IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Ахаха, съгласен съм с "врага от другата тема"

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

      Пеше, бре!!! Къв е тоз гинеколог, де няма да знае кога е овулацията на жена му. Аде, при теб и при по-едрата 1/3-та допустимо да не знаете, щото сте инженери - разбирате от дърпане на шалтера и мерене с рулетка, ама това медик. Тцъ, викам аз - да си гори дипломата и да отива GP
      Наздраве!

      Не мисля, че на теб, самата - не ти е ясно как "случайно" забременяват много от дамите. Публична тайна е, че сексът по всяко време, при всякакви условия, с нещо "по-различно, "чуждо" - е стимулиращ.
      Като отчетем факта, че всяко "чуждо" си има стопанин, съпруг, приятел..., то нищо чудно и съпругата на гинеколога да е бленувала за "истинската страст", която, колкото и чудно да ни е - все пак НЕ е откривала у съпруга си, в края на "натоварения с прегледи ден" на гинеколога.
      Какво да се прави, като професионалиста трябва поне да хвърли един поглед, ако не и - да направи по-обстоен преглед, а има процедури, които очевидно отнемат повече време...
      ТВоят гинеколог, не вярвам да е навлязъл в подробности, както правят почти всички мъже. Детето е "на път" и той по презумпция е приел, че е негово...
      Какво смятате, че като е гинеколог, той би трябвало да води менструален календар на своята жена? Той и така е доста натоварен с подобни ангажименти... По-лесно за него би било да приеме, че детето е негово...
      Ако не беше така, дали би рискувал бъдещето си ежедневно психическо състояние?
      Нещата горе са публична "тайна"... Пък и - смесването на гените гарантира здраво поколение, с добра имунна система - особено актуален въпрос напоследък...

      Last edited by mikomikov; 26.01.2022, 23:50.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

        Ти мани мани, не ги слушай много много гинеколозите …

        А на твоя гинеколог май …. Както казва Ратко ….
        Зевзеците от компанията го побъркаха с майтапи. То не бяха презервативи за подарък, то не бяха контрацептиви ... Общо взето, случайното забременяване на съпругата му беше медицинския виц на годината у хабитатя.
        Наздраве!
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

          Човека е бил на зор мацката много красива и е забравил че е медик.Пък и тя хитруша забременена от доктор а не от тираджия
          Мани, мани ... Къде три пъти успя хитрушата. Каките вече се разтикаха от пещерата, а "случайността" ще ги радва на стари години.
          Наздраве!
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

            Колко е годишна жената?
            Мисля, че беше малко под 40 години, когато доктора се издъни.
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

              Пеше, бре!!! Къв е тоз гинеколог, де няма да знае кога е овулацията на жена му. Аде, при теб и при по-едрата 1/3-та допустимо да не знаете, щото сте инженери - разбирате от дърпане на шалтера и мерене с рулетка, ама това медик. Тцъ, викам аз - да си гори дипломата и да отива GP
              Наздраве!
              Човека е бил на зор мацката много красива и е забравил че е медик.Пък и тя хитруша забременена от доктор а не от тираджия

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                Леле, Пеше!!! Не мое 15 години да живееш с една жена, да си запознат с нейната физиология по-добре от нея, да правиш секс и случайно да я "забремениш". Това гинеколог, бре! Ако той не знае как да се предпазва, кой!? Пък после - що не съм ходила при него на преглед
                Наздраве, Пеше!
                Ти мани мани, не ги слушай много много гинеколозите …

                А на твоя гинеколог май …. Както казва Ратко ….

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                  Пеше, бре!!! Къв е тоз гинеколог, де няма да знае кога е овулацията на жена му. Аде, при теб и при по-едрата 1/3-та допустимо да не знаете, щото сте инженери - разбирате от дърпане на шалтера и мерене с рулетка, ама това медик. Тцъ, викам аз - да си гори дипломата и да отива GP
                  Наздраве!
                  Колко е годишна жената?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                    Леле Тъни мъни голям песимист ще излезеш...Как така не мое?Всичко мое стига да искаш...Вие жените все не искате и все ей така хоп забременени..
                    Пеше, бре!!! Къв е тоз гинеколог, де няма да знае кога е овулацията на жена му. Аде, при теб и при по-едрата 1/3-та допустимо да не знаете, щото сте инженери - разбирате от дърпане на шалтера и мерене с рулетка, ама това медик. Тцъ, викам аз - да си гори дипломата и да отива GP
                    Наздраве!
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                      Що не си ходила...?
                      Щото случайно може да ти се случи случка ...и да я кръстиш на свое име....
                      Той своята жена не може да уварди от "случайности", какво остава за чуждите
                      Наздраве!
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                        Леле, Пеше!!! Не мое 15 години да живееш с една жена, да си запознат с нейната физиология по-добре от нея, да правиш секс и случайно да я "забремениш". Това гинеколог, бре! Ако той не знае как да се предпазва, кой!? Пък после - що не съм ходила при него на преглед
                        Наздраве, Пеше!
                        Леле Тъни мъни голям песимист ще излезеш...Как така не мое?Всичко мое стига да искаш...Вие жените все не искате и все ей така хоп забременени..

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                          Леле, Пеше!!! Не мое 15 години да живееш с една жена, да си запознат с нейната физиология по-добре от нея, да правиш секс и случайно да я "забремениш". Това гинеколог, бре! Ако той не знае как да се предпазва, кой!? Пък после - що не съм ходила при него на преглед:D
                          Наздраве, Пеше!
                          Що не си ходила...?
                          Щото случайно може да ти се случи случка ...и да я кръстиш на свое име....

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                            ми, той човека може и да няма вина
                            Ахъъ, ич няма. Ами инак - нагъл. Надува се като паун в брачен период. Кръсти отрочето от мъжки пол на себе си - да му е живо и здраво!
                            Наздраве!
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                              Леле, Пеше!!! Не мое 15 години да живееш с една жена, да си запознат с нейната физиология по-добре от нея, да правиш секс и случайно да я "забремениш". Това гинеколог, бре! Ако той не знае как да се предпазва, кой!? Пък после - що не съм ходила при него на преглед
                              Наздраве, Пеше!
                              Може жената да е във възраст, в която се забременява трудо. И да е станало като по чудо. А той да не я е пазил, защото знае, че няма да стане.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                                Ма те повечето жени съвсем случайно забременяват ей така както си седят със стиснати колена
                                Леле, Пеше!!! Не мое 15 години да живееш с една жена, да си запознат с нейната физиология по-добре от нея, да правиш секс и случайно да я "забремениш". Това гинеколог, бре! Ако той не знае как да се предпазва, кой!? Пък после - що не съм ходила при него на преглед
                                Наздраве, Пеше!
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X