IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

    Венко мани ги педлите сбъркан мозък.Това е психичен проблем болни хора...Тесни дънки не нося щото ....питоня пречи
    такава е модата, пеше. или си тренди или седиш и гледаш

    ми ше оставиш единя крачол по-широк.
    ама нема да може да го местиш през джеба
    препоръка е

    Коментар


    • Първоначално изпратено от malkia Muk Разгледай мнение

      А стига се превъзнася и ти.
      Бае Пешо е изпитал великата шаячена правда. Здрав кръст - здраво семейство
      Секса и любовта са две много мнооого различни неща...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

        пеше, време е да напуснеш соц. ценностите
        давай го младежката, къносай си косата, обуй тесните дънки ама малко по-къси така, че да се вижда шарения чорап
        дръж се малко по-cocky
        Венко мани ги педлите сбъркан мозък.Това е психичен проблем болни хора...Тесни дънки не нося щото ....питоня пречи

        Коментар


        • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

          Да не си пушил следобяда някакви субстанции неизвестни?Ти не знаеш какво е любов затова никога няма да я изпиташ...нито ще бъдеш обект на такава...
          пеше, време е да напуснеш соц. ценностите
          давай го младежката, къносай си косата, обуй тесните дънки ама малко по-къси така, че да се вижда шарения чорап
          дръж се малко по-cocky
          препоръка е

          Коментар


          • Това е саундтрака към филма с текст "за децата" на Деймиън Райс:

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
              Не, не бъркаш.
              Разбиранията на повечето хора явно са сбъркани.
              Ревността няма място ако обичаш някого истински. Ревността е отношение със себе си (страх/ниска самооценка).
              Халил Джубран добре го е казал:
              Живейте в близост, ала не и в преголяма близост, защото и колоните на храма се издигат поотделно...
              https://margaritta.net/07slovo01.htm
              По едно време и някаква анимация по 'Пророкът' мисля, че бяха пуснали по някоя от телевизиите!?
              А стига се превъзнася и ти.
              Бае Пешо е изпитал великата шаячена правда. Здрав кръст - здраво семейство
              търся преподавателка, за уроци по пиано, математика, масаж и испански

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                Ти си със социалистически ценности и не приемаш днешния свят.

                Направи тема "За селото с любов" и ще пишем там. Не помниш ли преди 2 години по Великден как бяхме на тая вълна доста хора,
                Да не си пушил следобяда някакви субстанции неизвестни?Ти не знаеш какво е любов затова никога няма да я изпиташ...нито ще бъдеш обект на такава...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                  Не, не бъркаш.
                  Разбиранията на повечето хора явно са сбъркани.
                  Ревността няма място ако обичаш някого истински. Ревността е отношение със себе си (страх/ниска самооценка).
                  Халил Джубран добре го е казал:
                  Живейте в близост, ала не и в преголяма близост, защото и колоните на храма се издигат поотделно...
                  https://margaritta.net/07slovo01.htm
                  По едно време и някаква анимация по 'Пророкът' мисля, че бяха пуснали по някоя от телевизиите!?
                  Ако нямаш доверие на човека до теб значи ти не го обичаш..Аз често се бъзикам с моята половинка да не е забравила че е свободна да прави каквото иска дори и при друг да отиде.Досега не го е направила...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение
                    Хора не знам може би аз бъркам ама не ви разбирам любовта според мен изключва ревността любовта не прави сметки не блокира разума и оставя другия свободен.Затова казах че слаб човек не може да обича....
                    Не, не бъркаш.
                    Разбиранията на повечето хора явно са сбъркани.
                    Ревността няма място ако обичаш някого истински. Ревността е отношение със себе си (страх/ниска самооценка).
                    Халил Джубран добре го е казал:
                    Живейте в близост, ала не и в преголяма близост, защото и колоните на храма се издигат поотделно...
                    https://margaritta.net/07slovo01.htm
                    По едно време и някаква анимация по 'Пророкът' мисля, че бяха пуснали по някоя от телевизиите!?
                    Last edited by Julius_BG; 14.06.2021, 16:00.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                      Сбъркана ти е главата на тебе много сбъркана.И няма оправия.Не разбра ли че света няма да се нагоди спрямо тебе а ти трябва да се нагодиш спрямо света.
                      Ти си със социалистически ценности и не приемаш днешния свят.

                      Направи тема "За селото с любов" и ще пишем там. Не помниш ли преди 2 години по Великден как бяхме на тая вълна доста хора,

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                        Така е.

                        Но любовта не знае правила,

                        То преди години 50 години си беше възраст за баба и дядо.

                        Има такъв момент, че съвременната българка е толкова комерсиална, че няма да вземе красив и образован младеж на 25 г, ако няма пари, ще го пренебрегне. От друга страна няма да вземе и 40-годишен мъжага, трениран и здрав, но без пари и само със средно образование. Това е тъжната истина, уважаеми колеги!
                        Сбъркана ти е главата на тебе много сбъркана.И няма оправия.Не разбра ли че света няма да се нагоди спрямо тебе а ти трябва да се нагодиш спрямо света.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Tepxi Разгледай мнение

                          +1000000

                          Казвал съм го същото милион пъти - изключително малко хора се женят за голямата си любов и дори тогава краят не винаги е добър.
                          От големите любови стават най-ужасните разводи и съсипващи раздели.

                          Най-успешните семейства по мои наблюдения са тези, в които и двамата са имали по една-две големи опустошителни любови на младини, настрадали са се и после са се намерили с човек, който обичат и с който си пасват, без задължително да не ядат и да не спят при мисълта за него ...

                          И друго - да не си с голямата си любов понякога е голям късмет. Такива чувства изпиват мозъка, подхранват ревността и тотално блокират здравия разум ... голямото влюбване е за 20-годишни - да се налюбят, после да се настрадат и наплачат едно хубаво и накрая да намерят партньор, а не клада.
                          Хора не знам може би аз бъркам ама не ви разбирам любовта според мен изключва ревността любовта не прави сметки не блокира разума и оставя другия свободен.Затова казах че слаб човек не може да обича....
                          Last edited by national power; 14.06.2021, 15:42.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                            Казвал съм ти много пъти че е почти невероятно да се ожениш с голяма любов и от твоя страна и от женска страна.Това е изключително и не се дава на всеки...Та като не става с тая за която искаш става с тая която може.Зависи какво търсиш.На твоята възраст и с твоя характер да търсиш любов е мисия невъзможна
                            +1000000

                            Казвал съм го същото милион пъти - изключително малко хора се женят за голямата си любов и дори тогава краят не винаги е добър.
                            От големите любови стават най-ужасните разводи и съсипващи раздели.

                            Най-успешните семейства по мои наблюдения са тези, в които и двамата са имали по една-две големи опустошителни любови на младини, настрадали са се и после са се намерили с човек, който обичат и с който си пасват, без задължително да не ядат и да не спят при мисълта за него ...

                            И друго - да не си с голямата си любов понякога е голям късмет. Такива чувства изпиват мозъка, подхранват ревността и тотално блокират здравия разум ... голямото влюбване е за 20-годишни - да се налюбят, после да се настрадат и наплачат едно хубаво и накрая да намерят партньор, а не клада.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                              Така е.

                              Но любовта не знае правила,

                              То преди години 50 години си беше възраст за баба и дядо.

                              Има такъв момент, че съвременната българка е толкова комерсиална, че няма да вземе красив и образован младеж на 25 г, ако няма пари, ще го пренебрегне. От друга страна няма да вземе и 40-годишен мъжага, трениран и здрав, но без пари и само със средно образование. Това е тъжната истина, уважаеми колеги!
                              Не си прав и не съм съгласен . Има и читави моми и момци ! Не всичко е плява ! 40 годишен чичак да търси СРЕДА в която ДА СРЕЩНЕ подходяща 30 годишна кака ! Тва е формулата . Ако търсиш кака намираш баш майсторка на спорта !

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                                Така е.

                                Но любовта не знае правила,

                                То преди години 50 години си беше възраст за баба и дядо.

                                Има такъв момент, че съвременната българка е толкова комерсиална, че няма да вземе красив и образован младеж на 25 г, ако няма пари, ще го пренебрегне. От друга страна няма да вземе и 40-годишен мъжага, трениран и здрав, но без пари и само със средно образование. Това е тъжната истина, уважаеми колеги!
                                Евго,
                                Генерализираш и обобщаваш. Тва с образованието от вестник "Трета възраст" ли го видя. Баба ми го чете, та там съм виждаше разни обяви и в тях се говори как търсят половинки ама задължително с виШУ, което за мен е върха на тъпотията. Парите и образованието не правят човека..

                                Коментар

                                Working...
                                X