IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение

    Да, поназнайвам това-онова. Има и друга вярна приказка: Мъж без пари, огън да го гори.
    Лошото е, че откакто отмениха жълтиците, и парите се печатат 24/7 на конвейр, и виртуалното стана много на мода, бая объркана стана работата за жените днес си мЕлЕонер, утре може да си скъсан, както и точно обратното. Тоя универсален измерител почна да дава фира в доста случаи
    Това, което е наистина твое, е в теб - можеш да го вземеш навсякъде. И истинския пич е тоя, дето в кенеф да го затворят, сладкарница ще отвори.
    Е такъв ако има една свястна жена, мисля, че ще е най-доволна. Жените да кажат
    Дано, ага, дано, ама надали
    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
      "Наследственост - с нея се обяснява това, че ако баща ви и дядо ви не са имали деца, вие също ще сте бездетни."
      Това не го разбрах - в смисъл кой си има балдъза, еве два гза? Или - ако баба беше мъжка, щеше да си има дръжка? Наистина не схванах - опитите да се правиш на остроумен, когато десетки, да не кажа стотици хилияди семйества у нас има репродуктивни проблеми (в това число и мои познати, на които съм кум), е меко казано неудачен!
      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

        Шарже ла кинта, уважаеми ага, всичко се върти около нея. Пък и доколкото помня, вие бяхте с икономическо обрзования, а там, във финансите, учеха, че парите са всеобщ измерител...
        Да, поназнайвам това-онова. Има и друга вярна приказка: Мъж без пари, огън да го гори.
        Лошото е, че откакто отмениха жълтиците, и парите се печатат 24/7 на конвейр, и виртуалното стана много на мода, бая объркана стана работата за жените днес си мЕлЕонер, утре може да си скъсан, както и точно обратното. Тоя универсален измерител почна да дава фира в доста случаи
        Това, което е наистина твое, е в теб - можеш да го вземеш навсякъде. И истинския пич е тоя, дето в кенеф да го затворят, сладкарница ще отвори.
        Е такъв ако има една свястна жена, мисля, че ще е най-доволна. Жените да кажат
        Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
        ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

          Което поражда и друг въпрос. Ако съберем Евго с идентична като мислене Евга, ще стане ли заварката или ще има мигновено отблъскване като при равните по знак магнити?

          Между другото Евго е безценен. Ако спре да пише край с темата. Той е перфектният катализатор за размисъл по съвременните критерии за ценностна система.
          Според мен, ако и няма кой да му опонира, темата отива в канала
          пс. А за практичния въпрос за Евга - да вземе и да пробва. Явно не му е лесно на човека да раздели богатство с друг недоказал се, но пък и с цел да е подобен на него.
          Last edited by precakanoto; 07.12.2020, 13:54.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
            "Наследственост - с нея се обяснява това, че ако баща ви и дядо ви не са имали деца, вие също ще сте бездетни."
            Имат деца........а освен това са имали и приятелки, за свободното време,

            Верни на принципа, че един мъж не е за една жена.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

              Я повтори един друг твой лаф много добър - как беше, че жените имат вътрешен радар и рано или късно циркът свършва. После го търсих това твое изречение, но бе погребано под тоновете други мнения.
              Сещам се за какво говориш, но дали мога да го повторя точно....
              Смисълът беше такъв, че всеки мъж, който поне малко разбира от жени, може с някакъв цирк да впечатли почти всяка жена - нещо от рода на серенади, танци, философски беседи, шопинги, почивки, дребни жестове с тонове и т.н. в зависимост от случая. Може да я качи на небето за часове буквално. Но жените имат вътрешен радар, с който безпогрешно разбират достатъчно рано, дали човекът отсреща е мъжкар и могат да му имат доверие, или това е само поредното представление, за да мушне някой нещо във фурната на топло И дотам с цирковете.
              Природата ви го е дала тоя радар, за да усещате овреме на кой да се опрете и да му раждате деца. Иначе световния океан щеше да се състои предимно от сълзи и сополи
              Last edited by Kildirim_Bei; 07.12.2020, 14:03.
              Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
              ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

              Коментар


              • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                Може според мен, но отсрещният човек трябва да е спечелил безусловно доверие. Не знам как става това със спечелването и вероятно случаите са индивидуални. Но пък и моя личностен тип е известен с това, че може да дава незаслужен шанс и на отрепки, така, че не знам колко е правилно твърдението
                А голямо богатство от борсови сделки е намерено и при Гаус след смъртта му, но при него мотивацията да се крие и да не се ползва от богатството е била друга - не е искал да компроментира имиджа си на "краля на математиката" по негово време. Бил е известен и уважаван професор и за съжаление това е спънало и някои негови авангардни достижения, които не е смеел да направи публични, за да не го осмиват и дискредитират малоумници (както приятно ги нарича Матеев). Иначе от оставените ръкописи вече се знае, че можел да допринесе повече от отривателите на неевклидовата геометрия (която е по-общия и действен случай във вселената), но не е посмял да стъпи извън утъпканите пътеки.
                Та не се знае кой с каква мотивация е към материята и духовното,
                Има типове, които ги интересува основно материята. На мен са ми изключително неприятни, (случая на Плюшкин)
                Което поражда и друг въпрос. Ако съберем Евго с идентична като мислене Евга, ще стане ли заварката или ще има мигновено отблъскване като при равните по знак магнити?

                Между другото Евго е безценен. Ако спре да пише край с темата. Той е перфектният катализатор за размисъл по съвременните критерии за ценностна система.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
                  Някой от съветите бяха: да си опичам акъла (какъвто съм наивен), никога да не си давам парите на жена си тя да ги командва,а също й да винмавам момичето да не забременее от друг и да ми го представи като мое (пази Боже).
                  "Наследственост - с нея се обяснява това, че ако баща ви и дядо ви не са имали деца, вие също ще сте бездетни."

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                    извинявай, пак през теб отговарям на Евго Пеерасзко насираков е друга бира - там е точно мъни толкс и причината все още да са женение само и единствено финансова. Преди той носеше парите и жена му си затваряше очите пред проблемите му с жени и хазарт, сега тя носи парите за неговия хазарт и той си затваря очите за нейните мъже. Или мислиш случайно Дънди прешъс метълс станаха спонсори на де що има глупост, свързана с гимнастиката, помолени от един БХ, а пък пееразско върна услугата на баджанак си, като взе акциите на Левски от него и тушира напрежението (временно, е, и друг помогнаха, като платените дроги от СЗ) към БХ лятото

                    Шарже ла кинта, уважаеми ага, всичко се върти около нея. Пък и доколкото помня, вие бяхте с икономическо обрзования, а там, във финансите, учеха, че парите са всеобщ измерител...
                    Навремето (преди 20 г.) имах стар дядо, подобно на твоя в много отношения, беше умен и обичаше да ми дава съвети (все едно беше учил икономика на народното стопанство). Имаше и много пари за онова време. Само на нашите беше дал над 21 000 лв от старите пари за апартамент.

                    Някой от съветите бяха: да си опичам акъла (какъвто съм наивен), никога да не си давам парите на жена си тя да ги командва,а също й да винмавам момичето да не забременее от друг и да ми го представи като мое (пази Боже).

                    Много ми харесва как умно сте измислили да си управлявате финансите у вас,

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение


                      Имаше и един подобен от Барселона. Живял като пълен мизерник, но след смъртта му с изненада се откриват милиони. Въпросът тук е друг - може ли подобно същество да създаде функционираща емоционална връзка с друго същество от противиположен пол?
                      Може според мен, но отсрещният човек трябва да е спечелил безусловно доверие. Не знам как става това със спечелването и вероятно случаите са индивидуални. Но пък и моя личностен тип е известен с това, че може да дава незаслужен шанс и на отрепки, така, че не знам колко е правилно твърдението
                      А голямо богатство от борсови сделки е намерено и при Гаус след смъртта му, но при него мотивацията да се крие и да не се ползва от богатството е била друга - не е искал да компроментира имиджа си на "краля на математиката" по негово време. Бил е известен и уважаван професор и за съжаление това е спънало и някои негови авангардни достижения, които не е смеел да направи публични, за да не го осмиват и дискредитират малоумници (както приятно ги нарича Матеев). Иначе от оставените ръкописи вече се знае, че можел да допринесе повече от отривателите на неевклидовата геометрия (която е по-общия и действен случай във вселената), но не е посмял да стъпи извън утъпканите пътеки.
                      Та не се знае кой с каква мотивация е към материята и духовното,
                      Има типове, които ги интересува основно материята. На мен са ми изключително неприятни, (случая на Плюшкин)

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение

                        Имаш ли колежки, дето не излизат в майчинство, щото все не идва хубавия момент? Я мъжа нещо не е както трябва, я заплатата, я ипотечка/лизинг нещо? А колеги с такива оплаквания, да не правят деца на жените си?
                        Ми то никога момента може да не е най-идеалния. Времето си тече, хубавите девойки/пичове се превръщат лека-полека в стари моми/ергени с твърди като камък изисквания и претенции. И тук настъпва голямата драма, щото претенциите все повече и по-твърди, пък избора - все по-малък. Perfect match изглежда все по-невъзможен.
                        Няма да забравя едно интервю с Илияна Раева и Наско Сираков, май по Всяка неделя беше, преди години. Стана въпрос как се запознали, как живеят вече над 20 години заедно и щастливо и т.н. Пък се запознали по на 20 и нещо, всеки вече постигнал върхове в спорта, известни и т.н.
                        Водещия казва: Знаем, че спорта калява характера и волята, спортистите са като дялани камъни, как вие, известни спортисти, успяхте да изградите такава здрава връзка предвид твърдите ви характери?
                        Наско Сираков казва: Ми поживяхме, бяхме млади, поизгладихме ръбовете, и така
                        Та така Евго, ръбове най-лесно се изглаждат кога са млади хората. Не, че няма случаи и в по-късна възраст, но това са по-скоро изключения, отколкото правило.
                        Кога си млад, да паднеш, да станеш, после пак, дори да се минеш нещо и т.н. е едно, преживява се. Кога си на 40+ и отгоре, е друго - всяко падане може да е последно
                        Всъщност сега теб те води страха, а не любовта. Разликата е от земята до небето между тия две сили.
                        P.S. Банкера Буров беше писал в спомените си нещо от типа, че е едно от най-кофтите качества на българина е, че най му се иска да еве без пари, на аванта. Но българката е умна жена и му разказва играта.
                        извинявай, пак през теб отговарям на Евго Пеерасзко насираков е друга бира - там е точно мъни толкс и причината все още да са женение само и единствено финансова. Преди той носеше парите и жена му си затваряше очите пред проблемите му с жени и хазарт, сега тя носи парите за неговия хазарт и той си затваря очите за нейните мъже. Или мислиш случайно Дънди прешъс метълс станаха спонсори на де що има глупост, свързана с гимнастиката, помолени от един БХ, а пък пееразско върна услугата на баджанак си, като взе акциите на Левски от него и тушира напрежението (временно, е, и друг помогнаха, като платените дроги от СЗ) към БХ лятото

                        Шарже ла кинта, уважаеми ага, всичко се върти около нея. Пък и доколкото помня, вие бяхте с икономическо обрзования, а там, във финансите, учеха, че парите са всеобщ измерител...
                        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                          E ти не ме разбра. Настроен си негативно към вся и всьо, така ми изглежда на мен отстрани. НО разни хора сме, идеалите да не ги коментираме
                          А аз за твое добро си помислих...
                          Не към вся и всьо - към НЕКАДЪРНИТЕ. А те са навсякъде и определят живота ми и физическото ми съществуване даже ..
                          Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение

                            Ако си пич, парите те правят по-голям пич. Ако си гъз, парите те правят по-голям гъз.
                            Няма да се уморя да го повтарям, щото живота не се уморява да го доказва.
                            Я повтори един друг твой лаф много добър - как беше, че жените имат вътрешен радар и рано или късно циркът свършва. После го търсих това твое изречение, но бе погребано под тоновете други мнения.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение

                              Познавам една, дето мина от финансист, дето я гледаше в очите с години, на точно такъв човек, бачкер. Хората, и аз включително, от месеци се мъчим да кажем, къде с добро, къде с лошо, че не всичко е пари, сметки и т.н. Жените са странни същества (това им е хубавото и интересното) и не са задължително винаги златотърсачки. Една свястна жена ще гледа първо на теб като човек, и после на парите ти, и повярвай ми, няма да те вкарва в много излишни разходи. Ако хванеш една жена и цепите всичко точно на половина, и тя може да си го позволи, дните ви заедно са преброени. Един човек ще й плати едно кафе, и тя може да стане негова. Ефекта на пеперудата
                              Абсолютни глупости на търкалета Ще ме прощаваш, ага, и аз снощи имах хубав сън, но това, болднатото, де го пишеш, е тотална утопия, пък това, червеното, дето съм ти го болднал аз, е за глупостите на търкалета. Ние с моята жена никога, ама никога не сме имали общ, семеен бюджет и никога няма и да. Тя може да си позволи да е без мен (финансово), аз мога да си позволя да съм без нея, обаче всички разходи се делят по равно или поне по пера - тя плаща за децата, аз плащам режийните и всичко е точно. Е, преди малко преведох парите за деЦката за миналия месец и довечера ще си ми ги даде - не че не мога да мина без тези кириливи 100 лева, ма въпрос на принципи. Моите пари са си мои, нейните - нейни. Ако аз реша да ѝ купя нещо (а аз винаги ѝ купувам, те сега е голяма драма, че ментел още не са ми доставили новия айфон, пък тя знае, че това ѝ е подаръка за Коледа), купувам го, ако реша да я заведа на екскурзия - водя я, ма това да има общ бюджет и от всекиго според възможностите, а на всекиго според потребностите - твърдо и категорично не, комунизмът отдавна си отиде. Чисти сметки, стабилно семейство - и така вече 17 години Ако мъжът е финансовата касичка, то каква е ролята на жената - до печката, домакиня и да свири, когато ѝ махна с пръст? Ми може, опция е, но не и за мен - всеки знае себе си, де
                              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение


                                Имаше и един подобен от Барселона. Живял като пълен мизерник, но след смъртта му с изненада се откриват милиони. Въпросът тук е друг - може ли подобно същество да създаде функционираща емоционална връзка с друго същество от противиположен пол?
                                Ако си пич, парите те правят по-голям пич. Ако си гъз, парите те правят по-голям гъз.
                                Няма да се уморя да го повтарям, щото живота не се уморява да го доказва.
                                Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                                ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                                Коментар

                                Working...
                                X