IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение
    Брато върви в Япония и се жени там. Или отивай у Тайланд и земай неква. Тук си обречен. Може и Украинка някоя, дай си равносметка и приключвай агонията. В краен случай си купи циганка.
    Тайланд рисков, даже много. При проявен интерес препоръчвам, да не се вземат крайни решения преди да се изброят броя на маневрите, с които булката вкарва кола в гаража.
    Наздраве!
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

      +1

      Да, като в немски романтичен филм или като в коледен филм.


      Има един такъв момент, че в днешно време хората се женят късно, след 35 г , а тогава изборът е по-малък.
      Напротив, изборът след 35 става все по-голям. На цели вълни се появяват неомъжени, омъжени, разведени, вдовици, с внуци, без внуци - всякакви. На 20 са само завършили гимназия.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение
        Брато върви в Япония и се жени там. Или отивай у Тайланд и земай неква. Тук си обречен. Може и Украинка някоя, дай си равносметка и приключвай агонията. В краен случай си купи циганка.
        май и с японките не е лесно
        имах един наемател, беше довел една японка
        тя поседя, поседя, па му би шута и се прибра
        а апартамента го бяха умирисали на виетнамско чудо

        препоръка е

        Коментар


        • Брато върви в Япония и се жени там. Или отивай у Тайланд и земай неква. Тук си обречен. Може и Украинка някоя, дай си равносметка и приключвай агонията. В краен случай си купи циганка.
          Last edited by pepe1234; 29.11.2021, 15:59.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от melon Разгледай мнение

            Всеки човек познава доста хора. Няма значение дали им дреме. Хората обичат да ги питат, да се съветват с тях. Просто се пита наред и не се знае какво ще се случи...
            Иначе после маркетингът е следния: Жените обичат да им се обръща внимание, отношения, да им се говори...през ушите е пътят, цветя, вълнения. Не е само до пари.
            +1

            Да, като в немски романтичен филм или като в коледен филм.


            Има един такъв момент, че в днешно време хората се женят късно, след 35 г , а тогава изборът е по-малък.
            Last edited by Evgo; 29.11.2021, 13:24.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

              +1

              Има един момент, че чуждите хора изобщо не им дреме и методът сватосване не е много приложим.
              Всеки човек познава доста хора. Няма значение дали им дреме. Хората обичат да ги питат, да се съветват с тях. Просто се пита наред и не се знае какво ще се случи...
              Иначе после маркетингът е следния: Жените обичат да им се обръща внимание, отношения, да им се говори...през ушите е пътят, цветя, вълнения. Не е само до пари.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от melon Разгледай мнение
                Може би не е лошо, ако човек си търси жена, да подходи маркетингово. Да вземе на един лист да си опише идеалната и да види къде може да я намери. Примерно на танци, екскурзия, бар(ама там сега е само за сертификатни), да разпита познатите си за контакти и препоръки(това е добра идея)..
                Тва добре ама как маркетингово да си легне с нея.А после какви маркетингови деца ще се появят?Аз не мога да отговоря ня подобни въпроси щото никога не съм си търсил жена...за която да се бракувам...Всичко някак си се случи

                Коментар


                • Първоначално изпратено от melon Разгледай мнение
                  Може би не е лошо, ако човек си търси жена, да подходи маркетингово. Да вземе на един лист да си опише идеалната и да види къде може да я намери. Примерно на танци, екскурзия, бар(ама там сега е само за сертификатни), да разпита познатите си за контакти и препоръки(това е добра идея)..
                  +1

                  Има един момент, че чуждите хора изобщо не им дреме и методът сватосване не е много приложим.

                  Коментар


                  • Може би не е лошо, ако човек си търси жена, да подходи маркетингово. Да вземе на един лист да си опише идеалната и да види къде може да я намери. Примерно на танци, екскурзия, бар(ама там сега е само за сертификатни), да разпита познатите си за контакти и препоръки(това е добра идея)..

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                      Какво лелче съм ти при положение че сме почти връстници е загадка.

                      Ами така както го описваш "селянинът" не е бил с празни панталони като другия мухльо.
                      Наскоро станах на 43 г.

                      Няма гаранции, че селянинът е бил добре там.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

                        Извинявай, ама и теб не те слуша главата хахаха

                        Не се извинявай! Проявяваш деликатност, където не е необходима, но ти е в характера... Можеше да си по-рязка, но това не ти е в характера... Зная, че имаш мъж, т.е. - семейство - ето това ти е в характера! Може да съм малко краен, но доста дами НЕ знаят как се съхранява една връзка... ..., за разлика от теб, разбира се. (неангажиращо мнение)...

                        Гордея се с това, че "не ме слуша главата" и това си ми е по наследство, т.е. - никак не се притеснявам от подобни открития на околните, защото единствено ценя мнението на моите деца! Иначе вземам решенията си без колебания, затова у много хора оставям впечатления, подобни на твоето. Не ме интересува, разбира се.

                        За мен е важно други части от тялото ми "да ме слушат" - например - краката. Има логика за тия, които мислят сериозно върху живота, но това, в по-младата възраст трудно се разбира.

                        Казвам горното, лаф да става. Изглежда, буреносният вятър на Витоша в съботния ден не успя да ме измори достатъчно...

                        ....и ми е все едно - какво мисли по тезата ми, който и да е той - страничен наблюдател... Остава си най- обикновен СТРАНИЧЕН наблюдател.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение

                          Не е имало.
                          Ясно, ясно

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение


                            Не съм на 44, лелче, а по-малък.

                            Ти също би избрала селянина с изтърканите дънки и старите маратонки.
                            Какво лелче съм ти при положение че сме почти връстници е загадка.

                            Ами така както го описваш "селянинът" не е бил с празни панталони като другия мухльо.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                              Каквото е могла взела е девойката. То друго имало ли е разполагаемо да се взема?
                              Не е имало.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                                Ти също би избрала селянина с изтърканите дънки и старите маратонки.
                                Пред теб ли..? Твърде вероятно.

                                Коментар

                                Working...
                                X