IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

    Не знам за каква любов говориш, като мъжете от предишните 2 поколения, нашите чичовци и дядовци (семейни мъже) обичаха да чукат на чужди врати по времето на соца.

    Тези приказки за захаросаната любов, за вечната любов не ги възприемам.

    Наистина има любов, но на по-млади години, на 18, 20 или 25 г.
    След навършване на 25 г. бизнес ли става всичко? Семейство/съжителство = джойнт венчър? Периодичен отчет дал-взел, и баланса ако не се върже, автоматично "чао Гергино"?
    Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
    ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

    Коментар


    • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

      Както очаквах получих обвинение че мразя.Не те мразя пич мъча се да ти помогна ама не става.То е казано насила можеш да вземеш но не можеш да дадеш...Аз на твое място бих се замислил много сериозно над такива думи....Кекса няма да ти помогне.То освен да свалиш една жена и да преспиш с нея трябва да можеш и да я задържиш...При тебе след няколко срещи жените бягат като Дявол от тамян...Така и така ще пропилееш парите и имотите пробвай по друг начин.Парите и имотитр са временни неща днес ги инаш утре не
      Не знам за каква любов говориш, като мъжете от предишните 2 поколения, нашите чичовци и дядовци (семейни мъже) обичаха да чукат на чужди врати по времето на соца.

      Тези приказки за захаросаната любов, за вечната любов не ги възприемам.

      Наистина има любов, но на по-млади години, на 18, 20 или 25 г.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

        Много хейтиш,

        В неделя правих кекс и ми се получи много успешно, при първи опит, сложих и малко кора от портокал настъргана (но без да се стига до бялото).

        И го пратих на мадамата на снимка, да си знае......и да не изпуска птичето.
        Както очаквах получих обвинение че мразя.Не те мразя пич мъча се да ти помогна ама не става.То е казано насила можеш да вземеш но не можеш да дадеш...Аз на твое място бих се замислил много сериозно над такива думи....Кекса няма да ти помогне.То освен да свалиш една жена и да преспиш с нея трябва да можеш и да я задържиш...При тебе след няколко срещи жените бягат като Дявол от тамян...Така и така ще пропилееш парите и имотите пробвай по друг начин.Парите и имотитр са временни неща днес ги инаш утре не

        Коментар


        • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

          Можеш да приказваш каквото си искаш и да се самозаблуждаваш колкото си искаш.Писаниците ти потвърждават отчаянието ти.А онова по долу за едни пари и една жена дето го написа направо изби рибата...Ей ти си неспасяем случай и бавно вървиш по пътя към бунището.Не вярвам че си способен да се промениш и да обичаш да обичаш ей така безкористно без сметки и задни мисли просто да обичаш дори и да те изоставят да продължиш да обичаш..В тоя живот ще научиш че има неща които не се купуват с пари.Твърдиш че жените били лошо и не ставали че били меркантилни търсели парите .Еми ето ти имаш хубава работа отлични доходи имоти що никоя не иска да живее с теб и да ти роди дете?Никоя не Пенка или Мимето никоя.Проблема не са парите и имотите а душата ти скъперническа и страхлива.Егото ти това е проблема.Не се ли промениш бунището тер очаква.Знам че ще те ядосам и че ме мразиш но това е реалността..Замисли се сериозно.Са на Коледа като си сам сложи някоя пачка на мястот срещи тебе някой нотариален акт и им се кефи.После си легни с тях.И продължавак да се самозалъгваш че жените са лоши и неверни..
          Много хейтиш,

          В неделя правих кекс и ми се получи много успешно, при първи опит, сложих и малко кора от портокал настъргана (но без да се стига до бялото).

          И го пратих на мадамата на снимка, да си знае......и да не изпуска птичето.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

            +1

            Не съм отчаян, ама тази ми пише всяка вечер и дъвчем едно и също с нея.

            Въпреки пандемията, тази година ми е успешна финансово, и в личен план станах чичо на прекрасно бебе.

            И съм си сложил негови снимки в хола, но като имам гостенка ги прибирам.......

            Благодаря ти за подкрепата, много те ценя (както и няколко други колеги от тук),
            Можеш да приказваш каквото си искаш и да се самозаблуждаваш колкото си искаш.Писаниците ти потвърждават отчаянието ти по скоро паниката която все повече расте.А онова по долу за едни пари дете и една жена дето го написа направо изби рибата...Ей ти си неспасяем случай и бавно вървиш по пътя към бунището.Не вярвам че си способен да се промениш и да обичаш да обичаш ей така безкористно без сметки и задни мисли просто да обичаш без да очакваш нещо в замяна дори и да те изоставят да продължиш да обичаш..В тоя живот ще научиш че има неща които не се купуват с пари.Твърдиш че жените били лоши и не ставали че били меркантилни търсели парите .Еми ето ти имаш хубава работа отлични доходи имоти що никоя не иска да живее с теб и да ти роди дете?Никоя не Пенка или Мимето никоя.Проблема не са парите и имотите а душичката ти скъперническа и страхлива.Егото ти това е проблема.Не се ли промениш бунището те очаква.Знам че ще те ядосам и че ме мразиш но това е реалността..Замисли се сериозно.Са на Коледа като си сам сложи някоя пачка на мястото срещу тебе някой нотариален акт до тебе и им се кефи.После си легни с тях и ги чукай.И продължавай да се самозалъгваш че жените са лоши и неверни..Времето все бързо ще тече и ще става все по лошо....
            Last edited by national power; 22.12.2020, 11:32.

            Коментар


            • +1

              Абсолютно съгласен. Това да не търсиш отчаяно женско внимание е по-важно от коки и всичко друго. Колкото и да си коки външно, ако вътрешно си отчаян работата едва ли ще стане. А ако излъчваш спокойна увереност без да си коки, това със сигурност работи в много случаи

              Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
              Евго, брат, сори, ама изглеждаш мега отчаяно, а това всяка жена го надушва, да знаеш! Коки-то е важно, да, ама дори и да не си коки, трябва да си знаеш цената. Без обаче да я изтъкваш като дърт счетоводител!!! И най-тъпата селянка ще схване, че си пич, имаш кинти, търсиш си нещо - това са неща, които всяка ще схване. Обаче твоето основно излъчване трябва да е - не го търся на всяка цена, не съм изпаднал в паника, не ми пука, мога да правя деца и след 10 години, биологичният ми часовник тиктака различно от твоя, обаче ме кефиш, дай да видим как сме в секса и дали можем да съжителстваме, пък ако стане нещо, стане. Ако не стане - ми мерси за секса и довиждане без лоши чувства

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                +1

                Не съм отчаян, ама тази ми пише всяка вечер и дъвчем едно и също с нея.

                Въпреки пандемията, тази година ми е успешна финансово, и в личен план станах чичо на прекрасно бебе.

                И съм си сложил негови снимки в хола, но като имам гостенка ги прибирам.......

                Благодаря ти за подкрепата, много те ценя (както и няколко други колеги от тук),


                Нистина, това, че "дъвчете" едно и също - не е повод за гордост...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                  +1

                  Не съм отчаян, ама тази ми пише всяка вечер и дъвчем едно и също с нея.

                  Въпреки пандемията, тази година ми е успешна финансово, и в личен план станах чичо на прекрасно бебе.

                  И съм си сложил негови снимки в хола, но като имам гостенка ги прибирам.......

                  Благодаря ти за подкрепата, много те ценя (както и няколко други колеги от тук),
                  Напротив, не трябва да ги криеш. Жените ценят факта, че даден мъж обича децата, обръща им внимание и т.н. Дръж ги и разправяй колко си щастлив чичо, как се радваш на детето и каквото се сетиш по повода. Прави го честно и от сърце. Добавяш червени точки в чек-листа на мадамата
                  Last edited by Kildirim_Bei; 22.12.2020, 12:16.
                  Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                  ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                    Евго, брат, сори, ама изглеждаш мега отчаяно, а това всяка жена го надушва, да знаеш! Коки-то е важно, да, ама дори и да не си коки, трябва да си знаеш цената. Без обаче да я изтъкваш като дърт счетоводител!!! И най-тъпата селянка ще схване, че си пич, имаш кинти, търсиш си нещо - това са неща, които всяка ще схване. Обаче твоето основно излъчване трябва да е - не го търся на всяка цена, не съм изпаднал в паника, не ми пука, мога да правя деца и след 10 години, биологичният ми часовник тиктака различно от твоя, обаче ме кефиш, дай да видим как сме в секса и дали можем да съжителстваме, пък ако стане нещо, стане. Ако не стане - ми мерси за секса и довиждане без лоши чувства

                    Съвет - иди на някоя кака, няма какво да се стряскаш от пр грипчето, направи си кефа, ще ти се вдигне и адреналина, и самочувствието нищо че е платено и без "либоФ" (то пък една лщбов, заеби). А с вдигнатото самочувствие нещата ще си дойдат на мястото, че иначе с тази отчаяност си за никъде! И не, не се хвърляй на първата срещната, не си чак толкова отчаян!!! Айде със здраве и наздраве за празниците
                    +1

                    Не съм отчаян, ама тази ми пише всяка вечер и дъвчем едно и също с нея.

                    Въпреки пандемията, тази година ми е успешна финансово, и в личен план станах чичо на прекрасно бебе.


                    Благодаря ти за подкрепата, много те ценя (както и няколко други колеги от тук),
                    Last edited by Evgo; 22.12.2020, 15:44.

                    Коментар


                    • Евго, брат, сори, ама изглеждаш мега отчаяно, а това всяка жена го надушва, да знаеш! Коки-то е важно, да, ама дори и да не си коки, трябва да си знаеш цената. Без обаче да я изтъкваш като дърт счетоводител!!! И най-тъпата селянка ще схване, че си пич, имаш кинти, търсиш си нещо - това са неща, които всяка ще схване. Обаче твоето основно излъчване трябва да е - не го търся на всяка цена, не съм изпаднал в паника, не ми пука, мога да правя деца и след 10 години, биологичният ми часовник тиктака различно от твоя, обаче ме кефиш, дай да видим как сме в секса и дали можем да съжителстваме, пък ако стане нещо, стане. Ако не стане - ми мерси за секса и довиждане без лоши чувства

                      Съвет - иди на някоя кака, няма какво да се стряскаш от пр грипчето, направи си кефа, ще ти се вдигне и адреналина, и самочувствието нищо че е платено и без "либоФ" (то пък една лщбов, заеби). А с вдигнатото самочувствие нещата ще си дойдат на мястото, че иначе с тази отчаяност си за никъде! И не, не се хвърляй на първата срещната, не си чак толкова отчаян!!! Айде със здраве и наздраве за празниците
                      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение

                        То хубаво, ама тая ако себе си не мое да гледа, кво остава за бебе и семейство. Ама ти си знаеш. Успех!
                        Преди време си пуснах гугъл да проверя колко струва един мъж да стане баща чрез сурогация в чужбина. И после сам да си гледа бебето.

                        Най-евтиното беше 25 000 евро (пакетна цена) и всичко е законно.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                          Привет,

                          Да ти кажа, че не смятам да се подписвам и да правя тържества. Не вярвам в това,

                          То ми е ясно, че не я бива много, но пък може да си изпълни ролята като майка (да забременее бързо и да имаме хубаво бебе), което е ОК за мен.
                          То хубаво, ама тая ако себе си не мое да гледа, кво остава за бебе и семейство. Ама ти си знаеш. Успех!
                          Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                          ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение

                            На тва му се вика "да вземеш котка в чувал"
                            Може да й обещаеш и пак да й биеш шута след някой месец, ако наистина не става. Не бързай със заплождането, изчакай поне 6 месеца да я видиш бива ли, или не бива
                            То и да се ожениш, се тая. Познавам една, ходили с един 4 години, оженили се, и тя го изгони след 6 месеца. Пълен майтап, оня докато се похвали, че се е оженил, жена му му би шута. Мота я с развода 1 година, ама клекна накрая. Майтап е живота, Евго не го взимай на много сериозно
                            Привет,

                            Да ти кажа, че не смятам да се подписвам и да правя тържества. Не вярвам в това,

                            То ми е ясно, че не я бива много, но пък може да си изпълни ролята като майка (да забременее бързо и да имаме хубаво бебе), което е ОК за мен.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                              ти обеща ли?
                              Писах ти на лично.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                                И да сме ги уточнили, може един ден преди срещата да си измисли някоя глупост и да не дойде.

                                Но ми е казвала да съм обещаел, че след пандемията ще я взема при мен.
                                На тва му се вика "да вземеш котка в чувал"
                                Може да й обещаеш и пак да й биеш шута след някой месец, ако наистина не става. Не бързай със заплождането, изчакай поне 6 месеца да я видиш бива ли, или не бива
                                То и да се ожениш, се тая. Познавам една, ходили с един 4 години, оженили се, и тя го изгони след 6 месеца. Пълен майтап, оня докато се похвали, че се е оженил, жена му му би шута. Мота я с развода 1 година, от срам и от яд предполагам, ама клекна накрая. Майтап е живота, Евго не го взимай на много сериозно
                                Last edited by Kildirim_Bei; 22.12.2020, 10:26.
                                Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                                ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                                Коментар

                                Working...
                                X