IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bota156

    Един НЕЕЕГЪР наречен сийд с голЯЯЯЯЯМ и ако те докопа сък ли секс ли беше не помня добре ...
    40 кила свалих
    На по-едрата 1/3-та пълноправен член на домочадието 40 кила надолу ще са му много
    Аз с моите 155 см височина, 73 килограма тегло и обиколка на прасеца 40 см, смятам, съм еталон за изящество, изтънченост и деликатност. Нямам нужда от корекции на теглото.
    Честит празник!
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Асо Пика Разгледай мнение

      Особено пък ако си красив кат Брад Пит и имаш няколко милиона лева / долара / евра. Тогава немаш грижи. Всъщност тогава най- голямата ти грижа и проблем ще е да се опазиш от армията плеймейтки, моделки и други женички иманярки и търсачки на злато и имане, която неизбежно ще те нападне и атакува денонощно Всъщност ако отговаряш на тия условия за красота и пари тогава без значение на колко си години на 20 или на 60 и дал си плешив, пъпчив, куц, с очила, дебел кат бъчва или кльощав кат солета ще бъдеш особено специален обект на яростна атака от всички категории жени и млади и стари и особено и най- вече от горната порода жени .....
      Можеш да опростиш, сам казваш златотърсачки, достатъчно е кинти да имаш, дали изглеждаш като Брад Пит няма значение, стига да имаш пари. Ако нямаш, външността май няма да помогне особено.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

        Да ти кажа, че на вилата на морето богат чичо (съсед) ме иска за щерка си.

        И ме е харесал (в погледът му имаше харесване и одобрение) - висок симатяга (аз) с гола глава, с тен, седи си по обед на сянка, пийва бира и гледа морето, чете си книга или работи нещо на лаптопа.

        Евго,, виж ся ще ти го обясня просто и гледай да го запомниш. Говоря за мъжа и категорията Брак и Семейство. Тука не става дума за социален статус, имоти, фигура и как изглеждаш и колко килограма пари имаш, ясно ?

        Време разделно и границата и годините за мъжа, до която трябва и е желателно да се ожени и задоми е 40 год плюс минус макс 2 год. Жените това го знаят и съзнателно и подсъзнателно и свръхсъзнателно,, и всякак. Като станеш на 45 год все още си в играта, но шанса ти за брак и семейство вече е 50 : 50 %. Като станеш на 50 год шанса ти за брак се свежда до 10 %. Кат навършиш 55 год и нагоре вече си пътник зад борда. За брак и семейство забрави човеко, най- много да си намериш 1 самотна другарка с която да си живуркате, колкото да не сте самотни и двамата. Казах другарка, а не жена и съпруга, има разлика

        Това беше за брака и семейство. Ся за секс дори да си на 50 год пак можеш да разчиташ на ума си, на остроумието си, на лафа, чара и външността си или на парите си, а често и на всичко взето заедно и да се скъсаш да евеш красавици дори в таргета 25- 30 год, просто защото ние мъжете не стареем по начина, по който стареят жените, колкото и те да не искат да го признаят, но както чичо Фройд е казал анатомията е съдба

        Особено пък ако си красив кат Брад Пит и имаш няколко милиона лева / долара / евра. Тогава немаш грижи. Всъщност тогава най- голямата ти грижа и проблем ще е да се опазиш от армията плеймейтки, моделки и други женички иманярки и търсачки на злато и имане, която неизбежно ще те нападне и атакува денонощно Всъщност ако отговаряш на тия условия за красота и пари тогава без значение на колко си години на 20 или на 60 и дал си плешив, пъпчив, куц, с очила, дебел кат бъчва или кльощав кат торба с кокали ще бъдеш особено специален обект на яростна атака от всички категории жени и млади и стари и особено и най- вече от горната порода жени .....
        Last edited by Асо Пика; 08.12.2020, 13:42.

        Коментар


        • Evgo, Evgo, не си се родил в правилната епоха. Не си за нашето време, Евго. За теб, идеален вариант би бил уреденият брак, който си има и условности и повишени изисквания към бъдещия жених особено, ако и застрата е добра.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
            Майко мила, вие сте разпънали Евго на кръст, затова че няма деца - що бре, серсеми? Детето не те определя като човек, иначе тъмнозелените щяха да са ехей, велика работа. Вазов не е имал деца и кво - и моите песни все ще се четат - за разлика от милиони по онова време, дето никой не ги знае какви са и що са! Спрете да съдите човека по това дали има, или няма деца - аз си живеех отлично и без деца, живея си отлично и сега, с тях. Много ги обичам, но те не определят живота ми, нито аз ще определя техния. И да нямах деца, нямаше да се тръшкам и да рева какъв неудачник съм, като не съм успял да запълня корема на някоя.

            да не говорим как огромната част от същите тези деца вече са емигранти и кво, кой им гледа родителите? Плащат на някоя женица или в старчески дом - голямо важно, направо супер яко! Или пък ще си ги взеш с теб у фичковци, ще ги откъснеш от средата им, дето са живели 50-60-70 години, и ще ги направиш дърво без корен в края на живота им - супер, направо супер! Та децата не са панацея за нищо, да не говорим, че чисто като инвестиция са най-рисковата възможна такава от всяка една гледна точка - нали сме инвестиционен форум
            Е какво значи панацея или инвестиция? Ми не са инвестиция, ти си инвестицията в техния живот. Така работи живота.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

              И премахване на част от излишните килограми. Чувам, сега някакви инжекции слагат. Мисля да проводя по-едрата 1/3-та пълноправен член на домочадието, експериментално. Ако няма травмираши последици, може и аз да се прежаля.
              Може ли линк да видим за какво става дума и какви са рисковете.

              Коментар


              • Майко мила, вие сте разпънали Евго на кръст, затова че няма деца - що бре, серсеми? Детето не те определя като човек, иначе тъмнозелените щяха да са ехей, велика работа. Вазов не е имал деца и кво - и моите песни все ще се четат - за разлика от милиони по онова време, дето никой не ги знае какви са и що са! Спрете да съдите човека по това дали има, или няма деца - аз си живеех отлично и без деца, живея си отлично и сега, с тях. Много ги обичам, но те не определят живота ми, нито аз ще определя техния. И да нямах деца, нямаше да се тръшкам и да рева какъв неудачник съм, като не съм успял да запълня корема на някоя.

                да не говорим как огромната част от същите тези деца вече са емигранти и кво, кой им гледа родителите? Плащат на някоя женица или в старчески дом - голямо важно, направо супер яко! Или пък ще си ги взеш с теб у фичковци, ще ги откъснеш от средата им, дето са живели 50-60-70 години, и ще ги направиш дърво без корен в края на живота им - супер, направо супер! Та децата не са панацея за нищо, да не говорим, че чисто като инвестиция са най-рисковата възможна такава от всяка една гледна точка - нали сме инвестиционен форум
                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                  За колената, Поморийска луга.
                  И премахване на част от излишните килограми. Чувам, сега някакви инжекции слагат. Мисля да проводя по-едрата 1/3-та пълноправен член на домочадието, експериментално. Ако няма травмираши последици, може и аз да се прежаля.
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                    Така но имат деца а ти нямаш.
                    Да ти кажа, че на вилата на морето богат чичо (съсед) ме иска за щерка си.

                    И ме е харесал (в погледът му имаше харесване и одобрение) - висок симатяга (аз) с гола глава, с тен, седи си по обед на сянка, пийва бира и гледа морето, чете си книга или работи нещо на лаптопа.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                      За колената, Поморийска луга.
                      Натам върви...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                        Аз затова се се забавлявам тука с тия сексуални маниаци.
                        Забавлявай се докато не са те оборудвали с някое внуче
                        Наздраве и честит празник, Пеше!
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                          Боби ти описваш реалността но няма кой да те чуе.Нашия мисли че на 70 ще е като на 40.Не може да му се отрече че живее в някаква паралелна реалност която съществува само в неговата глава...Човека не знае че може и да няма 70 че може на тая възраст да е налегло с памперс.Той ще изглежда като културист на 25 и около него манекенка с две красиви дечица.....Да ама реалността може да се окаже съвсем друга опикан посран и без нито един близък човек до него.Аз имам подобни роднини.Пълни са с имоти пари апартаменти в София седем или осем къщи в Белгия и Франция две къщи в село на 20 км от София земи....Най младия е на 70г и се грижи за майка си леля си и вуйчо си.Ужасът е пълен.Имотите и парите не помагат...Та и нашия ако не смени софтуера го чака същото
                          Че и аз имам едни такива съседи с няколко парцела, всеки на цената на апартамент в София, голяма къща с 2 декара двор в същото село, и това не им стига, ами накараха и роднина да им припише своите парцели щото бездетна и нема на кой да ги остави. Щото па те имат - сина вече гони 60, вечния ерген, бащата над 80 сигурно, майката починала вече. Айде кажи ми къде е логиката от тая лакомия, за какво са ти още и още парцели.

                          Коментар


                          • Evgo , ти очевидно си перфекционист и имаш някакъв твърд план с необходимите идеални предпоставки. Ама някакси често живота мрази идеалните работи и си прави майтапи Ето ти поредната история по тоя случай:
                            Преди много години имах приятел, дето ходеха с една мадама 5-6 години. Симпатяги и двамата, умни, свестни, реализирани, имоти бол и от двете страни, добри семейства + бизнеси от двете страни, дето си работят и досега. Перфектна двойка за вечно щастие и много деца по твоите условия. И найш ко стана?
                            Един ден младежа й казва: Отивам да купя едно хубаво пиене от магазина, взимам нашите и идвам у вас да ти искам ръката!
                            А тя: Ма как? Нашите не са се подготвили! Трябва да изчистим къщата, да приготвим масата с нам кво си на нея и подобни тинтири-минтири... Айде след 3 дни...
                            Познай как младежа изчезва с 200, а девойката се чуди кво става. И двамата си уредиха живота с други по-натам.
                            Last edited by Kildirim_Bei; 08.12.2020, 13:33.
                            Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                            ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                              Има много бащи, които правят бебета на млади години, но нито ги гледат, нито пари дават.

                              Моят също не беше стока, както и да е.

                              И не съм имал role model.
                              Така но имат деца а ти нямаш.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                                Що, за кво друго мислиш че ще го търси.
                                Ако знаехме нямаше да е такова заглавието на темата..

                                Коментар

                                Working...
                                X