаре, тези, които ще умрат, те поздравяват!) или е плод на 5-тата ти ракия?
    Last edited by buyvalue; 22.10.2020, 23:51.
    IM d best

    Коментар


    • Първоначално изпратено от buyvalue Разгледай мнение
      Това ли е основната категоризация? Ако има пари, ако няма пари?
      Ако така разсъждавате, значчи се целите в най-елементарната прослойка от жени и вероятноста да попаднете на тази дето само за пари мисли е турбо голяма /което естествено ще затвърди убежденията Ви /
      Не виждам нищо противоестествено в това, една жена да търси сигурност в лицето на евентуалния партньор. Но по-възвишените и недотам меркантилни дами, винаги избират улични музиканти и таксиметрови шофьори, пред петролни магнати и шишкави инвестори. Така е устроена вселената...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от buyvalue Разгледай мнение

        Това ли е основната категоризация? Ако има пари, ако няма пари?
        Ако така разсъждавате, значчи се целите в най-елементарната прослойка от жени и вероятноста да попаднете на тази дето само за пари мисли е турбо голяма /което естествено ще затвърди убежденията Ви /

        Аве, чунчо, къде видя думата "пари" в поста ми?

        Категоризации във взаимоотношенията мъж-жена - няма!

        Препоръка: обръщай повече внимание на хумора! Много стегнат ми изглеждаш...

        Бъди здрав#

        Коментар


        • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


          За да й го обясниш така, че да те разбере, би трябвало да си поет.

          Ако го проиграете (без обясненията), може да остане по-доволна...

          Това ли е основната категоризация? Ако има пари, ако няма пари?
          Ако така разсъждавате, значчи се целите в най-елементарната прослойка от жени и вероятноста да попаднете на тази дето само за пари мисли е турбо голяма /което естествено ще затвърди убежденията Ви /
          IM d best

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение

            Абе, усеща се някак... Една жена, дето си има всичко, което не се купува с пари, не търси внимание, тя го получава.
            Сайдисана жена свети от сутринта като слънце, как да ти го обясня

            За да й го обясниш така, че да те разбере, би трябвало да си поет.

            Ако го проиграете (без обясненията), може да остане по-доволна...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение

              Абе, усеща се някак... Една жена, дето си има всичко, което не се купува с пари, не търси внимание, тя го получава.
              Сайдисана жена свети от сутринта като слънце, как да ти го обясня
              Мoже и да си прав, принципно задоволеният и щастлив човек се усеща.
              Last edited by Selena; 23.10.2020, 09:50.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение

                Абе, усеща се някак... Една жена, дето си има всичко, което не се купува с пари, не търси внимание, тя го получава.
                Сайдисана жена свети от сутринта като слънце, как да ти го обясня
                То и при мъжа се усеща......дали прави секс често.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                  Хм. Тук мога да поспоря какво даден мъж ще си мисли, че е преднамерено търсене . Може да се окаже съвсем друго нещо
                  Абе, усеща се някак... Една жена, дето си има всичко, което не се купува с пари, не търси внимание, тя го получава.
                  Сайдисана жена свети от сутринта като слънце, как да ти го обясня
                  Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                  ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от zlatna treska Разгледай мнение

                    Ам ти що се оплакваш, като недоклатените са по- за предпочитане от клатените.
                    Шото само плещят глупотевини - като безименния Като на тупан задната палка се обаждат, и той така като ритано псе, все като пръдлив се вре. Теб ако те кефи - мен не.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от zlatna treska Разгледай мнение

                      Ам ти що се оплакваш, като недоклатените са по- за предпочитане от клатените.

                      Оплаква се, нали! Да не уточняваме като какво се оплаква! (вдовиците го канят за лектор!...)

                      ..,...............

                      В началото - все "недоклатени" избирал (той си го каза!) и, когато взел последната - тя се оказала звяр в леглото...

                      И усетил, че парите почват да му бягат?... Къде чезнат? Докато разбрал каква е работата!...

                      ​​​​​​​Сега тоя търси "достатъчно клатена", за да не плаща на външни доставчици на "услуги" (контрагенти) за дамата...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                        На мен ми се ще нормална, ама все принцеси недоклатени...
                        Ам ти що се оплакваш, като недоклатените са по- за предпочитане от клатените.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                          А как ги познаваш, че са недоклатени? Ами ако грешиш? Може да са преяли
                          Говорят като оня, безименния

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение

                            Лесно се познава коя е клатена. Просто не търси внимание преднамерено
                            Хм. Тук мога да поспоря какво даден мъж ще си мисли, че е преднамерено търсене . Може да се окаже съвсем друго нещо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                              А как ги познаваш, че са недоклатени? Ами ако грешиш? Може да са преяли
                              Лесно се познава коя е клатена. Просто не търси внимание преднамерено
                              Last edited by Kildirim_Bei; 21.10.2020, 10:35.
                              Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                              ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                                На мен ми се ще нормална, ама все принцеси недоклатени...
                                А как ги познаваш, че са недоклатени? Ами ако грешиш? Може да са преяли

                                Коментар

                                Working...
                                X