IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Евго,
    щом са казали тея всичките долу - лягай да умираш и не мърдай, за техен кеф.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

      Тя е некадърна. Показа ми каква смотана небухнала питка е правила за тази Коледа, а аз й показах страхотна погача, правена от мен преди 1 г.

      Съгласен съм с Асото, че трябват дела,
      Evgo, ти си завършен стар ерген. Нямай съмнение, че е така. Капризен, самовлюбен и с претенции, които ме карат да се усмихвам.
      За коледа девойката най-вероятно е правила содена питка, която е постна. Содената питка, за разлика от погачата, която се прави с мая, не бухва толква, че да "прелее" от тавата. Не се възгордявай от кулинарните си умения. Щерчето ми направи страхотна погача с точени кори оформени като розички гледайки тубата и и се получи страхотно и от към фаца, и от към вкус ако и да и беше дебют в това кулинарно поприще,.... а се бях приготвила да си настъпя езика и да дъвча тиклаво тестяно иделие.
      Last edited by val/she; 12.01.2021, 18:06.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
        а ние едно време какви снимки си пращахме...
        Тогава е имало с какво да се похвалите...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

          Тя е некадърна. Показа ми каква смотана небухнала питка е правила за тази Коледа, а аз й показах страхотна погача, правена от мен преди 1 г.

          Съгласен съм с Асото, че трябват дела,
          а ние едно време какви снимки си пращахме...
          препоръка е

          Коментар


          • [QUOTE=power grid;n3700508]
            Първоначално изпратено от Иван Петкандраганов Разгледай мнение
            Тва как да го разбирам?Според мен трябва да си запишеш час при специалист без да искам да те обиждам просто като го прочетох се замислих дали здрав човек може да прави подобни неща
            Нещо се объркаха цитатите.
            Мен ли питаш, Иван Петкандраганов ли питаш?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

              Тя е некадърна. Показа ми каква смотана небухнала питка е правила за тази Коледа, а аз й показах страхотна погача, правена от мен преди 1 г.

              Съгласен съм с Асото, че трябват дела,
              Трябваше тя да ти покаже една питка от преди две години и пържоли отпреди три

              Коментар


              • [QUOTE=Иван Петкандраганов;n3700466]
                Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                Разведохме се, че много се дърляхме. Тогава по-малката, второто дете, беше вече на 17 и половина години.
                Аз, не че хойках, но бях имал две три сериозни любови настрани, една след друга.
                Тя според мен нямаше, и не ѝ трябваха.
                Тва как да го разбирам?Според мен трябва да си запишеш час при специалист без да искам да те обиждам просто като го прочетох се замислих дали здрав човек може да прави подобни неща

                Коментар


                • [QUOTE=Evgo;n3700460]
                  Първоначално изпратено от Иван Петкандраганов Разгледай мнение

                  Жена ми (оженихме се аз на 21, тя на 18) аз, горе-долу, я научих на готвене. Пое момичето, готвеше с желание.
                  За мен не е само трапезата в семейния живот. Ако потрябва, с голямо удоволствие (ще) си хапвам хляб, сирене и олийце. И до сега ми е вкусно.
                  Но жената се стараеше много да храни децата добре. Браво ѝ.

                  Разведохме се, но много по късно - за взаимно одоволствие.[/QUO


                  т.е. и двамата искахте да хойкате?
                  Разведохме се, че много се дърляхме. Тогава по-малката, второто дете, беше вече на 17 и половина години.
                  Аз, не че хойках, но бях имал две три сериозни любови настрани, една след друга.
                  Тя според мен нямаше, и не ѝ трябваха.

                  Коментар


                  • [QUOTE=Иван Петкандраганов;n3700454]

                    Жена ми (оженихме се аз на 21, тя на 18) аз, горе-долу, я научих на готвене. Пое момичето, готвеше с желание.
                    За мен не е само трапезата в семейния живот. Ако потрябва, с голямо удоволствие (ще) си хапвам хляб, сирене и олийце. И до сега ми е вкусно.
                    Но жената се стараеше много да храни децата добре. Браво ѝ.

                    Разведохме се, но много по късно - за взаимно одоволствие.[/QUO


                    т.е. и двамата искахте да хойкате?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                      Тя е некадърна. Показа ми каква смотана небухнала питка е правила за тази Коледа, а аз й показах страхотна погача, правена от мен преди 1 г.

                      Съгласен съм с Асото, че трябват дела,
                      Жена ми (оженихме се аз на 21, тя на 18) аз, горе-долу, я научих на готвене. Пое момичето, готвеше с желание.
                      За мен не е само трапезата в семейния живот. Ако потрябва, с голямо удоволствие (ще) си хапвам хляб, сирене и олийце. И до сега ми е вкусно.
                      Но жената се стараеше много да храни децата добре. Браво ѝ.

                      Разведохме се, но много по късно - за взаимно одоволствие.
                      Last edited by Иван Петкандраганов; 12.01.2021, 15:51.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                        Тя е некадърна. Показа ми каква смотана небухнала питка е правила за тази Коледа, а аз й показах страхотна погача, правена от мен преди 1 г.

                        Съгласен съм с Асото, че трябват дела,

                        Качествата /набухване/ на питките - зависят от маята и температурните условия, както и от това - да се добави малко захар, за да могат "животинките" /дрожди - да се развиват!

                        За една мая - си готов да шкартираш дамата? Решенията са си твои.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

                          Ти си намерил истинско съкровище. Ще те пере, готви, чисти, а ти ще си пердашиш колежките и вечер ще заспиваш горд и усмихнат като Зайо Байо, който оправил мечката.
                          Тя е некадърна. Показа ми каква смотана небухнала питка е правила за тази Коледа, а аз й показах страхотна погача, правена от мен преди 1 г.

                          Съгласен съм с Асото, че трябват дела,

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                            По план.....щеше първо да скърца.

                            Но не търсела секс (и връзка основана на секс) и не ми се иска да ви разкажа какво точно стана.

                            Не ме кефи, не може да ме задоволи като мъж (не предлага екстри), има доста странни навици и представи.


                            И реших да не се занимавам повече с нея. Приемам случката като знак от горе да спра с тази жена.

                            Вероятно се среща и с други мъже от нета, но те не я искат за връзка.
                            Ти си намерил истинско съкровище. Ще те пере, готви, чисти, а ти ще си пердашиш колежките и вечер ще заспиваш горд и усмихнат като Зайо Байо, който оправил мечката.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                              Ми то много хора не са стигнали и до 8-ми клас, затова и правилото си е общовалидно. А "бий ме, обичам те" пък е още по-валидно, но това е друга тема - не казвам, че е редно, а че е валидно. Народопсихолигия, ти уж по-добре ги разбираш нещата с личностните и междуличностните конфликти и любови

                              Имаш шанс да обитаваш ареала на иронизиращите, но ако не е така, тогава си достоен за тезата, която /чувал съм!/ поддържат много от днешните ватмани : "Кучето е най-добрият месар!" ... /и кучето също : УЖ по-добре разбира работата на месаря, основно - гледа съсредоточено и "разбиращо"/...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                                +1
                                братле не се занимавай с глупости .... казах ти още преди 1 месец време кво да си купиш.... използвай го и жените ще падат кат круши, ефекта е кат удар с бухалка по главите им, , и не знаят на кой свят и де се намират. Ама не се хаби по разни смотли и фригидни задръстенячки и срамежливи маргаритки ъми направо скачай на най- надутите кифлоци... такава направо на улицатаа ще те награби..... не си губи времето с свалки и приказки, дела требует дела брат .... и резултати в бройка

                                ето и другаря Тодор Живков го казва - тва е дърта табела от соц времето :
                                Click image for larger version

Name:	20210112_120758.jpg
Views:	1
Size:	2.0 КБ
ID:	3700372


                                "Времето на славата мина... сега от нас се искат дела и само дела, резултати и само резултати ..."
                                Last edited by Асо Пика; 12.01.2021, 12:15.

                                Коментар

                                Working...
                                X