IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Еех лято,
    Отиде Евго на море на вилата и -умря темата.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

      да, ма освен неко индиец да го ареса, друго решение за неговия случай не виждам.
      Индиеца е пред на Пешко имотя, външния кенеф.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

        Той за това пуска обяви че търси индийка за сериозна връзка
        да, ма освен неко индиец да го ареса, друго решение за неговия случай не виждам.
        препоръка е

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

          аз чух за една дето трябвало да пере чаршафи на тираджии, гости на хана, дето мъжа и уж купил за да върви ипотеката....
          та, повъртяла се тя, повъртяла, па се качила у кабината на един тир с измирска регистрация и повече не я видели да шета.
          Той за това пуска обяви че търси индийка за сериозна връзка

          Коментар


          • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

            Да не е жена ти, туй са класически б-стански сценарии а-ла Дунав мост

            за една шуменска представителка на малцинствата става дума.
            живееше с един копанарин на семейни начала и заедно точеха социал за чаветата по швабистан.

            ти обаче доста бързо реагира, да не я познаваш?
            Last edited by ratten; 13.07.2021, 22:56.
            препоръка е

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

              аз чух за една дето трябвало да пере чаршафи на тираджии, гости на хана, дето мъжа и уж купил за да върви ипотеката....
              та, повъртяла се тя, повъртяла, па се качила у кабината на един тир с измирска регистрация и повече не я видели да шета.
              Да не е жена ти, туй са класически б-стански сценарии а-ла Дунав мост

              Коментар


              • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                Па как да е, на слугините даже им плащат
                аз чух за една дето трябвало да пере чаршафи на тираджии, гости на хана, дето мъжа и уж купил за да върви ипотеката....
                та, повъртяла се тя, повъртяла, па се качила у кабината на един тир с измирска регистрация и повече не я видели да шета.
                препоръка е

                Коментар


                • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                  Жена ми не е слугиня.Нивото ти е много ниско Пускай си чалгата и фъргай бюлетина за Славчо да те оправи.Тебе ще те оправи със сигурност виж за жена ти съм сигурен че няма да може.
                  Па как да е, на слугините даже им плащат

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение


                    Възможно е да съм сгрешил. Очевидно жена ти е със силния характер. Моите съболезнования!
                    (политиката е друга тема)
                    За съжаление професора е много прав.Иво Христов ти обясни какво си .

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                      Жена ми не е слугиня.Нивото ти е много ниско Пускай си чалгата и фъргай бюлетина за Славчо да те оправи.Тебе ще те оправи със сигурност виж за жена ти съм сигурен че няма да може.

                      Възможно е да съм сгрешил. Очевидно жена ти е със силния характер. Моите съболезнования!
                      (политиката е друга тема)

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение

                        Май тоя път си прав, Пешо: жена ти, когато те остави гладен, без салата, неизпран и без секс за тая вечер - почваш да преосмисляш теорията за твоя "силен" характер..., май... ))
                        Жена ми не е слугиня.Нивото ти е много ниско Пускай си чалгата и фъргай бюлетина за Славчо да те оправи.Тебе ще те оправи със сигурност виж за жена ти съм сигурен че няма да може.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                          Не мога да се съглася че силният характер винаги надделява
                          Май тоя път си прав, Пешо: жена ти, когато те остави гладен, без салата, неизпран и без секс за тая вечер - почваш да преосмисляш теорията за твоя "силен" характер..., май... ))

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение
                            Ебаси и глупостите, много е просто. Единия винаги е водещ, силния характер винаги надделява. Няма давам не давам. Или приемаш ролята или кой откъде е...
                            Не мога да се съглася че силният характер винаги надделява

                            Коментар


                            • Ебаси и глупостите, много е просто. Единия винаги е водещ, силния характер винаги надделява. Няма давам не давам. Или приемаш ролята или кой откъде е...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение
                                ... Посланието на видеото въобще не за това да се “продадат” за “брак” посланието на видеото е, да не се влага обич и енергия ако не се получава същото от ответната страна. Толкоз...
                                Пускайте климатиците, явно жегата идва в повечко.

                                Видеото не съм го гледал (нямам и намерение), мярнах само това с удебеления шрифт и мога категорично да ти заявя, че ако някаква чернилка дрънка в някакво видео подобни неща - значи или се опитва да манипулира сериозно или най-малкото хал хабер си няма какво е любов (за сметка на това пък явно си е намерил публика, значи е добър търговец - харчи се)!

                                В любовта няма тънки сметки! Тя не е договор, където да слагаш нещата на кантара или да ги мериш с рулетката. Там няма "аз давам Х, ама ти даваш Y - ааа, няма да я бъде тая!". Човек, който обича истински - изобщо няма идея или мисъл за възвръщаемост! Който лети на крилете на любовта - иска да дава, да дава, да дава... и е щастлив само отсрещната страна да приема. Повече не му е нужно. Любовта е истински дар за тоя, който я изпитва.

                                Тъй че ако някаква печка дрънка "да не се дава повече, отколкото се получава" - значи слънцето го е напекло, ама сериозно (и не външно)!

                                p.s.
                                Да, жените са повече по тънките сметки (по-пресметливи са), ние мъжете сме по-ахмаци в това отношение!
                                Само че, който прави тънки сметки - той НЕ обича! Това трябва да е ясно.
                                Last edited by Julius_BG; 13.07.2021, 09:30.

                                Коментар

                                Working...
                                X