IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от NordWest Разгледай мнение

    Това интимния ти ездач ли е кукло . Много а рошав . Падат ли му косите по гърбо ти .
    Сводник скрии се бе.Ха ха ха женен бил смешник

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

      Винаги съм се чудил хората които си правят олигофренски снимки пияни ли са или не са тамън принципно ..... А вие тука сте бг мама в мъжки вариант. Ако и снимка на мръсното му бельо качиш сигурно ще си в екстаз ....
      Той още на тая получава течове отзад и му тръгват водите .

      Коментар


      • Първоначално изпратено от NordWest Разгледай мнение

        Ще ядеш на редкретина големия ортодокс

        мухахахахахахахахах
        Сводник ха ха ха....Хи хих их женен бил хи хихихихих ах.Смешник Ловешки циганин

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение
          Аз мисля' че жените се подмокрят само като зърнат този профил:
          https://www.dateinasia.com/jamiemirror

          Уточнявам в инвестора е известен като redcretin' orthodox и jamiemirror
          Най-новия е nordWest
          Винаги съм се чудил хората които си правят олигофренски снимки пияни ли са или не са тамън принципно ..... А вие тука сте бг мама в мъжки вариант. Ако и снимка на мръсното му бельо качиш сигурно ще си в екстаз ....

          Коментар


          • Първоначално изпратено от NordWest Разгледай мнение

            Ще ядеш на редкретина големия ортодокс

            мухахахахахахахахах
            Арогантно самотно емигрирало псе' да почвам ли с личната инфо или да я оставя за утре?

            https://www.dateinasia.com/jamiemirror

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение
              Аз мисля' че жените се подмокрят само като зърнат този профил:
              https://www.dateinasia.com/jamiemirror

              Уточнявам в инвестора е известен като redcretin' orthodox и jamiemirror
              Ще ядеш на редкретина големия ортодокс

              мухахахахахахахахах

              Коментар


              • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение

                Прилагателното "нова" ми боде малко очите, но нищо - хората не са дрехи, които с лекота сменяме, подменяме, заменяме било за удобство или просто - следвайки новия моден тренд.
                Желая ти споделеност и емоции с висок интензитет, които да те извадят от уютното ти битуване.

                Нали си има и лаф/че/: "Всичко ново е добре забравеното старо!"

                С какво ли пък "новото" бе могло да изненада /някого/? А той иска ли да бъде изненадан???

                Все пак човек трябва да вярва, че му предстои нещо хубаво, иначе..., иначе - е за никъде...

                И съм прав, разбира се!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение
                  Аз мисля' че жените се подмокрят само като зърнат този профил:
                  https://www.dateinasia.com/jamiemirror

                  Уточнявам в инвестора е известен като redcretin' orthodox и jamiemirror
                  Най-новия е nordWest
                  Това интимния ти ездач ли е кукло . Много а рошав . Падат ли му косите по гърбо ти .
                  Last edited by NordWest; 08.02.2021, 22:09.

                  Коментар


                  • Аз мисля' че жените се подмокрят само като зърнат този профил:
                    https://www.dateinasia.com/jamiemirror

                    Уточнявам в инвестора е известен като redcretin' orthodox и jamiemirror
                    Най-новия е nordWest
                    Last edited by 13ADROL; 08.02.2021, 22:02.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                      Къде е това 50/50!? Според нашето законодателство, при развод всичко дели на две равни части ... и остава за съпругата.
                      Наздраве!
                      И какво идва да покаже това ?! След 45г татово и 30г батково време ?!
                      За дамите "козата си иска пръч" . В повечето случаи жената иска да подчини мъжа, да го улови и успее ли ,уви приказката свършва .епизод две , търси се мъж,ама от истинските .... тъжна работа ...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение

                        Прилагателното "нова" ми боде малко очите, но нищо - хората не са дрехи, които с лекота сменяме, подменяме, заменяме било за удобство или просто - следвайки новия моден тренд.
                        Желая ти споделеност и емоции с висок интензитет, които да те извадят от уютното ти битуване.
                        Ей ся , с пожеланието си , му разби съня !

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                          Явно Леля е имала връзки с привлекателни мъже.
                          Аз не съм на Луната. Около мен има хора . Гледам , слушам....чета тук

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                            Нямам драма.

                            Скоро ще си намеря нова приятелка, с която да се разбираме,
                            Прилагателното "нова" ми боде малко очите, но нищо - хората не са дрехи, които с лекота сменяме, подменяме, заменяме било за удобство или просто - следвайки новия моден тренд.
                            Желая ти споделеност и емоции с висок интензитет, които да те извадят от уютното ти битуване.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
                              Евго, Евго, колко хора са взели присърце драмата ти с невъзможната невеста.

                              Любовта, тнм, според мен, е дълготрайна /справка - Библията /. Страстта - като мушица еднодневка. Омразата - свързана е с его-то.
                              Нямам драма.

                              Скоро ще си намеря нова приятелка, с която да се разбираме,

                              Коментар


                              • Евго, Евго, колко хора са взели присърце драмата ти с невъзможната невеста.

                                Любовта, тнм, според мен, е дълготрайна /справка - Библията /. Страстта - като мушица еднодневка. Омразата - свързана е с его-то.
                                Last edited by val/she; 08.02.2021, 19:11.

                                Коментар

                                Working...
                                X