IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение
    Ако се харесат - нека се вземат, но не мисля да кумувам!
    А дано!
    Много добро предложение правиш, стига да няма този сакатлък, който описах.

    Браво!
    А ще предупредиш ли момата или нека е приятна изненада за нея?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от chan_tura_naga Разгледай мнение
      Миков, да не стане с момата ти като един път с мен:
      Една мома, моя позната, която рутех, дала моя телефон на друга, без да ме пита.
      Не беше за сгледа, а по-скоро онази да ми рекламира здравословен начин на живот.

      Резнах новата мома сухо и сдържано, но тази, която беше дала телефона ми без даже да ме информира, я наврях в кучи гъз... и от тогава тя, ако ме види, гледа да ме избиколи... А именно нея рутех - но не може да се разпорежда с мен (и личния ми телефонен номер).
      Мислих по този казус.
      Да се абстрахираме от подробностите.
      Само опитвам да помогна в ситуацията.
      Не вярвам да постигна обратен ефект и не го правя с лоши мисли.
      Човек търси възможности, без да се ангажира.
      Ако се харесат - нека се вземат, но не мисля да кумувам!

      Коментар


      • Миков, да не стане с момата ти като един път с мен:
        Една мома, моя позната, която рутех, дала моя телефон на друга, без да ме пита.
        Не беше за сгледа, а по-скоро онази да ми рекламира здравословен начин на живот.

        Резнах новата мома сухо и сдържано, но тази, която беше дала телефона ми без даже да ме информира, я наврях в кучи гъз... и от тогава тя, ако ме види, гледа да ме избиколи... А именно нея рутех - но не може да се разпорежда с мен (и личния ми телефонен номер) както ѝ скимне на тъпия женски мозък.

        Коментар


        • Евго, ще ти изпратя телефон на лични, на дама, която ще ти хареса, ако се стигне до среща. Не се майтапя: ти си дълъг, тя - дългокрака, дългокоса, приятен събеседник, мила и приветлива, по-млада е от теб!. Не лобирам за нея и няма предварително да говоря с нея. Получаваш хвърчащ телефон и действаш по свое усмотрение.
          Държа да й кажеш, че твой познат е получил телефона й от свой приятел, но се е колебаел да се обади. За сметка на това, ти би желал да изпиете по кафе - някъде в централната част и да поговорите.
          Решавай сам продължението. На мен подробности не са ми необходими.
          Надявам се да си сериозен мъж, а какво ще стане натам - от теб зависи (и от нея, разбира се)!
          Успех!
          Last edited by mikomikov; 02.08.2021, 12:04.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

            Така е.

            Освен това ходих и на психолог. Симпатичен, висок пич, на 40+, културен и ерудиран и му разказах всичко.

            И той ми каза, че конкретно българките са увредени от масовата култура и че самият той също не може да си намери половинка.

            Но като между мъже, ми сподели, че макар и рядко, треска по нещо,


            Таксите на българските вузове са евтини спрямо чужбина. Гледал съм тези на СУ. Зависи от специалността, дори 3000 лв да е една магистратура (за 3 семестръра общо), не ме бърка това.
            Евго, един съвет от мен- отпусни се, бъди ларж, трескай каки( казвай им каквото искат да чуят) и се наслаждавай на ергенския живот, поживей си, не бързай, подходящият човек за сериозна връзка сам ще дойде

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
              Животът пет пари не дава какъв си.
              Има събития дето могат по такъв начин да ти го преобърнат, че да се чудиш отде ти е дошло...
              (не ме разсмивай с тия презентации)
              Така е.

              Освен това ходих и на психолог. Симпатичен, висок пич, на 40+, културен и ерудиран и му разказах всичко.

              И той ми каза, че конкретно българките са увредени от масовата култура и че самият той също не може да си намери половинка.

              Но като между мъже, ми сподели, че макар и рядко, треска по нещо,


              Таксите на българските вузове са евтини спрямо чужбина. Гледал съм тези на СУ. Зависи от специалността, дори 3000 лв да е една магистратура (за 3 семестръра общо), не ме бърка това.
              Last edited by Evgo; 02.08.2021, 11:28.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
                Обазованиято в България е евтино и ще ми е по силите, навремето учехме по държавна поръчка безплатно, тези с висок успех.
                Че то сега има ли още държ. поръчка изобщо?!
                Навсякъде се плащат семестр. такси.
                И не са никак евтини мисля?
                p.s.
                Какво е било по наше време... то и в казарма се ходеше.
                Ама ти още живееш в миналото.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
                  Еми не е точно така, защото аз съм икономист и съм с висока финансова култура.
                  Мога да ти изнеса презентация на английски език за Personal Finance, Wealth Management и Useful tips to manage your budget,
                  Обазованиято в България е евтино и ще ми е по силите, навремето учехме по държавна поръчка безплатно, тези с висок успех.
                  Животът пет пари не дава какъв си.
                  Има събития дето могат по такъв начин да ти го преобърнат, че да се чудиш отде ти е дошло...
                  (не ме разсмивай с тия презентации)

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                    Ама наш Евго си мисли, че сега като има - и во веки веков ще е така!
                    А дано ама...
                    Туй, че сега имаш пари за частна детска градина, не значи, че след 20 год. ще можеш да го пратиш в университет в Англия.
                    След 20 год. може да си фалирал и да нямаш пари дори и за тъпото Унсс (ся някой да не се засегне )
                    Еми не е точно така, защото аз съм икономист и съм с висока финансова култура.

                    Мога да ти изнеса презентация на английски език за Personal Finance, Wealth Management и Useful tips to manage your budget,

                    Обазованиято в България е евтино и ще ми е по силите, навремето учехме по държавна поръчка безплатно, тези с висок успех.

                    Коментар


                    • Тя тая тема отдавна се върти само около Евго и неговия проблем, дали сметкаджийството, дали младите и готини пичове, казва ли ти някой.
                      Сега погледнах кой я почна, Бай Стамен Тракториста, голям лаладжия, ама забавно беше. Какво стана с него?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

                        Грешни са ти принципите.
                        Приятели и приятелки с пари и без си намериха половинки. И да ти кажа теорията ти с парите много куца.
                        Ама наш Евго си мисли, че сега като има - и во веки веков ще е така!
                        А дано ама...
                        Туй, че сега имаш пари за частна детска градина, не значи, че след 20 год. ще можеш да го пратиш в университет в Англия.
                        След 20 год. може да си фалирал и да нямаш пари дори и за тъпото Унсс (ся някой да не се засегне )

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
                          По принцип младите българки в репродуктивна възраст не харесват добрите момчета, дори да са с пари и образовани.
                          Харесват лошите,
                          Те затуй тия лошите когато рано или късно 'катастрофират' у живота почва да им идва акъла.
                          И ги слушам как всички дрънкат една и съща мантра:
                          Че човек имал да живота - втория почвал като осъзнаят, че имат само един.
                          шматки

                          Ти в крайна с/ка нали не търсиш момиче, а жена?!
                          Тя ако акъла ѝ е само за мотори, татуировки или тем подобни глупости - за какво ти е такава, бягай надалеч!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                            По принцип младите българки в репродуктивна възраст не харесват добрите момчета, дори да са с пари и образовани.

                            Харесват лошите,
                            Грешни са ти принципите.
                            Приятели и приятелки с пари и без си намериха половинки. И да ти кажа теорията ти с парите много куца.
                            Не съм писал от месеци, но ти не си мръдна на йота в разсъжденията си.
                            Така само губиш...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                              Ако парите са му единствения жокер...
                              И както го играе тоя жокер още на първа ръка...
                              Той сам се поставя в ролята на чичко-паричко!?
                              (без дори да са го карали да влиза в тая роля)
                              И после вика: Всички са меркантилни.
                              - - -
                              Еми... аз не виждам нищо нелогично тук!
                              Животът си тече по своите закони.
                              Ама не всички ги чуват.
                              По принцип младите българки в репродуктивна възраст не харесват добрите момчета, дори да са с пари и образовани.

                              Харесват лошите,

                              Коментар


                              • Ако парите са му единствения жокер...
                                И както го играе тоя жокер още на първа ръка...
                                Той сам се поставя в ролята на чичко-паричко!?
                                (без дори да са го карали да влиза в тая роля)
                                И после вика: Всички са меркантилни.
                                - - -
                                Еми... аз не виждам нищо нелогично тук!
                                Животът си тече по своите закони.
                                Ама не всички ги чуват.

                                Коментар

                                Working...
                                X