IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от vikhunter Разгледай мнение

    Духане с презерватив.
    Двама пред писуарите се оплакват:

    – Момичето старателно, но съвсем аджамия – толкова му духа, че ми настина главичката.

    – А ти виждаш ли, че пикая като душ? Гнус я беше да го държи с ръце, та го държеше с две вилици.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mia11 Разгледай мнение

      Духовни пости предполагат изчистване на мислите, думите, чувствата, емоциите от тъмните петна, криещи се в подсъзнателните нива на айсберга.
      Бе колкото и да постя кат мине некоя готина мацка покрай мене поста ойде у ряката..такива мисли ме налягат и емоции не е за разправяне

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение

        Как се тълкува определението за "духовно" постене, че логиката наистина ми се губи, защото...

        .... ако аз постоянно "преяждам" духовно, то би трябвало да се "пречистя" от толкова много духовна храна, ли? Ако това е смисълът, то човек при духовните пости - трябва да се отдаде на материалното и ... разгул (обратното на духовното)?

        Съвсем се объркАх, възможно ли е да помоля за малко помощ в това духовно направление...
        Духовни пости предполагат изчистване на мислите, думите, чувствата, емоциите от тъмните петна, криещи се в подсъзнателните нива на айсберга.
        Знанието само по себе си не струва много, ако липсва въображение.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

          Жинътъ мъ отменя в тез задължения
          Тя може ли да ти даде здравето, което търсиш извън себе си?
          Знанието само по себе си не струва много, ако липсва въображение.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение

            Много грубо-материалистично ми звучи...
            Просто исках да ти помогна в размислите.
            Все едно, че не съм го казал. Ти си мисли.
            Last edited by vikhunter; 02.12.2021, 12:25.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от vikhunter Разгледай мнение

              Духане с презерватив.
              Много грубо-материалистично ми звучи...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение

                Как се тълкува определението за "духовно" постене, че логиката наистина ми се губи, защото...

                .... ако аз постоянно "преяждам" духовно, то би трябвало да се "пречистя" от толкова много духовна храна, ли? Ако това е смисълът, то човек при духовните пости - трябва да се отдаде на материалното и ... разгул (обратното на духовното)?

                Съвсем се объркАх, възможно ли е да помоля за малко помощ в това духовно направление...
                Духане с презерватив.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mia11 Разгледай мнение

                  Пеше, правил ли си някога пости- физически или духовни?
                  Как се тълкува определението за "духовно" постене, че логиката наистина ми се губи, защото...

                  .... ако аз постоянно "преяждам" духовно, то би трябвало да се "пречистя" от толкова много духовна храна, ли? Ако това е смисълът, то човек при духовните пости - трябва да се отдаде на материалното и ... разгул (обратното на духовното)?

                  Съвсем се объркАх, възможно ли е да помоля за малко помощ в това духовно направление...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mia11 Разгледай мнение

                    Пеше, правил ли си някога пости- физически или духовни?
                    Както е казал Учителя пости болния здравия да не преяжда...Пости съм правил няколко пъти щото на човек му писва и от месо..Духовни не...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mia11 Разгледай мнение

                      Пеше, правил ли си някога пости- физически или духовни?
                      Жинътъ мъ отменя в тез задължения
                      Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                        При баба ми и дядо ми (лека им пръст) празнувахме Коледа точно по този начин, но мръвките бяха с обикновен лук и малко сланина.

                        Интересното е, че почерпката беше все у нас, всички роднини там се събираха, а те рядко ни канеха.
                        Ние бяхме на 24-ти, ама от 23 до 27 се изреждахме всичката рода.
                        Всяка вечер едни и същи се събирахме и си омръзвахме. Най-кофти на 27 че имаше 2-ма стоян и стефан и все сърдити някои и не идваха следващата година.
                        Отделно началото на декември и за 2 февруари. Баща ми беше колач(с едно въженце и нож САМ ги колеше и после си идваше) и ходеше още на 10-на прасешки смърти ...
                        Сега замразени пържоли от нагазина. Няма го вкуса и аромата от едно време
                        Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                          Абе смейте се вие ама на мен ми се реве да останеш без прасе за Коледа си е бедствие...ша им еба чумата и ветерарната работа.
                          Пеше, правил ли си някога пости- физически или духовни?
                          Знанието само по себе си не струва много, ако липсва въображение.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                            Особенно в деня на Коледата.То си е ритуал клане щавене къпане пърлене разфасовка покрекло червено винце греяна ракия мръвки с воден лук мани мани.Тая година че се облизваме и повеке таквия грешки никугиш..По Тетевенско маат по кило ракия на човек в такъв ден
                            При баба ми и дядо ми (лека им пръст) празнувахме Коледа точно по този начин, но мръвките бяха с обикновен лук и малко сланина.

                            Интересното е, че почерпката беше все у нас, всички роднини там се събираха, а те рядко ни канеха.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                              Надявам се Венко да има чувство за хумор и да не се ядосва
                              имам пеше, имам и да давам и за мен да остане
                              препоръка е

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                                У Лясковец по 5 лв. живо тегло. В събота един колега отива да купи едно 150 кг. прасИ.Ще го коли на място. Дано не го барнат от БАБХ по пътя, че ще се движи без ветеринарно свидетелство.
                                Наздраве!
                                Не мога да рискувам..

                                Коментар

                                Working...
                                X