IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

    Така де ама жена ти никога няма да ти стане майка, сещаш ли се ? Гледах много отдавна едно предаване по тв-то за някакво племе в африка. Там момчетата за да станат мъже минаваха през серия изпитания в джунглата .Често някои си губеха живота . Та след това ставаха мъже и тръгваха по пътя. Днешния мъж в повечето случаи е едно лигаво,безволево,страхливо същество . Няма как това същество да живее смислен живот. Няма как и жените в тоя свят да са нормални по аналогия но не бих писал в тая посока. За съжаление отдавна повечето народонаселение е тръгнало по пътя на извращението в живота ,в разбирането ,в живеенето . Опитите за квалификации и разпределение по полове тук на някои дами са жалки да не кажа смехотворни .Истината според мен е заровена в простите неща в простия живот и в хармонията . Но за мен изначално за всичко е виновен мъжът !
    Казарма липсва.Аз направо не мога да ги търпя тея лигльовци.Това не ядат онова имало семки другото люспи.Кажат по телевизора студено идва тия идиоти се увили с по десет якета и фанели а навъка 2 градуса.Накупували разни немски дръгели и кибичат по паркингите...Нефелни безотговорни лигльовци.Дори не могат да се изсерат ако няма тоалетна чиния и викат майките си когато им се досере.По цел ден в едни телефони ровят да го туря на майките им иде ми да взема телефона и да го разбия в главите и..станали на 30 да ги еба у програмистите въртят дупари не мое го разбереж тя ли е то ли е..Пълна скръб.Меки пишки глезльопвци напълно негодни за каквото и да било.Направо ми е жал за жените няма и кой да ги наебе

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

      Не за всичко. Част от вината може да бъде прехвърлена на правителството - било то бившо или настоящо. Британците имат много готин виц по този повод.
      Кака не ме оставяй прелъстен и изоставен давай вица

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tani1992 Разгледай мнение

        Тя обича да е грижовна и да обгрижва максимално мъжа до нея. Казвала ми е, че е родена за това. Аз не мога да бъда като нея. Но и мъжете са различни. Бившият й приятел издържа с нея няколко месеца и той я напусна. Но с настоящият й приятел са вече две години заедно. И на него му харесва.
        Аз виждам проблем с поставянето на здравословни граници и проблемът е нейн. Ако само тя дава и реципрочно не получава подобно отношение и грижи тя ще изгори рано или късно. Като нищо и този ще я напусне. Жена с ниска самооценка.

        Сега не го знам какъв е точно случая. Той “обгрижва” ли също толкова максимално?
        Last edited by Selena; 10.02.2021, 21:18.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

          Хм. Приятелят ѝ може да е всякакъв. Границите които тя си поставя са си нейна работа, обаче ... Собствената ѝ самооценка пак си е нейна собствена работа.

          Ако това я устройва. Проблемът не е в мъжа до нея. Определено. А проблем има.
          Тя обича да е грижовна и да обгрижва максимално мъжа до нея. Казвала ми е, че е родена за това. Аз не мога да бъда като нея. Но и мъжете са различни. Бившият й приятел издържа с нея няколко месеца и той я напусна. Но с настоящият й приятел са вече две години заедно. И на него му харесва.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tani1992 Разгледай мнение

            Не съм много сигурна. Една от приятелките ми се грижи за своя приятел точно както майка се грижи за детето си. Супер грижовна е, бди над него и го обгрижва всяка минута, в която са заедно. Например преди за излезе проверява дали си е закопчал якето или вечер като си легнат проверява дали е завит добре. Разказвала ми е, когато един път миналата зима настинал и имал кашлица, и хрема как зарязала абсолютно всичко и супер много се тревожела, звъняла на доктори, от аптеката му купила цял плик с лекарства, дори викала линейка. Накрая тя самата се разболя от притеснения и вдигна температура. И все ми се оплаква, че приятелят й не може да достигне нейните очаквания и изисквания.
            Хм. Приятелят ѝ може да е всякакъв. Границите които тя си поставя са си нейна работа, обаче ... Собствената ѝ самооценка пак си е нейна собствена работа.

            Ако това я устройва. Проблемът не е в мъжа до нея. Определено. А проблем има.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

              И жена се става. След раждане и отглеждане на потомство.
              +1
              Виж допълнението към поста ми, което направих преди малко
              Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
              ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tani1992 Разгледай мнение

                Не съм много сигурна. Една от приятелките ми се грижи за своя приятел точно както майка се грижи за детето си. Супер грижовна е, бди над него и го обгрижва всяка минута, в която са заедно. Например преди за излезе проверява дали си е закопчал якето или вечер като си легнат проверява дали е завит добре. Разказвала ми е, когато един път миналата зима настинал и имал кашлица, и хрема как зарязала абсолютно всичко и супер много се тревожела, звъняла на доктори, от аптеката му купила цял плик с лекарства, дори викала линейка. Накрая тя самата се разболя от притеснения и вдигна температура. И все ми се оплаква, че приятелят й не може да достигне нейните очаквания и изисквания.
                То това не се търпи, ако наистина си мъШ.
                То предполагам и жените няма да търпят така да се прекалява с вниманимето и загрижеността.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                  И жена се става. След раждане и отглеждане на потомство.
                  Мъж може да направи една пикла жена, ама жена пикльо да направи мъж НИКОГА
                  Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение

                    Сложих ти плюс за поста и за стихотворението в него.

                    С една лека корекция. И жена СЕ СТАВА, а не се ражда. Истинска.
                    Не мога да определя кое има най-голямо влияние за това, но както и при мъжа, живота и трудностите в него каляват. Познавам 4 жени, които са преживели една и съща трудност - загубили са бащите си на 16-17 годишна възраст. Живели са труден живот, но не са се предали, и в крайна сметка сега са щастливи, успели и реализирани в личен и в професионален план. И се радват на простите неща, въпреки че са напред с материала. Трите ги познавам доста добре, а едната от тях - до дъното на душата й, правилно ме разбираш, предполагам.
                    Не казвам, че всички трябва да минат по тоя труден път, но има фактори (не знам кои, жените да кажат), които правят една жена. Знаем и двамата, че има жени, и жени. Както има мъже, и мъже.
                    Поздрави!
                    И жена се става. След раждане и отглеждане на потомство.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от representjah

                      Жена се раждаш, но Мъж СЕ СТАВА. Не с хленчене по форуми а с действия. С много кръв, пот и разочарования. Поздрав!
                      Сложих ти плюс за поста и за стихотворението в него.

                      С една лека корекция. И жена СЕ СТАВА, а не се ражда. Истинска.
                      Не мога да определя кое има най-голямо влияние за това, но както и при мъжа, живота и трудностите в него каляват. Познавам 4 жени, които са преживели една и съща трудност - загубили са бащите си на 16-17 годишна възраст. Живели са труден живот, но не са се предали, и в крайна сметка сега са щастливи, успели и реализирани в личен и в професионален план. И се радват на простите неща, въпреки че са напред с материала. Трите ги познавам доста добре, а едната от тях - до дъното на душата й, правилно ме разбираш, предполагам.
                      Друг пример за една жена. Ученическа любов, брак, дете, развод. Пак любов, брак, дете, развод. Трети път пак любов, брак, две деца, пълно щастие и до сега. От първия до третия брак 20 години време. Междувременно работи престижна професия и си бачка. Всички 4 деца тя си ги гледа. Тоя екшън малко мъже ще го минат.
                      Не казвам, че всички трябва да минат по тия трудни пътища, но има фактори (не знам кои, жените да кажат), които правят една жена. Знаем и двамата, че има жени, и жени. Както има мъже, и мъже.
                      Поздрави!
                      Last edited by Kildirim_Bei; 10.02.2021, 17:35.
                      Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                      ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                        Ми тантурести испанки в повече не ме кефят, кво да правя
                        Е те нали индийките на 18 се редят на опашка за теб . Ма що ме занимаваш с твоите вкусове. Марш на бръснар.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tani1992 Разгледай мнение

                          Не съм много сигурна. Една от приятелките ми се грижи за своя приятел точно както майка се грижи за детето си. Супер грижовна е, бди над него и го обгрижва всяка минута, в която са заедно. Например преди за излезе проверява дали си е закопчал якето или вечер като си легнат проверява дали е завит добре. Разказвала ми е, когато един път миналата зима настинал и имал кашлица, и хрема как зарязала абсолютно всичко и супер много се тревожела, звъняла на доктори, от аптеката му купила цял плик с лекарства, дори викала линейка. Накрая тя самата се разболя от притеснения и вдигна температура. И все ми се оплаква, че приятелят й не може да достигне нейните очаквания и изисквания.
                          Твоята приятелка ще се загроби с тоя момък. Съжалявам да го кажа.
                          Питай я какво е харесала в него. Утре като имат деца, тя ще трябва да бърше сополите на цялата къща. А бебето като е с 40С температура и реве цяла нощ, тя ли ще тича до аптеката и по доктори?
                          Last edited by Kildirim_Bei; 10.02.2021, 13:13.
                          Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                          ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                            Така де ама жена ти никога няма да ти стане майка, сещаш ли се ? Гледах много одавна едно предаване по тв-то за някакво племе в африка. Там момчетата за да станат мъже минаваха през серия изпитания в джунглата .Често някои си губеха живота . Та след това ставаха мъже и тръгваха по пътя. Днешния мъж в повечето случаи е едно лигаво,безволево,страхливо същество . Няма как това същество да живее смислен живот. Няма как и жените в тоя свят да са нормални по аналогия но не бих писал в тая посока. За съжаление одавна повечето народонаселение е тръгнало по пътя на извращението в живота ,в разбирането ,в живеенето . Опитите за квалификации и разпределение по полове тук на някои дами са жалки да не кажа смехотворни .Истината според мен е заровена в простите неща в простия живот и в хармонията . Но за мен изначално за всичко е виновен мъжът !
                            Не за всичко. Част от вината може да бъде прехвърлена на правителството - било то бившо или настоящо. Британците имат много готин виц по този повод.
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tani1992 Разгледай мнение

                              Не съм много сигурна. Една от приятелките ми се грижи за своя приятел точно както майка се грижи за детето си. Супер грижовна е, бди над него и го обгрижва всяка минута, в която са заедно. Например преди за излезе проверява дали си е закопчал якето или вечер като си легнат проверява дали е завит добре. Разказвала ми е, когато един път миналата зима настинал и имал кашлица, и хрема как зарязала абсолютно всичко и супер много се тревожела, звъняла на доктори, от аптеката му купила цял плик с лекарства, дори викала линейка. Накрая тя самата се разболя от притеснения и вдигна температура. И все ми се оплаква, че приятелят й не може да достигне нейните очаквания и изисквания.
                              Изключенията какво потвърждават ?! Имаме даже и грозна поговорка "жената не ти е рода" И това жената да тича да ти бърше сопола е някак си извратено !

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                                Така де ама жена ти никога няма да ти стане майка, сещаш ли се ?
                                Не съм много сигурна. Една от приятелките ми се грижи за своя приятел точно както майка се грижи за детето си. Супер грижовна е, бди над него и го обгрижва всяка минута, в която са заедно. Например преди за излезе проверява дали си е закопчал якето или вечер като си легнат проверява дали е завит добре. Разказвала ми е, когато един път миналата зима настинал и имал кашлица, и хрема как зарязала абсолютно всичко и супер много се тревожела, звъняла на доктори, от аптеката му купила цял плик с лекарства, дори викала линейка. Накрая тя самата се разболя от притеснения и вдигна температура. И все ми се оплаква, че приятелят й не може да достигне нейните очаквания и изисквания.

                                Коментар

                                Working...
                                X