IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение

    Характеристиката на "жените-пичове" отговаря 1:1 на тая - на моята майка. Дори мога да добавя още толкова качества...
    Така де ама жена ти никога няма да ти стане майка, сещаш ли се ? Гледах много отдавна едно предаване по тв-то за някакво племе в африка. Там момчетата за да станат мъже минаваха през серия изпитания в джунглата .Често някои си губеха живота . Та след това ставаха мъже и тръгваха по пътя. Днешния мъж в повечето случаи е едно лигаво,безволево,страхливо същество . Няма как това същество да живее смислен живот. Няма как и жените в тоя свят да са нормални по аналогия но не бих писал в тая посока. За съжаление отдавна повечето народонаселение е тръгнало по пътя на извращението в живота ,в разбирането ,в живеенето . Опитите за квалификации и разпределение по полове тук на някои дами са жалки да не кажа смехотворни .Истината според мен е заровена в простите неща в простия живот и в хармонията . Но за мен изначално за всичко е виновен мъжът !
    Last edited by pa4anga; 10.02.2021, 12:43.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение
      като имам това, това и това, всяка ще ме хареса, ще ми пусне и ще си правим бебета. Да, ама не.
      Нещо като на пазара?
      "Ето мойте круши, харесват ли ти да вземеш?"
      "Да".
      "Дай едно ебане тогава!"

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Иван Петкандраганов Разгледай мнение
        Според мен това е ограничен подход към ситуацията, особено ако имаш пред вид най-вече секса.
        Това ограничение може и да свива полето ти на действие с момата (от твоята позиция) и същото да става с нея. Полето за "игра" е намалено, няма место за по-голям брой комбинации и за двамата. То ест, например, не можеш да покажеш по-широко същността си, на ниско или по-високо ниво.
        Момата може и въобще да не е решила "да дава" до някое време на срещите ви.
        Това горе спада към "системни изследвания"

        Но нека говорим и за вътрешни състояния.
        Защо "да дават", ако говорим за секс? Не мислиш ли, че тя може и да взема секс от теб? Третата и по-вероятна за мен възможност е двамата да го правите взаимно. Давате-вземате и се радвате на това взаимно.
        Горното важи и за други страни на интимното (или даже семейно) общуване.
        Някой го беше написал вече преди време, ама така си и остана. На жената най-ерогенната зона е мозъка. Там като напипаш къде е резонанса, на юг от мозъка вече е лесно, а и на нея ще й е кеф Държа да подчертая, че не само на думи да играеш по тънките струни, ами главно действия, подкрепящи думите трябват, щото само от думи бързо минава магията. На Евго грешката му е това, че стои в стереотип - като имам това, това и това, всяка ще ме хареса, ще ми пусне и ще си правим бебета. Да, ама не.
        Last edited by Kildirim_Bei; 10.02.2021, 15:57.
        Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
        ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

          Германка. По едно време ни твърдеше, че харесвал германки и ги възхваляваше. Някакви постове на дългокраки германки и техните добродетели пускаше. Помниш ли? А каква стана тя ...
          Ми тантурести испанки в повече не ме кефят, кво да правя

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

            Зачезна копието на Диска хахаха' който всъщност е оrthodox ' redcretin и jamiemirror хахаха ' село баня' оснабрюкско' хахаха' ти си на гъза на географията бе' ква жена ще намериш?!

            https://www.dateinasia.com/jamiemirror
            А, не ме питай за тия всичките Моя ник си е тука, трезвен при това. Чукайте си главите един на друг сега, то беше само въпрос на време да те подкара параноята хехехехе!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

              Германка. По едно време ни твърдеше, че харесвал германки и ги възхваляваше. Някакви постове на дългокраки германки и техните добродетели пускаше. Помниш ли? А каква стана тя ...
              Абе провинциялния комплексар си останал такъв' само сменил провинцията

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
                Некоректни, да ги черпиш, да им подаряваш, много часове отделено време за тях.........едни празни приказки, дълги разговори, а това което трябва да дадат, не го дават и се правят на утрепани.
                Според мен това е ограничен подход към ситуацията, особено ако имаш пред вид най-вече секса.
                Това ограничение може и да свива полето ти на действие с момата (от твоята позиция) и същото да става с нея. Полето за "игра" е намалено, няма место за по-голям брой комбинации и за двамата. То ест, например, не можеш да покажеш по-широко същността си, на ниско или по-високо ниво.
                Момата може и въобще да не е решила "да дава" до някое време на срещите ви.
                Това горе спада към "системни изследвания"

                Но нека говорим и за вътрешни състояния.
                Защо "да дават", ако говорим за секс? Не мислиш ли, че тя може и да взема секс от теб? Третата и по-вероятна за мен възможност е двамата да го правите взаимно. Давате-вземате и се радвате на това взаимно.
                Горното важи и за други страни на интимното (или даже семейно) общуване.
                Last edited by Иван Петкандраганов; 10.02.2021, 10:49.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                  Германка. По едно време ни твърдеше, че харесвал германки и ги възхваляваше. Някакви постове на дългокраки германки и техните добродетели пускаше. Помниш ли? А каква стана тя ...
                  Ако минаваш под полите им - струват ти се дългокраки. Но, всъщност, ти си висок само до сандалите им, които те носят на бос крак. Това е единствената голота, на която се радваш. Много е относително, зависи откъде надничаш.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

                    Зачезна копието на Диска хахаха' който всъщност е оrthodox ' redcretin и jamiemirror хахаха ' село баня' оснабрюкско' хахаха' ти си на гъза на географията бе' ква жена ще намериш?!
                    Германка. По едно време ни твърдеше, че харесвал германки и ги възхваляваше. Някакви постове на дългокраки германки и техните добродетели пускаше. Помниш ли? А каква стана тя ...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                      Епа запитай се що след пиянските ви излияния с пуевенския любителл на циганета диска рязко зачезна ... хахахаха
                      Зачезна копието на Диска хахаха' който всъщност е оrthodox ' redcretin и jamiemirror хахаха ' село баня' оснабрюкско' хахаха' ти си на гъза на географията бе' ква жена ще намериш?!

                      https://www.dateinasia.com/jamiemirror
                      Last edited by 13ADROL; 10.02.2021, 10:19.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

                        Диска ли живее в бад игур ай ти спешалист на48 / бивш разбира се/ и търси млади индийки? Ако си направил Миро нещо с личните данни на Диска' непременно ще му дам твоя адрес за комуникация
                        Епа запитай се що след пиянските ви излияния с пуевенския любителл на циганета диска рязко зачезна ... хахахаха

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от representjah

                          Не знам къде ги четеш тия глупости, честно. Нека ти кажа едно нещо - няма по-грозна картинка от пияната жена. Алкохола има огромни последствия върху организма, състарява ги преждевременно, води до здравословни проблеми, прави ги дебели. Има ли смисъл да казвам как се държи пияна жена на обществено място?
                          И най-важното, познай какво става когато е навън с приятелки и пийне много - пиян парцал става, ето какво. После пичове като мен пълнят всичките възможно дупки по тялото , тя се прибира вкъщи и гушка теб. Целува те по устата и ти казва със страст "майната ти", а ти се чувстваш толкова горд, че имаш жена-пич "до себе си". Ама и безименият има право - може наистина така да си израстнал в такова семейство, което пък напълно обяснява тоталното ти неразбиране на жените и пълната липса на мъжки модел на поведение в живота ти. Нормално - алкохолизирана майка, която иска цялото внимание за себе си.....

                          Погрешни са ти изводите и обобщенията.

                          Майка ми - нито е алкохолизирана, нито пък търси цялото внимание за себе си.

                          ТВ винаги се е раздавала за хората, които обича, а това, че пийва (в къщи!) не е причина да мисля, че е по-различна от останалите майки. Пийването изобщо не се отразява - нито на изказа и мисленето й, нито на поведението й, нито пък на двигателните й функции. И се чувства в кондиция!

                          Не виждам нещо лошо в това - човек да следва определени стереотипи, които да осъзнава, че стимулират живота му, независимо от това, какво мислят другите, около него и въпреки тяхното мнение...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                            Ей ама то хвалбата е едно реалността друго.Пълните на баба ви нужника на село това пълните.Ти виждал ли си изобщо пияна жена.
                            И в тая тема има бая комплексари......нищо ' по-интел жените бързо ги отсяват...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от representjah

                              Не знам къде ги четеш тия глупости, честно. Нека ти кажа едно нещо - няма по-грозна картинка от пияната жена. Алкохола има огромни последствия върху организма, състарява ги преждевременно, води до здравословни проблеми, прави ги дебели. Има ли смисъл да казвам как се държи пияна жена на обществено място?
                              И най-важното, познай какво става когато е навън с приятелки и пийне много - пиян парцал става, ето какво. После пичове като мен пълнят всичките възможно дупки по тялото , тя се прибира вкъщи и гушка теб. Целува те по устата и ти казва със страст "майната ти", а ти се чувстваш толкова горд, че имаш жена-пич "до себе си". Ама и безименият има право - може наистина така да си израстнал в такова семейство, което пък напълно обяснява тоталното ти неразбиране на жените и пълната липса на мъжки модел на поведение в живота ти. Нормално - алкохолизирана майка, която иска цялото внимание за себе си.....
                              Ей ама то хвалбата е едно реалността друго.Пълните на баба ви нужника на село това пълните.Ти виждал ли си изобщо пияна жена.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от representjah

                                Не знам къде ги четеш тия глупости, честно. Нека ти кажа едно нещо - няма по-грозна картинка от пияната жена. Алкохола има огромни последствия върху организма, състарява ги преждевременно, води до здравословни проблеми, прави ги дебели. Има ли смисъл да казвам как се държи пияна жена на обществено място?
                                И най-важното, познай какво става когато е навън с приятелки и пийне много - пиян парцал става, ето какво. После пичове като мен пълнят всичките възможно дупки по тялото , тя се прибира вкъщи и гушка теб. Целува те по устата и ти казва със страст "майната ти", а ти се чувстваш толкова горд, че имаш жена-пич "до себе си". Ама и безименият има право - може наистина така да си израстнал в такова семейство, което пък напълно обяснява тоталното ти неразбиране на жените и пълната липса на мъжки модел на поведение в живота ти. Нормално - алкохолизирана майка, която иска цялото внимание за себе си.....
                                Не казвам, че пияна на кирка жена е хубава картинка. Всеки си има граници и трябва да ги знае. Между другото, изключения има винаги от всяко правило. Като изключение познавам една жена, дето ако ще пиете заедно ти ще паднеш пръв под масата бармани по заведения е шашкала Дай да не обобщаваме.
                                Също така, недей да правиш изводи за някой, който не познаваш. Ако аз трябва да правя изводи за теб, по твои писания, то ти си пич, жените са парцали, радват се, когато им го кажеш право в очите, стават само за ...не, и за нищо друго. И като ти писне от някоя, да изчезва от където е дошла или да ходи на майната си - по неин избор Нормално, кой с каквито е бил, това може да говори. Не знам дали е така, ти си знаеш.
                                Last edited by Kildirim_Bei; 10.02.2021, 10:36.
                                Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                                ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                                Коментар

                                Working...
                                X