IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Майка ми твърди, че украинките са по-зле и от рускините...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

      Йок. Украинката ще забегне в момента, в който придобие бг удостоверение за продължително пребиваване.
      Това би бил най-добрият за Евгени развой.

      Иначе :
      Първи подробности за убийството на украинка в Слънчев бряг СНИМКИ (blitz.bg)
      Още разкрития за убийствата на рускиня и 5-годишния й син - По света и у нас - БНТ Новини (bntnews.bg)
      56-годишна рускиня е била убита от приятеля си в Бургас - От деня (bnr.bg)

      и т.н....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Пешко К. Разгледай мнение

        Аз му казах да отиде на пазара и да си купи циганка, он ми вика що ме обиждаш.

        Украинка - ще свърши с цироза или самоубийство.
        Йок. Украинката ще забегне в момента, в който придобие бг удостоверение за продължително пребиваване.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

          Е, булките са малко курести, но пък мъжете, които ходят там на такъв туризъм, са малко ... как да кажа - малко безкурести. Объркана работа.
          Наздраве!
          Важното е либов да има бре. Все кусури търсим …

          https://inews.bg/%D0%9B%D1%8E%D0%B1%..._i.240766.html

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

            Тайланд рисков, даже много. При проявен интерес препоръчвам, да не се вземат крайни решения преди да се изброят броя на маневрите, с които булката вкарва кола в гаража.
            Наздраве!
            Въй взела си ми го от устата

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

              Наскоро станах на 43 г.

              Няма гаранции, че селянинът е бил добре там.
              Мдам и аз кат теб тъй станах наскоро на 43 и следващите пет години съм си на 43 пък

              Аааааа селяните са си фърст хахаха. Гражданите дават фира не селяните. Стане ли дума за хидравлика при селяните фалове няма. Екстра качество са си те

              Коментар


              • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение
                Брато върви в Япония и се жени там. Или отивай у Тайланд и земай неква. Тук си обречен. Може и Украинка някоя, дай си равносметка и приключвай агонията. В краен случай си купи циганка.
                Аз му казах да отиде на пазара и да си купи циганка, он ми вика що ме обиждаш.

                Украинка - ще свърши с цироза или самоубийство.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                  Тайланд рисков, даже много. При проявен интерес препоръчвам, да не се вземат крайни решения преди да се изброят броя на маневрите, с които булката вкарва кола в гаража.
                  Наздраве!
                  Е, булките са малко курести, но пък мъжете, които ходят там на такъв туризъм, са малко ... как да кажа - малко безкурести. Объркана работа.
                  Наздраве!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение
                    Брато върви в Япония и се жени там. Или отивай у Тайланд и земай неква. Тук си обречен. Може и Украинка някоя, дай си равносметка и приключвай агонията. В краен случай си купи циганка.
                    Тайланд рисков, даже много. При проявен интерес препоръчвам, да не се вземат крайни решения преди да се изброят броя на маневрите, с които булката вкарва кола в гаража.
                    Наздраве!
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                      +1

                      Да, като в немски романтичен филм или като в коледен филм.


                      Има един такъв момент, че в днешно време хората се женят късно, след 35 г , а тогава изборът е по-малък.
                      Напротив, изборът след 35 става все по-голям. На цели вълни се появяват неомъжени, омъжени, разведени, вдовици, с внуци, без внуци - всякакви. На 20 са само завършили гимназия.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение
                        Брато върви в Япония и се жени там. Или отивай у Тайланд и земай неква. Тук си обречен. Може и Украинка някоя, дай си равносметка и приключвай агонията. В краен случай си купи циганка.
                        май и с японките не е лесно
                        имах един наемател, беше довел една японка
                        тя поседя, поседя, па му би шута и се прибра
                        а апартамента го бяха умирисали на виетнамско чудо

                        препоръка е

                        Коментар


                        • Брато върви в Япония и се жени там. Или отивай у Тайланд и земай неква. Тук си обречен. Може и Украинка някоя, дай си равносметка и приключвай агонията. В краен случай си купи циганка.
                          Last edited by pepe1234; 29.11.2021, 16:59.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от melon Разгледай мнение

                            Всеки човек познава доста хора. Няма значение дали им дреме. Хората обичат да ги питат, да се съветват с тях. Просто се пита наред и не се знае какво ще се случи...
                            Иначе после маркетингът е следния: Жените обичат да им се обръща внимание, отношения, да им се говори...през ушите е пътят, цветя, вълнения. Не е само до пари.
                            +1

                            Да, като в немски романтичен филм или като в коледен филм.


                            Има един такъв момент, че в днешно време хората се женят късно, след 35 г , а тогава изборът е по-малък.
                            Last edited by Evgo; 29.11.2021, 14:24.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                              +1

                              Има един момент, че чуждите хора изобщо не им дреме и методът сватосване не е много приложим.
                              Всеки човек познава доста хора. Няма значение дали им дреме. Хората обичат да ги питат, да се съветват с тях. Просто се пита наред и не се знае какво ще се случи...
                              Иначе после маркетингът е следния: Жените обичат да им се обръща внимание, отношения, да им се говори...през ушите е пътят, цветя, вълнения. Не е само до пари.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от melon Разгледай мнение
                                Може би не е лошо, ако човек си търси жена, да подходи маркетингово. Да вземе на един лист да си опише идеалната и да види къде може да я намери. Примерно на танци, екскурзия, бар(ама там сега е само за сертификатни), да разпита познатите си за контакти и препоръки(това е добра идея)..
                                Тва добре ама как маркетингово да си легне с нея.А после какви маркетингови деца ще се появят?Аз не мога да отговоря ня подобни въпроси щото никога не съм си търсил жена...за която да се бракувам...Всичко някак си се случи

                                Коментар

                                Working...
                                X