IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Може би не е лошо, ако човек си търси жена, да подходи маркетингово. Да вземе на един лист да си опише идеалната и да види къде може да я намери. Примерно на танци, екскурзия, бар(ама там сега е само за сертификатни), да разпита познатите си за контакти и препоръки(това е добра идея)..

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

      Какво лелче съм ти при положение че сме почти връстници е загадка.

      Ами така както го описваш "селянинът" не е бил с празни панталони като другия мухльо.
      Наскоро станах на 43 г.

      Няма гаранции, че селянинът е бил добре там.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

        Извинявай, ама и теб не те слуша главата хахаха

        Не се извинявай! Проявяваш деликатност, където не е необходима, но ти е в характера... Можеше да си по-рязка, но това не ти е в характера... Зная, че имаш мъж, т.е. - семейство - ето това ти е в характера! Може да съм малко краен, но доста дами НЕ знаят как се съхранява една връзка... ..., за разлика от теб, разбира се. (неангажиращо мнение)...

        Гордея се с това, че "не ме слуша главата" и това си ми е по наследство, т.е. - никак не се притеснявам от подобни открития на околните, защото единствено ценя мнението на моите деца! Иначе вземам решенията си без колебания, затова у много хора оставям впечатления, подобни на твоето. Не ме интересува, разбира се.

        За мен е важно други части от тялото ми "да ме слушат" - например - краката. Има логика за тия, които мислят сериозно върху живота, но това, в по-младата възраст трудно се разбира.

        Казвам горното, лаф да става. Изглежда, буреносният вятър на Витоша в съботния ден не успя да ме измори достатъчно...

        ....и ми е все едно - какво мисли по тезата ми, който и да е той - страничен наблюдател... Остава си най- обикновен СТРАНИЧЕН наблюдател.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение

          Не е имало.
          Ясно, ясно

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение


            Не съм на 44, лелче, а по-малък.

            Ти също би избрала селянина с изтърканите дънки и старите маратонки.
            Какво лелче съм ти при положение че сме почти връстници е загадка.

            Ами така както го описваш "селянинът" не е бил с празни панталони като другия мухльо.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

              Каквото е могла взела е девойката. То друго имало ли е разполагаемо да се взема?
              Не е имало.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                Ти също би избрала селянина с изтърканите дънки и старите маратонки.
                Пред теб ли..? Твърде вероятно.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                  44 годишен за протокола. Да, това предлага. Аз все чакам момента на просветлението да дойде все пак.

                  Емоционалност йок. Моят хладилник е емпат всравнение с наш Евго.

                  Не съм на 44, лелче, а по-малък.

                  Ти също би избрала селянина с изтърканите дънки и старите маратонки.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от vikhunter Разгледай мнение

                    Да, това е съвременния начин на мислене. Има и лайкове под поста ти, което и показва, че си на прав път. Права си да поставяш своите нужди над тези на другите. Над нуждите на мъжа си, над нуждите на децата си. Както казах - на прав път си. На прав път си ако искаш да станеш непоносима за всички.
                    От близо 10-тина години съм станала непоносима за много хора, те си намират своите пътища, а в семейството бях непоносима, но не ме изпускат от поглед и сега еволюцията си продължава.

                    Знанието само по себе си не струва много, ако липсва въображение.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение

                      Уволних я.
                      мое ли така. Дай и възможност да си викне приятелка на помощ че да вземе изпита
                      Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение

                        Oт мене е взела един гол к*р.
                        Ха ха ха и това не е взела щото е увиснал

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                          Каквото е могла взела е девойката. То друго имало ли е разполагаемо да се взема?
                          Ми и това не е взела

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение

                            Oт мене е взела един гол к*р.
                            Каквото е могла взела е девойката. То друго имало ли е разполагаемо да се взема?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                              Ха ха ха май те заряза.Свърши паричките ми добре че не можа да продадеш панелната душегубка у Дружба че и нея щеше да ти вземе
                              Oт мене е взела един гол к*р.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

                                Да не би хладилникът ти да не работи?
                                Работи си. Това е метафора, брат.

                                Коментар

                                Working...
                                X