IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение

    Може и да е за добро...
    на кого
    препоръка е

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
      Откакто Селена се опита да ме запознава с някаква чужденка, но го направи по много смотан начин и нескопосано, не я харесвам. Не ме познавала и не можела да гарантира за мен.

      Така ли се говори??? Нито е много позитивна, нито нищо.
      Може и да е за добро...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от vikhunter Разгледай мнение

        Евго, Селена току що се връща от едномесечен семинар с откъсване от света. Темите са били, общо казано за отношенията мъже-жени според новите им там разбирания. Сега тебе те ръчка - ожени си бе, ожени се, подпиши. После на женати ще разправя, че абсолютно за нищо не ти е длъжна и тя ще поставя на първо място себе си. Точка. Евго, ако ми позволиш да поема защитата ти ще те посъветвам да не говориш повече със Селена. Тя е изключително добре обучена. Ти за нея си за закуска. В голяма опасност си Евго. Бягай, Евго, бягай.

        Откакто Селена се опита да ме запознава с някаква чужденка, но го направи по много смотан начин и нескопосано, не я харесвам. Не ме познавала и не можела да гарантира за мен.

        Така ли се говори??? Нито е много позитивна, нито нищо.




        Last edited by Evgo; 08.01.2021, 21:31.

        Коментар


        • Евго, какво е отношението ти към майка ти?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение


            Коментар


            • Първоначално изпратено от vikhunter Разгледай мнение

              Евго, Селена току що се връща от едномесечен семинар с откъсване от света. Темите са били, общо казано за отношенията мъже-жени според новите им там разбирания. Сега тебе те ръчка - ожени си бе, ожени се, подпиши. После на женати ще разправя, че абсолютно за нищо не ти е длъжна и тя ще поставя на първо място себе си. Точка. Евго, ако ми позволиш да поема защитата ти ще те посъветвам да не говориш повече със Селена. Тя е изключително добре обучена. Ти за нея си за закуска. В голяма опасност си Евго. Бягай, Евго, бягай.


              Коментар


              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                Наскоро направих 42 г.
                Евго, Селена току що се връща от едномесечен семинар с откъсване от света. Темите са били, общо казано за отношенията мъже-жени според новите им там разбирания. Сега тебе те ръчка - ожени си бе, ожени се, подпиши. После на женати ще разправя, че абсолютно за нищо не ти е длъжна и тя ще поставя на първо място себе си. Точка. Евго, ако ми позволиш да поема защитата ти ще те посъветвам да не говориш повече със Селена. Тя е изключително добре обучена. Ти за нея си за закуска. В голяма опасност си Евго. Бягай, Евго, бягай.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                  Ми аз у темата у въобще у форума не бях някъде месец . Тебе кво те брига аз де съм?
                  Ясно ще те оставим да си наваксаш.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от troika Разгледай мнение

                    Евго, след последното изречение, че искаш да си пасвате във всичко, след това изискване, да знаеш, че шансовете ти за намиране на жена са доста малки.

                    Казано по друг начин - Евго също търси качествено партньорство (по неговите критерии)... и - доколкото е възможно - равностоен партньор (както стана въпрос по-долу)....

                    И аз за това говорех. "Равностоен" партньор не съществува. В началото може да има опити за някаква "равностойност". По-късно - нещата ще бъдат променени в полза на единият от партньорите. Това няма алтернатива!

                    Нямам предвид единствено и непременно фактът, че единият от партньорите ще почне да "наказва" другия с двусмислени и не толкова - откази за достъп до неговото тяло. Това е по-скоро дамата (предполага се)... И други варианти за изнудване има - да не обезсърчаваме Евго...

                    Може да ни се види комично, но това е част от общуването между "равностойните" партньори... "Гаранция - Франция!" - думат...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                      Така е, но исках да ви кажа, че не вярвам в тези глупости за голяма сватба, за пищна церемония, за много гости, декорация, камери, да е дизайнерско, за захаросаната и вечна любов.

                      Това са циркове и опорочават основната цел на брака.

                      Наистина е хубаво човек в една патица да се цели, а не в цяло ято. По принцип бих се подписал и би носил халка с голям кеф, ако жената е ОК и си пасваме във всичко.
                      Евго, след последното изречение, че искаш да си пасвате във всичко, след това изискване, да знаеш, че шансовете ти за намиране на жена са доста малки.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                        Наскоро направих 42 г.
                        Честито. Значи, подходът е точно обратният на твоя, за да се получат нещата. Някои го наричат “емоционална интелигентност”.

                        Започни годината с един добър курс по емоционална интелигентност. Какво са чувствата? Как да ги разпознаваме? Как да ги управляваме. Как да не се страхуваме от тях.

                        Гюстав Флобер - “Възпитание на чувствата” е едно добро начало.

                        https://biblioman.chitanka.info/books/6074
                        Last edited by Selena; 08.01.2021, 18:12.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от vikhunter Разгледай мнение
                          Да ти кажа, "другото" и да не го иска го дава за предните две.
                          За жената става дума, нали? Е то това в брака, секс срещу пари или обратното, си е легална проституция. Но не е задълително мъжете само да натискат жените си за секс, жените също се случва да искат а мъжете да не насмогват и има драма

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                            Глупости. Не измествай темата. Като ти ги рекнат нещата направо хич не ти харесва. Те и хора в България ти ги казват същите работи.

                            Ти не вдяваш. На колко стана 43? 44? И все проблемът не е в твоя телевизор. Все теб те лъжат и ти все си “жертвата”.

                            Айде да пораснеш малко.
                            Наскоро направих 42 г.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                              Драмата е, че си избягала от България, а аз съм останал и работя за БВП на България.

                              Дори да изпращаш няколко хиляди евро годишно на близките ти, това е малко и е несравнимо.
                              Глупости. Не измествай темата. Като ти ги рекнат нещата направо хич не ти харесва. Те и хора в България ти ги казват същите работи.

                              Ти не вдяваш. На колко стана 43? 44? И все проблемът не е в твоя телевизор. Все теб те лъжат и ти все си “жертвата”.

                              Айде да пораснеш малко.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                                Драмата е, че си избягала от България, а аз съм останал и работя за БВП на България.

                                Дори да изпращаш няколко хиляди евро годишно на близките ти, това е малко и е несравнимо.

                                Само това изречение "работя за БВП на България!!!" (според мен) е достатъчно, за да свалиш всяка здраво мислеща млада дама!

                                Коментар

                                Working...
                                X