IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от drakkar Разгледай мнение
    Evgo, не обръщай внимание на подобни коментари и на авторите им. Мъже 50+ няма да те схванат ситуацията в момента. Аз те разбирам напълно. Има проблем в отношенията мъже и жени и той се задълбочава. В чужбина е по - зле от България, още по трудно е да се намери свястна жена. Според теб защо чужденци ще търсят българки? Просто проблема тогава тук го е нямало, за съжаление обаче и тук става като на запад. Има много англоезични форуми за Red pill. В България много добре са застъпили проблема Стан и Никола. Имат подкаст в YouTube, препоръчвам ти да изгледаш "Какво е Red pill и защо говорим за това" . По - възрастни от 50 да не го гледат, няма да го разберат.
    Много точен коментар за съжаление. Някои неща от запада ми харесват. В други отношения обаче махалото се е отклонило прекалено много.

    Най-общо казано вече го няма “удобният” “покорен” женски профил.

    Наскоро една испанска медицинска сестра в една болница ми каза следното: Жената е недоволна, защото чака мъж, който още не е наличен в настоящето - той е някъде в бъдещето, а мъжът копнее за жена, която вече не е налична в настоящето, а погребана в миналото като профил.

    В резултат всички са недоволни. Ами ще се нагаждат и ще преговарят.

    Не ограничавай възрастта на четящите. И след 50 и след 60 и след 70 хората живеят активно и се развиват. Този стереотип в България винаги е бил погрешен.

    Освен ред пил техниките има и разни други “артисти” (pick up artists) - това не решава основния проблем.

    А той е следният: Имаме момченца, а не зрели мъже. Питър Пан, който не се бори с препятствията на мъжете от предните поколения от едната страна, а от другата - прекалено достъпен секс и финансово независими жени плюс култура в стил чиста консумация.

    Резутатът е повече от неприятен.

    На ход са азиатците.
    Last edited by Selena; 04.04.2021, 13:57.

    Коментар


    • Аз написах 50+ да не четат, обаче те прочели.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
        и то било цяла наука да намериш обяснение, защо не ти връзва.
        Не бре....
        Нещата са далеч по прозаични...
        Не си е поискал...

        Коментар


        • и то било цяла наука да намериш обяснение, защо не ти връзва.
          препоръка е

          Коментар


          • Първоначално изпратено от drakkar Разгледай мнение
            Evgo, не обръщай внимание на подобни коментари и на авторите им. Мъже 50+ няма да те схванат ситуацията в момента. Аз те разбирам напълно. Има проблем в отношенията мъже и жени и той се задълбочава. В чужбина е по - зле от България, още по трудно е да се намери свястна жена. Според теб защо чужденци ще търсят българки? Просто проблема тогава тук го е нямало, за съжаление обаче и тук става като на запад. Има много англоезични форуми за Red pill. В България много добре са застъпили проблема Стан и Никола. Имат подкаст в YouTube, препоръчвам ти да изгледаш "Какво е Red pill и защо говорим за това" . По - възрастни от 50 да не го гледат, няма да го разберат.
            За криво колело прав път няма.Ей лоши жени ей.Не искат да си дават имотите и парите да носят по голяма заплата да готвят да пазаруват да перат да мият колата да чистят да гледат децата и родителите и да прислугват салатки ракиики бирички салати мезета докато евговците се излежават видят пред лаптопа и телевизора.А европейките мамата им мръсна още по лоши.Изобщо не търпят такива идивиди с меки пишки и веднага им набиват шута отзаде.Всички лоши сал наш Евго пич да го ожалиш какъв лош късмет......като се осъзнаете че ви трябват жени а не майки и се научите да работите а не да мрънкате може да си намерите жена.Никой не ви е длъжен с нищо камо ли да ви влачи на гръб докато ви слуша великите планове как някой ден ще си намерите работа и ще забогатеете

            Коментар


            • Evgo, не обръщай внимание на подобни коментари и на авторите им. Мъже 50+ няма да те схванат ситуацията в момента. Аз те разбирам напълно. Има проблем в отношенията мъже и жени и той се задълбочава. В чужбина е по - зле от България, още по трудно е да се намери свястна жена. Според теб защо чужденци ще търсят българки? Просто проблема тогава тук го е нямало, за съжаление обаче и тук става като на запад. Има много англоезични форуми за Red pill. В България много добре са застъпили проблема Стан и Никола. Имат подкаст в YouTube, препоръчвам ти да изгледаш "Какво е Red pill и защо говорим за това" . По - възрастни от 50 да не го гледат, няма да го разберат.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Пешко К. Разгледай мнение
                Гена, живота ти мина в интернет
                Оказва се, че Интернетът има роля, като средство за комуникация при намирането на половинка.

                Българките как ще си хванат гадже чужденец без Интернет?

                А заради коментари като твоя ще огранича писането си в тази тема.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Пешко К. Разгледай мнение
                  Гена, живота ти мина в интернет
                  Той секс прави по интернет

                  Коментар


                  • Click image for larger version

Name:	15054814.jpg
Views:	1
Size:	15.5 КБ
ID:	3741429



                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                      Аз съм разказвал за реален случай, как работи схемата при мъжете:

                      в сайт за запознанства бедна и гладна българка пише на мъж, чатят 2 седмици и после тя му казва, че е влюбена, правят планове, и му казва, че има кредити и е притеснена, той превежда 1000-2000 или 3000 лв и след това тя го блокира. Реален случай от преди няколко години.

                      По същата схема ромки с минимален английски чатят с чужденци и искат пари, за да им отидат на гости и да се оженят. Вземат парите и го блокират.

                      В твоя случай Селена схемата ще е подобна. Не трябва да се дават лични данни, номера на карти и да се превеждат пари на непознати.


                      Още през 1999-2000г. колежки от следването чатеха с чужденци и се виждаха на живо, чужденецът идаваше тук и се сещате какво са правили. След това въпросните момичета се измъкнаха от България.

                      Знам и за лели на 60г, с минимален английски и си намериха мъже чужденци по Интернет,
                      Т.е., много рано ги блокирам значи. В тая скука ще изчакам и съответното емоционално зарибяване да видим какво ще измислят.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                        Аз съм разказвал за реален случай, как работи схемата при мъжете:

                        в сайт за запознанства бедна и гладна българка пише на мъж, чатят 2 седмици и после тя му казва, че е влюбена, правят планове, и му казва, че има кредити и е притеснена, той превежда 1000-2000 или 3000 лв и след това тя го блокира. Реален случай от преди няколко години.

                        По същата схема ромки с минимален английски чатят с чужденци и искат пари, за да им отидат на гости и да се оженят. Вземат парите и го блокират.

                        В твоя случай Селена схемата ще е подобна. Не трябва да се дават лични данни, номера на карти и да се превеждат пари на непознати.


                        Още през 1999-2000г. колежки от следването чатеха с чужденци и се виждаха на живо, чужденецът идаваше тук и се сещате какво са правили. След това въпросните момичета се измъкнаха от България.

                        Знам и за лели на 60г, с минимален английски и си намериха мъже чужденци по Интернет,


                        Гена, живота ти мина в интернет

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение
                          Не е точно по женската тема, но я засяга. Явно интернетните измамници доста са поогладнели. Никога не съм получавала толкова фалшиви оферти от толкова фалшиви ромеовци, а работата ми изисква промоция в социалните мрежи.

                          Има една измама в инстаграм, която още не разбирам. Помагайте. Получаваш съобщение от съответен фалшив профил - произход френските африкански колонии, защото са френско говорящи.

                          Колко си красива - дрън дрън ярина - хайде да се опознаем - въпросът е как точно ще ми измъкнат парите? Споделете опит.

                          И всички да четат - в момента са пощурели и явно огладнели.
                          Аз съм разказвал за реален случай, как работи схемата при мъжете:

                          в сайт за запознанства бедна и гладна българка пише на мъж, чатят 2 седмици и после тя му казва, че е влюбена, правят планове, и му казва, че има кредити и е притеснена, той превежда 1000-2000 или 3000 лв и след това тя го блокира. Реален случай от преди няколко години.

                          По същата схема ромки с минимален английски чатят с чужденци и искат пари, за да им отидат на гости и да се оженят. Вземат парите и го блокират.

                          В твоя случай Селена схемата ще е подобна. Не трябва да се дават лични данни, номера на карти и да се превеждат пари на непознати.


                          Още през 1999-2000г. колежки от следването чатеха с чужденци и се виждаха на живо, чужденецът идаваше тук и се сещате какво са правили. След това въпросните момичета се измъкнаха от България.

                          Знам и за лели на 60г, с минимален английски и си намериха мъже чужденци по Интернет,



                          Коментар


                          • Не е точно по женската тема, но я засяга. Явно интернетните измамници доста са поогладнели. Никога не съм получавала толкова фалшиви оферти от толкова фалшиви ромеовци, а работата ми изисква промоция в социалните мрежи.

                            Има една измама в инстаграм, която още не разбирам. Помагайте. Получаваш съобщение от съответен фалшив профил - произход френските африкански колонии, защото са френско говорящи.

                            Колко си красива - дрън дрън ярина - хайде да се опознаем - въпросът е как точно ще ми измъкнат парите? Споделете опит.

                            И всички да четат - измамниците в момента са пощурели и явно огладнели.
                            Last edited by Selena; 02.04.2021, 16:52.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от grisow Разгледай мнение

                              Това не означава, че няма да продължават по същия начин.
                              Щом за тях това е "новата нормалност", ще си влязат в бутилката и ще го смятат за естествено, за единственото правилно, нормално.

                              Евго не даде оценка кой морал е по-добър, а даде чисто логическия извод, че моралът в малцинство е на загуба – щото е ненормален за мнозинството.

                              "О времена, о нрави!
                              "O tempora, o mores!"

                              За думата mores, която има много общо с "морал", се придържам към това значение:

                              The meaning of all these terms extend to all customs of proper behavior in a given society.
                              https://en.wikipedia.org/wiki/Mores
                              "Навици и подходящо поведение в дадено общество". Много относително.
                              По-добър е моделът на 40+, въпреки че не е според последните тенденции.

                              Аз съм забелязъл, че от провинцията има свестни хора, дошли в СФ. Възпитавани в социалистически ценности, в еснафски семейства, с малко икономии, не харчат за глупости, кътат, инвестират разумно, но нито лъжат, нито, крадат, уважителни, с образование и със стабилни семейства.

                              А по празниците палят колата и се завръщат в родния край,

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                                Браво бе Евго. Засегна добра тема. Да те успокоя - в краткосрочен план е така - човечетата без ценности, които лъжат, мажат, манипулират, мамят и безскрупулно минават през другите хора печелят в краткосрочен асоект - дали в личен или в служебен план няма значение.

                                Обаче.

                                В дългосрочен план тези същите човечета влизат в гърлото на бутилката и стигат до ... тупик. Уверявам те така е. Дори с играчи дето си мислят, че са толкова големи, че за тях правилата не важат.
                                Това не означава, че няма да продължават по същия начин.
                                Щом за тях това е "новата нормалност", ще си влязат в бутилката и ще го смятат за естествено, за единственото правилно, нормално.

                                Евго не даде оценка кой морал е по-добър, а даде чисто логическия извод, че моралът в малцинство е на загуба – щото е ненормален за мнозинството.

                                "О времена, о нрави!
                                "O tempora, o mores!"

                                За думата mores, която има много общо с "морал", се придържам към това значение:

                                The meaning of all these terms extend to all customs of proper behavior in a given society.
                                https://en.wikipedia.org/wiki/Mores
                                "Навици и подходящо поведение в дадено общество". Много относително.
                                Last edited by grisow; 01.04.2021, 11:18.

                                Коментар

                                Working...
                                X