IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение
    Нема се плашиш като четем форумо и не само него., бая трева да захлебиш.
    Да, ма тревата сте я изпушили без мене.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
      Селено, ще ми вземеш хляба...
      Нема се плашиш като четем форумо и не само него., бая трева да захлебиш.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение
        Остави го. Той същите работи ги казва на всеки. Човек извън нормалната си среда може да изперка. Изолация. Чужда културна среда, в която ти си чуждо тяло. Липса на желаната реализация. Разминаване на очаквания и реалност. Има много фактори.
        Селено, ще ми вземеш хляба...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

          Права си' на умряло куче нож не се вади' ама и той е направил много гадости срещу мен' а и провокации и неверни твърдения...какво се оказа накрая' той си търси жена на 3000км. от дома' където в Ловеч е изоставил болните си родители' а моята втора жена е прекрасна на 38 и винаги до мен...каква ирония' той да ми каже' че нямам работа в тази тема' като той има много да се постарае да е актуален в нея
          Остави го. Той същите работи ги казва на всеки. Човек извън нормалната си среда може да изперка. Изолация. Чужда културна среда, в която ти си чуждо тяло. Липса на желаната реализация. Разминаване на очаквания и реалност. Има много фактори.





          Коментар


          • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

            Емиграцията не е за всеки. Понякога ми става жал. Остави го.
            Права си' на умряло куче нож не се вади' ама и той е направил много гадости срещу мен' а и провокации и неверни твърдения...какво се оказа накрая' той си търси жена на 3000км. от дома' където в Ловеч е изоставил болните си родители' а моята втора жена е прекрасна на 38 и винаги до мен...каква ирония' той да ми каже' че нямам работа в тази тема' като той има много да се постарае да е актуален в нея

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

              Най якото в описанието е' че бил спокоен IT специалист' забележи СПОКОЕН!

              https://www.dateinasia.com/jamiemirror
              Емиграцията не е за всеки. Понякога ми става жал. Остави го.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                Виж ти. Пък аз го взех за един друг зевзек. Мерси за пояснението.
                Най якото в описанието е' че бил спокоен IT специалист' забележи СПОКОЕН!

                https://www.dateinasia.com/jamiemirror

                Коментар


                • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                  Нямам идея факт но това че някой е идиот трябва ли и ти като него ?!
                  Що като него' аз не копирам чужди имена.

                  Като този:

                  https://www.dateinasia.com/jamiemirror

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение
                    Аз мисля' че жените се подмокрят само като зърнат този профил:
                    https://www.dateinasia.com/jamiemirror

                    Уточнявам в инвестора е известен като redcretin' orthodox и jamiemirror
                    Най-новия е nordWest
                    Виж ти. Пък аз го взех за един друг зевзек. Мерси за пояснението.

                    Стара снимка.
                    Last edited by Selena; 08.02.2021, 23:14.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

                      Ти се изказваш' без да си запознат с какво говедо си имаме работа...изнасяше лично инфо за голям инвеститор' но за има-няма няколко хилядарки' купих всичко за него. Ако дам сто' .......сами се сещайте
                      Нямам идея факт но това че някой е идиот трябва ли и ти като него ?!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                        Сводник ха ха ха....Хи хих их женен бил хи хихихихих ах.Смешник Ловешки циганин
                        Е' нали го видя колко е женен' запуснат стар ловешки дегенерат' дето жена му го изгони от София' сега търси индийки по обява 18-40г.
                        https://www.dateinasia.com/jamiemirror
                        Last edited by 13ADROL; 08.02.2021, 23:04.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                          Винаги съм се чудил хората които си правят олигофренски снимки пияни ли са или не са тамън принципно ..... А вие тука сте бг мама в мъжки вариант. Ако и снимка на мръсното му бельо качиш сигурно ще си в екстаз ....
                          Ти се изказваш' без да си запознат с какво говедо си имаме работа...изнасяше лично инфо за голям инвеститор' но за има-няма няколко хилядарки' купих всичко за него. Ако дам сто' .......сами се сещайте

                          https://www.dateinasia.com/jamiemirror
                          Last edited by 13ADROL; 08.02.2021, 23:08.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от NordWest Разгледай мнение

                            Това интимния ти ездач ли е кукло . Много а рошав . Падат ли му косите по гърбо ти .
                            Сводник скрии се бе.Ха ха ха женен бил смешник

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                              Винаги съм се чудил хората които си правят олигофренски снимки пияни ли са или не са тамън принципно ..... А вие тука сте бг мама в мъжки вариант. Ако и снимка на мръсното му бельо качиш сигурно ще си в екстаз ....
                              Той още на тая получава течове отзад и му тръгват водите .

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от NordWest Разгледай мнение

                                Ще ядеш на редкретина големия ортодокс

                                мухахахахахахахахах
                                Сводник ха ха ха....Хи хих их женен бил хи хихихихих ах.Смешник Ловешки циганин

                                Коментар

                                Working...
                                X