IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение

    Евго,

    не си ли разбрал вече, че жената е като покер-машината. Пускаш, пускаш, ама дали ще пусне - един Господ знае
    Говорм за свалки, което ти се опитваш да правиш.

    Платеното е друга бира.
    Успех ти желая.
    Тотално погрешен ви е подхода.
    Не са толкоз тъпи жените че да ги купиш. Па и винаги ще се намери по голям балък да увеличи сумата.
    Инвестирайте в СЕБЕ си. Във външния вид, ПОВЕДЕНИЕТО. Имитирайте най-добрите дон жуани. Направете така че ВИЕ да сте неустоим за жените и те да се бият за вас.
    Иначе по добре на жрица. Срещу 100лв ВИНАГИ ПУСКА и са МНОГО добри в секса. И там ВИНАГИ давайте поне 20лв бакшиш, особено ако ви е харесало и искате евентуално да повторите
    Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение

      Евго,

      не си ли разбрал вече, че жената е като покер-машината. Пускаш, пускаш, ама дали ще пусне - един Господ знае
      Говорм за свалки, което ти се опитваш да правиш.

      Платеното е друга бира.
      Успех ти желая.
      +1

      Мерси Ага,

      Влизай по-често в темата.

      Коментар


      • https://www.youtube.com/watch?v=0yLzM42NxPs

        Старост нерадост.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

          Едно време през 90-те години беше друго. Сега е друго.

          Не обичам жените да ми правят номера и отдалеч ги надушвам.

          Аз си говорих за нея с един друг мъж на 30г. (от групите за запознанства). Той се е виждал с нея на живо, не му е пуснала. Редовно му лайква снимките, баламосва го, ходили са на море като компания с други хора. Между тях няма да стане нищо, но той ми каза да търся друга, защото и между нас няма да стане. Тя си е такава, малко скучна, нерешителна. И ми сподели, че също е дал доста пари за срещи и почерпки с жени без резултат.
          Евго,

          не си ли разбрал вече, че жената е като покер-машината. Пускаш, пускаш, ама дали ще пусне - един Господ знае
          Говорм за свалки, което ти се опитваш да правиш.

          Платеното е друга бира.
          Успех ти желая.
          Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
          ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

            Пишеш много неразбираемо и дразнещо.

            Аз Ви разказах същата жена как баламосва едно по-младо момче и му губи времето.

            Приятна вечер!
            Чиче, даже много разбираемо пише ама ти се правиш че не разбираш щото не ти отърва.
            г-жа Фирдевс.2015г.

            Коментар


            • Любоффф искат
              Форекс блог

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение

                Дори не съм правил опит да познавам.

                Изброих около 20 - взаимно свързани изисквания, за да имаш успех в твоята връзка, която все още не съществува.

                Тия, около 20 изисквания (които са взаимно допълващи се и са СВЪРЗАНИ) - самият ти "редуцираш" до 2 изисквания, които са най-незначителните за една твоя бъдеща връзка.

                Когато си дадеш сметка, че към тия 20, могат да се добавят и още 20, които са взаимно свързани, но НЕ СЕ РЕДУЦИРАТ до това, че ще плащаш разходите в "твоя дом", който НИКОГА няма да стане и неин - ще разбереш защо нещата ни си познал, самият ти...

                Може би дамите разбират това, още при първата си среща с теб.

                Като поставим пред теб и факторът време, който се опитваш да неглижираш, относно ТВОЯТА възраст - нещата са ясни. Сложно е, една дама да приеме бъдещ вариант да я изриташ от живота си за няма защо...И си прав да изискваш - в "твоя дом" нещата да стават така..., но си прескочил някак възрастта за това - и не забравяй за 20-те + още 20 други неща...

                Ти търсиш държанка. Дори самата тя да е такава, пак не би искала да се отнасят така към нея. Хората имат достойнство, което ти анулираш априори, в самото начало.

                Та, в отговор на твоя цитат - изобщо и не желая да съм "познал", ако това е според твоите "критерии". И ми е все тая...

                Живот и здраве!
                Пишеш много неразбираемо и дразнещо.

                Аз Ви разказах същата жена как баламосва едно по-младо момче и му губи времето.

                Приятна вечер!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                  Тук изобщо не позна...

                  .........
                  Дори не съм правил опит да познавам.

                  Изброих около 20 - взаимно свързани изисквания, за да имаш успех в твоята връзка, която все още не съществува.

                  Тия, около 20 изисквания (които са взаимно допълващи се и са СВЪРЗАНИ) - самият ти "редуцираш" до 2 изисквания, които са най-незначителните за една твоя бъдеща връзка.

                  Когато си дадеш сметка, че към тия 20, могат да се добавят и още 20, които са взаимно свързани, но НЕ СЕ РЕДУЦИРАТ до това, че ще плащаш разходите в "твоя дом", който НИКОГА няма да стане и неин - ще разбереш защо нещата ни си познал, самият ти...

                  Може би дамите разбират това, още при първата си среща с теб.

                  Като поставим пред теб и факторът време, който се опитваш да неглижираш, относно ТВОЯТА възраст - нещата са ясни. Сложно е, една дама да приеме бъдещ вариант да я изриташ от живота си за няма защо...И си прав да изискваш - в "твоя дом" нещата да стават така..., но си прескочил някак възрастта за това - и не забравяй за 20-те + още 20 други неща...

                  Ти търсиш държанка. Дори самата тя да е такава, пак не би искала да се отнасят така към нея. Хората имат достойнство, което ти анулираш априори, в самото начало.

                  Та, в отговор на твоя цитат - изобщо и не желая да съм "познал", ако това е според твоите "критерии". И ми е все тая...

                  Живот и здраве!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                    щом сте си направили избора, трябва да се придържате към него.
                    иначе изведнъж света ще се изпълни с високи, богати, красиви, свободни мъже

                    гвардееца ако беше и по-богат, щеше да попадне в рисковата група...
                    виж примера по-горе.
                    Ааа, той отвсякъде си е в рисковата група - висок, красив, умен и не страда от кинтонемия
                    Наздраве!
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                      Ние, които се водим от по-старото поколение, може ли да не се срамуваме от избора си? Все пак как можеше преди двадесет, че и повече години да предвидим, че ще има такава рязка промяна на стандартите!?
                      Наздраве!

                      П.П. По едрата 1/3-та пълноправен член на домочадието гвардеец. Хипотетично можеше и по-богат да бъде, ако не беше се оженил за мен
                      щом сте си направили избора, трябва да се придържате към него.
                      иначе изведнъж света ще се изпълни с високи, богати, красиви, свободни мъже

                      гвардееца ако беше и по-богат, щеше да попадне в рисковата група...
                      виж примера по-горе.
                      Last edited by ratten; 13.12.2021, 18:18.
                      препоръка е

                      Коментар


                      • Абре Евго, що не си натовари задника в колата, да си го закараш/задника/ до Пловдив да купиш едно букетче от магазинчета на каката и да и го подариш?Покани я на по кафе/може и от машина/ поговорете неангажиращо и си тръгни.
                        Какво ще стане после, ами всичко може да стане...
                        Нищо не губиш дори/само 50 кинта за гориво, ама ти си паралия/и разходката не е загуба.
                        Last edited by polax; 13.12.2021, 18:29.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                          запада нацията, запада!
                          високи, хубави и богати никой не ще
                          искат само дребни кривокраки печенеги
                          Ние, които се водим от по-старото поколение, може ли да не се срамуваме от избора си? Все пак как можеше преди двадесет, че и повече години да предвидим, че ще има такава рязка промяна на стандартите!?
                          Наздраве!

                          П.П. По едрата 1/3-та пълноправен член на домочадието гвардеец. Хипотетично можеше и по-богат да бъде, ако не беше се оженил за мен
                          Last edited by tnm; 13.12.2021, 16:35.
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение

                            Евго, като те чета - ти си пълен с изисквания и условия. Значи, според теб, ТЯ трябва:

                            1. Да зареже мястото, на което се чувства сигурна - това са си нейни възможности, за да оцелява.

                            2. Да търси работа в нов град, още повече - в столицата, която може да предлага работа, но в същото време - ако характерът ѝ е такъв - след 2-3 опита и откази, както и, след предложения за смешни пари и разни други предложения, които много от дамите приемат като неприемиви (меко казано), каквото именно е и твоето от вида...

                            3. ... от вида "ще си живеем като двойка", т.е. - какво би трябвало да означава това за нея???... Намираш си работа..., след работа ми въртиш къщата, т.е. - домакинстваш..., после "ми даваш" - в леглото..., а после - си отиваш в квартирата, или оставаш у нас до сутринта, след което отново отиваш на работа...

                            Този "живот като двойка" - явно не е така привлекателен, както ти го описваш на дамите? Много ги "репресираш" с условието - да си намерят работа... Това е за теб най-важното, без което няма продължаване на връзката! Добре знаем, че ако тя няма работа - може да почне да си води в къщи мъже, в твое отсъствие...

                            Евго, доста си обременен с твои фантазии. Докато не разчупиш това порочно мислене - нещата все така ще си останат. Трябва да свикнеш на първо място с мисълта, че няма как да "опазиш" една жена от срещи и контакти с други мъже.

                            Натам, ще трябва да си дадеш сметка, когато почнете да живеете с една жена "като двойка" - какво ще й даваш ти, което не е в сферата на материалното? Неща, от рода на: възхищение, погледи, усмивки, шеги, разбиране, ходене по концерти, театри...., екскурзии, други неща, които биха разнообразявали живота й?...

                            Зная, че ще я заведеш на море и ще ѝ бутнеш в ръката баданарката... (за да ти вароса стаите на вилата, но едва ли тя ще мисли само и единствено за тази баданарка, докато на теб ти се усмихват съседките...


                            Тук изобщо не позна.

                            Нито ще им искам пари за нещо, като са при мен (аз плащам сметките и купувам за храна).

                            Нито ще искам да ми боядисват и варосват, то е боядисано навсякъде и чисто. Сам се поддържам и имам ред.

                            Поне за себе си да изкарва пари и да се пере и да си подрежда. Друго не искам.

                            Мога да предложа доста неща в емоционално отношие, то с тази пандемия сега не е много добре да се излиза вечер. И е рисково.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение

                              Евго, голям буквалист си. Навремето като ходихме с компании по морето тръгвахме като братче и сестриче, пък някак все се стигаше до кръвосмешение.

                              п. Особено пък тези с артбутиците, ако знаеш по колко братчета имат, чак ще се напрегнеш и няма да свършиш работата.
                              Едно време през 90-те години беше друго. Сега е друго.

                              Не обичам жените да ми правят номера и отдалеч ги надушвам.

                              Аз си говорих за нея с един друг мъж на 30г. (от групите за запознанства). Той се е виждал с нея на живо, не му е пуснала. Редовно му лайква снимките, баламосва го, ходили са на море като компания с други хора. Между тях няма да стане нищо, но той ми каза да търся друга, защото и между нас няма да стане. Тя си е такава, малко скучна, нерешителна. И ми сподели, че също е дал доста пари за срещи и почерпки с жени без резултат.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                                .... приветства мъжете в групите за запознанства, но не им пуска.

                                Искала да зачене в рамките на 2021 г. Аз й предложих да дойде в София, ще си намери работа и ще си живеем като двойка. Но не се съгласи и сега е кротичка и тихичка. Не се занимава с мен.
                                Евго, като те чета - ти си пълен с изисквания и условия. Значи, според теб, ТЯ трябва:

                                1. Да зареже мястото, на което се чувства сигурна - това са си нейни възможности, за да оцелява.

                                2. Да търси работа в нов град, още повече - в столицата, която може да предлага работа, но в същото време - ако характерът ѝ е такъв - след 2-3 опита и откази, както и, след предложения за смешни пари и разни други предложения, които много от дамите приемат като неприемиви (меко казано), каквото именно е и твоето от вида...

                                3. ... от вида "ще си живеем като двойка", т.е. - какво би трябвало да означава това за нея???... Намираш си работа..., след работа ми въртиш къщата, т.е. - домакинстваш..., после "ми даваш" - в леглото..., а после - си отиваш в квартирата, или оставаш у нас до сутринта, след което отново отиваш на работа...

                                Този "живот като двойка" - явно не е така привлекателен, както ти го описваш на дамите? Много ги "репресираш" с условието - да си намерят работа... Това е за теб най-важното, без което няма продължаване на връзката! Добре знаем, че ако тя няма работа - може да почне да си води в къщи мъже, в твое отсъствие...

                                Евго, доста си обременен с твои фантазии. Докато не разчупиш това порочно мислене - нещата все така ще си останат. Трябва да свикнеш на първо място с мисълта, че няма как да "опазиш" една жена от срещи и контакти с други мъже.

                                Натам, ще трябва да си дадеш сметка, когато почнете да живеете с една жена "като двойка" - какво ще й даваш ти, което не е в сферата на материалното? Неща, от рода на: възхищение, погледи, усмивки, шеги, разбиране, ходене по концерти, театри...., екскурзии, други неща, които биха разнообразявали живота й?...

                                Зная, че ще я заведеш на море и ще ѝ бутнеш в ръката баданарката... (за да ти вароса стаите на вилата, но едва ли тя ще мисли само и единствено за тази баданарка, докато на теб ти се усмихват съседките...



                                Коментар

                                Working...
                                X