IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

    Не не не си бе...Ха ха ха колкото и да отричаш действителността не може да я промениш...Скоро очаквай някой хлапак пред блока да ти каже я дядо Евго си е дошъл....
    Не си избивай комплексите.

    На твоите години (55-60г), няма достатъчно тяга......нито да вдигнеш, нито да паркираш самолетоносача.

    Ти за това се заяждаш с младите мъже,

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

      Mia пише рядко и почти нищо не знам за нея.
      Веганка.

      Духовно извисена по книги на разни умници.

      Няма лично мнение.

      Цветя, рози, небеса, прераждане във фея (или фей).

      Самовнушение за сметка или срещу реалността.

      Мир и любоф!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение


        Ще направиш ли компромис, ако няма бустер, или ще я убедиш да си направи, след като тя те е определила като "мъж на мечтите й"?

        Значи, като част от философията на Миа - да "моделира себе си" с един бустер - а, ако тя потвърди - Евго запрята ръкавите и почва баницата...

        Аз, обаче, едно не разбирам. Това, най-вероятно ще е нова тактика на Евго?

        Може да греша, но Миа - дали не ни е казвала, че има дъщеря? Да ме извини, ако греша, де, но нищо лошо не виждам в това - хората да имат деца...

        При подобна ситуация, Евго да "скача" на мама?
        Хммм! Зная ли? Може пък тази тактика да помага за благосклонността на тъщата?

        А, иначе, ако Миа си има дъщеря, то с Евго могат и да си паснат възрастово..., в смисъл, че Миа е по-малка от (младежа) Евго...

        Mia пише рядко и почти нищо не знам за нея.

        А много хора възприемат форума като средство за убиване на времето и подигравки.

        Коментар


        • Весели празници на всички!

          https://youtu.be/Az139PTaksk

          Коментар


          • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

            Бе а ти каа чесно зависи.Има жени дет кат ги вида и ми иде да изчезна и да не се върна...
            Леле, Пеше! Не мое си толку плашлив
            Наздраве!
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

              Наскоро станах на 43.

              Не съм чичак, изглеждам супер за възрастта си, а много често се обръщат към мен с "момче". Трудолюбив и умен съм,

              Това, че нямам половинка не е болка за умиране. Има много готини мъже, които нямат, защото не искат да се съобразяват с нещо посредствено и искат да има и любов.


              Весели празници!
              Не не не си бе...Ха ха ха колкото и да отричаш действителността не може да я промениш...Скоро очаквай някой хлапак пред блока да ти каже я дядо Евго си е дошъл....

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                Моето мото е: един мъж като види жена, трябва да му иде да я захапе, не да я нахрани
                Наздраве!
                Бе а ти каа чесно зависи.Има жени дет кат ги вида и ми иде да изчезна и да не се върна...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                  +1

                  Защо не се запознаем, Миа?

                  Ще направиш ли компромис, ако няма бустер, или ще я убедиш да си направи, след като тя те е определила като "мъж на мечтите й"?

                  Значи, като част от философията на Миа - да "моделира себе си" с един бустер - а, ако тя потвърди - Евго запрята ръкавите и почва баницата...

                  Аз, обаче, едно не разбирам. Това, най-вероятно ще е нова тактика на Евго?

                  Може да греша, но Миа - дали не ни е казвала, че има дъщеря? Да ме извини, ако греша, де, но нищо лошо не виждам в това - хората да имат деца...

                  При подобна ситуация, Евго да "скача" на мама?
                  Хммм! Зная ли? Може пък тази тактика да помага за благосклонността на тъщата?

                  А, иначе, ако Миа си има дъщеря, то с Евго могат и да си паснат възрастово..., в смисъл, че Миа е по-малка от (младежа) Евго...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                    Моето мото е: един мъж като види жена, трябва да му иде да я захапе, не да я нахрани
                    Наздраве!
                    Само с хапане не става, това го може и кучето и. Трябват си и езикови умения.

                    П.П. Да му настиват по-често ушите, отколкото ръцете.
                    Last edited by SKP; 23.12.2021, 21:28.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                      Тоз маймун поне нещо върши, щото ги има и маймуни хайлази …
                      А то знае ли се какви ги върши,
                      хаха
                      Правене на театри с пари работа ли е, или бутафория, хаха
                      Имаше някакви джендъри които се правеха на певачки. Драг-Кралици не помня така ли беше наименованието. Иначе нормални но с бръмбари в главата, е да - не е ли по-добре да е само в брадата

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                        Моето мото е: един мъж като види жена, трябва да му иде да я захапе, не да я нахрани
                        Наздраве!
                        Ми не зависи ли от жената хаха,
                        с тез класически мерки 155/73 ма то гуми за мотокар да бяха по-щяха да са в пропорция хаха

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от SKP Разгледай мнение

                          Тапицирана ли е? Наздраве.
                          Моето мото е: един мъж като види жена, трябва да му иде да я захапе, не да я нахрани
                          Наздраве!
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от rozova pantera Разгледай мнение

                            Васил Троянов Боянов -какви хубави български имена, а насреща не е ли маймун с брада, хаха
                            Тоз маймун поне нещо върши, щото ги има и маймуни хайлази …

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                              По мое наблюдение, брадата слага около 5 до 10 години горница към възрастта на мъжете.
                              Наздраве!
                              Има го тоз момент. Нещо като силен грим на младо момиче. И дете доста излишни, но…вкусове разни …

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                                Ъхъм, те сега много с бради ходят . Не е твоят случай де.

                                https://es.wikipedia.org/wiki/Azis
                                Васил Троянов Боянов -какви хубави български имена, а насреща не е ли маймун с брада, хаха

                                Коментар

                                Working...
                                X