IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Аве, Стамене, много се филмираш, карай я полеката.

    Коментар


    • Да ви разкажа колеги и приятели, братя българи и сестри българки, кво ми се случи из тия дни, малко е кат хорър филм на Хичкок ……

      То е и по темата „Кво искат жените“. Емоционално действат жените братя българи, емоцията ги води, а не разума в постъпките си.

      Та начи вчера жена ми даде 1 списък чаршаф кво да купя от магазина, отивам в Кауфланд и пазаря, количката пълна и чакам аз на опашката, а тя дълга, народ много, ама все алкохол купуват бре, жаден тоя народ, иска да пие кат за последно сякаш от утре ще настъпи сухия режим ….

      Та чакам си аз стоически реда и пред мене двама мъже си говорят, ама то такава пиперлива тема та чак всички от опашката наостриха уши да слушат ………

      Преразказвам разговора им от първо лице, ето кво говореше единия на другия, затуй слагам чутото от мене в кавички.

      „Ето начи тия дни 1 позната жена ми се оплаква, ама първо за нея де, не е лоша жена ама в България бизнеса не й потръгна и реши с семейството си да си търси късмета в 1 друга държава. Устроила се там, почнала неква нископлатена работа щото няма ценз и тапия за високоплатена служба, тъй де тва не е важно ….. Ама нъли пусто да остане все България й е в сърцето посещавала някъв форум, ей тъй дори виртуално ама да е по- близо до Родината. Браво и похвално е тва, постъпва кат истинска Патриотка. Обаче да вземе 1 вечер не зная повечко алкохол ли изпила или що ама да вземе кат се прибира в тъмното да обърка 1 жив мъж с 1 друг дето бил починал….. 1 жена пък объркала с 1 друг трети мъж името му е кат на оня руски мистик близък до Романовата династия в Царска Русия навремето.... Страшна каша забъркала и да стане мазалото хептен пълно да вземе тва да го напише в оня там форум…. интрига няква оформила ….. то нъли жените все внимание търсят….

      Оня мъж дето бил жив пък уж умрял е готин пич,, душата на компанията дето се вика, ама и той щото много години бизнеса му е бил в много агресивна и брутална вълча среда, само малко да го бутнеш и остро реагира. Юнашко сърце има и бързо му кипва кръвта, на прадядо си се е метнал дето бил хайдутин по време на освобождението на България. Но щото е тактичен все пак написал писмо до мойта позната, вързал го за крачето на пощенски гълъб и птичката отнесла писмото. И той подробно й написал да пита и да провери за него, да провери откъде пише и таквиз ти работи. Дал й време 1 ден и 1 нощ да размисли и просто да се извини,, нищо повече. Щото ако не го направи ще има последици, тъй де нъли на всяко действие има противодействие, някъв мъдър мъж го беше казал тва. Ама както казах жените се водят по емоцията, а не по разума. И тя вместо простичко да се извини и случая да се забрави кат поредния скандал в стара семейна двойка, взела та още повече размазала по пода и стените и голяма смрад настанала.

      И ето вчера ме среща и ми се оплаква : Ама те ми изтрили онова дето казах. Питам аз : Кой и кво ти е изтрил, ония твой лъжи ли ? Ами да, тръкнали ги с гумата от сайта – отговаря ми тя. Викам и аз : Еми той човека ти е казал точно кво ще се случи, дал ти е избор, дал ти е време бол, обяснил ти е това онова,, ама ти не и не , твърда глава си ей, всичко искаш да разбереш все по трудния начин ……… затуй ще те изтрият, я …. що лъжеш….. „

      Тва беше чутия от мене разговор, глей ти докато си стоиш на 1 опашка на 1 каса кви неща можеш да научиш за живота и хората.....

      Та такива ми ти работи колеги и приятели, надявам се всеки да си е извадил поуката ……………..
      Last edited by Асо Пика; 15.01.2021, 13:11.

      Коментар


      • Не е честно ! Чувствам се изолирана от суматохата
        Предишни години се правеха равносметки , не толко пожелания . Сега нещо сменени ролите .

        Беше интересна година. По китайски
        За много хора беше трудно и страшно. Имаше много загуби от всякакъв род и калибър . Някои останаха хора , някои се загубиха , други се намериха , трети спечелиха и т.н.

        Отмъкнах едни цветни стъкълца и са ги хвърлям вместо боб./по препоръка/ И мога да ви кажа , че предстоящото е по-добро ! Щото преживяното ни е направило по,по,най и ще се справим лесно с новото ! Та с тия попътни ветрове дето си пожелавате , ще ви е цветно , рошаво и усмихнато . Е , тук там , ще се извие и по някоя лятна буря , ма тя ще е само да издуе платната повече . Лек път , на всички ! И не бързайте ! Потопете и се насладете на пътуването !

        https://m.youtube.com/watch?v=rkB5bM_54sc

        ПП. И все пак , къде ще пътувате , целия форум ?
        Last edited by Lelq; 14.01.2021, 02:54.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение
          Дуракоустойчивостта ми си има предели. Очертава се поредна много странна година. Желая попътен вятър на теб и всички форумци. Нещо ми подсказва, че предизвикателствата не са свършили.
          Не му се връзвай на Асото, не е лош по природа. Пък и не знаеш, кога един съфорумец може да се обърне към всеки от нас за професионална помощ. Света не е толкова голям.
          Попътен вятър и успешна година на всички!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
            О, ма мен това не ме обижда. Напротив, ласкае ме да ме сравняват с боров гуру, като 4д. Аз тепърва прохождам на борсата, докато човека е успешен инвеститор с 20+ годишен опит и доказан ценз. Та нямам причини да се оплаквам, ако някой ме оценява така високо. Все едно да нерека Киро - BigBear и той да ми се обиди...
            Дуракоустойчивостта ми си има предели. Очертава се поредна много странна година. Желая попътен вятър на теб и всички форумци. Нещо ми подсказва, че предизвикателствата не са свършили.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Selena
              Те и на ендер му викат, че е дддд и той реагира спокойно.
              О, ма мен това не ме обижда. Напротив, ласкае ме да ме сравняват с боров гуру, като 4д. Аз тепърва прохождам на борсата, докато човека е успешен инвеститор с 20+ годишен опит и доказан ценз. Та нямам причини да се оплаквам, ако някой ме оценява така високо. Все едно да нерека Киро - BigBear и той да ми се обиди...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                Сигурно си прав. Аз не бих се нагърбила. Най-вече, щото трудно ще запомня, че след бирата ще трябва пак да нося ракията на масата
                Наздраве!
                Не първо ракията после бирата знаеш ти хитруша такава

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

                  НЕма проблем, дори ще подкрепям отбора за който викат Това не се е случвало един или два пъти, лошо няма
                  В семейните отношения обаче съм доста консервативна.
                  Знаех си аз че си печена

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

                    НЕма проблем, дори ще подкрепям отбора за който викат Това не се е случвало един или два пъти, лошо няма
                    В семейните отношения обаче съм доста консервативна.

                    "Абе, бай Иречек - ...., май-май консерва ми се виждаш!..."

                    ​​​​​​​Обективно погледнато, аз не зная, да има други условия, за да е възможно да съществуват семейните отношения?

                    ​​​​​​​Не виждам нищо лошо в това, човек да защитава традиционните аристократически ценности, без непременно да е аристократ - чрез консервативните си възгледи...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                      Жена която няма зестра имане добри доходи и не се подчинява на Евго не е достойна да бъде обичана
                      Пропусна, че трябва и комплименти да му прави. Както и още 70 неща, едно от които мусака.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                        Ше сервираш ракия салатка мусака бира ракия докато гледат мача
                        НЕма проблем, дори ще подкрепям отбора за който викат Това не се е случвало един или два пъти, лошо няма
                        В семейните отношения обаче съм доста консервативна.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                          Дурката е сериозна жена може да и се повери тая отговорна работа
                          Сигурно си прав. Аз не бих се нагърбила. Най-вече, щото трудно ще запомня, че след бирата ще трябва пак да нося ракията на масата
                          Наздраве!
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                            Леле, Пеше!!! Ама това много отговорно. Не може ли нещо, което не изисква толкова усилия?
                            Наздраве!
                            Дурката е сериозна жена може да и се повери тая отговорна работа

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                              Ше сервираш ракия салатка мусака бира ракия докато гледат мача
                              Леле, Пеше!!! Ама това много отговорно. Не може ли нещо, което не изисква толкова усилия?
                              Наздраве!
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

                                Сакън ! Само това ми остава, да имам харем от мъжища. Какво ще ви правя тогава ?
                                Ше сервираш ракия салатка мусака бира ракия докато гледат мача

                                Коментар

                                Working...
                                X