IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Тъпо парче Разгледай мнение



    Хамстера е за 18 годишни. На твоята възраст, требе да можеш да извадиш 150-200лв за живо участие.

    Човекът има ищах за по-чести преживявания (от честите)! Иначе - уж на дамите това им харесваше..., ама повече в началото... По-често "отспиват" - нали тезата беше, че сънят разкрасявал дамите... Тази "сентенция" - някак противостои на ищахът на Евго и нещата отиват на зле, ако не може да й се противопостави силна антитеза!

    Не е редно, когато "потърсиш" една жена - тя все да си взема "процедури" за разкрасяване (на сън)...

    Освен това Евго е икономист, който може "да раздели сеното на две магарета/ магарици". (според народните умотворения)

    Я смятай: минимум 30 дни в месеца, по 150-200 лв. на ден - колко прави, че мен до толкова не са ме училЕ да смятам!

    Така де - само през февруари ще може да си стъпи финансово на краката! Това жУОт ли е? Не става да работиш само за едното удоволствие (по твоята схема на реални "бонуси" за живо участие)...






    Коментар


    • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

      Фиданката расте правилно докато е млада. Тук нещата са изпуснати. Няма казус. Налице е потресаваща духовна нищета.

      Не убивай вестоносеца.
      За протокола: жените могат да бъдат много неясни, но могат да бъдат откровени до жестокост.
      Тогава казват само истини и само истински мъже могат да го понесат. Такава жестокост обикновено е последното предупреждение за поправка. После следва безразличието.
      Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
      ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение

        Много си жестока. Имай малко милост.
        Фиданката расте правилно докато е млада. Тук нещата са изпуснати. Няма казус. Налице е потресаваща духовна нищета.

        Не убивай вестоносеца.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

          Нито една българка няма да вземе безработен мъж, на 35 г, от провинцията, от скормно и бедно семейство.

          И без да е наточен.

          ***
          Не знам защо се опитваш тънко да ме обиждаш и да правиш сравнения,
          Познавам една, дето мина от финансист, дето я гледаше в очите с години, на точно такъв човек, бачкер. Хората, и аз включително, от месеци се мъчим да кажем, къде с добро, къде с лошо, че не всичко е пари, сметки и т.н. Жените са странни същества (това им е хубавото и интересното) и не са задължително винаги златотърсачки. Една свястна жена ще гледа първо на теб като човек, и после на парите ти, и повярвай ми, няма да те вкарва в много излишни разходи. Ако хванеш една жена и цепите всичко точно на половина, и тя може да си го позволи, дните ви заедно са преброени. Един човек ще й плати едно кафе, и тя може да стане негова. Ефекта на пеперудата
          Last edited by Kildirim_Bei; 07.12.2020, 11:55.
          Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
          ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

            Нито една българка няма да вземе безработен мъж, на 35 г, от провинцията, от скормно и бедно семейство.

            И без да е наточен.

            Дори имам познат, на 40г, бивш спортист от провинцията, тип мачо (доста симпатичен, 190 см висок), но не може да си намери жена за връзка, защото няма пари. Но за краткотрайна връзка намира.

            ***
            Не знам защо се опитваш тънко да ме обиждаш и да правиш сравнения,
            Жените са сметкаджийките. Вдигат краката и искат всичко наготово (90%).
            Евго прецени я ДАЛИ МОЖЕ ДА ТИ ГЛЕДА и ВЪЗПИТА децата. Ако имаш съмнение - ШУТА
            Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

              Да, Плюшкин иска да събира и събира, но не за себе си събира той; трупа, но някак си не за да притежава. Той е, така да се каже, извънпоставен по отношение на т. нар. полза и изгода. У героя се забелязва някаква особено жестока форма на себелишение, стигащо до крайна степен на ригоризъм, на изуверство. Недостатъчно е да се каже, че това е скъперничество към другите – Плюшкин е скъперник най-вече към себе си самия.

              http://www.diaskop-comics.com/article.aspx?id=380
              Много си жестока. Имай малко милост.
              Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
              ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
                Наскоро гледах в хамстер как се забавлява млада българска двойка, около 25-28 годишни с времетраене около 40 мин.


                Хамстера е за 18 годишни. На твоята възраст, требе да можеш да извадиш 150-200лв за живо участие.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                  Да, Плюшкин иска да събира и събира, но не за себе си събира той; трупа, но някак си не за да притежава. Той е, така да се каже, извънпоставен по отношение на т. нар. полза и изгода. У героя се забелязва някаква особено жестока форма на себелишение, стигащо до крайна степен на ригоризъм, на изуверство. Недостатъчно е да се каже, че това е скъперничество към другите – Плюшкин е скъперник най-вече към себе си самия.

                  http://www.diaskop-comics.com/article.aspx?id=380
                  Нито една българка няма да вземе безработен мъж, на 35 г, от провинцията, от скормно и бедно семейство.

                  И без да е наточен.

                  Дори имам познат, на 40г, бивш спортист от провинцията, тип мачо (доста симпатичен, 190 см висок), но не може да си намери жена за връзка, защото няма пари. Но за краткотрайна връзка намира.

                  ***
                  Не знам защо се опитваш тънко да ме обиждаш и да правиш сравнения,
                  Last edited by Evgo; 07.12.2020, 11:43.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                    Да, обаче има разлика, ако жената е на постоянен трудов договор, е по-добре защитена при майчинство. И може да си стои вкъщи до 3 години и взема повече, отколкото ако е безработна.
                    Да, Плюшкин иска да събира и събира, но не за себе си събира той; трупа, но някак си не за да притежава. Той е, така да се каже, извънпоставен по отношение на т. нар. полза и изгода. У героя се забелязва някаква особено жестока форма на себелишение, стигащо до крайна степен на ригоризъм, на изуверство. Недостатъчно е да се каже, че това е скъперничество към другите – Плюшкин е скъперник най-вече към себе си самия.

                    http://www.diaskop-comics.com/article.aspx?id=380

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение

                      Имаш ли колежки, дето не излизат в майчинство, щото все не идва хубавия момент? Я мъжа нещо не е както трябва, я заплатата, я ипотечка/лизинг нещо? А колеги с такива оплаквания, да не правят деца на жените си?
                      Ми то никога момента може да не е най-идеалния. Времето си тече, хубавите девойки/пичове се превръщат лека-полека в стари моми/ергени с твърди като камък изисквания и претенции. И тук настъпва голямата драма, щото претенциите все повече и по-твърди, пък избора - все по-малък. Perfect match изглежда все по-невъзможен.
                      Няма да забравя едно интервю с Илияна Раева и Наско Сираков, май по Всяка неделя беше, преди години. Стана въпрос как се запознали, как живеят вече над 20 години заедно и щастливо и т.н. Пък се запознали по на 20 и нещо, всеки вече постигнал върхове в спорта, известни и т.н.
                      Водещия казва: Знаем, че спорта калява характера и волята, спортистите са като дялани камъни, как вие, известни спортисти, успяхте да изградите такава здрава връзка предвид твърдите ви характери?
                      Наско Сираков казва: Ми поживяхме, бяхме млади, поизгладихме ръбовете, и така
                      Та така Евго, ръбове най-лесно се изглаждат кога са млади хората. Не, че няма случаи и в по-късна възраст, но това са по-скоро изключения, отколкото правило.
                      Кога си млад, да паднеш, да станеш, после пак и т.н. е едно, преживява се. Кога си на 40+ и отгоре, е друго - всяко падане може да е последно
                      Всъщност сега теб те води страха, а не любовта. Разликата е от земята до небето между тия две сили.
                      P.S. Банкера Буров беше писал в спомените си нещо от типа, че е едно от най-кофтите качества на българина е, че най му се иска да еве без пари, на аванта. Но българката е умна жена и му разказва играта.
                      Привет,

                      и аз съм гледал интервюто. Те са се взели младички, той бързо й е направил деца и всичко е било много лесно и по правилата.

                      Но и доста пъти й е изневерявал, но тя го приема и не му се сърди.

                      Все още не съм чичак и искам да си забия хубаво момиче, което да ме прави щастлив.

                      Поздрави

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                        Така през Интернет е много трудно аз да ви опиша какъв е случая и вие да ме разберете.

                        По принцип, колежките и познатите ми жени........винаги гледат да излезнат по майчинство в хубав момент, така че да не са нарушени правата им и да нямат финансови загуби.

                        Ако мадамата е готина и ми пуска често, съм готов да си стой вкъщи 5 г, аз ще плащам всичко и да ми роди две прекрасни деца.

                        Обаче този случай (поне до сега) не е такъв.


                        Успешна седмица!
                        Имаш ли колежки, дето не излизат в майчинство, щото все не идва хубавия момент? Я мъжа нещо не е както трябва, я заплатата, я ипотечка/лизинг нещо? А колеги с такива оплаквания, да не правят деца на жените си?
                        Ми то никога момента може да не е най-идеалния. Времето си тече, хубавите девойки/пичове се превръщат лека-полека в стари моми/ергени с твърди като камък изисквания и претенции. И тук настъпва голямата драма, щото претенциите все повече и по-твърди, пък избора - все по-малък. Perfect match изглежда все по-невъзможен.
                        Няма да забравя едно интервю с Илияна Раева и Наско Сираков, май по Всяка неделя беше, преди години. Стана въпрос как се запознали, как живеят вече над 20 години заедно и щастливо и т.н. Пък се запознали по на 20 и нещо, всеки вече постигнал върхове в спорта, известни и т.н.
                        Водещия казва: Знаем, че спорта калява характера и волята, спортистите са като дялани камъни, как вие, известни спортисти, успяхте да изградите такава здрава връзка предвид твърдите ви характери?
                        Наско Сираков казва: Ми поживяхме, бяхме млади, поизгладихме ръбовете, и така
                        Та така Евго, ръбове най-лесно се изглаждат кога са млади хората. Не, че няма случаи и в по-късна възраст, но това са по-скоро изключения, отколкото правило.
                        Кога си млад, да паднеш, да станеш, после пак, дори да се минеш нещо и т.н. е едно, преживява се. Кога си на 40+ и отгоре, е друго - всяко падане може да е последно
                        Всъщност сега теб те води страха, а не любовта. Разликата е от земята до небето между тия две сили.
                        P.S. Банкера Буров беше писал в спомените си нещо от типа, че е едно от най-кофтите качества на българина е, че най му се иска да еве без пари, на аванта. Но българката е умна жена и му разказва играта.
                        Last edited by Kildirim_Bei; 07.12.2020, 11:27.
                        Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                        ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                          Ти сериозно ли правиш такива тънки сметки за 300лв.? Или го казваш в кръга на шегата...
                          Така през Интернет е много трудно аз да ви опиша какъв е случая и вие да ме разберете.

                          По принцип, колежките и познатите ми жени........винаги гледат да излезнат по майчинство в хубав момент, така че да не са нарушени правата им и да нямат финансови загуби.

                          Ако мадамата е готина и ми пуска често, съм готов да си стой вкъщи 5 г, аз ще плащам всичко и да ми роди две прекрасни деца.

                          Обаче този случай (поне до сега) не е такъв.


                          Успешна седмица!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение

                            ..........

                            Жената иска разбиране, внимание,............

                            Тоест, да и покажеш, че можеш да си специалния за нея, без да отстъпваш и педя от исканията във второто изречение.
                            В крайна сметка, тя ще отстъпи, защото другия, имагинерен мъж, може да е по-зле.
                            Но, това съм го постигнал след много........


                            Сигурен съм, че всяка дама високо оценява (в себе си) факта, че мъжете в живота й са - кой - от кой - най-най-специалните! (подред на номерата, леко иронично)...

                            Онова, което прави истински специалният мъж (от множеството "съжителствали" мъже с една дама) е, че - по-скоро той трябва да й показва постоянно, че тя е специална за него - това е съкровената мечта на повече от дамите.... (отколкото, че той е специален за нея, което е очевидно, щом тя го е допуснала до себе си...)...

                            Става сложно, именно, когато той изчерпи доказателствата си за това, че тя е най-специална. В тоя момент някои от мъжете се оглеждат безпомощно встрани, за да разберат, че - опаааа! - специалните дами наоколо никога не са свършвали...

                            Дошло е времето за следващият "най-специален" в живота на специалната героиня на повествованието...


                            ​​​​​​​

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                              Тя дори не е добра актриса, да казва, че е влюбена, че много й харесвам, да ми влезе под кожата.........А личи, че просто иска да си уреди живота чрез връзка с мен. И не иска да идва до София за дискретни срещи, да се опознаем като хората.

                              Не търся богата жена, просто да е симпатична и да си има някаква работа, поне за джобни пари за нея, да не ми иска сутрин,
                              Значи, не е много умна, поне да изиграе добър театър. Насилила се е да спи с тебе веднъж ама е преценила, че повече безплатно не дава. Не, че семейният живот не е донякъде сделка, но съвсем без тръпка, секс, любов става много бозаво и тежко с времето. Предполагам, но имам някакъв такъв опит и знам малко.
                              Иначе пиката добре е казал, на жената парите са си нейни, твоите са общи Жена, която работи има самочувствие, ако е ценена на работата си, ако я харесесва и не я натоварва много. Одминаха времената в които жената трябваше да си седи само в къщи.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                                Тя дори не е добра актриса, да казва, че е влюбена, че много й харесвам, да ми влезе под кожата.........А личи, че просто иска да си уреди живота чрез връзка с мен. И не иска да идва до София за дискретни срещи, да се опознаем като хората.

                                Не търся богата жена, просто да е симпатична и да си има някаква работа, поне за джобни пари за нея, да не ми иска сутрин,
                                Съчувствам ти. Пробвай да осъдиш майка ти. Такава щета може да ти нанесе само родната ти майка.Бил си много мамино детенце на майка-орлица.
                                За твое добро, искрено ти пожелавам (толкова искрено, че бих си отрезал единия та.шак ако ми е гарантирано, че ще ти се случи) никоя жена да не ти върже и да си отидеш от тоя свят без поколение.

                                Коментар

                                Working...
                                X