IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

    евго, май трябва да вземеш да изпробваш и тоя метод.
    на изненадващото осеменяване.
    и в оправдание може да кажеш, че и един гинеколог, готин пич веднъж така направил.
    Един приятел казва да не използвам никакви кондоми, пък която хване.

    Знам за двойки, мъж на 30г и жена на 40г, стават гаджета, но въпреки че правят опити 10г нищо не става.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

      Това обяснява защо той не я е пазил. Смятал е, че няма риск от забременяване.
      Уха и как още си го има риска. Абе права е Тнм да не го ползва. Ега ти “специалиста”.

      Евго, по твоята част в моя род едната пралеля ражда на 54 г. здраво и жизнено момченце. Същия този “вуйчо” има много интересна съдба и кариера.

      Викам да се поограмотиш за някои работи. Чети.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

        Това обяснява защо той не я е пазил. Смятал е, че няма риск от забременяване.
        евго, май трябва да вземеш да изпробваш и тоя метод.
        на изненадващото осеменяване.
        и в оправдание може да кажеш, че и един гинеколог, готин пич веднъж така направил.
        препоръка е

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

          Не искам да поставям под въпрос компетенцията ти относно детеродната възраст на съвременната жена, но ако позволиш, бих искала да вметна, че много от моите познати раждат вторите си деца след 35-та година, а тук дори става въпрос за 3-то отроче.. Сестра ми роди племенницата ми когато беше на 36 години, но за нашият род късната бременност не е прецедент, а по-скоро - закономерност.
          Наздраве!
          Това си е тяхна работа все пак.

          Ако всичко е било наред и при редовен секс без предпазване, тя е трябвало да роди третото дете по-рано.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

            Това обяснява защо той не я е пазил. Смятал е, че няма риск от забременяване.
            Не искам да поставям под въпрос компетенцията ти относно детеродната възраст на съвременната жена, но ако позволиш, бих искала да вметна, че много от моите познати раждат вторите си деца след 35-та година, а тук дори става въпрос за 3-то отроче.. Сестра ми роди племенницата ми когато беше на 36 години, но за нашият род късната бременност не е прецедент, а по-скоро - закономерност.
            Наздраве!
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

              Мисля, че беше малко под 40 години, когато доктора се издъни.
              Това обяснява защо той не я е пазил. Смятал е, че няма риск от забременяване.

              Коментар


              • Ахаха, съгласен съм с "врага от другата тема"

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                  Пеше, бре!!! Къв е тоз гинеколог, де няма да знае кога е овулацията на жена му. Аде, при теб и при по-едрата 1/3-та допустимо да не знаете, щото сте инженери - разбирате от дърпане на шалтера и мерене с рулетка, ама това медик. Тцъ, викам аз - да си гори дипломата и да отива GP
                  Наздраве!

                  Не мисля, че на теб, самата - не ти е ясно как "случайно" забременяват много от дамите. Публична тайна е, че сексът по всяко време, при всякакви условия, с нещо "по-различно, "чуждо" - е стимулиращ.
                  Като отчетем факта, че всяко "чуждо" си има стопанин, съпруг, приятел..., то нищо чудно и съпругата на гинеколога да е бленувала за "истинската страст", която, колкото и чудно да ни е - все пак НЕ е откривала у съпруга си, в края на "натоварения с прегледи ден" на гинеколога.
                  Какво да се прави, като професионалиста трябва поне да хвърли един поглед, ако не и - да направи по-обстоен преглед, а има процедури, които очевидно отнемат повече време...
                  ТВоят гинеколог, не вярвам да е навлязъл в подробности, както правят почти всички мъже. Детето е "на път" и той по презумпция е приел, че е негово...
                  Какво смятате, че като е гинеколог, той би трябвало да води менструален календар на своята жена? Той и така е доста натоварен с подобни ангажименти... По-лесно за него би било да приеме, че детето е негово...
                  Ако не беше така, дали би рискувал бъдещето си ежедневно психическо състояние?
                  Нещата горе са публична "тайна"... Пък и - смесването на гените гарантира здраво поколение, с добра имунна система - особено актуален въпрос напоследък...

                  Last edited by mikomikov; 26.01.2022, 23:50.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                    Ти мани мани, не ги слушай много много гинеколозите …

                    А на твоя гинеколог май …. Както казва Ратко ….
                    Зевзеците от компанията го побъркаха с майтапи. То не бяха презервативи за подарък, то не бяха контрацептиви ... Общо взето, случайното забременяване на съпругата му беше медицинския виц на годината у хабитатя.
                    Наздраве!
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                      Човека е бил на зор мацката много красива и е забравил че е медик.Пък и тя хитруша забременена от доктор а не от тираджия
                      Мани, мани ... Къде три пъти успя хитрушата. Каките вече се разтикаха от пещерата, а "случайността" ще ги радва на стари години.
                      Наздраве!
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                        Колко е годишна жената?
                        Мисля, че беше малко под 40 години, когато доктора се издъни.
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                          Пеше, бре!!! Къв е тоз гинеколог, де няма да знае кога е овулацията на жена му. Аде, при теб и при по-едрата 1/3-та допустимо да не знаете, щото сте инженери - разбирате от дърпане на шалтера и мерене с рулетка, ама това медик. Тцъ, викам аз - да си гори дипломата и да отива GP
                          Наздраве!
                          Човека е бил на зор мацката много красива и е забравил че е медик.Пък и тя хитруша забременена от доктор а не от тираджия

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                            Леле, Пеше!!! Не мое 15 години да живееш с една жена, да си запознат с нейната физиология по-добре от нея, да правиш секс и случайно да я "забремениш". Това гинеколог, бре! Ако той не знае как да се предпазва, кой!? Пък после - що не съм ходила при него на преглед
                            Наздраве, Пеше!
                            Ти мани мани, не ги слушай много много гинеколозите …

                            А на твоя гинеколог май …. Както казва Ратко ….

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                              Пеше, бре!!! Къв е тоз гинеколог, де няма да знае кога е овулацията на жена му. Аде, при теб и при по-едрата 1/3-та допустимо да не знаете, щото сте инженери - разбирате от дърпане на шалтера и мерене с рулетка, ама това медик. Тцъ, викам аз - да си гори дипломата и да отива GP
                              Наздраве!
                              Колко е годишна жената?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                                Леле Тъни мъни голям песимист ще излезеш...Как така не мое?Всичко мое стига да искаш...Вие жените все не искате и все ей така хоп забременени..
                                Пеше, бре!!! Къв е тоз гинеколог, де няма да знае кога е овулацията на жена му. Аде, при теб и при по-едрата 1/3-та допустимо да не знаете, щото сте инженери - разбирате от дърпане на шалтера и мерене с рулетка, ама това медик. Тцъ, викам аз - да си гори дипломата и да отива GP
                                Наздраве!
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X