IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение


    Щом ти е колежка, не може да не знаеш поне единият от телефонните й номера.

    Знаеш кога отива някъде и е САМА!

    Вървиш зад нея и й набираш телефона, а тя вади звънящият от джоба си.

    Започваш разговор с нея от близо - нещо такова: "Марче, когато водиш разговор по телефона - си наполовина защитена..., а аз имам свободна ръка! Предлагам, с твоята свободна ръка да ме направляваш."

    Правиш необходимото, за да хванеш свободната й ръка (или друго)...

    Много добър план.

    Ше требва да го премисля и да си го представа.

    Най-малкото ше требе да и кажа ако иска да ме шамари да каже да си свала очилата.
    Last edited by mibova; 26.12.2021, 19:23.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от chan_tura_naga Разгледай мнение
      Яд ме е на една колежка че има два телефона.
      Носи ги отзад в дънките.

      Е как да те фана за газо викам.
      Е нема а ме фащаш вика.
      Е отпред ли да те фана?

      Мълчи и тръгна надоле по коридоро.

      Аз я гледам отзад в дупарата и си мисла е са кво иска да я фащам ли отпред или дя не я фащам?
      Ако не иска и я фана ше ми отпере некой шамар за смех на другите колешки.
      Ако па иска и аз не я фащам отпред секи път в коридора ше ме изкара педерас пред колегите и колешките и па ше ми се смеят.

      Кво ше кажете да пробвам ли че трети ден го мисла пришки като на тинеджар ми илезнаа па и ръката ме сърби?

      Щом ти е колежка, не може да не знаеш поне единият от телефонните й номера.

      Знаеш кога отива някъде и е САМА!

      Вървиш зад нея и й набираш телефона, а тя вади звънящият от джоба си.

      Започваш разговор с нея от близо - нещо такова: "Марче, когато водиш разговор по телефона - си наполовина защитена..., а аз имам свободна ръка! Предлагам, с твоята свободна ръка да ме направляваш."

      Правиш необходимото, за да хванеш свободната й ръка (или друго)...

      Коментар


      • Яд ме е на една колежка че има два телефона.
        Носи ги отзад в дънките.

        Е как да те фана за газо викам.
        Е нема а ме фащаш вика.
        Е отпред ли да те фана?

        Мълчи и тръгна надоле по коридоро.

        Аз я гледам отзад в дупарата и си мисла е са кво иска да я фащам ли отпред или дя не я фащам?
        Ако не иска и я фана ше ми отпере некой шамар за смех на другите колешки.
        Ако па иска и аз не я фащам отпред секи път в коридора ше ме изкара педерас пред колегите и колешките и па ше ми се смеят.

        Кво ше кажете да пробвам ли че трети ден го мисла пришки като на тинеджар ми илезнаа па и ръката ме сърби?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

          Не си избивай комплексите.

          На твоите години (55-60г), няма достатъчно тяга......нито да вдигнеш, нито да паркираш самолетоносача.

          Ти за това се заяждаш с младите мъже,
          Ха ха ха много скоро реалността ще се промени и децата пред блока ще ти се възхищават я дядо Евго си идва

          Коментар


          • https://www.youtube.com/watch?v=a0N4JYN9lFI

            Коментар


            • Мия е нежна извисена душа. Напълно права е, че мисълта създава и съответната реалност. Не кат мене с чехъла по канчето .

              Всеки подход си има плюсовете и минусите.

              Действай, Евго, знае ли човек. По Коледа стават и чудеса .

              Коментар


              • Първоначално изпратено от chan_tura_naga Разгледай мнение

                Веганка.

                Духовно извисена по книги на разни умници.

                Няма лично мнение.

                Цветя, рози, небеса, прераждане във фея (или фей).

                Самовнушение за сметка или срещу реалността.

                Мир и любоф!
                Коя е Миа, че да ви вади от вашата реалност, драги?
                Мисълта създава реалността, затова
                тя живее в реалност, паралелна на гореспоменатата. Живее в най- красивата и творческа година от началото на този живот, да е споделено с всички вас. Мир в сърцата!
                Знанието само по себе си не струва много, ако липсва въображение.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                  Не си избивай комплексите.

                  На твоите години (55-60г), няма достатъчно тяга......нито да вдигнеш, нито да паркираш самолетоносача.

                  Ти за това се заяждаш с младите мъже,

                  Аналогията, с вдигането на самолета - е ясна. За самолетоносача ще е нещо ново, нали?

                  По същество, не мисля, че възрастта е причината, някой да се заяжда с "по-млади мъже".

                  Все едно Евго да се заяжда по тази причина с 15-20 годишните? Погледнато през женското мислене, има определена (малцинствена) група на нимфоманките, но това по-често обясняват като вид девиация.

                  На всичко отгоре, нещата (като желания и възможности) са прекалено индивидуални, за да може да се дават общовалидни рецепти.

                  ​​​​​​​Иначе, "паркирането на самолетоносача" не би трябвало да представлява трудност... (сигурно и тук има индивидуални особености, за да бъде позициониран правилно...)...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                    Не не не си бе...Ха ха ха колкото и да отричаш действителността не може да я промениш...Скоро очаквай някой хлапак пред блока да ти каже я дядо Евго си е дошъл....
                    Не си избивай комплексите.

                    На твоите години (55-60г), няма достатъчно тяга......нито да вдигнеш, нито да паркираш самолетоносача.

                    Ти за това се заяждаш с младите мъже,

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                      Mia пише рядко и почти нищо не знам за нея.
                      Веганка.

                      Духовно извисена по книги на разни умници.

                      Няма лично мнение.

                      Цветя, рози, небеса, прераждане във фея (или фей).

                      Самовнушение за сметка или срещу реалността.

                      Мир и любоф!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение


                        Ще направиш ли компромис, ако няма бустер, или ще я убедиш да си направи, след като тя те е определила като "мъж на мечтите й"?

                        Значи, като част от философията на Миа - да "моделира себе си" с един бустер - а, ако тя потвърди - Евго запрята ръкавите и почва баницата...

                        Аз, обаче, едно не разбирам. Това, най-вероятно ще е нова тактика на Евго?

                        Може да греша, но Миа - дали не ни е казвала, че има дъщеря? Да ме извини, ако греша, де, но нищо лошо не виждам в това - хората да имат деца...

                        При подобна ситуация, Евго да "скача" на мама?
                        Хммм! Зная ли? Може пък тази тактика да помага за благосклонността на тъщата?

                        А, иначе, ако Миа си има дъщеря, то с Евго могат и да си паснат възрастово..., в смисъл, че Миа е по-малка от (младежа) Евго...

                        Mia пише рядко и почти нищо не знам за нея.

                        А много хора възприемат форума като средство за убиване на времето и подигравки.

                        Коментар


                        • Весели празници на всички!

                          https://youtu.be/Az139PTaksk

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                            Бе а ти каа чесно зависи.Има жени дет кат ги вида и ми иде да изчезна и да не се върна...
                            Леле, Пеше! Не мое си толку плашлив
                            Наздраве!
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                              Наскоро станах на 43.

                              Не съм чичак, изглеждам супер за възрастта си, а много често се обръщат към мен с "момче". Трудолюбив и умен съм,

                              Това, че нямам половинка не е болка за умиране. Има много готини мъже, които нямат, защото не искат да се съобразяват с нещо посредствено и искат да има и любов.


                              Весели празници!
                              Не не не си бе...Ха ха ха колкото и да отричаш действителността не може да я промениш...Скоро очаквай някой хлапак пред блока да ти каже я дядо Евго си е дошъл....

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                                Моето мото е: един мъж като види жена, трябва да му иде да я захапе, не да я нахрани
                                Наздраве!
                                Бе а ти каа чесно зависи.Има жени дет кат ги вида и ми иде да изчезна и да не се върна...

                                Коментар

                                Working...
                                X