IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


    Спецът в твое лице е на ниво!

    Според практическите ти познания, колко пъти е допустимото "да му дадеш", преди тя да му е отсъдила "аут"?

    да се разберем едно.
    никой не му иска а и от калдаръмчо не се очаква да дава.
    имат се предвид само дами.
    препоръка е

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

      класическия дълголетен брак е между военен /офицер/ и детска учителка /начална/.
      единя е свикнал да изпълнява нареждания, без да ги обсъжда.
      а другата да работи с деца, които си играят на войници.
      Имам познат, който е морски капитан. Съпругата му учителка в детска градина. Винаги съм си мислела, че бракът им е цветя и рози, защото по няколко месеца в годината се виждат само в Скайп. А, оказва се, истината била друга ...
      Наздраве!
      Last edited by tnm; 23.10.2020, 12:26.
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение

        Има само едно изключение от това правило: На един мъж е по-лесно да му дадеш, отколкото да му обясниш защо не му даваш

        Спецът в твое лице е на ниво!

        Според практическите ти познания, колко пъти е допустимото "да му дадеш", преди тя да му е отсъдила "аут"?


        Коментар


        • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение

          Има само едно изключение от това правило: На един мъж е по-лесно да му дадеш, отколкото да му обясниш защо не му даваш
          браво.
          един кратък пост написа и той се оказа правилен!

          дамите да се придържат към този катехизис.
          препоръка е

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение
            [/B]

            Най-добър пост от много време. Отне ми години, докато осъзная, че нищо не се подразбира от мъжа. Всичко следва точно да се казва и указва. И нещата се подреждат. Ако чакаш мъжа “да се досети” сам ... ще си чакаш.
            Има само едно изключение от това правило: На един мъж е по-лесно да му дадеш, отколкото да му обясниш защо не му даваш
            Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
            ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

              Ъхъ! Ако дамите искат да са във форма, трябва да се доверят на мъж с униформа. Не заради друго, а защото са свикнали да изпълняват заповеди.
              Наздраве!
              Бързо дотичКа, за да замажеш гафа, но нещо ти се губи в безкрая...

              Униформените по-често дават заповеди, отколкото да изпълняват такива...

              Както и да шикалкавиш в полза на твоята приятелка, аз си мисля за това, как в тоя момент Той е нещастен! Вероятно пише в един друг форум, как твоята приятелка - години наред се е опитвала да го вкара в правия път, а той се е опъвал и нарочно й е пречел в усилията й да го направи по-добър изпълнител...

              И той сега е нещастен - в другия форум (почти колкото нея - неговата истинска любов. ., разпиляна...)... И сега той (най-вероятно) изплаква своята болка на нечие крехко рамо - на друго момиче..., а тя не може да го успокои...

              ​​​​​​ТЪй върви света... (казАл бе поетът)...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                Ъхъ! Ако дамите искат да са във форма, трябва да се доверят на мъж с униформа. Не заради друго, а защото са свикнали да изпълняват заповеди.
                Наздраве!
                класическия дълголетен брак е между военен /офицер/ и детска учителка /начална/.
                единя е свикнал да изпълнява нареждания, без да ги обсъжда.
                а другата да работи с деца, които си играят на войници.
                препоръка е

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение

                  Затова в казармата обикновено при издаване на заповед, освен "Тъй вярно!" се искаше и повторение на заповяданото, да види командващия, че си разбрал и запомнил. Не го правят това да си губят времето или за чесане на егото, ами щото ако някой нещо криво разбрал, или не запомнил, или нещо интерпретирал творчески, бая сакатлък може да стане. Същата работа и в съвместния живот
                  Май затова реват сега девойките, че младежите съвсем са му отпуснали края.... друго си е да са им набивали канчетата като по-млади, да свикват да помнят и разбират....
                  Ъхъ! Ако дамите искат да са във форма, трябва да се доверят на мъж с униформа. Не заради друго, а защото са свикнали да изпълняват заповеди.
                  Наздраве!
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение
                    [/B]

                    Най-добър пост от много време. Отне ми години, докато осъзная, че нищо не се подразбира от мъжа. Всичко следва точно да се казва и указва. И нещата се подреждат. Ако чакаш мъжа “да се досети” сам ... ще си чакаш.

                    Ако този извод се споделя от повече от дамите, не мога да не обобщя, че.... прекалено много сте си повярвали...

                    Всъщност, всеки има правото да вярва в това, което пожелае.

                    Иначе - забавленията във форума продължават... Обобщаването не е спирало...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение
                      [/B]

                      Най-добър пост от много време. Отне ми години, докато осъзная, че нищо не се подразбира от мъжа. Всичко следва точно да се казва и указва. И нещата се подреждат. Ако чакаш мъжа “да се досети” сам ... ще си чакаш.
                      Затова в казармата обикновено при издаване на заповед, освен "Тъй вярно!" се искаше и повторение на заповяданото, да види командващия, че си разбрал и запомнил. Не го правят това да си губят времето или за чесане на егото, ами щото ако някой нещо криво разбрал, или не запомнил, или нещо интерпретирал творчески, бая сакатлък може да стане. Същата работа и в съвместния живот
                      Май затова реват сега девойките, че младежите съвсем са му отпуснали края.... друго си е да са им набивали канчетата като по-млади, да свикват да помнят и разбират....
                      Last edited by Kildirim_Bei; 23.10.2020, 10:56.
                      Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                      ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение
                        Една поучителна история от нета за разбирателство между мъже и жени :
                        Когато бях на 16 години, за първи път отидох да си купя презервативи от аптеката. В онези дни трябваше да положиш усилия да попиташ продавачката, защото всички в нашия район ме познаваха, включително онази млада жена, фармацевт.
                        Тя забеляза, че съм доста смутен. Подаде ми ги и ме попита дали мога да ги използвам. Честно признах, че не мога. Тя извади един от кутията и го нахлузи на палеца си. Обясни ми, че е необходимо да проверя дали той седи здраво. Изглеждах объркан.
                        Тогава тя, като се огледа и се увери, че в аптеката няма никой, хвана ръката ми и ме заведе в задната стаичка, разкопча блузата си и свали сутиена. - Възбуждам ли те? - попита тя. Стоях с отворена уста и просто кимвах. Тогава тя каза, че е време да поставя презерватива, свали полата си, свали бикините си и легна на масата. - Хайде - прошепна тя, - имам малко време.
                        Аз я обладах, беше толкова великолепно, не можах да се задържа дълго и свърших. Тя ме погледна подозрително: - Сложи ли си презерватива? Гордо казах: - Разбира се! И ѝ показах вдигнат палец с презерватива. Как ме би, колко бой изядох само...
                        Винаги ми е било трудно да разбирам жените....

                        Мили жени, като искате нещо от един мъж, обяснете го подробно, напоително и максимално точно без аналогии, метафори, заобикалки и други подобни...
                        ​​​


                        Най-добър пост от много време. Отне ми години, докато осъзная, че нищо не се подразбира от мъжа. Всичко следва точно да се казва и указва. И нещата се подреждат. Ако чакаш мъжа “да се досети” сам ... ще си чакаш.

                        Коментар


                        • А пък аз съм ви разказвал историята за братчед ми, на 36 г, от провинцията, с хубаво БМВ. Поради липсата на жени му се налага да оре градините на ромките, И ги харесва, че си знаели работата и били много весели.

                          Той си изкарва пари от няколко бизнеса, но е с лоша финансова култура и не може да спестява.

                          Майка му се ядосва, че не знае да къта, и че не се презентира хубаво на жените, не ги омайва и за това се занимава все с оръфлячки,
                          Но то "пазарът на жени" в провинцията е ограничен, няма....... И по малките градчета са залупени и еснафки.

                          Но дано има късмет и намери някоя по-нормална, като за семейство.

                          Коментар


                          • Акъл за това, какви трябва да бъдат отношенията между мъжа и жената - могат да ми дават по-млади от мен, при ЕДНО-ЕДИНСТВЕНО условие: да съм ги създал аз, да имат свое семейство и да отглеждат своите деца в това семейство!

                            Две мнения по въпроса няма!

                            Има три такива семейства на този свят! Никое от тях не се натиска да ми дава акъл! (понякога се допитват до мен, но знаят, че не натрапвам мнението си, а то е винаги с пожелателен характер!)

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от buyvalue Разгледай мнение

                              Точният термин за мен е бъди здрава!
                              Аве чунчо има ли нещо общо с аве Цезаре Ave Caesar, morituri te salutant! (в буквален превод: Здравей, Цезаре, тези, които ще умрат, те поздравяват!) или е плод на 5-тата ти ракия?

                              Бъди здравА! - щом това е правилното пожелание/термин - от разделението по полов признак.

                              Затруднен съм, защото, нито умилителното "чунчо", нито "Цезар" - притежават женски род!

                              Не остават никакви съмнения, че отсреща стои жена, защото обвинението: "Ти си на 5 ракии!" - е повече от автентично! То е приложимо само и единствено към гадни мъже, които трябва да бъдат поставени на мястото им!

                              ......... ..........

                              Все пак, ще опитам да опонирам, подавайки глава (единствено число!) - от дупката, в която съм наврян... Единственото число тук ползвам поради причината, че дупката е тясна и не може да се покажат повече (глави)...

                              Та, уважаема госпожо/госпожице,

                              1. Вземайки повод от вашата характеристика, че не сте от "най-елементарната прослойка жени", (но за мен по условие всички дами СТЕ от висшата прослойка и не зная защо вие неглижирате част от вашата общност?) - искам пътьом да отбележа, че ние само си говорехме с колегата-мъж - по на 5 ракии и вие се присъединих отте към нашият разговор, за да ни кажете, че парите не са най-важното (ние за пари не сме дори споменавали, защото добре знаем, че пари и жени - са две несъвместими понятия..., нещо повече - убедени сме в това!)... В тоя момент ние ви идентифицирахме с поета, допирът до който жадува всяка дама... (оказа се, че самата вие сте дама и сте се включили в нашия разговор, но по различни причини, а именно - за да ни триете сол на главата, заради 5-те ракии)...

                              2. На мен би ми било интересно да разбера подробности от тая ваша "основна категоризация", която намекнахте, че съществува в женския свят и която ние, мъжете (според вас) свеждаме до парите!

                              3. Иначе, аз също обичам поезията! Нещо повече: предпочитам я пред 5-те ракии и тук ще вляза в конфликт с някои колеги...

                              И тук възниква въпросът... Големият въпрос!

                              Как мислите (за дискусията!), уважаема: дали ако някой предпочита 5-те ракии пред поезията, то това може да се дължи единствено на грешки във възпитанието, ИЛИ значителна роля може би имат и отношенията с противоположния пол?

                              Намеквам за една лека самокритичност, подавайки глава от тясната дупка, в която ме навряхте, уважаема, мила приятелко!

                              Бъдете здравА!

                              Коментар


                              • Една поучителна история от нета за разбирателство между мъже и жени :
                                Когато бях на 16 години, за първи път отидох да си купя презервативи от аптеката. В онези дни трябваше да положиш усилия да попиташ продавачката, защото всички в нашия район ме познаваха, включително онази млада жена, фармацевт.
                                Тя забеляза, че съм доста смутен. Подаде ми ги и ме попита дали мога да ги използвам. Честно признах, че не мога. Тя извади един от кутията и го нахлузи на палеца си. Обясни ми, че е необходимо да проверя дали той седи здраво. Изглеждах объркан.
                                Тогава тя, като се огледа и се увери, че в аптеката няма никой, хвана ръката ми и ме заведе в задната стаичка, разкопча блузата си и свали сутиена. - Възбуждам ли те? - попита тя. Стоях с отворена уста и просто кимвах. Тогава тя каза, че е време да поставя презерватива, свали полата си, свали бикините си и легна на масата. - Хайде - прошепна тя, - имам малко време.
                                Аз я обладах, беше толкова великолепно, не можах да се задържа дълго и свърших. Тя ме погледна подозрително: - Сложи ли си презерватива? Гордо казах: - Разбира се! И ѝ показах вдигнат палец с презерватива. Как ме би, колко бой изядох само...
                                Винаги ми е било трудно да разбирам жените....

                                Мили жени, като искате нещо от един мъж, обяснете го подробно, напоително и максимално точно без аналогии, метафори, заобикалки и други подобни...
                                ​​​
                                Last edited by Kildirim_Bei; 23.10.2020, 07:23.
                                Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                                ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                                Коментар

                                Working...
                                X