IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • kubrat, а когато си в Ромляния и какво трабвя да правиш. Абсорютна загуба на време ли е да се опитваш да направиш от ромляните поне малко римляни?

    (На мене ми се иска да вярвам, че има някакъв шанс, все пак. Иначе е доста очайващо в Ромляния.)

    Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение
    Тук май ме обърка с друг потребител на форума
    п. Единствената ми препоръка е като си в Рим да правиш като римляните/а не като ромляните/.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

      сега, не знам кой от двамата опровергавам,
      но тоя вид запознанства много ми напомнят за принципа на изборите
      най-безполезните кандидатури получават лайковете на най-безполезните ... мм... лайкващи
      В днешно време гледат повече опаковката и парите.

      Като отидат на изборите и глдат по хубост, кой ще им хареса на снимките,

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

        Преди 20 г, бях свежо парче (високо, стройно момче, с широки рамене от СФ), току що завършил бакалавър с висок успех (с Бота сме колеги),

        Колежките ми се занимаваха с по-големи мъже и чужденци (гледаха да емигрират), дори момичета който не бяха нищо особено. Същевременно заплатите бяха ниски и при висока безработица. Та поради тази причина нямам големи деца.
        Абе пич, моите големите са 97 и 99 набор, точно след виденовата зима. Много мислене, много отлагане и накрая нищо. Като си на 20 нищо не те плаши.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Пешко К. Разгледай мнение

          Модерен беше преди 15 години...

          Като чукнеш 50 пак ли няма да си чичак?

          Или пак ще пишеш същите небивалици за "срок на годност", "по времето на НРБ", "жените били меркантилни"....

          А на 60?
          сега, не знам кой от двамата опровергавам,
          но тоя вид запознанства много ми напомнят за принципа на изборите
          най-безполезните кандидатури получават лайковете на най-безполезните ... мм... лайкващи
          Last edited by ratten; 01.10.2021, 13:24.
          препоръка е

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
            евго, ходиш ли на организирани групови екскурзии?
            върти ми се, че груйчо те беше посъветвал веднъж.
            мисля, че там може да има доста добри момичета.
            Каквото ме посъветва Груьо, винаги го отразявам. А и много го ценя,

            Коментар


            • евго, ходиш ли на организирани групови екскурзии?
              върти ми се, че груйчо те беше посъветвал веднъж.
              мисля, че там може да има доста добри момичета.
              препоръка е

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                Модерният начин е да се запознаеш по фейсбук и Интернет.

                Аз наскоро бях на 40г. и не съм чичак,
                Модерен беше преди 15 години...

                Като чукнеш 50 пак ли няма да си чичак?

                Или пак ще пишеш същите небивалици за "срок на годност", "по времето на НРБ", "жените били меркантилни"....

                А на 60?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                  Преди 20 г, бях свежо парче (високо, стройно момче, с широки рамене от СФ), току що завършил бакалавър с висок успех (с Бота сме колеги),

                  Колежките ми се занимаваха с по-големи мъже и чужденци (гледаха да емигрират), дори момичета който не бяха нищо особено. Същевременно заплатите бяха ниски и при висока безработица. Та поради тази причина нямам големи деца.
                  евго брат,
                  казвал съм ти го и преди - не прави сметки, а остави това на жените от двама сметкаджии двойка не може да се получи. гледай си животa,забвалявай се, пътувай, прави каквото ти се прави сега и не се приемай насериозно
                  Last edited by bertram; 01.10.2021, 12:01.
                  това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

                    Ти може да не се мислиш за "чичак", ама за двайсет и дори трийсетгодишните момичета вече си.

                    Впрочем и аз "наскоро" бях на 40, с големи деца тийнейджъри и една малка принцеса. По-добре е да си на 40 когато имаш тийнове на главата, отколкото на 60+, повярвай ми.
                    Преди 20 г, бях свежо парче (високо, стройно момче, с широки рамене от СФ), току що завършил бакалавър с висок успех (с Бота сме колеги),

                    Колежките ми се занимаваха с по-големи мъже и чужденци (гледаха да емигрират), дори момичета който не бяха нищо особено. Същевременно заплатите бяха ниски и при висока безработица. Та поради тази причина нямам големи деца.

                    Коментар


                    • Тук май ме обърка с друг потребител на форума
                      п. Единствената ми препоръка е като си в Рим да правиш като римляните/а не като ромляните/.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение
                        То сега е модерно и секс и деца да нямаш, карай по-добре по соцмодата

                        Препоръчай ме на някоя ваша позната или приятелка, Ще съм ти много благодарен.


                        Боби,
                        20-годишна мадама технически може да ми е дете, ако жените раждаха рано в БГ. Но има такива двойки с голяма разлика.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                          Модерният начин е да се запознаеш по фейсбук и Интернет.

                          Аз наскоро бях на 40г. и не съм чичак,
                          Ти може да не се мислиш за "чичак", ама за двайсет и дори трийсетгодишните момичета вече си.

                          Впрочем и аз "наскоро" бях на 40, с големи деца тийнейджъри и една малка принцеса. По-добре е да си на 40 когато имаш тийнове на главата, отколкото на 60+, повярвай ми.
                          Last edited by BobyB; 01.10.2021, 11:19.

                          Коментар


                          • То сега е модерно и секс и деца да нямаш, карай по-добре по соцмодата

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Пешко К. Разгледай мнение

                              Евгени, ти добре ли си?



                              Болднал съм най-важното от изказването ти.

                              Бури и чаве със сайт, писане и чатене няма да стане.

                              Сядай си на гъза, преди да чукнеш педесетака.

                              Поздрави и на тебе.
                              Модерният начин е да се запознаеш по фейсбук и Интернет.

                              Аз наскоро бях на 40г. и не съм чичак,

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
                                И си викам "Тая добре ли е?" Не стига, че нищо не предлага, ами иска........
                                Евгени, ти добре ли си?

                                Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
                                в стар сайт за запознанства наскоро ми писа жена на 28 г от Монтана.

                                И чатихме с нея.
                                Поздрави
                                Болднал съм най-важното от изказването ти.

                                Бури и чаве със сайт, писане и чатене няма да стане.

                                Сядай си на гъза, преди да чукнеш педесетака.

                                Поздрави и на тебе.

                                Коментар

                                Working...
                                X