IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Е, да, то това работи в началото за да създадеш привличане и "флуиди"

    Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
    Имам един познат, голям финансист, който е cocky (готин, наперен, с харизма, пари си има), но въпреки това неговата го смени.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
      Да, и между другото, по-младите жени очакват от мъжете на 40+ да наблягат по-малко на... как да го нарека, cocky поведението. Това да се правиш на петле работи при по-младите мъже, но при нас започва да изглежда малко детинско

      Но млъквам сега, защото без да те познавам няма как да дам полезен съвет в тази сфера




      Според мен на мен това ми е грешката.....че на младини (20+) трябваше да се хваля и да съм cocky.

      Уперено, нахално, дръзко.

      Имам един познат, голям финансист, който е cocky (готин, наперен, с харизма, пари си има), но въпреки това неговата го смени.
      Last edited by Evgo; 21.12.2020, 20:29.

      Коментар


      • Да, и между другото, по-младите жени очакват от мъжете на 40+ да наблягат по-малко на... как да го нарека, cocky поведението. Това да се правиш на петле работи при по-младите мъже, но при нас започва да изглежда малко детинско

        Но млъквам сега, защото без да те познавам няма как да дам полезен съвет в тази сфера

        Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
        Мерси,

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
          След толкова много съвети, да ти давам и аз (отново) може би не върви

          Но все пак. Пробвай да експериметираш малко с поведението си към жените

          Жените искат силно да ги желаеш, но ако разберат, че е така и им ставаш безинтересен. Това важи особено по време на флирта. Така че трябва да навигираш между тези две неща - хем ги желаеш, хем се държиш леко игриво и предизвикателно

          И има някои неща, които убиват интригата. Като да настояваш прекалено много, ама и ако си прекалено пасивен също. Ако много се оправдаваш и извиняваш, ама пък ако си надут и арогантен също не върви... Абе сложна работа. Ама ако му хванеш цаката и става доста по-лесно

          Що се отнася до меркантилните - тях трябва да ги режеш на секундата
          Мерси,

          Коментар


          • След толкова много съвети, да ти давам и аз (отново) може би не върви

            Но все пак. Пробвай да експериметираш малко с поведението си към жените

            Жените искат силно да ги желаеш, но ако разберат, че е така и им ставаш безинтересен. Това важи особено по време на флирта. Така че трябва да навигираш между тези две неща - хем ги желаеш, хем се държиш леко игриво и предизвикателно

            И има някои неща, които убиват интригата. Като да настояваш прекалено много, ама и ако си прекалено пасивен също. Ако много се оправдаваш и извиняваш, ама пък ако си надут и арогантен също не върви... Абе сложна работа. Ама ако му хванеш цаката и става доста по-лесно

            Що се отнася до меркантилните - тях трябва да ги режеш на секундата

            Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
            Има много, но в диапазона ми са малко свободните. Или се правят на недостъпни или са хитри и меркантилни.

            Понякога хората стават гаджета по една случайност,
            Last edited by Money; 21.12.2020, 17:37.

            Коментар


            • 56% са изпитали химия при онлайн-общуването по време на пандемията ...

              (Евго е в другата група ... на адвокатките)...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                Има много, но в диапазона ми са малко свободните. Или се правят на недостъпни или са хитри и меркантилни.

                Понякога хората стават гаджета по една случайност,

                Не понякога - а винаги случайно стават гаджета!

                Закономерности в тая посока не съществуват.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                  Не следя много темата, но...

                  Най-добре ти намери претекст да отидеш в нейния град и ѝ предложи между другото да се видите (макар, че сега в пандемията не е съвсем очевидно къде). Ако е жена, която си заслужава и си знае цената, тя няма да се дигне да идва в друг град да се запознавате

                  А и нещо не разбирам... в София жени има много
                  Има много, но в диапазона ми са малко свободните. Или се правят на недостъпни или са хитри и меркантилни.

                  Понякога хората стават гаджета по една случайност,

                  Коментар


                  • Не следя много темата, но...

                    Най-добре ти намери претекст да отидеш в нейния град и ѝ предложи между другото да се видите (макар, че сега в пандемията не е съвсем очевидно къде). Ако е жена, която си заслужава и си знае цената, тя няма да се дигне да идва в друг град да се запознавате

                    А и нещо не разбирам... в София жени има много

                    Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
                    Привет Ага,

                    имам едно правило да не се занимавам със семейни жени (знам, че може да е хубаво), но не е коректно спрямо мъжа й и се създават сложни отношения.

                    А и семейните жени са много праволинейни, особено ако са със старото възпитание.

                    По принцип, търся жена за семейство. И съм решил да звънна на адвокатката след празниците да й честитя, от дума на дума да я поразпитам и може да й предложа да дойде в София да се запознаем.

                    Видях я в гугъл, младичка е, подобна на красивите девойки при ЧСИ, за които Груьо говори.

                    Поздрави

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение

                      Бързай с ходенето и срещата, щото положението с пандемията вместо да става по-зле, става безнадеждно.
                      По здрави и успех
                      Е нали до 6 м щяла да отмине?

                      Аз давам втори шанс на това момиче, което не е много ОК.

                      И може да ми се случи нещо като от романтичните коледни филми.



                      Не знам дали сте обръщали внимание, има много мъже на 40г (лица от екрана), които не са семейни и нямат репродукция. А иначе са културни и готини (водещи на предавания, актьори). Просто не могат да намерят и чакат.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение

                        Бързай с ходенето и срещата, щото положението с пандемията вместо да става по-зле, става безнадеждно.
                        По здрави и успех

                        Защо да бърза? Той до сега я е "работил" няколко пъти (дОма) и вече не го кефи, дори министър на правосъдието да беше...

                        След пандемията ще отръска крушите... , ако ще и на 2 х 40 да стане - винаги ще бъде готин пич, а не чичак!

                        .................

                        Наскоро, едно гадже, което не съм виждал, поне от 5 години - ми изпрати свои снимки. Наистина изглеждаше като с 20 години по-млада...

                        Вероятно е правила нещо с лицето си...

                        Казах й на колко изглежда и тя очевидно се зарадва... Върна ми комплимента, като каза, че съм... остарял. Харесват ми дамите, които са директни и не се лигавят излишно!

                        ))

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
                          Привет,

                          предвид това, че пандемията не отминава и след това ще има рецесия в България, имам усещането, че готините мадами ще падат като узрели круши,

                          Преди малко говорих по бизнес с хубава адвокатка от провинцията,


                          Поздрави
                          Бързай с ходенето и срещата, щото положението с пандемията вместо да става по-зле, става безнадеждно.
                          По здрави и успех
                          Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                          ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение

                            Що? Найш колко щастливи втори и трети бракове има? Няма да се учудя, ако бройката приближава застрашително тази на първите и единствени щастливи такива
                            Господ дава шанс, ако се усетиш навреме
                            И да не забравяме за децата - не знам кое причинява по-големи травми, дали развод или нещастен брак. За мен везните клонят към второто.
                            В интерес на истината повечето първи бракове са си нещастни. Гледам нашичкия че реве от праволинейни - дар Божи са тия жени, не си губите времето да се надлъгвате, ама ги няма много много... тя адвокатката ще го одере жив сега, тия са най-зле от всички.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                              Така е,

                              Но аз не харесвам жените тип "уруспъ".
                              Що? Найш колко щастливи втори и трети бракове има? Няма да се учудя, ако бройката приближава застрашително тази на първите и единствени щастливи такива
                              Господ дава шанс, ако се усетиш навреме
                              И да не забравяме за децата - не знам кое причинява по-големи травми, дали развод или нещастен брак. За мен везните клонят към второто.
                              Last edited by Kildirim_Bei; 18.12.2020, 11:23.
                              Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                              ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение

                                Може пък да търси избавление/отмъщение от "мъчителя" си кви праволинейни знам, не ти е работа пък ако знаеш и колко добре са възпитани...
                                Така е,

                                Но аз не харесвам жените тип "уруспъ".

                                Коментар

                                Working...
                                X