IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение

    Само последното е мъжки комплекс, първите две са типично женски.
    Напълно съм съгласна с теб!
    Макар ,че ако ви друса и мегаломания , единственият ви комплекс , придобива мегасвръх размери Ненужно

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

      Ти да не мислиш' че Пачангата знае какво искат жените' той гледа на света през призмата на анаболен стероид' втори курс вифаджия' мечтател на ниски цени на колибите' да има с кво да впечатли една кадъна
      Този ник и неговата пунктуация ми напомнят за един друг форумен герой. Май долният му пост към мен е първият, откакто съм се регистрирала тук.

      При него нямам яснота. Досега вежливо и мълчаливо сме се разминавали в електронното пространство.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

        На мъжете , трябва да се говори директно и без излишна информация . Тоест , Лора трябваше да зададе простичко, кратък и конкретен въпрос , за проблема , който я интересува и щеше да получи помощ , за него .
        Абе не съм толкова сигурна. Понякога и това не помага.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

          Ха ха хи ииих като си идеш у продимчец гледай да не заставаш пред кравата за да не си мисли чете е отелила Ха ха а жена имал ама тя не знае
          обещал е на шуменското айше да го води на занзибар а го отвел на барата да къпат кончЕто ...и тя го пратила на занзибарата си.
          препоръка е

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение

            Ашколсун! Това е първи основен принцип за успешна комуникация между жена и мъж
            Вторият е: обикновено мъжът казва това, което мисли, и не е нужно постоянно да се търсят в думите му скрити помисли, втори планове, и всякакви други конспирации
            Е , всички знаем това , ама така се губи чара
            А какви са принципите за успешна комуникация между мъж и жена ?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

              На мъжете , трябва да се говори директно и без излишна информация . Тоест , Лора трябваше да зададе простичко, кратък и конкретен въпрос , за проблема , който я интересува и щеше да получи помощ , за него .
              Ашколсун! Това е първи основен принцип за успешна комуникация между жена и мъж
              Вторият е: обикновено мъжът казва това, което мисли, и не е нужно постоянно да се търсят в думите му скрити помисли, втори планове, и всякакви други конспирации
              Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
              ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                Ми не знам кого визираш, ама обобщаването не е от полза. Аз не се виждам например описана в горната ситуация, а и доста от пишещите тук жени.
                Ето това е проблема на темата и недостигането до отговор , на въпроса , какво искат жените ..
                Всеки визира някаква групичка, смятайки , че го е намерил. Простото решение е всеки мъж да пита конкретна жена /едва ли ги вълнува цялата популация, все пак/ и да получи точен отговор. иначе , колкото жени , толкоз и отговори

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                  Ми не знам кого визираш, ама обобщаването не е от полза. Аз не се виждам например описана в горната ситуация, а и доста от пишещите тук жени.
                  Ти да не мислиш' че Пачангата знае какво искат жените' той гледа на света през призмата на анаболен стероид' втори курс вифаджия' мечтател на ниски цени на колибите' да има с кво да впечатли една кадъна

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                    Да грижата ви прави слугини а раждането машини , първо кариера шеметна да направите до 45г възраст , като първа "секретарка" или първи СЛУЖИТЕЛ в някоя фирма. Доста объркани същества са днешните жени а и мъже де .
                    Ми не знам кого визираш, ама обобщаването не е от полза. Аз не се виждам например описана в горната ситуация, а и доста от пишещите тук жени.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                      Помните ли го оня лаф на Тодор Колев:
                      "Абе... женете сe,.. че после да имате време и да се разведете"
                      (но не е препоръка)
                      Женете се , ама за кой ?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение
                        Ето стандартен пример какво искат жените и какво им дават мъжете

                        ВЪПРОС:
                        - Скъпи Пиер,
                        Надявам се, че ще можеш да ми помогнеш. Миналия ден тръгнах на работа, а мъжът ми остана да гледа ТВ вкъщи. Около километър и половина след като потеглих, колата ми аварира насред улицата. Върнах се пеша до дома, за да помоля мъжа ми да ми помогне. Когато се прибрах, не повярвах на очите си. Той беше в спалнята с дъщерята на съседите. Аз съм на 32, мъжът ми е на 34, а момичето е на 19 години! Женени сме от 10 години! Когато поисках обяснение от него, той ми призна, че с момичето имат връзка от 6 месеца. Имам нужда от твоята помощ. Какво да правя?
                        Лора

                        ОТГОВОР:
                        - Скъпа Лора,
                        Ако колата блокира след като е карана кратко разстояние, това може да се дължи на редица проблеми с двигателя. Започни с проверка на тръбопровода за горивото. Ако е чист, провери вакумните тръби и маркучите на всмукателния колектор, както и кабелите за замасяване. Ако не е нито едно от тези неща, тогава има проблем със самата горивна помпа, която дава ниско налягане на инжекторите. Надявам се, че това ще ти помогне.
                        Пиер

                        Дайте съвет как да излезем от положението
                        На мъжете , трябва да се говори директно и без излишна информация . Тоест , Лора трябваше да зададе простичко, кратък и конкретен въпрос , за проблема , който я интересува и щеше да получи помощ , за него .

                        Коментар


                        • Ето стандартен пример какво искат жените и какво им дават мъжете

                          ВЪПРОС:
                          - Скъпи Пиер,
                          Надявам се, че ще можеш да ми помогнеш. Миналия ден тръгнах на работа, а мъжът ми остана да гледа ТВ вкъщи. Около километър и половина след като потеглих, колата ми аварира насред улицата. Върнах се пеша до дома, за да помоля мъжа ми да ми помогне. Когато се прибрах, не повярвах на очите си. Той беше в спалнята с дъщерята на съседите. Аз съм на 32, мъжът ми е на 34, а момичето е на 19 години! Женени сме от 10 години! Когато поисках обяснение от него, той ми призна, че с момичето имат връзка от 6 месеца. Имам нужда от твоята помощ. Какво да правя?
                          Лора

                          ОТГОВОР:
                          - Скъпа Лора,
                          Ако колата блокира след като е карана кратко разстояние, това може да се дължи на редица проблеми с двигателя. Започни с проверка на тръбопровода за горивото. Ако е чист, провери вакумните тръби и маркучите на всмукателния колектор, както и кабелите за замасяване. Ако не е нито едно от тези неща, тогава има проблем със самата горивна помпа, която дава ниско налягане на инжекторите. Надявам се, че това ще ти помогне.
                          Пиер

                          Дайте съвет как да излезем от положението
                          Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                          ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                          Коментар


                          • Помните ли го оня лаф на Тодор Колев:
                            "Абе... женете сe,.. че после да имате време и да се разведете"
                            (но не е препоръка)

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                              - Защо се прибираш с празни ръце, бе ? Забрави ли, че днес имам рожден ден ?
                              - Не съм забравил, скъпа! Тактично мълчах, да ти покажа, че не забелязвам, как остаряваш !
                              това яко, другия лаф "остаряваш като катедрала" ,има опция с Лили Иванова):

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Иван Петкандраганов Разгледай мнение

                                Хе-хе, скриването на възрастта от страна на жените има само един съществен корен – да не се знае, колко близо или далеч е от края на фертилността. То ест породено е от патриархалните навици, срещу които така доблестно се сражават феминизките, уродки и бездетнички.
                                - Защо се прибираш с празни ръце, бе ? Забрави ли, че днес имам рожден ден ?
                                - Не съм забравил, скъпа! Тактично мълчах, да ти покажа, че не забелязвам, как остаряваш !

                                Коментар

                                Working...
                                X